kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pizda

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Pizda - Page 2 Empty Re: Pizda

Postaj  Gost 06.09.14 22:09

saritica je napisao/la:

ma griesis. znas mene i moje pisanje. taj moj negativan stav nije prema alternativi, nego prema tim agresivcima koji sebe vide kao neke borce za neku toboz pravdu i avangardu. stvarno ne volim kad mi neko dodje na kavu pa odmah s vrata se dere na mene da zasto ja volim jesti meso... osobno sam ja jako tolerantna i otvorena - ja zbilja smatram da jedno ne mora iskljucivati drugo, nego da se mogu lijepo dopunjavati. ja zbilja volim klasicnu medicinu i ako bi se nesto nedajboze desilo, uvijek prvo doktori, ali ni ostalo nije iskljuceno. znamo mi svi dobro moc placeba, a neki od nas znaju i moc miracle-a tako da... ima toga i to na tone.... dakle jos jednom: nije problem u alternativnim metodama, nego u agresivnim galamdzijama koji drze da je jedino njihovo pravo i pravedno. a takvih ima na tone, ne samo kad je medicinska alternativa u pitnanju...a da su mi poprimitivni stavovi tih koji se ne zele podvrgnuti npr. odstranjivanju melanoma, nego ici stavljati obloge od kamilice.. hebi, jesu. takvi misle da su svu pamet posisali i sta ces mu kad nakon godinu umre od metastaza, a ovamo je imao 99% nu sansu za remisiju. kuzis? eto. nadam se da sam unijela malo pojasnjenja...
Agresivac je agresivac, i primitivac je primitivac,  neovisno je li dr.ili alternativni praktičar. Sve gledam individualno. Svako ima svoje" filtere" kroz koje filtrira ulazne info, obrađuje u skladu sa svojim mogućnostima i daje na van u skladu sa komunikacijskim i ostalim vještinama. 
Ako neko želi kamilicom tretirati sebe, nek izvoli, treba i takvog pustiti, ne možeš nagovarati drugog da živi ako on to neće.. Ljudi imaju pravo da odaberu koliko dugo i kako žele provesti taj svoj život. Toga sam sada ovaj tren osobno u svom životu  itekako svjesna.


p.s. što se tiče ne/jedenja mesa i popovanja oko toga to sve ima istu etiketu-netolerancija. Izbjegavati davitelje i dosadnjakoviće u širokom krugu Pizda - Page 2 3111943984  Ybt..nek svako jede šta mu duša voli.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizda - Page 2 Empty Re: Pizda

Postaj  Gost 07.09.14 1:30

boktejebo, šta mi sve sad palo na pamet izvodit na ovom forumu al ne smijem.... reko pizda da moram pazit na to da na kultnixu i ostane tu i tamo pokoji forumaš bez da ga glista spička ... a kako je on sad službeno moj sveti gral, nema mi druge nego mu se pokorit Pizda - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizda - Page 2 Empty Re: Pizda

Postaj  Gost 08.09.14 7:03

MMagdalena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:moja stara je bila cetiri puta kod ginekologa. Ne bi ni onda da nije morala, isla rodit.
Nikakvih pizdarija nije imala u vezi sa tim a danas sve neki pregledi, ovo, ono i zene nikad bolesnije.


X

X

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizda - Page 2 Empty Re: Pizda

Postaj  pizda 08.09.14 7:57

zene danas guraju strana tijela u svoje vagine, pocinje im rast ph faktor i zene oboljevaju vaginalno. Sara to ne spominje jer i sama to radi svoim vibratorom marke "Godzilla". Zato, nek savjete daje kad sjedne na nesto sto ne zahtieva duracell baterie vec muski znoj i suze...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pizda - Page 2 Empty Re: Pizda

Postaj  Gost 08.09.14 8:38

pizda je napisao/la:zene danas guraju strana tijela u svoje vagine, pocinje im rast ph faktor i zene oboljevaju vaginalno. Sara to ne spominje jer i sama to radi svoim vibratorom marke "Godzilla". Zato, nek savjete daje kad sjedne na nesto sto ne zahtieva duracell baterie vec muski znoj i suze...

jel na dimnjačara ?

lako šta guraju u vagine, al šta guraju u usta, glave te duše pa im se razjebe ph ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizda - Page 2 Empty Re: Pizda

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.