kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaj reći :D

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 09.08.14 9:30

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

Gone te razlicite energije, ali ja ne bih davala prvenstvo jednoj nad drugom.
štajaznam... ovo prvo je siromašnije... premalo u usporedbi s drugim....

Opet smo kod pasa i macaka.... hahahahahahahahha
Ma ja sam mislila na konkretan cin, ne kompletnu povijest bolesti.... naravno da je ljubav vrh svemira, ali kod same akcije.... tu su mi snage izjednacene
i ja govorim o konkretnom činu... ni slično... Kaj reći :D - Page 3 684758713
odoh, jebovas čin... opet ću dobiti po fenjeru što kasnim  Kaj reći :D - Page 3 1523192931

Dobro, tebi psi, meni macke.... hihihihih

Zajebavam se, u ovom slucaju se ne odricem ni jednih ni drugih...


Puno ovisi i o tome koliko si otvoren i spreman se prepustiti... pricam o ovim divljackim, ne ljubavnim cinima... ccccc....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 09.08.14 9:34

lastavica je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
lastavica je napisao/la:očito se ne razumijemo, furaš svoje i ispravljaš me Kaj reći :D - Page 3 684758713 . i dalje stojim kod napisanog. nisi razumjela što sam htjela reći.  Kaj reći :D - Page 3 684758713


Poanta mog mišljenja je strast je jedno, a ljubav drugo. Ljubav ne gura  gumene plastične i prave banane u donji dio tijela da bi zabavila drugu stranu. 
Strast radi koješta da bi kratkotrajno fascinirala, opčinila, zavela, zaglumila, zarobila...ne da mi se.

Što se ove teme tiče imamo različita mišljenja  i to je u redu Kaj reći :D - Page 3 684758713


da, uopće se ne razumijemo. sve što si ti rekla , rekla sam i ja, samo na drugačiji način. 
rekoh kako mi je normalno, bolje čitaj NEOSUDIVO,da u odnosu potpunog povjerenja i ljubavi dođe do momenta zabave ( pa normalno da te vodi strast , što drugo) i eksperimentiranja. jer kada nekog voliš, voliš sve njegovo i osjetiš da on voli tvoje, upija i poliže svaku tvoju tjelesnu kapljicu punu mirisa boljeg od najboljeg parfema ( a tako i obrnuto ) i sa tom osobom možeš .... jednostavno sve. predaš se, preda se i sve je dozvoljeno.

takve ljubavi ne može biti u odnosu od mejsec dana a kamoli u jednoj noći. o tome uopće ne pričam .... 

 ( dok sam čitala zingara, kao da sam slušala buildera, njemu kao muškarcu neke su stvari .... bez veze  ) 


da se razumijemo, nigdje nisam napisala da ja išta od ovog prakticiram, ne bi mi bilo bed napisati i priznati to. ali zaista, meni je vođenje ljubavi filozofija. sve ostalo je sex koji kod mene opstaje vrlo kratko. svjesna toga, imala sam u nekoliko navrata duge periode ( po 2-3 godine ) apstinencije ....

Ok. 

Samo da još dodam da muškarac točno i nepogrešivo zna kad je u dobio ženino srce, a kad je bilo glumatanje. Drugo je pitanje želi li on sebe zavaravati je li to što je osjetio točno ili nije. 

Vidi, vidi, builder je nježni cvjetić   Kaj reći :D - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 09.08.14 9:39

MMagdalena je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
lastavica je napisao/la:očito se ne razumijemo, furaš svoje i ispravljaš me Kaj reći :D - Page 3 684758713 . i dalje stojim kod napisanog. nisi razumjela što sam htjela reći.  Kaj reći :D - Page 3 684758713


Poanta mog mišljenja je strast je jedno, a ljubav drugo. Ljubav ne gura  gumene plastične i prave banane u donji dio tijela da bi zabavila drugu stranu. 
Strast radi koješta da bi kratkotrajno fascinirala, opčinila, zavela, zaglumila, zarobila...ne da mi se.

Što se ove teme tiče imamo različita mišljenja  i to je u redu Kaj reći :D - Page 3 684758713


da, uopće se ne razumijemo. sve što si ti rekla , rekla sam i ja, samo na drugačiji način. 
rekoh kako mi je normalno, bolje čitaj NEOSUDIVO,da u odnosu potpunog povjerenja i ljubavi dođe do momenta zabave ( pa normalno da te vodi strast , što drugo) i eksperimentiranja. jer kada nekog voliš, voliš sve njegovo i osjetiš da on voli tvoje, upija i poliže svaku tvoju tjelesnu kapljicu punu mirisa boljeg od najboljeg parfema ( a tako i obrnuto ) i sa tom osobom možeš .... jednostavno sve. predaš se, preda se i sve je dozvoljeno.

takve ljubavi ne može biti u odnosu od mejsec dana a kamoli u jednoj noći. o tome uopće ne pričam .... 

 ( dok sam čitala zingara, kao da sam slušala buildera, njemu kao muškarcu neke su stvari .... bez veze  ) 


da se razumijemo, nigdje nisam napisala da ja išta od ovog prakticiram, ne bi mi bilo bed napisati i priznati to. ali zaista, meni je vođenje ljubavi filozofija. sve ostalo je sex koji kod mene opstaje vrlo kratko. svjesna toga, imala sam u nekoliko navrata duge periode ( po 2-3 godine ) apstinencije ....

Ok. 

Samo da još dodam da muškarac točno i nepogrešivo zna kad je u dobio ženino srce, a kad je bilo glumatanje. Drugo je pitanje želi li on sebe zavaravati je li to što je osjetio točno ili nije. 

Vidi, vidi, builder je nježni cvjetić   Kaj reći :D - Page 3 11484130


znaš, prije neki metar dana pitam ja njega: pa dobro, vidiš li ti da te ja volim, ima li tu povjerenja? on odgovara: pa da, vidio sam to dvaput i to mi je dovoljno .... ja sam poludila u tom trenu, svaki se dan izvrčem ko mačka na leđa kad ga vidim a on meni da je vidio to dva-tri puta i da mu je dovoljno ..... nakon par dana, kada sam provarila odgovor, shvatila sam da mi je odgovorio i on sa puno ljubavi, bez izvrtanja na leđa Kaj reći :D - Page 3 3015220106 



builder je samnom inače jako nježan. ali kad zagalami .... bježi!  Kaj reći :D - Page 3 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 09.08.14 10:06

Muškima je najvažnije povjerenje Kaj reći :D - Page 3 684758713 džabe ti se izvrćati svaki dan ako si ljubomorna, njemu je očito stalo do tebe Kaj reći :D - Page 3 684758713 sretno ti Kaj reći :D - Page 3 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 09.08.14 15:30

ne treba izmisljati toplu vodu, sve je lipse sa voljenom osobom....ali sa osobom koju volis se ne mozes igrati, pruzati zadovoljstvo, isfukati ka dvi zivotinje, do besvijesti, nego samo voditi njeznu ljubav?... samo to dobro i pohvalno, svaki put, uvik, zauvik?... Kaj reći :D - Page 3 997057239

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 09.08.14 16:42

Polo je napisao/la:ne treba izmisljati toplu vodu, sve je lipse sa voljenom osobom....ali sa osobom koju volis se ne mozes igrati, pruzati zadovoljstvo, isfukati ka dvi zivotinje, do besvijesti, nego samo voditi njeznu ljubav?... samo to dobro i pohvalno, svaki put, uvik, zauvik?... Kaj reći :D - Page 3 997057239
Kaj reći :D - Page 3 3111943984 ..čemu to ka dvi životinje Kaj reći :D - Page 3 3084372643 ..može ka dvoje ljudi željnih jedno drugog strastveno i na brzaka, kad je dobro-dobro je  Kaj reći :D - Page 3 684758713 To sa igračkama i glumatanjem mi smrdi na nesigurnost (dokazivanje partneru). Uvik, zauvik?? Haha..a di je garancija da ćemo se ujutro uopće probuditi, a kamoli cili život ljubiti istu osobu  Kaj reći :D - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 09.08.14 21:36

MMagdalena je napisao/la:
Polo je napisao/la:ne treba izmisljati toplu vodu, sve je lipse sa voljenom osobom....ali sa osobom koju volis se ne mozes igrati, pruzati zadovoljstvo, isfukati ka dvi zivotinje, do besvijesti, nego samo voditi njeznu ljubav?... samo to dobro i pohvalno, svaki put, uvik, zauvik?... Kaj reći :D - Page 3 997057239
Kaj reći :D - Page 3 3111943984 ..čemu to ka dvi životinje Kaj reći :D - Page 3 3084372643 ..može ka dvoje ljudi željnih jedno drugog strastveno i na brzaka, kad je dobro-dobro je  Kaj reći :D - Page 3 684758713 To sa igračkama i glumatanjem mi smrdi na nesigurnost (dokazivanje partneru). Uvik, zauvik?? Haha..a di je garancija da ćemo se ujutro uopće probuditi, a kamoli cili život ljubiti istu osobu  Kaj reći :D - Page 3 1523192931
moze, al zivotinjski je jedna ric...  Kaj reći :D - Page 3 997057239 ... a mozda i malo zesca.... Kaj reći :D - Page 3 3111943984 ... sta god cini dvoje sretnim i zadovoljnim u krevetu, go for it.... Kaj reći :D - Page 3 3712670000

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 09.08.14 21:42

Nu ga...lin i napisat' Kaj reći :D - Page 3 3111943984 ..nek svak radi šta ga veseli, ja znam šta je za moju dušu najbolje Kaj reći :D - Page 3 684758713


Nego, koji je tvoj nick otprije?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 10.08.14 3:04

MMagdalena je napisao/la:Nu ga...lin i napisat' Kaj reći :D - Page 3 3111943984 ..nek svak radi šta ga veseli, ja znam šta je za moju dušu najbolje Kaj reći :D - Page 3 684758713


Nego, koji je tvoj nick otprije?
short and to the point... Kaj reći :D - Page 3 3111943984 ...triba bi znati svako i ne osudjivati drugacije...  Kaj reći :D - Page 3 3111943984 ... nick placebo, plasibo, placibo ... ti ona magdalena sa avatarom na kojem djeva u smedjesivoj haljini sjedi prekrizno rasirenih nogica, il tako nesto?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 10.08.14 8:43

Kaj reći :D - Page 3 10444451_681772595247722_2852494520744348579_n


upravo pročitala srčući kavu, lijepo ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 10.08.14 9:45

Probala sam ljubav i sex, probala sam sex bez ljubavi, a najljepse trenutke i najdublju povezanost sam osjetila u odnosu bez sexa.... pitam se je li to to... jesam li ispucala sve kombinacije za ovaj zivot...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 11.08.14 8:29

Vel'ka Maca je napisao/la:Probala sam ljubav i sex, probala sam sex bez ljubavi, a najljepse trenutke i najdublju povezanost sam osjetila u odnosu bez sexa.... pitam se je li to to... jesam li ispucala sve kombinacije za ovaj zivot...
 to je manjkav odnos da ga jebeš, bar za mene

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  pizda 11.08.14 8:32

Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Probala sam ljubav i sex, probala sam sex bez ljubavi, a najljepse trenutke i najdublju povezanost sam osjetila u odnosu bez sexa.... pitam se je li to to... jesam li ispucala sve kombinacije za ovaj zivot...
 to je manjkav odnos da ga jebeš, bar za mene

pa da, nije mi jasno kog kurca rade...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 11.08.14 8:38

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Probala sam ljubav i sex, probala sam sex bez ljubavi, a najljepse trenutke i najdublju povezanost sam osjetila u odnosu bez sexa.... pitam se je li to to... jesam li ispucala sve kombinacije za ovaj zivot...
 to je manjkav odnos da ga jebeš, bar za mene

pa da, nije mi jasno kog kurca rade...
reiki?  Kaj reći :D - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 11.08.14 16:16

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Probala sam ljubav i sex, probala sam sex bez ljubavi, a najljepse trenutke i najdublju povezanost sam osjetila u odnosu bez sexa.... pitam se je li to to... jesam li ispucala sve kombinacije za ovaj zivot...
 to je manjkav odnos da ga jebeš, bar za mene

pa da, nije mi jasno kog kurca rade...
reiki?  Kaj reći :D - Page 3 1523192931
ljubav, voliti i biti voljen bezrezervno, dati zivot bez razmisljanja... ma osusio bi se i otpao... Kaj reći :D - Page 3 3111943984 ...sorry, zivot je predug...nisu ni sve ljubavi bez roka trajanja, niti je seks presudan... strast i zaljubljenost dovoljno, pa sta bude...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 11.08.14 16:28

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Probala sam ljubav i sex, probala sam sex bez ljubavi, a najljepse trenutke i najdublju povezanost sam osjetila u odnosu bez sexa.... pitam se je li to to... jesam li ispucala sve kombinacije za ovaj zivot...
 to je manjkav odnos da ga jebeš, bar za mene

pa da, nije mi jasno kog kurca rade...
reiki?  Kaj reći :D - Page 3 1523192931
ima zena koje tvrde da mogu imati orgazam bez ikakvog tjelesnog kontakta ili pokreta... Kaj reći :D - Page 3 1572297657

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 12.08.14 5:22

Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Probala sam ljubav i sex, probala sam sex bez ljubavi, a najljepse trenutke i najdublju povezanost sam osjetila u odnosu bez sexa.... pitam se je li to to... jesam li ispucala sve kombinacije za ovaj zivot...
 to je manjkav odnos da ga jebeš, bar za mene

Bilo je virtualno, ali vrlo opipljivo i stvarno... razarajuce u jednu ruku.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 12.08.14 5:23

Vel'ka Maca je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Probala sam ljubav i sex, probala sam sex bez ljubavi, a najljepse trenutke i najdublju povezanost sam osjetila u odnosu bez sexa.... pitam se je li to to... jesam li ispucala sve kombinacije za ovaj zivot...
 to je manjkav odnos da ga jebeš, bar za mene

Bilo je virtualno, ali vrlo opipljivo i stvarno... razarajuce u jednu ruku.


 Kaj reći :D - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 12.08.14 5:24

Polo je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
 to je manjkav odnos da ga jebeš, bar za mene

pa da, nije mi jasno kog kurca rade...
reiki?  Kaj reći :D - Page 3 1523192931
ima zena koje tvrde da mogu imati orgazam bez ikakvog tjelesnog kontakta ili pokreta... Kaj reći :D - Page 3 1572297657

Pa nije bas da je bez pokreta... samo stiskanje bedara...
Prvi put sam orgazmirala kad mi se ko klinki jako pisalo.... stiskala, stiskala nozice i voila - svrsila  Kaj reći :D - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 12.08.14 9:46

Vel'ka Maca je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Probala sam ljubav i sex, probala sam sex bez ljubavi, a najljepse trenutke i najdublju povezanost sam osjetila u odnosu bez sexa.... pitam se je li to to... jesam li ispucala sve kombinacije za ovaj zivot...
 to je manjkav odnos da ga jebeš, bar za mene

Bilo je virtualno, ali vrlo opipljivo i stvarno... razarajuce u jednu ruku.

a u drugu?  Kaj reći :D - Page 3 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 12.08.14 10:11

leon je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Probala sam ljubav i sex, probala sam sex bez ljubavi, a najljepse trenutke i najdublju povezanost sam osjetila u odnosu bez sexa.... pitam se je li to to... jesam li ispucala sve kombinacije za ovaj zivot...
 to je manjkav odnos da ga jebeš, bar za mene

Bilo je virtualno, ali vrlo opipljivo i stvarno... razarajuce u jednu ruku.

a u drugu?  Kaj reći :D - Page 3 3111943984 

druga je bila na tastaturi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Gost 12.08.14 19:56

Vel'ka Maca je napisao/la:
Polo je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa da, nije mi jasno kog kurca rade...
reiki?  Kaj reći :D - Page 3 1523192931
ima zena koje tvrde da mogu imati orgazam bez ikakvog tjelesnog kontakta ili pokreta... Kaj reći :D - Page 3 1572297657

Pa nije bas da je bez pokreta... samo stiskanje bedara...
Prvi put sam orgazmirala kad mi se ko klinki jako pisalo.... stiskala, stiskala nozice i voila - svrsila  Kaj reći :D - Page 3 1523192931 
bez pokreta... zvuci dosta nevjerovatno, onda guglo, pa se sjetio nocnih polucija... hmmm, neam pojma... jel ko gledo lucy sa scarlett johansson?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kaj reći :D - Page 3 Empty Re: Kaj reći :D

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.