kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zetva - bog ti jadan

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

zetva - bog ti jadan  - Page 2 Empty Re: zetva - bog ti jadan

Postaj  Gost 27.09.14 20:43

orion je napisao/la:
saritica je napisao/la:dodjoh iz basce, bog ti jadan koliko sam paprika i paradajza donijela... ogoromnu crnu vrecu... i jos bundavice i uz to i patlidzan... majke ti al to buja ovdje ko ludo... i jos paprike cvatu... osim toga, pobrala sam posuseni suncokret i kukuruz i to ce sve ici za zimu za gladne pticice.... ajme kako sam se nasetala, a jos da vidite kako moj cuko voli prirodu... sva uleti u duboku travu pa ko da pliva kroz nju... ne zna sta ce od srece...e da, a bamnje ko ogromne batinicetine... samo nisu dobre, prezrelile su pune su lika sada... a paprika imam najmanje 10ak vrsta... male feferonice su krasne... cvatu ko buketici... mos odnijet na ljubavni sastanak curi... ma joj kako su divni ti ciklusi prirode... sve u svoje vrijeme lijepo i na vrijeme... sad pomalo postaje hladnije, sve se smiruje, boje polako prelaze u zuto i rumeno... treba sakupiti sjemencice za sljedecu godinu i tako.... ljepota bozija...


jaaako dobro .... zetva - bog ti jadan  - Page 2 3260170596 


.... kod nas jedino mahuna bilo u izobilju ... od prevelike kiše paradajz trunuo prije no što je sazorio.... sve povrće jadno i nikakvo al paradajz najviše stradao.

ma mogu ti reci da sam ja nekako ostala zatecena brojem stetocina i insekata ovdje... ove godine su mi ubile nekakve specijalne zlatice od krastavca sto u sebi ujedno nose i bakterije.. sve sam morala cupati... nema kakvih insekata nisam naucila i vidjela... drugacije nego kod nas.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

zetva - bog ti jadan  - Page 2 Empty Re: zetva - bog ti jadan

Postaj  Gost 27.09.14 20:44

cat_claw je napisao/la:Kad je vecu tu da Lusi fino izodgovara na teme...

Stiskam i ljubim Saru bastovanku,  vrtlaricu and gradinarku. zetva - bog ti jadan  - Page 2 2dt2dz8

opet ti dodji ovde. ne da tebe tvoja saritica.  zetva - bog ti jadan  - Page 2 3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

zetva - bog ti jadan  - Page 2 Empty Re: zetva - bog ti jadan

Postaj  Gost 27.09.14 21:20

zingaro je napisao/la:
saritica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:saritza poprave postala zrela zena,,sad bere ono shto je posijala,, zetva - bog ti jadan  - Page 2 167558484 zetva - bog ti jadan  - Page 2 3214182331 zetva - bog ti jadan  - Page 2 439160543 ..dobro ce joj doci za Dr..disertaciju,,mogu  zamisliti profu kad mu objashnjava  utjecaj  zilavih bamija na njegovu erekciju  zetva - bog ti jadan  - Page 2 3776795594 zetva - bog ti jadan  - Page 2 3027872506 zetva - bog ti jadan  - Page 2 2396358274

imal u tebe kakvog uroda?
Nisam posijo nishta,,padaju kishe za popizdit,,bijo posadijo deset stabala papaje,,izvan vrta,,pochele poprave cvast,,kad odjednom tjedan dana ,,,kishe ko lude,,po cijeli dan padalo,,,neobichno za ovo podneblje gdje kisha uglavnom pada sat vremna a nakon toga za pola sata kao da nishta nije palo,,,,Elem,,voda mi sjebala Papaje,,nikla mi jedna proshle godine u vrtu,,,,ostavio,,,bilo jedno 30kg papaja,,posjeko je jer ima sjebat korijen,,Vec sam se pomalo zasitio vrta,,a kako necu ,,,nakon 12godina,,al imam pun kufer cvijeca,,Ipak cu neshto posadit,,je rvolim pojest domace,,nemre se mjerit sa kupovnim,,sad pochinje period od osam mjeseci ,,uglavnom blagog vremena,,pretezno sunchano,,,ma raj na zemlji,,,majkemi,,jebo te ,,,ne bi vishe mogao zivjeti u maglushtinama,,i hladnom vremenu,,,pa nije ni chudo shto kod nas malo malo dodje do rata,,poludish uz ono sivilo,,kad kisha cmizdri po deset dana,,fuj,
nemoj posustat. vrt je prava stvar. meni jos uvijek rastu one zare - od sjemenkica. sad su postale divlje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

zetva - bog ti jadan  - Page 2 Empty Re: zetva - bog ti jadan

Postaj  Gost 27.09.14 21:21

zingaro je napisao/la:
saritica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:saritza poprave postala zrela zena,,sad bere ono shto je posijala,, zetva - bog ti jadan  - Page 2 167558484 zetva - bog ti jadan  - Page 2 3214182331 zetva - bog ti jadan  - Page 2 439160543 ..dobro ce joj doci za Dr..disertaciju,,mogu  zamisliti profu kad mu objashnjava  utjecaj  zilavih bamija na njegovu erekciju  zetva - bog ti jadan  - Page 2 3776795594 zetva - bog ti jadan  - Page 2 3027872506 zetva - bog ti jadan  - Page 2 2396358274

imal u tebe kakvog uroda?
Nisam posijo nishta,,padaju kishe za popizdit,,bijo posadijo deset stabala papaje,,izvan vrta,,pochele poprave cvast,,kad odjednom tjedan dana ,,,kishe ko lude,,po cijeli dan padalo,,,neobichno za ovo podneblje gdje kisha uglavnom pada sat vremna a nakon toga za pola sata kao da nishta nije palo,,,,Elem,,voda mi sjebala Papaje,,nikla mi jedna proshle godine u vrtu,,,,ostavio,,,bilo jedno 30kg papaja,,posjeko je jer ima sjebat korijen,,Vec sam se pomalo zasitio vrta,,a kako necu ,,,nakon 12godina,,al imam pun kufer cvijeca,,Ipak cu neshto posadit,,je rvolim pojest domace,,nemre se mjerit sa kupovnim,,sad pochinje period od osam mjeseci ,,uglavnom blagog vremena,,pretezno sunchano,,,ma raj na zemlji,,,majkemi,,jebo te ,,,ne bi vishe mogao zivjeti u maglushtinama,,i hladnom vremenu,,,pa nije ni chudo shto kod nas malo malo dodje do rata,,poludish uz ono sivilo,,kad kisha cmizdri po deset dana,,fuj,
nemoj posustat. vrt je prava stvar. meni jos uvijek rastu one zare - od sjemenkica. sad su postale divlje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

zetva - bog ti jadan  - Page 2 Empty Re: zetva - bog ti jadan

Postaj  Gost 28.09.14 2:24

saritica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
saritica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:saritza poprave postala zrela zena,,sad bere ono shto je posijala,, zetva - bog ti jadan  - Page 2 167558484 zetva - bog ti jadan  - Page 2 3214182331 zetva - bog ti jadan  - Page 2 439160543 ..dobro ce joj doci za Dr..disertaciju,,mogu  zamisliti profu kad mu objashnjava  utjecaj  zilavih bamija na njegovu erekciju  zetva - bog ti jadan  - Page 2 3776795594 zetva - bog ti jadan  - Page 2 3027872506 zetva - bog ti jadan  - Page 2 2396358274

imal u tebe kakvog uroda?
Nisam posijo nishta,,padaju kishe za popizdit,,bijo posadijo deset stabala papaje,,izvan vrta,,pochele poprave cvast,,kad odjednom tjedan dana ,,,kishe ko lude,,po cijeli dan padalo,,,neobichno za ovo podneblje gdje kisha uglavnom pada sat vremna a nakon toga za pola sata kao da nishta nije palo,,,,Elem,,voda mi sjebala Papaje,,nikla mi jedna proshle godine u vrtu,,,,ostavio,,,bilo jedno 30kg papaja,,posjeko je jer ima sjebat korijen,,Vec sam se pomalo zasitio vrta,,a kako necu ,,,nakon 12godina,,al imam pun kufer cvijeca,,Ipak cu neshto posadit,,je rvolim pojest domace,,nemre se mjerit sa kupovnim,,sad pochinje period od osam mjeseci ,,uglavnom blagog vremena,,pretezno sunchano,,,ma raj na zemlji,,,majkemi,,jebo te ,,,ne bi vishe mogao zivjeti u maglushtinama,,i hladnom vremenu,,,pa nije ni chudo shto kod nas malo malo dodje do rata,,poludish uz ono sivilo,,kad kisha cmizdri po deset dana,,fuj,
nemoj posustat. vrt je prava stvar. meni jos uvijek rastu one zare - od sjemenkica. sad su postale divlje...
jebo te,,danas se ono podapro,,sredijo,,bacijo Farenhait ,,poslije brijanja,,dolazi ekipa po mene,,odosmo malo u zajebanciju u moj omiljeni restac,,mjuza je ala Gipsy Kings..,sjeo za comp..kad neke mushitze male sitne ,,stresirate,,,na mene,,pa odakle majketi,,,skuzim da sam zaboravio krumpir koji sam namijenio za sjetvu,,,pocheo trunut,,,ajme majko,,,koji smrad kad sam otvorio ladicu,,Uglavnom,,,ne odustajem,,,,nego se usavrshavam,,automatizirano zalijevanje ,,,kap po kap,,i te fore,,drago mi je da ti je zara podivljala,,sad je zajebata ko ja:zetva - bog ti jadan  - Page 2 1619348112)Imam pun zamrzivach  koprive,,,mijesham je sa bl;itvom i shpinatom,,uz ribitze,,,boli glava,,:zetva - bog ti jadan  - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

zetva - bog ti jadan  - Page 2 Empty Re: zetva - bog ti jadan

Postaj  Lena 28.09.14 6:50

svaka čast oboje za vrt i trud.....meni je to isto super,al nisam još u fazi da okopajen i sadim...samo nešto sitno po balkonu.....
sad se šlepan kod oca i mame....oni imaju zemlje,pa donesu ponešto nama....
ja ću po zemlji kad odem u pemsiju  zetva - bog ti jadan  - Page 2 11484130

a vidi zingaro koristi farenhait....pljus!!!! nije mi loš tay parfjum  zetva - bog ti jadan  - Page 2 3633235214
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

zetva - bog ti jadan  - Page 2 Empty Re: zetva - bog ti jadan

Postaj  Gost 28.09.14 8:59

Lena je napisao/la:svaka čast oboje za vrt i trud.....meni je to isto super,al nisam još u fazi da okopajen i sadim...samo nešto sitno po balkonu.....
sad se šlepan kod oca i mame....oni imaju zemlje,pa donesu ponešto nama....
ja ću po zemlji kad odem u pemsiju  zetva - bog ti jadan  - Page 2 11484130

a vidi zingaro koristi farenhait....pljus!!!! nije mi loš tay parfjum  zetva - bog ti jadan  - Page 2 3633235214
oš reć da su sara i zinge u pemsiji?  zetva - bog ti jadan  - Page 2 11484130 

ja ću samo putovati kad odem u pemsiju... možda čak i autostopom... već sad znam da ću daleko stići  zetva - bog ti jadan  - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

zetva - bog ti jadan  - Page 2 Empty Re: zetva - bog ti jadan

Postaj  taja 28.09.14 10:44

ja vidim zemlju samo u pitaru  zetva - bog ti jadan  - Page 2 11484130
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

zetva - bog ti jadan  - Page 2 Empty Re: zetva - bog ti jadan

Postaj  bazilija 01.10.14 8:34

saritica je napisao/la:dodjoh iz basce, bog ti jadan koliko sam paprika i paradajza donijela... ogoromnu crnu vrecu... i jos bundavice i uz to i patlidzan... majke ti al to buja ovdje ko ludo... i jos paprike cvatu... osim toga, pobrala sam posuseni suncokret i kukuruz i to ce sve ici za zimu za gladne pticice.... ajme kako sam se nasetala, a jos da vidite kako moj cuko voli prirodu... sva uleti u duboku travu pa ko da pliva kroz nju... ne zna sta ce od srece...e da, a bamnje ko ogromne batinicetine... samo nisu dobre, prezrelile su pune su lika sada... a paprika imam najmanje 10ak vrsta... male feferonice su krasne... cvatu ko buketici... mos odnijet na ljubavni sastanak curi... ma joj kako su divni ti ciklusi prirode... sve u svoje vrijeme lijepo i na vrijeme... sad pomalo postaje hladnije, sve se smiruje, boje polako prelaze u zuto i rumeno... treba sakupiti sjemencice za sljedecu godinu i tako.... ljepota bozija...

podsjeti me na pjesmu ljubio sam snašu na salašu zetva - bog ti jadan  - Page 2 1523192931


bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

zetva - bog ti jadan  - Page 2 Empty Re: zetva - bog ti jadan

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.