kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve sto znate o machkama bijo je veliki zajeb,,jebo te,,,ovo je skeri,,sad su mi ponasanje nekih forumasha sasvim jasna,,

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Sve sto znate o machkama bijo je veliki zajeb,,jebo te,,,ovo je skeri,,sad su mi ponasanje nekih forumasha  sasvim jasna,, - Page 2 Empty Re: Sve sto znate o machkama bijo je veliki zajeb,,jebo te,,,ovo je skeri,,sad su mi ponasanje nekih forumasha sasvim jasna,,

Postaj  Gost 18.09.14 3:16

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Ja sam poseban,,ne pada mi napamet da budem mahcka,,ali bi volio upoznati tvoju macu,,,ha ja,,shta fali...

najprije bi morao proc razne zone i sobe iniciacije i tako sve do zone sumraka...

Brrrr,,,sav sam se najezijo,,,poprave sam se uplashijo tih soba i zona,,neam ja ni pameti a ni zivatza za to,,taman da joj je matza svemirska,,isprepada me jebo te,,,...odma sam odusto,,kako cu sad zaspat,, Sve sto znate o machkama bijo je veliki zajeb,,jebo te,,,ovo je skeri,,sad su mi ponasanje nekih forumasha  sasvim jasna,, - Page 2 424959984 Sve sto znate o machkama bijo je veliki zajeb,,jebo te,,,ovo je skeri,,sad su mi ponasanje nekih forumasha  sasvim jasna,, - Page 2 727654710 Sve sto znate o machkama bijo je veliki zajeb,,jebo te,,,ovo je skeri,,sad su mi ponasanje nekih forumasha  sasvim jasna,, - Page 2 225923490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.