kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ochekivanja,,,

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ochekivanja,,, Empty Ochekivanja,,,

Postaj  Gost 27.08.14 4:35

Prije nego odem spavat,,vec imam ochekivanja za sutra i to glavom i bradom od sebe,,,skoro nikad od drugih,,Ustvari,,,rijetko imam problema sa tudjim ochekivanjima ali uvijek iznova se pojavljuje ochekivanje od samog sebe.Nakon ovog videa koji bi trebalo da pogleda svako zivo bice,,na ovoj jebenoj kugli,,moja ochekivanja izgledaju i zvuche nishtavno,,Pa zashto onda bilo shto ochekivati od bilo koga ..a posebno na ovome forumu,,,pogledajte video do kraja,,i razmislite o svojim ochekivanjima i vlastitom zivotu,,hvala ti Vujchicu,,ti si dokaz da je sve u mozgu a ne u tijelu.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  Gost 27.08.14 6:48



očekujem da svoju životnu putanju zaključim koliko toliko dostojanstveno... previše

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  pizda 27.08.14 10:47

ocekujem da mi dan dobro prodje i isto zelim dragim ljudima. Vise od tog ne mogu jer su mi skinili krila nakon sto su me grubo bacili na Zemlju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  bazilija 27.08.14 11:00

sve manje očekujem, sve više radim na tome da napravim ono što hoću. 

očekujem komentar na ovaj post Ochekivanja,,, 1523192931

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  Lena 27.08.14 11:11

bazilija je napisao/la:sve manje očekujem, sve više radim na tome da napravim ono što hoću. 

očekujem komentar na ovaj post Ochekivanja,,, 1523192931

evo ja ću Ochekivanja,,, 11484130

svi nešto očekuju i od drugih osim od sebe kad su mlađahni....misle da se svijet treba prilagoditi njima.....onda vide da to tako ne ide,pa zapravo nauče da se jedino možeš osloniti na sebe i onda sve drugačije izgleda....

opet htjeli ne htjeli ponekad očekujemo i od drugih ponešto,a kao glumimo da ne očekujemo....ne može se sva očekivanja isključit nikako...

ali biti skroman u očekivanjima je mudro....Ochekivanja,,, 11484130 od drugih....e
a od sebe treba očekivat onoliko koliko se trudiš....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  Gost 27.08.14 11:13

očekujem da ću za koju minutu bit u zemlji snova ... riješila sve šta sam sama a i drugi od mene očekivali ... sad odo sanjat nešto ljepo jer sam to i zaslužila a uvijek mi se dogodi baš to, što sam zaslužila Ochekivanja,,, 11484130 Ochekivanja,,, 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  bazilija 27.08.14 11:20

Lena je napisao/la:
bazilija je napisao/la:sve manje očekujem, sve više radim na tome da napravim ono što hoću. 

očekujem komentar na ovaj post Ochekivanja,,, 1523192931

evo ja ću Ochekivanja,,, 11484130

svi nešto očekuju i od drugih osim od sebe kad su mlađahni....misle da se svijet treba prilagoditi njima.....onda vide da to tako ne ide,pa zapravo nauče da se jedino možeš osloniti na sebe i onda sve drugačije izgleda....

opet htjeli ne htjeli ponekad očekujemo i od drugih ponešto,a kao glumimo da ne očekujemo....ne može se sva očekivanja isključit nikako...

ali biti skroman u očekivanjima je mudro....Ochekivanja,,, 11484130 od drugih....e
a od sebe treba očekivat onoliko koliko se trudiš....
meščini da stari očekuju još i više

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  Lena 27.08.14 11:21

bazilija je napisao/la:
Lena je napisao/la:
bazilija je napisao/la:sve manje očekujem, sve više radim na tome da napravim ono što hoću. 

očekujem komentar na ovaj post Ochekivanja,,, 1523192931

evo ja ću Ochekivanja,,, 11484130

svi nešto očekuju i od drugih osim od sebe kad su mlađahni....misle da se svijet treba prilagoditi njima.....onda vide da to tako ne ide,pa zapravo nauče da se jedino možeš osloniti na sebe i onda sve drugačije izgleda....

opet htjeli ne htjeli ponekad očekujemo i od drugih ponešto,a kao glumimo da ne očekujemo....ne može se sva očekivanja isključit nikako...

ali biti skroman u očekivanjima je mudro....Ochekivanja,,, 11484130 od drugih....e
a od sebe treba očekivat onoliko koliko se trudiš....
meščini da stari očekuju još i više

ako su neizmjerno sebični da.....ima toga ohoho
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  bazilija 27.08.14 11:22

kišna glista je napisao/la:očekujem da ću za koju minutu bit u zemlji snova ... riješila sve šta sam sama a i drugi od mene očekivali ... sad odo sanjat nešto ljepo jer sam to i zaslužila a uvijek mi se dogodi baš to, što sam zaslužila  Ochekivanja,,, 11484130  Ochekivanja,,, 727654710

sve neke mudrolije na ovom forumu Ochekivanja,,, 1523192931

hej, ovdje se pojavio el condor pasa, bjeloglavi sup ili kako se već zove

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  bazilija 27.08.14 11:24

Lena je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
Lena je napisao/la:
bazilija je napisao/la:sve manje očekujem, sve više radim na tome da napravim ono što hoću. 

očekujem komentar na ovaj post Ochekivanja,,, 1523192931

evo ja ću Ochekivanja,,, 11484130

svi nešto očekuju i od drugih osim od sebe kad su mlađahni....misle da se svijet treba prilagoditi njima.....onda vide da to tako ne ide,pa zapravo nauče da se jedino možeš osloniti na sebe i onda sve drugačije izgleda....

opet htjeli ne htjeli ponekad očekujemo i od drugih ponešto,a kao glumimo da ne očekujemo....ne može se sva očekivanja isključit nikako...

ali biti skroman u očekivanjima je mudro....Ochekivanja,,, 11484130 od drugih....e
a od sebe treba očekivat onoliko koliko se trudiš....
meščini da stari očekuju još i više

ako su neizmjerno sebični da.....ima toga ohoho
ne mislim da su nužno sebični, nego jednostavno očekuju nešto jer misle da su to zaslužili.

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  Lena 27.08.14 11:27

bazilija je napisao/la:
Lena je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
Lena je napisao/la:

evo ja ću Ochekivanja,,, 11484130

svi nešto očekuju i od drugih osim od sebe kad su mlađahni....misle da se svijet treba prilagoditi njima.....onda vide da to tako ne ide,pa zapravo nauče da se jedino možeš osloniti na sebe i onda sve drugačije izgleda....

opet htjeli ne htjeli ponekad očekujemo i od drugih ponešto,a kao glumimo da ne očekujemo....ne može se sva očekivanja isključit nikako...

ali biti skroman u očekivanjima je mudro....Ochekivanja,,, 11484130 od drugih....e
a od sebe treba očekivat onoliko koliko se trudiš....
meščini da stari očekuju još i više

ako su neizmjerno sebični da.....ima toga ohoho
ne mislim da su nužno sebični, nego jednostavno očekuju nešto jer misle da su to zaslužili.
znam ja šta ti pričaš,ali često misle da su zaslužili uzimat sve i svašta od svojih bližnjih....svo vrijeme,energiju,sve bi podredili sebi.....ako to nije čista sebičnost ne znam šta je......
očekivati da ih se pazi i budeš u blizini kad treba ok,ali sebično je misliti da se zaslužuje sve dirigirati i podrediti njima....
tako da ima tu varijacija na temu....
prija ima majku koja je stara i već ima problema sa zdravljem,ali maltretira je....ne da joj da ode 20 minuta van kuće.....sebično bez granice....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  Gost 27.08.14 20:07

zingaro je napisao/la:Prije nego odem spavat,,vec imam ochekivanja za sutra i to glavom i bradom od sebe,,,skoro nikad od drugih,,Ustvari,,,rijetko imam problema sa tudjim ochekivanjima ali uvijek iznova se pojavljuje ochekivanje od samog sebe.Nakon ovog videa koji bi trebalo da pogleda svako zivo bice,,na ovoj jebenoj kugli,,moja ochekivanja izgledaju i zvuche nishtavno,,Pa zashto onda bilo shto ochekivati od bilo koga ..a posebno na ovome forumu,,,pogledajte video do kraja,,i razmislite o svojim ochekivanjima i vlastitom zivotu,,hvala ti Vujchicu,,ti si dokaz da je sve u mozgu a ne u tijelu.

Nicka obožavam odavno već..divan,divan, divan Ochekivanja,,, 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  Gost 27.08.14 20:11

Kad god ga vidim posramim se koliko sam stroga i zahtjevna..Ochekivanja,,, 957247240

Koliko zapravo malo treba da uživam u svakom trenu..hvala ti za podsjetnik.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  Lena 27.08.14 20:19

ma svi smo takvi dok nas ne oklepi po glavi....onda se malo primirimo i opet u kolo....pa opet po glavi i tako manje više stalno.....op op.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  Gost 27.08.14 22:26

MMagdalena je napisao/la:Kad god ga vidim posramim se koliko sam stroga i zahtjevna..Ochekivanja,,, 957247240

Koliko zapravo malo treba da uživam u svakom trenu..hvala ti za podsjetnik.
aha aha... Ochekivanja,,, 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  Gost 27.08.14 22:27

Lena je napisao/la:ma svi smo takvi dok nas ne oklepi po glavi....onda se malo primirimo i opet u kolo....pa opet po glavi i tako manje više stalno.....op op.....
volis ti po glavi... Ochekivanja,,, 997057239

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  Gost 28.08.14 6:10

Lena je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
Lena je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
meščini da stari očekuju još i više

ako su neizmjerno sebični da.....ima toga ohoho
ne mislim da su nužno sebični, nego jednostavno očekuju nešto jer misle da su to zaslužili.
znam ja šta ti pričaš,ali često misle da su zaslužili uzimat sve i svašta od svojih bližnjih....svo vrijeme,energiju,sve bi podredili sebi.....ako to nije čista sebičnost ne znam šta je......
očekivati da ih se pazi i budeš u blizini kad treba ok,ali sebično je misliti da se zaslužuje sve dirigirati i podrediti njima....
tako da ima tu varijacija na temu....
prija ima majku koja je stara i već ima problema sa zdravljem,ali maltretira je....ne da joj da ode 20 minuta van kuće.....sebično bez granice....
kažu da kad ljudi ostare dobiju dječju pamet i što su bili aktivniji tijekom života više se boje nemoći, odbačenosti i samoće, a samim tim postaju čangrizavi i zahtjevni... 
roditelji sebičnost svoje djece podnose minimalno 15 godina, ako ne i cijeli život, stavljaju ih na prvo mjesto, bespogovorno se odriču svog slobodnog vremena, užitaka, svega, samo da djeci bude dobro i normalno je da očekuju barem dio pažnje od te iste djece (a od koga će), ali kad oni dođu na red, eee... to mora da boli u pičku materinu  Ochekivanja,,, 2329918616
kad bi djeca roditeljima vratili samo 10% onog što su roditelji učinili za njih, bilo bi puno manje nesretnih starosti, ali taj odnos roditelj-dijete, u davanjima i odricanjima, nije dvosmjerna cesta 
nažalost

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  Gost 28.08.14 9:27

btw je napisao/la:
kažu da kad ljudi ostare dobiju dječju pamet i što su bili aktivniji tijekom života više se boje nemoći, odbačenosti i samoće, a samim tim postaju čangrizavi i zahtjevni... 

u mojoj obitelji je baš suprotno ... obje bake bile aktivne i dočekale starost i dalje aktivne i lucidne ... nisu bile teret mlađoj generaciji nego i dalje motor pokretač, motivator, one koje unose veselje, sadržaj i ljepotu ( samo se sjetim njihovih dvorišta i vrtova ) ... naravno da su trebale i pomoć al fizičku, jer neke stvari više nisu mogle same  .... ovo ostalo nakon njih sve sama ljenguza bagra koja je i tokom mladosti samo ljenguzovala pa sad i nastavili isto samo što je doza kukanja pojačana ... uz onakve bake koje sam imala bih ostala cijeli život i rado sam im pomagala za života i sa zadovoljstvom ... ovo ostalo što dalje od mene ... očekivali previše tokom mladosti pa se razočarali, očekivali previše i nakon što je mladost prošla pa nije čudo da su i dalje razočarati ... neumjereni u pičku materinu u svojim očekivanjima od  samog starta a da sami nisu probali ništa da im se ta očekivanja i ostvare ... čovjek ima pravo imati očekivanja samo od sebe samog, sve ostalo ako te i snađe ima da tretiraš ko dobitak na lotu, sa veseljem

al nešto razmišljam ... baš zato što su bake bile aktivne i vrijedne, većina njihove djece odraslo u dokone i čangrizave ljude jer su preveć toga dobili na pladnju i bez muke i truda - bake privredile da se djeca ne moraju patiti ... ne valja ni to

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  Lena 28.08.14 11:31

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
Lena je napisao/la:

ako su neizmjerno sebični da.....ima toga ohoho
ne mislim da su nužno sebični, nego jednostavno očekuju nešto jer misle da su to zaslužili.
znam ja šta ti pričaš,ali često misle da su zaslužili uzimat sve i svašta od svojih bližnjih....svo vrijeme,energiju,sve bi podredili sebi.....ako to nije čista sebičnost ne znam šta je......
očekivati da ih se pazi i budeš u blizini kad treba ok,ali sebično je misliti da se zaslužuje sve dirigirati i podrediti njima....
tako da ima tu varijacija na temu....
prija ima majku koja je stara i već ima problema sa zdravljem,ali maltretira je....ne da joj da ode 20 minuta van kuće.....sebično bez granice....
kažu da kad ljudi ostare dobiju dječju pamet i što su bili aktivniji tijekom života više se boje nemoći, odbačenosti i samoće, a samim tim postaju čangrizavi i zahtjevni... 
roditelji sebičnost svoje djece podnose minimalno 15 godina, ako ne i cijeli život, stavljaju ih na prvo mjesto, bespogovorno se odriču svog slobodnog vremena, užitaka, svega, samo da djeci bude dobro i normalno je da očekuju barem dio pažnje od te iste djece (a od koga će), ali kad oni dođu na red, eee... to mora da boli u pičku materinu  Ochekivanja,,, 2329918616
kad bi djeca roditeljima vratili samo 10% onog što su roditelji učinili za njih, bilo bi puno manje nesretnih starosti, ali taj odnos roditelj-dijete, u davanjima i odricanjima, nije dvosmjerna cesta 
nažalost

jesi ti pročitala sve šta sam napisala? Ochekivanja,,, 1523192931
jebote naravno da je ok očekivati da se djeca brinu za tebe kad si u godinama,ali ne dat didetu da ode do dućana duže od 10 minuta....pa šta je to nego patologija.....
kad god ode vani na kavu i nije non stop doma(!!!) mama je zove na mobitel i kuka di je kako je tako dugo nema....
prijateljica je ukomirana već duže vrijeme jer ne može normalno živit....
one žive skupa u kući tako da joj naravno i kuha i sređuje sve...ide u spizu,vodi je po doktorima i sve šta treba.....
a mama čuva malog dok ona radi....
ali ne da joj da ode igdje van kuće nego je maltretira....
sorry al to je bolest već....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  Lena 28.08.14 11:46

Polo je napisao/la:
Lena je napisao/la:ma svi smo takvi dok nas ne oklepi po glavi....onda se malo primirimo i opet u kolo....pa opet po glavi i tako manje više stalno.....op op.....
volis ti po glavi... Ochekivanja,,, 997057239

a ne volim baš,al sporo učim,no glava tvrda pa opet ok... Ochekivanja,,, 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  bazilija 28.08.14 11:53

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
kažu da kad ljudi ostare dobiju dječju pamet i što su bili aktivniji tijekom života više se boje nemoći, odbačenosti i samoće, a samim tim postaju čangrizavi i zahtjevni... 

u mojoj obitelji je baš suprotno ... obje bake bile aktivne i dočekale starost i dalje aktivne i lucidne ... nisu bile teret mlađoj generaciji nego i dalje motor pokretač, motivator, one koje unose veselje, sadržaj i ljepotu ( samo se sjetim njihovih dvorišta i vrtova ) ... naravno da su trebale i pomoć al fizičku, jer neke stvari više nisu mogle same  .... ovo ostalo nakon njih sve sama ljenguza bagra koja je i tokom mladosti samo ljenguzovala pa sad i nastavili isto samo što je doza kukanja pojačana ... uz onakve bake koje sam imala bih ostala cijeli život i rado sam im pomagala za života i sa zadovoljstvom ... ovo ostalo što dalje od mene ... očekivali previše tokom mladosti pa se razočarali, očekivali previše i nakon što je mladost prošla pa nije čudo da su i dalje razočarati ... neumjereni u pičku materinu u svojim očekivanjima od  samog starta a da sami nisu probali ništa da im se ta očekivanja i ostvare ... čovjek ima pravo imati očekivanja samo od sebe samog, sve ostalo ako te i snađe ima da tretiraš ko dobitak na lotu, sa veseljem

al nešto razmišljam ... baš zato što su bake bile aktivne i vrijedne, većina njihove djece odraslo u dokone i čangrizave  ljude jer su preveć toga dobili na pladnju i bez muke i truda - bake privredile da se djeca ne moraju patiti ... ne valja ni to
i tako se ciiklusi smjenjuju. razmažena djeca će imati djecu kojima će biti teško i koji će se boriti za sebe. Kolo sreće se okreće  Ochekivanja,,, 1523192931

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  bazilija 28.08.14 12:03

Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
ne mislim da su nužno sebični, nego jednostavno očekuju nešto jer misle da su to zaslužili.
znam ja šta ti pričaš,ali često misle da su zaslužili uzimat sve i svašta od svojih bližnjih....svo vrijeme,energiju,sve bi podredili sebi.....ako to nije čista sebičnost ne znam šta je......
očekivati da ih se pazi i budeš u blizini kad treba ok,ali sebično je misliti da se zaslužuje sve dirigirati i podrediti njima....
tako da ima tu varijacija na temu....
prija ima majku koja je stara i već ima problema sa zdravljem,ali maltretira je....ne da joj da ode 20 minuta van kuće.....sebično bez granice....
kažu da kad ljudi ostare dobiju dječju pamet i što su bili aktivniji tijekom života više se boje nemoći, odbačenosti i samoće, a samim tim postaju čangrizavi i zahtjevni... 
roditelji sebičnost svoje djece podnose minimalno 15 godina, ako ne i cijeli život, stavljaju ih na prvo mjesto, bespogovorno se odriču svog slobodnog vremena, užitaka, svega, samo da djeci bude dobro i normalno je da očekuju barem dio pažnje od te iste djece (a od koga će), ali kad oni dođu na red, eee... to mora da boli u pičku materinu  Ochekivanja,,, 2329918616
kad bi djeca roditeljima vratili samo 10% onog što su roditelji učinili za njih, bilo bi puno manje nesretnih starosti, ali taj odnos roditelj-dijete, u davanjima i odricanjima, nije dvosmjerna cesta 
nažalost

jesi ti pročitala sve šta sam napisala? Ochekivanja,,, 1523192931
jebote naravno da je ok očekivati da se djeca brinu za tebe kad si u godinama,ali ne dat didetu da ode do dućana duže od 10 minuta....pa šta je to nego patologija.....
kad god ode vani na kavu i nije non stop doma(!!!) mama je zove na mobitel i kuka di je kako je tako dugo nema....
prijateljica je ukomirana već duže vrijeme jer ne može normalno živit....
one žive skupa u kući tako da joj naravno i kuha i sređuje sve...ide u spizu,vodi je po doktorima i sve šta treba.....
a mama čuva malog dok ona radi....
ali ne da joj da ode igdje van kuće nego je maltretira....
sorry al to je bolest već....
za očekivat je i da se djeca u nekim godinama brinu za sebe i da se odsele od roditelja. i da se sami brinu za svoju djecu. puno toga neki ljudi podrazumijevaju da je normalno kad ide njima u prilog a da je tlaka kad trebaju nešto učiniti. 
prija ti nema argumente za prigovore sve dok je pod staričinim krovom i dok joj se ona brine za dijete. To što kuha i ide u spizu je stvarno strašna stvar, valjda je starica trebala i kuhati i ići u spizu pa ih sve hraniti. O, jebote život! 
Sve to treba rastjerati nek se brinu o sebi pa bi bili zadovoljniji i manje bi prigovarali  Ochekivanja,,, 1523192931

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  Lena 28.08.14 12:28

ma da.....a misliš da ne bi odselila da može.....ne može radi majke najviše jer od sve djeca ona se brine za nju...
al dobro možemo tako unedogled sad....
al nemoj mi reć da bi ti bilo ok da te majke,otac bilo tko toliko svojata da misli da nemaš pravo nigdje otići  nikad nego samo šta oni odobre....i to u vremenu koje zadaju  Ochekivanja,,, 11484130
sorry.....bolest do jaja....i više od sebičnosti.....
to nije normalno i gotovo
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  orion 28.08.14 12:31

Lena je napisao/la:ma da.....a misliš da ne bi odselila da može.....ne može radi majke najviše jer od sve djeca ona se brine za nju...
al dobro možemo tako unedogled sad....
al nemoj mi reć da bi ti bilo ok da te majke,otac bilo tko toliko svojata da misli da nemaš pravo nigdje otići  nikad nego samo šta oni odobre....i to u vremenu koje zadaju  Ochekivanja,,, 11484130
sorry.....bolest do jaja....i više od sebičnosti.....
to nije normalno i gotovo



slažem se

.... majka od tvoje prije spada u frik_kontrolorke   Ochekivanja,,, 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  Lena 28.08.14 12:35

orion je napisao/la:
Lena je napisao/la:ma da.....a misliš da ne bi odselila da može.....ne može radi majke najviše jer od sve djeca ona se brine za nju...
al dobro možemo tako unedogled sad....
al nemoj mi reć da bi ti bilo ok da te majke,otac bilo tko toliko svojata da misli da nemaš pravo nigdje otići  nikad nego samo šta oni odobre....i to u vremenu koje zadaju  Ochekivanja,,, 11484130
sorry.....bolest do jaja....i više od sebičnosti.....
to nije normalno i gotovo



slažem se

.... majka od tvoje prije spada u frik_kontrolorke   Ochekivanja,,, 1523192931

i prije ja znala zafrkavat,ali sad je koma....to je vezano dosta uz starost i kako joj je muž ima godinu dana umrao postala je nemoguća.......
ne možeš vjerovati koliko......
zato kažem da smo svi od krvi i mesa i naravno da kužim potrebu roditelja da djeca budu uz njih kad više nisu kao prije.....tako to dođe,ali bolestan odnos je upravo to - bolestan
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ochekivanja,,, Empty Re: Ochekivanja,,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.