kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dragi hrvatoslavi

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

dragi hrvatoslavi  - Page 3 Empty Re: dragi hrvatoslavi

Postaj  pizda 25.11.14 11:02

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

o bogte mazo... dragi hrvatoslavi  - Page 3 1523192931

tek sam mi palo na pamet šta znači žensko ime branka ... to je valjda žena koja brani nekog il nešto dragi hrvatoslavi  - Page 3 1523192931


tako dalmtinci zovu nesto u nogometu, stativu ili precku...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

dragi hrvatoslavi  - Page 3 Empty Re: dragi hrvatoslavi

Postaj  Gost 25.11.14 11:08

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

o bogte mazo... dragi hrvatoslavi  - Page 3 1523192931

tek sam mi palo na pamet šta znači žensko ime branka ... to je valjda žena koja brani nekog il nešto dragi hrvatoslavi  - Page 3 1523192931


tako dalmtinci zovu nesto u nogometu, stativu ili precku...

sjećam se kako su meni sva ta imena bila cool kad sam se tek doselila ... siniša, darko/a, branko/a, snježana, đurđica, marinko/a, ivica .... fora je to kad uletiš u neko skroz drugačije društvo pa tek onda skužiš kolko je opcija oko tih imena ...

al kad sam doselila u sloveniju, njihova mi baš nisu sjela kako treba ... tri kolegice su mi se zvale špela ... pa jebote imena za ženu dragi hrvatoslavi  - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dragi hrvatoslavi  - Page 3 Empty Re: dragi hrvatoslavi

Postaj  proba 01.12.14 6:54

razočarali ste me

tuga

samo cigan se sitija raja za gradjansku gamad

ZADOM
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

dragi hrvatoslavi  - Page 3 Empty Re: dragi hrvatoslavi

Postaj  Gost 01.12.14 7:02

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

o bogte mazo... dragi hrvatoslavi  - Page 3 1523192931

tek sam mi palo na pamet šta znači žensko ime branka ... to je valjda žena koja brani nekog il nešto dragi hrvatoslavi  - Page 3 1523192931


tako dalmtinci zovu nesto u nogometu, stativu ili precku...

sjećam se kako su meni sva ta imena bila cool kad sam se tek doselila ... siniša, darko/a, branko/a, snježana, đurđica, marinko/a, ivica .... fora je to kad uletiš u neko skroz drugačije društvo pa tek onda skužiš kolko je opcija oko tih imena ...

al kad sam doselila u sloveniju, njihova mi baš nisu sjela kako treba ... tri kolegice su mi se zvale špela ... pa jebote imena za ženu dragi hrvatoslavi  - Page 3 1523192931
a tek muško ime Žiga... žera, rekli bi u sarajvu  dragi hrvatoslavi  - Page 3 1523192931
zadnjih godina su uglavnom popularna imena s tri slova: lea, pia, tia, mia, jan, maj, rok.... dragi hrvatoslavi  - Page 3 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dragi hrvatoslavi  - Page 3 Empty Re: dragi hrvatoslavi

Postaj  Gost 01.12.14 7:03

proba je napisao/la:razočarali ste me

tuga

samo cigan se sitija raja za gradjansku gamad

ZADOM
dobro jutro druže probislave prvi... pada li išta kod vas, osim umnih bisera? dragi hrvatoslavi  - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dragi hrvatoslavi  - Page 3 Empty Re: dragi hrvatoslavi

Postaj  proba 04.12.14 6:14

hrvatoslavi..... nedajte se 

ovi bi da vam kolindu uvale
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

dragi hrvatoslavi  - Page 3 Empty Re: dragi hrvatoslavi

Postaj  Yehudi 04.12.14 7:22

Apagei..........."tajniica" (čitaj špijunka)  je samo uzela neplaćeno u administraciji (pri jednoj vojnoj organizaciji)
 Tetkica lupa đakom od stol, sad je već počela glumiti siledjiju i prijetiti, vrijedjati i lagati......jadna majko onometko na to nasjedne. Takav scenarij ne želim -proba- ti.
 A pitanje je dali je uopće i van službe u gori navedenoj organizaciji...................zar ne.
Vojno-obavještajnom  miljeu nebi bilo prvi put da podmeće kukavičje jaje. Uostalom i -kradeze ( čitaj zločinačka org. ( popravomoćnoj presudi ) na svome čelu ima špijunčinu. dragi hrvatoslavi  - Page 3 727654710

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

dragi hrvatoslavi  - Page 3 Empty Re: dragi hrvatoslavi

Postaj  proba 04.12.14 7:47

ma KURBETINA ,,, ona najgora ,, 

po mojoj logici bolji je yugofasista yusiphowich ,,, barem ce se akumulirat nacionalni interesi 

danasnja desnica KARA ovi kara oni  je proddukt udbaske kopiladi , ista gamad kao ljevica
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

dragi hrvatoslavi  - Page 3 Empty Re: dragi hrvatoslavi

Postaj  pizda 04.12.14 9:08

obzirom na utjecaj i znacaj koji kod nas predsjednik ima, sasvim je svejedno ko ce biti predsjednik kad ijonako nista nece radit nego srat, srat i srat.
Jedino ko moze vise srat su Milanovic, Karamarko a ni ona darkerica iz Oraha ne zaostaje. Kad bi je pitao koji joj je program, ostala bi zamrznuta ko da je pala u tekuci dusik...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

dragi hrvatoslavi  - Page 3 Empty Re: dragi hrvatoslavi

Postaj  Gost 04.12.14 9:12

don grubišić ušo među kandidate tak da za mene nema dileme iako mi je jasno da neće pobijedit ... al će bar moja savjest bit mirna znajući da sam dala glas onome koga uistinu cijenim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dragi hrvatoslavi  - Page 3 Empty Re: dragi hrvatoslavi

Postaj  proba 12.12.14 20:16

hrvatoslavi 

jedini racionalni kandidat je imocanin 


nemojte ga birat
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

dragi hrvatoslavi  - Page 3 Empty Re: dragi hrvatoslavi

Postaj  Yehudi 12.12.14 21:12

Ko........ona adezejka štajeuzela "neplaćeno" kao -četrnaesta glavna tajnica, zamjenika glavnog tajnika 
pri nato (koji gomila tenkove na granicama jedne europske države)
Jel ti to misliš glasovati za onu kravu koja lupa šakom od stol jer ima samo 150 000 Kn plaću
 A za campanju će dati svojih 200 000 Kn iz stražnjeg djepa...........medutim one Milijune
 koje sakuplja "donatorskim večerama" (mamić-horvatinčić (jahtom ubio dvoje talijana) i ostali -neznani junaci-tajkuni doniraju)
 A ti -probo- tu lipi na avatar fašističke žrtve (hvala) i slušaj cajke

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

dragi hrvatoslavi  - Page 3 Empty Re: dragi hrvatoslavi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.