kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tuzna sam

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  Gost 11.10.14 2:50

a ja, bice nama ebola, eblo maiku svoju. virusi su tu bili puno prije nas I biti ce dugo iza nas. korijen problema sa ebolom je u pohlepi. prirodni rezervoar ebola virusa su slijepi misevi. za one koji ne znaju sta pojam prirodni rezervoar evo objasnjenja: to je mjesto u prirodi gdje mikroorganizam (odn.mikororgazam) zivi I ne stvara nikakve problem. sve je lijepo u ravnotezi I svima super I lijepo. nema zaraze, nema bolesti ... kada se ravnoteza poremeti dolazi do problema. slijepi misevi u africi su oduvijek zivjeli u sumama I bili zarazeni tim virusom. ljudi I misevi su bili odvojeni, nisu se mijesali, nisu imali kontakt I tako je islo stoljecima. u zadnje vrijeme populacija ljudi naglo raste, sume se unistavaju, prirodno staniste sljepih miseva se suzava, sve je veci kontakt ljudi I njih... I ne samo to, ljudi ih koriste za jelo. helooooo!!!!! a sta da kazem, nego zalosno.... a s druge strane, siromastvo I neprosvjecenost ih theraju u to: jedu jer moraju I jedu jer ne znaju da ne bih trebali. tako dolazi do pocetnih infekcija, dalje mozete I sami... druga vazna stvar u africi je ilegalno izlovljavanje exoticnih zivotinja. love se lavovi, jeleni, slonovi, nosorogu se odrezu jaja I batinicetina jer neki debilcina na zapadu vjeruje da ce moci bolej jebavati.... I eto prilike da se siri virus. naime, I neke divlje zivotinje su takodjer nosioci virusa. krivolov u africi je iznimno unosan posao, mislim da sam negdje procitala da je oko 10 milijardi dolara zadnje godine zaradjeno na tome... I eto, dovoljno je zbrojiti 2+2.... na pragu smo velike pandemije. sretno!! a ja sad odo dalje... moram nes raditi.... tuzna sam - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  Gost 11.10.14 3:09

Ja sam vecheras neshto nauchijo od ovog klinca mandolinca,,poprave me odushevijo


Gost
Gost


[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  proba 11.10.14 7:13

saritica je napisao/la:a ja, bice nama ebola, eblo maiku svoju. virusi su tu bili puno prije nas I biti ce dugo iza nas. korijen problema sa ebolom je u pohlepi. prirodni rezervoar ebola virusa su slijepi misevi. za one koji ne znaju sta pojam prirodni rezervoar evo objasnjenja: to je mjesto u prirodi gdje mikroorganizam (odn.mikororgazam) zivi I ne stvara nikakve problem. sve je lijepo u ravnotezi I svima super I lijepo. nema zaraze, nema bolesti ... kada se ravnoteza poremeti dolazi do problema. slijepi misevi u africi su oduvijek zivjeli u sumama I bili zarazeni tim virusom. ljudi I misevi su bili odvojeni, nisu se mijesali, nisu imali kontakt I tako je islo stoljecima. u zadnje vrijeme populacija ljudi naglo raste, sume se unistavaju, prirodno staniste sljepih miseva se suzava, sve je veci kontakt ljudi I njih... I ne samo to, ljudi ih koriste za jelo. helooooo!!!!! a sta da kazem, nego zalosno.... a s druge strane, siromastvo I neprosvjecenost ih theraju u to: jedu jer moraju I jedu jer ne znaju da ne bih trebali. tako dolazi do pocetnih infekcija, dalje mozete I sami... druga vazna stvar u africi je ilegalno izlovljavanje exoticnih zivotinja. love se lavovi, jeleni, slonovi, nosorogu se odrezu jaja I batinicetina jer neki debilcina na zapadu vjeruje da ce moci bolej jebavati.... I eto prilike da se siri virus. naime, I neke divlje zivotinje su takodjer nosioci virusa. krivolov u africi je iznimno unosan posao, mislim da sam negdje procitala da je oko 10 milijardi dolara zadnje godine zaradjeno na tome... I eto, dovoljno je zbrojiti 2+2.... na pragu smo velike pandemije. sretno!! a ja sad odo dalje... moram nes raditi.... tuzna sam - Page 3 1523192931
sad znamo zasto je yugosica  tuzna

smrt fasizmu drugarice
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  Lena 11.10.14 9:47

saritica je napisao/la:a ja, bice nama ebola, eblo maiku svoju. virusi su tu bili puno prije nas I biti ce dugo iza nas. korijen problema sa ebolom je u pohlepi. prirodni rezervoar ebola virusa su slijepi misevi. za one koji ne znaju sta pojam prirodni rezervoar evo objasnjenja: to je mjesto u prirodi gdje mikroorganizam (odn.mikororgazam) zivi I ne stvara nikakve problem. sve je lijepo u ravnotezi I svima super I lijepo. nema zaraze, nema bolesti ... kada se ravnoteza poremeti dolazi do problema. slijepi misevi u africi su oduvijek zivjeli u sumama I bili zarazeni tim virusom. ljudi I misevi su bili odvojeni, nisu se mijesali, nisu imali kontakt I tako je islo stoljecima. u zadnje vrijeme populacija ljudi naglo raste, sume se unistavaju, prirodno staniste sljepih miseva se suzava, sve je veci kontakt ljudi I njih... I ne samo to, ljudi ih koriste za jelo. helooooo!!!!! a sta da kazem, nego zalosno.... a s druge strane, siromastvo I neprosvjecenost ih theraju u to: jedu jer moraju I jedu jer ne znaju da ne bih trebali. tako dolazi do pocetnih infekcija, dalje mozete I sami... druga vazna stvar u africi je ilegalno izlovljavanje exoticnih zivotinja. love se lavovi, jeleni, slonovi, nosorogu se odrezu jaja I batinicetina jer neki debilcina na zapadu vjeruje da ce moci bolej jebavati.... I eto prilike da se siri virus. naime, I neke divlje zivotinje su takodjer nosioci virusa. krivolov u africi je iznimno unosan posao, mislim da sam negdje procitala da je oko 10 milijardi dolara zadnje godine zaradjeno na tome... I eto, dovoljno je zbrojiti 2+2.... na pragu smo velike pandemije. sretno!! a ja sad odo dalje... moram nes raditi.... tuzna sam - Page 3 1523192931

je o tome sam citala......o sismisima i kako je sad najvjerojatnije sve krenulo.....
strah me ebole zato zivkam uokolo i informiram se ko je gdje bio i govorim da i paze na sebe i ne zezaju se sa zivotima....


opet kvacice zezaju....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  Gost 12.10.14 2:10

papam kokice, pisem na mom odlicnom novom laptopicu, pomalo nesto pisem, prava sam multi task...a stigo je i zingarac, moj bivsi jebac internetski... sta ti kazes na forume? popravo to meni glupo postalo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  Gost 12.10.14 2:12

saritica je napisao/la:papam kokice, pisem na mom odlicnom novom laptopicu, pomalo nesto pisem, prava sam multi task...a stigo je i zingarac, moj bivsi jebac internetski... sta ti kazes na forume? popravo to meni glupo postalo...
shta lazesh da sam internetski:tuzna sam - Page 3 1619348112
Obozajem te vaku provokativnu,,,osh da kazem puchanstvu gdj imash ben:tuzna sam - Page 3 1619348112)) tuzna sam - Page 3 3489559348 tuzna sam - Page 3 727654710 tuzna sam - Page 3 167558484

hhahahahahahhahaahhaa,,,,odma je pobjegla,,,,jebo te koje ona mishljenje ima o meni,,,pa nisam ja onaj odvratni Pizda  tuzna sam - Page 3 727654710 tuzna sam - Page 3 3791038771

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  Gost 12.10.14 2:42

ma uniso mi neki virus...  tuzna sam - Page 3 3027872506

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  Gost 12.10.14 2:53

saritica je napisao/la:ma uniso mi neki virus...  tuzna sam - Page 3 3027872506
Dje ti unisho?? tuzna sam - Page 3 3827417775

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  Gost 12.10.14 2:57

u rupitzu... uvuko se... hahahaha... ma salim se, uniso mi u comp hahah joj odo. moram gledat tv. laku noc.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  Gost 12.10.14 3:01

saritica je napisao/la:u rupitzu... uvuko se... hahahaha... ma salim se, uniso mi u comp hahah joj odo. moram gledat tv. laku noc.

A dej ce virus nego u rupitzu,,,pichka li im materina viruska,,znaju oni dje treba uc,,,pa jebo te,,nisu ni oni blesavi,,ajd ,,jebla te TV...to sam ojavijo vec skoro ima 6 godina,,to sranje ne  gledam,,odjavijo sam i telefon,,,hahahhahahhaaha, tuzna sam - Page 3 3214182331 tuzna sam - Page 3 1354420400 tuzna sam - Page 3 2733991369 tuzna sam - Page 3 3776795594 tuzna sam - Page 3 3776795594 tuzna sam - Page 3 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  Gost 12.10.14 23:40

Lena je napisao/la:i ovdje se postav radne snage nešto izmijenio,ali većina je ostala.....
taja je u pravu nema masu robe koja je prije bila na policama......vama slovencima su valjda ostavili nešto...nama ništa!  tuzna sam - Page 3 11484130
ma vjerojatno će i tu napraviti promjene, ali tu mora dozirati pomalo... ipak je merkator bio najjača slovenska trgovina... hahaha zadnji put kad je sin bio s malim tu, jojo vidi tuš i pita: tata je li ono konzum... hoćeš li mi kupiti vodu... a sinko će nejmu : nije sine... nije još, ali bit će uskoro  tuzna sam - Page 3 1523192931 ... ajme kako su nas svi pogledali....  tuzna sam - Page 3 3384354616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  pizda 13.10.14 7:49

pricadu da se Tus i Plodine misle sjediniti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  taja 13.10.14 10:04

pizda je napisao/la:pricadu da se Tus i Plodine misle sjediniti...
Tus?  Šta je to?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  Lena 13.10.14 10:16

biće neka zlovenska ili talijanska firma...
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  pizda 13.10.14 10:44

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:pricadu da se Tus i Plodine misle sjediniti...
Tus?  Šta je to?

Tuš, slovenci...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  Gost 13.10.14 12:48

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:pricadu da se Tus i Plodine misle sjediniti...
Tus?  Šta je to?
slovenski trgovački lanac, drugi po veličini odmah za bivšim merkatorom... čini mi se da ga imaju u rijeci...

imaju dosta ponude iz domaće proizvodnje,... ono, nije loš, srednji cjenovni razred...
ne bi me uopće čudilo da i on ode na bubanj, danas je moguće kupiti sve slovenske ponose... država u banani, a imala je mogućnost postati druga švicarska... najprije su napravili pizdariju s eu fondovima, zaredala se gomila nepravilnosti, lova je uglavnom potrošena nenamjenski... a onda je nakon par godina maćeha evropa prekontrolirala putanju novčanih tokova sredstava iz fondova, zgrozila se i rekla: kad ne znate pošteno, e sad ćete lijepo vratiti sve ono što ste pocuzali iz fondova i strpali u svoje privatne džepove... onda su vladi ponudili pomoć jer je došlo do sloma nekoliko banaka, ali su ovi ponosno odbili i rekli, ma možemo mi to i bez vas...i tako... polako prodaju sve što se da prodati, krcaju u slabu banku (novoosnovana banka koja je preuzela sva kritična ulaganja, bolje rečeno, sve promašaje komercijalnih banaka), a to je jednako kao da bacaju u rupu bez dna.... okoristila se nekolicina menadžera, a dugove plaćamo svi... ništa novo, ništa što nije već viđeno i nažalost ništa što se neće opet ponoviti i tu i u hr...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  pizda 13.10.14 13:08

btw je napisao/la:ništa novo, ništa što nije već viđeno i nažalost ništa što se neće opet ponoviti i tu i u hr...

ponoviti? tuzna sam - Page 3 1523192931 Pa mi smo sve to prosli daleko prije ulaska u EU, znas da smo napredni po pitanjima malverzacia...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  Gost 13.10.14 21:42

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:ništa novo, ništa što nije već viđeno i nažalost ništa što se neće opet ponoviti i tu i u hr...

ponoviti? tuzna sam - Page 3 1523192931  Pa mi smo sve to prosli daleko prije ulaska u EU, znas da smo napredni po pitanjima malverzacia...
prošli? pipi, ti si prevelik optimist...samo se ti nadaj da je to prošlo i da se neće ponoviti, jer to što je hr u eu ne znači da toga neće biti... dapače... razlika je samo u tome da će narod morati platiti sve pokradeno plus kaznu zbog nepoštovanja eu zakona... o bez brige, mi smo narod koji može ćutke podnijeti neslućene količine bezobrazluka i pljačke od onih koje je izabrao...  i naši i ovi toteka će to ponoviti još koji put...  tuzna sam - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  pizda 14.10.14 8:01

btw je napisao/la:
prošli? pipi, ti si prevelik optimist...samo se ti nadaj da je to prošlo i da se neće ponoviti, jer to što je hr u eu ne znači da toga neće biti... dapače... razlika je samo u tome da će narod morati platiti sve pokradeno plus kaznu zbog nepoštovanja eu zakona... o bez brige, mi smo narod koji može ćutke podnijeti neslućene količine bezobrazluka i pljačke od onih koje je izabrao...  i naši i ovi toteka će to ponoviti još koji put...  tuzna sam - Page 3 684758713

nema se sto ponoviti kad je pokradeno i upropasteno sve sto se moglo pokrast i upropastit. Ovo drzavno sto prodaju ne uznemirava previse ljude. Hoce li nas na autoputevima derat nasi ili stranci, svejedno je. Uzeli su nam i banke pa su one jedine koje funkcioniraju kako treba, mozda pocnu i autoputevi:).
Nama je sve jasno od kad nam je krivousti, globalni expert za ekonomiju, ratovanje i povijesne zbiljnosti rekao kako je industrija pase. Turizam i trgovina, to je nasa buducnost i neprestana pomoc iseljene hrvacke koja jedva ceka da hrani cetiri milijuna debila koji nisu za imat ulicu, kamo li drzavu. Srecom pa je iselite hrvacke svakim danom sve vise...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  taja 14.10.14 9:15

ogorčena sam zbog stanja u ovoj državi...
Ovakve otimačne nema u svijetu
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  Lena 14.10.14 9:40

nema u ovakvoj količini....istina....

jeste potpisali ovaj novi referendum protiv monetizacije? mi da
kažu da će dat ostavke ministri (pojedini) ako prođe referandum....gmad jedna.....prodaj i daj šta daš....a onda u robove na 40-50 godina....
neka se znoje i neka smišljaju nove modele....to im je posao koji ne rade...
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  pizda 14.10.14 9:44

Lena je napisao/la:nema u ovakvoj količini....istina....

jeste potpisali ovaj novi referendum protiv monetizacije? mi da
kažu da će dat ostavke ministri (pojedini) ako prođe referandum....gmad jedna.....prodaj i daj šta daš....a onda u robove na 40-50 godina....
neka se znoje i neka smišljaju nove modele....to im je posao koji ne rade...

ma ova drzava je bankrot, jos malo pa ce nam jednostavno uzeti teritorije za ovrhu i to bi po meni bilo jako pozitivno i jedina buducnost. Sa ovim cobanima koji se smjenjuju na vlasti nema buducnosti, samo najcrnja proslost...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  Lena 14.10.14 10:06

potpis....nažalost....

inače...pozvali su me danas na razgovor za posao...majko mila ako su mene pozvali (a nemam tu iskustva gotovo ništa) kakvi su drugi kandidati tuzna sam - Page 3 1523192931

a briga me ...idem....navest ću sve lijepo i uživo kako je i bilo napisano u životopisu,pa ako uz nekoga mogu naučit taj dio onda mogu doći u obzir.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  pizda 14.10.14 10:32

Lena je napisao/la:potpis....nažalost....

inače...pozvali su me danas na razgovor za posao...majko mila ako su mene pozvali (a nemam tu iskustva gotovo ništa) kakvi su drugi kandidati tuzna sam - Page 3 1523192931

a briga me ...idem....navest ću sve lijepo i uživo kako je i bilo napisano u životopisu,pa ako uz nekoga mogu naučit taj dio onda mogu doći u obzir.....

tuzna sam - Page 3 684758713 super, glavno da se nesto zbiva. Ako te i ne uzmu naici ce neko drugi. Sumnjam da im treba bas neko ko ce izracunavati statiku mostova, vjerojatno neka gradjevinska administracija a to mozes bez beda...tuzna sam - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  Lena 14.10.14 17:40

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:potpis....nažalost....

inače...pozvali su me danas na razgovor za posao...majko mila ako su mene pozvali (a nemam tu iskustva gotovo ništa) kakvi su drugi kandidati tuzna sam - Page 3 1523192931

a briga me ...idem....navest ću sve lijepo i uživo kako je i bilo napisano u životopisu,pa ako uz nekoga mogu naučit taj dio onda mogu doći u obzir.....

tuzna sam - Page 3 684758713 super, glavno da se nesto zbiva. Ako te i ne uzmu naici ce neko drugi. Sumnjam da im treba bas neko ko ce izracunavati statiku mostova, vjerojatno neka gradjevinska administracija a to mozes bez beda...tuzna sam - Page 3 684758713

bila na razgovoru....skroz pozitivan dojam mi je ostao....ovo je bio 1. krug.....možda doguram i u 2  tuzna sam - Page 3 1523192931
neka općenita pitanja šta sam radila,pa koliku bi plaću htjela,pa zašto sam se javila na oglas i šta znam o tom poslu i onda smo malo spikali na engleski.....
ja iskreno sve i da o poslu znam proces i okvirno šta i kako ide,a da bi se brzo snašla uz nečiju pooć....i tako vidjet ćemo.....
možda završim kod debeljaka  tuzna sam - Page 3 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

tuzna sam - Page 3 Empty Re: tuzna sam

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.