kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

legende vašeg malog mista

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

legende vašeg malog mista  - Page 5 Empty Re: legende vašeg malog mista

Postaj  Gost 15.12.14 23:34

R.I.P. Miroslava Golubović ... živjela si život po kojima će te mnogi pamtiti sa simpatijama a to je daleko više nego mnogi mogu reći za sebe pa da im pokloniš još deset života ... respect legende vašeg malog mista  - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

legende vašeg malog mista  - Page 5 Empty Re: legende vašeg malog mista

Postaj  pizda 16.12.14 9:10

umrla "daj-babi-kunu" ijako je Lasta sahranila 4 mjeseca prerano i na neki je nacin urekla.
Ne bi se cudijo da babin duh pocne nocima proganjati Lastu, "Lasto, daj babi kunu, Lasto daj babi kunu,uuuuuuuuuu..."
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

legende vašeg malog mista  - Page 5 Empty Re: legende vašeg malog mista

Postaj  Gost 16.12.14 10:21

pizda je napisao/la:umrla "daj-babi-kunu" ijako je Lasta sahranila 4 mjeseca prerano i na neki je nacin urekla.
Ne bi se cudijo da babin duh pocne nocima proganjati Lastu, "Lasto, daj babi kunu, Lasto daj babi kunu,uuuuuuuuuu..."

tako je malo falilo da ja neki dan sahranim cesar milana jer je netko objavio da je umro na fejsu ... i išla provjerit informaciju kad ono čitam umro čovjek još preklani, izvršijo samoubistvo, pa onda opet umro prošlo ljeto, nađen u svom domu, i tako još par puta čoek umro po raznim lokacijama i na razne načine pa mi sinulo da je morda živ i bi mi drago pri srcu ... njega baš volim legende vašeg malog mista  - Page 5 11484130 mlogo mi je simpatičan čovjek a pogotovo otkad je u zagrebu liepo pred svima reko da nemre smisliti razmazite amerikenjce ... znala sam da samo glumi onoliku srdačnost zbog paaaaraaaa a da u dubini duše nemre vidit razmazite ... ko da smo si rod neki legende vašeg malog mista  - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

legende vašeg malog mista  - Page 5 Empty Re: legende vašeg malog mista

Postaj  taja 16.12.14 10:36

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:umrla "daj-babi-kunu" ijako je Lasta sahranila 4 mjeseca prerano i na neki je nacin urekla.
Ne bi se cudijo da babin duh pocne nocima proganjati Lastu, "Lasto, daj babi kunu, Lasto daj babi kunu,uuuuuuuuuu..."

tako je malo falilo da ja neki dan  sahranim cesar milana jer je netko objavio da je umro na fejsu ... i išla provjerit informaciju kad ono čitam umro čovjek još preklani, izvršijo samoubistvo, pa onda opet umro prošlo ljeto, nađen u svom domu, i tako još par puta čoek umro po raznim lokacijama i na razne načine pa mi sinulo da je morda živ i bi mi drago pri srcu ... njega baš volim legende vašeg malog mista  - Page 5 11484130 mlogo mi je simpatičan čovjek a pogotovo otkad je u zagrebu liepo pred svima reko da nemre smisliti razmazite amerikenjce ... znala sam da samo glumi onoliku srdačnost zbog paaaaraaaa a da u dubini duše nemre vidit razmazite ... ko da smo si rod neki legende vašeg malog mista  - Page 5 1523192931
na tren sam stala i mislim kako je umro na fejsu? Pisao na fejsu pa umro, ili što?   legende vašeg malog mista  - Page 5 3114667799
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

legende vašeg malog mista  - Page 5 Empty Re: legende vašeg malog mista

Postaj  Gost 16.12.14 10:42

taja je napisao/la:
na tren sam stala i mislim kako je umro na fejsu? Pisao na fejsu pa umro, ili što?   legende vašeg malog mista  - Page 5 3114667799

umlatili ga na fejsu ... pojeli svi oni napušteni psi koji po fejsu lutaju legende vašeg malog mista  - Page 5 3114667799 jebat ga, kad radim dvije stvari odjednom pa se izrazim i odrazim čudno legende vašeg malog mista  - Page 5 11484130 al neka, tako je zanimljivije neg da pišem ko da dopise pišem ... dok mi dopisi izgledaju pismeno, sve u redu legende vašeg malog mista  - Page 5 11484130

al fora je to kako se brzo prešaltaš sa pismenog na nepismeno pisanje ... na jednom prozorčiću mi skroz normalno pisati velika slova na početku rečenice, zareze stavljati gdje spadaju, točke na kraju rečenica a vamo prsti samo lete brže od misli legende vašeg malog mista  - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

legende vašeg malog mista  - Page 5 Empty Re: legende vašeg malog mista

Postaj  taja 16.12.14 10:45

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
na tren sam stala i mislim kako je umro na fejsu? Pisao na fejsu pa umro, ili što?   legende vašeg malog mista  - Page 5 3114667799

umlatili ga na fejsu ... pojeli svi oni napušteni psi koji po fejsu lutaju legende vašeg malog mista  - Page 5 3114667799  jebat ga, kad radim dvije stvari odjednom pa se izrazim i odrazim  čudno  legende vašeg malog mista  - Page 5 11484130  al neka, tako je zanimljivije neg da pišem ko da dopise pišem ... dok mi dopisi izgledaju pismeno, sve u redu legende vašeg malog mista  - Page 5 11484130

al fora je to kako se brzo prešaltaš sa pismenog na nepismeno pisanje ... na jednom prozorčiću mi skroz normalno pisati velika slova na početku rečenice, zareze stavljati gdje spadaju, točke na kraju rečenica  a vamo prsti samo lete brže od misli legende vašeg malog mista  - Page 5 1523192931
Tako sam ja u početku. Sve književno i jasno.Još su me živcirali oni "nepismeni"  legende vašeg malog mista  - Page 5 1523192931

Forum mi užasno spor,moraću se odjaviti
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

legende vašeg malog mista  - Page 5 Empty Re: legende vašeg malog mista

Postaj  Gost 16.12.14 10:58

taja je napisao/la:

Forum mi užasno spor,moraću se odjaviti

a i tebi ? ajd nisam onda jedina koj čeka dok se onaj zubo izvrti da vidim novi post legende vašeg malog mista  - Page 5 1523192931 baš nervira

Gost
Gost


[Vrh] Go down

legende vašeg malog mista  - Page 5 Empty Re: legende vašeg malog mista

Postaj  pizda 16.12.14 11:02

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

Forum mi užasno spor,moraću se odjaviti

a i tebi ? ajd nisam onda jedina koj čeka dok se onaj zubo izvrti da vidim novi post legende vašeg malog mista  - Page 5 1523192931 baš nervira

meni sve sljaka jer imam novi turbo komp... legende vašeg malog mista  - Page 5 1354420400
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

legende vašeg malog mista  - Page 5 Empty Re: legende vašeg malog mista

Postaj  Gost 16.12.14 11:13

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

Forum mi užasno spor,moraću se odjaviti

a i tebi ? ajd nisam onda jedina koj čeka dok se onaj zubo izvrti da vidim novi post legende vašeg malog mista  - Page 5 1523192931 baš nervira

meni sve sljaka jer imam novi turbo komp... legende vašeg malog mista  - Page 5 1354420400

palo mi je to na pamet i drago mi zbog toga ... ne misliš da bih zavidjela ... iako, i kod mene sve drugo šljaka jednako brzo samo mi forum bio jutros ubij bože usporen pa najprije odustala al sad ko radi nešto bolje ... al neću se buniti ... lošija varijanta bi bila da mi i ostalo šteka i radi usporeno ... jebeš forum

Gost
Gost


[Vrh] Go down

legende vašeg malog mista  - Page 5 Empty Re: legende vašeg malog mista

Postaj  pizda 16.12.14 11:39

kišna glista je napisao/la:

palo mi je to na pamet i drago mi zbog toga ... ne misliš da bih zavidjela ... iako, i kod mene sve drugo šljaka jednako brzo samo mi forum bio jutros ubij bože usporen pa najprije odustala al sad ko radi nešto bolje ... al neću se buniti ... lošija varijanta bi bila da mi i ostalo šteka i radi usporeno ... jebeš forum

nie, i ja primjecujem da se danas nesto zbiva sa forumom ali je to super premija u odnosu na ono kako je prije radijo kad nije bilo gresaka...legende vašeg malog mista  - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

legende vašeg malog mista  - Page 5 Empty Re: legende vašeg malog mista

Postaj  Lena 16.12.14 13:15

meni sve okej....iđe ki turbo
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

legende vašeg malog mista  - Page 5 Empty Re: legende vašeg malog mista

Postaj  pizda 16.12.14 13:40

Lena je napisao/la:meni sve okej....iđe ki turbo

sad mozda, prije mi se bijo i zblesirao minutu-dvie...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

legende vašeg malog mista  - Page 5 Empty Re: legende vašeg malog mista

Postaj  propolis 16.12.14 16:19

menjajte hard disc..   u   SSD  legende vašeg malog mista  - Page 5 1619348112    nece nista da steka     legende vašeg malog mista  - Page 5 3111943984
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

legende vašeg malog mista  - Page 5 Empty Re: legende vašeg malog mista

Postaj  Gost 16.12.14 21:12

pizda je napisao/la:umrla "daj-babi-kunu" ijako je Lasta sahranila 4 mjeseca prerano i na neki je nacin urekla.
Ne bi se cudijo da babin duh pocne nocima proganjati Lastu, "Lasto, daj babi kunu, Lasto daj babi kunu,uuuuuuuuuu..."


nije ju lasta sahranila već ivan milatić , koliko sam ja vidjela. ispočetka sam bila skeptična ali neki su tvrdili da je zaista tako. na kraju ju uslikaše nasmijanu i vedru smještenu u dom.   legende vašeg malog mista  - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

legende vašeg malog mista  - Page 5 Empty Re: legende vašeg malog mista

Postaj  Gost 24.12.14 4:06

kod nas svako mjesto ima svoje legende. i ja se sjecam svojih.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

legende vašeg malog mista  - Page 5 Empty Re: legende vašeg malog mista

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.