kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 13 / 40. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 18.11.14 12:50

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

jednom da i to doživim ... sad ste oboje muški šovinisti Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931
ne ne... oboje smo šovinisti, ali on je muški, a ja ženski šovinist  Iz (za)raznih medija... - Page 13 1571666751

ma on meni djeluje izvještačeno, trudi se iz petnih žila biti pametani i sve ove godine nikako pokazati ono životno, pristno... 
znaš da meni ponajprije smeta glumatanje i uštogljenost... Iz (za)raznih medija... - Page 13 684758713 
ne znam... možda sam krivo procjenila čovjeka, neka mi unaprijed oprosti, ali takav dojam ostavlja svojim upisima....

pa dobro, on se striktno drži određenih tema koje su mu zanimljive a i meni i zna ih argumentirano iznijeti i raspravljati kad krene kakva debata ... ne spada mi on u forumaše za zajebanciju al nekad ti je i do ozbiljnijih sadržaja ... uglavnom, moja ocjena je : zgodan, lep, visok i ponosit
Meni se isto sviDža
Čini se muževno ozbiljan i ispravnih pogleda na stvari

e, da ... i dosljedan je u svojim ispravnim pogledima pa bar meni djeluje uvjerljivo ... to je meni kod njega ok jer imaš puno forumaša koji jedan dan misle ovako, drugi dan onako i onda ti je jasno da i nemaju baš neki svoj stav koji se temelji na dobrim temeljima nego nako, lepršaju ko lišće na vjetru pa kako ih koji vrtlog uhvati u svoje
al ipak je ono ranije navedeno puno bitnije ... badava mu što je pametan ako nije sexy ... uzalud onda sva pamet

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 18.11.14 12:52

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
ne ne... oboje smo šovinisti, ali on je muški, a ja ženski šovinist  Iz (za)raznih medija... - Page 13 1571666751

ma on meni djeluje izvještačeno, trudi se iz petnih žila biti pametani i sve ove godine nikako pokazati ono životno, pristno... 
znaš da meni ponajprije smeta glumatanje i uštogljenost... Iz (za)raznih medija... - Page 13 684758713 
ne znam... možda sam krivo procjenila čovjeka, neka mi unaprijed oprosti, ali takav dojam ostavlja svojim upisima....

pa dobro, on se striktno drži određenih tema koje su mu zanimljive a i meni i zna ih argumentirano iznijeti i raspravljati kad krene kakva debata ... ne spada mi on u forumaše za zajebanciju al nekad ti je i do ozbiljnijih sadržaja ... uglavnom, moja ocjena je : zgodan, lep, visok i ponosit
Meni se isto sviDža
Čini se muževno ozbiljan i ispravnih pogleda na stvari

e, da ... i dosljedan je u svojim ispravnim pogledima ... to je meni kod njega ok jer imaš puno forumaša koji jedan dan misle ovako, drugi dan onako i onda ti je jasno da i nemaju baš neki svoj stav koji se temelji na dobrim temeljima nego nako, lepršaju ko lišće na vjetru pa kako ih koji vrtlog uhvati u svoje
Ma Bitwi i Pipiju je samo do zajebancije....
Ne cijene ništa čemu se ne mogu keseriti   Iz (za)raznih medija... - Page 13 3084372643
Samo su im pyzdarye na pameti
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 18.11.14 12:55

taja je napisao/la:
Ma Bitwi i Pipiju je samo do zajebancije....
Ne cijene ništa čemu se ne mogu keseriti   Iz (za)raznih medija... - Page 13 3084372643
Samo su im pyzdarye na pameti

al to samo dok ih ne uhvati ozbiljnost ... a onda su oboje puno ozbiljniji od hedonika Iz (za)raznih medija... - Page 13 3114667799  samo se sjetim onih pizdinih mamutovaca kad bih ujutro natašte naletila na njih ... ono, falim boga da nisu meni uputiti Iz (za)raznih medija... - Page 13 3114667799

nova kultna kletva: nedobog da doživiš da ti se pizda obrati ozbiljno ko hedonik ... kad je netko stalno ozbljan, navikneš se na to ... kad je pizda ozbiljan, prepadneš se

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 18.11.14 12:59

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
Ma Bitwi i Pipiju je samo do zajebancije....
Ne cijene ništa čemu se ne mogu keseriti   Iz (za)raznih medija... - Page 13 3084372643
Samo su im pyzdarye na pameti

al to samo dok ih ne uhvati ozbiljnost ... a onda su oboje puno ozbiljniji od hedonika Iz (za)raznih medija... - Page 13 3114667799  samo se sjetim onih pizdinih mamutovaca kad bih ujutro natašte naletila na njih ... ono, falim boga da nisu meni uputiti Iz (za)raznih medija... - Page 13 3114667799

nova kultna kletva: nedobog da doživiš da ti se pizda obrati ozbiljno ko hedonik ... kad je netko stalno ozbljan, navikneš se na to ... kad je pizda ozbiljan, prepadneš se
Odavno nije.
Već sam i zaboravila na te mamutovce  Iz (za)raznih medija... - Page 13 3102334490
Skroz se uneozbiljio
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 18.11.14 13:18

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
Ma Bitwi i Pipiju je samo do zajebancije....
Ne cijene ništa čemu se ne mogu keseriti   Iz (za)raznih medija... - Page 13 3084372643
Samo su im pyzdarye na pameti

al to samo dok ih ne uhvati ozbiljnost ... a onda su oboje puno ozbiljniji od hedonika Iz (za)raznih medija... - Page 13 3114667799  samo se sjetim onih pizdinih mamutovaca kad bih ujutro natašte naletila na njih ... ono, falim boga da nisu meni uputiti Iz (za)raznih medija... - Page 13 3114667799

nova kultna kletva: nedobog da doživiš da ti se pizda obrati ozbiljno ko hedonik ... kad je netko stalno ozbljan, navikneš se na to ... kad je pizda ozbiljan, prepadneš se
Odavno nije.
Već sam i zaboravila na te mamutovce  Iz (za)raznih medija... - Page 13 3102334490
Skroz se uneozbiljio

mora tako a nije mu lako ... ne smije si dozvolit previše ozbiljnosti jerbo mu ode mozaik u pičku materinu pa onda izdaleka zavidi hedoniku što ne mora tako Iz (za)raznih medija... - Page 13 1619348112 Iz (za)raznih medija... - Page 13 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 18.11.14 13:50

cat_claw je napisao/la:Prva smena se raspisala... Citam na preskok, svaki peti post. Smanjite malo...Iz (za)raznih medija... - Page 13 34zehjp

Neko je spomenu Stevena Sigala...Kakvu on agresiju u meni budi. Mogla bih ga tuci!
Mogu gledati akcione filmove i tuce, ali on i njegovi filmovi - Zadnje dno. Ne moze se podneti!

nazalost ima i gorih od njega ijako to izgleda nemoguce...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 18.11.14 13:53

taja je napisao/la:
Ma Bitwi i Pipiju je samo do zajebancije....
Ne cijene ništa čemu se ne mogu keseriti   Iz (za)raznih medija... - Page 13 3084372643
Samo su im pyzdarye na pameti

dapace, dok sam pisao tamo sam se jako keserio tom Hedoniku. Iz (za)raznih medija... - Page 13 684758713 Jebote umisljenog i priglupog lika, nevidjeno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 18.11.14 17:08

cat_claw je napisao/la:

Neko je spomenu Stevena Sigala...Kakvu on agresiju u meni budi. Mogla bih ga tuci!
Mogu gledati akcione filmove i tuce, ali on i njegovi filmovi - Zadnje dno. Ne moze se podneti!
Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931  Tako i Taja.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 18.11.14 17:16

Four killed in Jerusalem synagogue terror attack

Netanyahu convenes security meeting, says Israel will respond with 'firm hand;' Abbas condemns attack, Hamas lauds it; eight wounded; all fatalities held British or American citizenship.

By Nir Hasson, Barak Ravid, Jonathan Lis, Jack Khoury and Gili Cohen Nov. 18, 2014 | 5:18 PM |
Four Israelis were killed and several others wounded in a terror attack on Tuesday morning in a synagogue in the western Jerusalem neighborhood of Har Nof.
Two assailants were killed at the scene by police.
3 Americans, 1 Briton killed in Jerusalem synagogue attack

Among the dead: Rabbi Moshe Twersky, head of English-speaking yeshiva, U.S.-born Aryeh Kupinsky, 43, U.K.-born Avraham Shmuel Goldberg, 68 and U.S.-born Kalman Zeev Levine, 55.

-----------------------------------------------------------------------------
 Evo samo stavljam na znanje. Kad stigne odgovor ( a stići će ) da nebi bilo......ovo ono.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 18.11.14 20:35

ZNANSTVENICI POTVRDILI: 'Ekstrakti kanabisa mogu drastično usporiti rast tumora mozga!'
Dvije aktivne kemijske komponente koje se nalaze u biljci kanabisu, tetrahidrokanabinol i kanabidiol su testirane prilikom istraživanja tumora raka na mozgu 

--------------------------------------------------------
 Preventiva je jako bitna  kažu.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 18.11.14 20:40

ZADNJI SATI LETJELICE U DUBOKOM SVEMIRU Buši komet, ali nema energije za slanje podataka
 ( Ma koga ti lažeš.....ima snage za bušilicu a nema za poruku?)
Znanstvenici Europske svemirske agencije (ESA) danas su landeru Philae, koji je u srijedu sletio na 67P/Čurjumov-Gerasimenko, poslali naredbu da aktivira bušilicu, uzme uzorke tla i počne analizu u malom laboratoriju.



Usto, Philae se spustio u udubinu u sjeni stijena i do njegove solarne ploče stiže premalo Sunčevih zraka. Stoga nema dovoljno energije za punjenje baterija. Kako bi se baterije uskoro mogle istrošiti, sudbina landera sada je neizvjesna.

 ( ali tamo je sigurno.................ako ne vjeruješ,odi pa vidi sam) Iz (za)raznih medija... - Page 13 11484130

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 18.11.14 22:14

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
Ma Bitwi i Pipiju je samo do zajebancije....
Ne cijene ništa čemu se ne mogu keseriti   Iz (za)raznih medija... - Page 13 3084372643
Samo su im pyzdarye na pameti

dapace, dok sam pisao tamo sam se jako keserio tom Hedoniku. Iz (za)raznih medija... - Page 13 684758713 Jebote umisljenog i priglupog lika, nevidjeno...

sva sreća na ovom forumu pametni nemaju naviku sve one koji im nisu slični nazivati glupim te priglupim Iz (za)raznih medija... - Page 13 3084372643 .... ajd , dobro je prošao ... mogao je ispasti dosadan a to je izgleda najgora od najgorih uvreda Iz (za)raznih medija... - Page 13 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 19.11.14 6:49

cat_claw je napisao/la:
btw je napisao/la:
baldrick je meni jedan od najgenijalnijih likova


Baldrick daleko odskace po inteligenciji i zapravo mu niko nije ni do kolena. Svi ostali su obicna buranija.

Tako da, on je zaista izuzetno pametan...osim kad je glup, naravno. Iz (za)raznih medija... - Page 13 30caqzl
kad je glup onda je šupak...  Iz (za)raznih medija... - Page 13 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 19.11.14 6:57

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
Ma Bitwi i Pipiju je samo do zajebancije....
Ne cijene ništa čemu se ne mogu keseriti   Iz (za)raznih medija... - Page 13 3084372643
Samo su im pyzdarye na pameti

dapace, dok sam pisao tamo sam se jako keserio tom Hedoniku. Iz (za)raznih medija... - Page 13 684758713 Jebote umisljenog i priglupog lika, nevidjeno...

sva sreća na ovom forumu pametni nemaju naviku sve one koji im nisu slični nazivati glupim te priglupim Iz (za)raznih medija... - Page 13 3084372643 .... ajd , dobro je prošao ... mogao je ispasti dosadan a to je izgleda najgora od najgorih uvreda Iz (za)raznih medija... - Page 13 11484130
je to je smrtni grijeh... ovo je virtuala, vidiš samo slova (ne možeš se npr zabuljiti u njegove seksi ruke kad počne pametovati Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931 ) i ako su poslagana tako da te udave dok ih čitaš, kud ćeš gore od toga... pa ja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 19.11.14 9:12

kišna glista je napisao/la:

sva sreća na ovom forumu pametni nemaju naviku sve one koji im nisu slični nazivati glupim te priglupim Iz (za)raznih medija... - Page 13 3084372643 .... ajd , dobro je prošao ... mogao je ispasti dosadan a to je izgleda najgora od najgorih uvreda Iz (za)raznih medija... - Page 13 11484130

to se podrazumijeva, ako ima zenu, mora da vene pored njega od silne dosade, praznine, niceg...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 19.11.14 10:35

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

sva sreća na ovom forumu pametni nemaju naviku sve one koji im nisu slični nazivati glupim te priglupim Iz (za)raznih medija... - Page 13 3084372643 .... ajd , dobro je prošao ... mogao je ispasti dosadan a to je izgleda najgora od najgorih uvreda Iz (za)raznih medija... - Page 13 11484130

to se podrazumijeva, ako ima zenu, mora da vene pored njega od silne dosade, praznine, niceg...

pa onda nije on glup nego žena mu ...jebote, pa nije muž zadužen zabavljat svoju ženu a ni obrnuto ... bila sam ja u braku sa jednim takvim dosadnim i ispraznim deset godina pa nije meni nikada bilo dosadno ni tada a bogami nije ni sada ... uvijek sam se pobrinula da meni bude zanimljivo a za njega tko te pita ... nitko nije dužan ikoga zabavljat ako nema dodirnih zanimljivih točaka ... dosadno na kraju bude samo onom tko jeste dosadan a onom drugom će bit zanimljivo kako god okreneš ... nema tog stvora na ovoj planeti koji mi može dosađivati više nego mu ja to dozvolim

p.s.
Iz (za)raznih medija... - Page 13 3114667799 jebote, tek sad mi sinulo da mi ovdje i dalje pričamo o hedoniku Iz (za)raznih medija... - Page 13 3114667799 jadan, bit će mu se negdje stalno štuca a ni kriv ni dužan ... eto, samo zato jer sam spomenila da mi dobro piše kad se raspiše Iz (za)raznih medija... - Page 13 3384354616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 19.11.14 12:01

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

sva sreća na ovom forumu pametni nemaju naviku sve one koji im nisu slični nazivati glupim te priglupim Iz (za)raznih medija... - Page 13 3084372643 .... ajd , dobro je prošao ... mogao je ispasti dosadan a to je izgleda najgora od najgorih uvreda Iz (za)raznih medija... - Page 13 11484130

to se podrazumijeva, ako ima zenu, mora da vene pored njega od silne dosade, praznine, niceg...

pa onda nije on glup nego žena mu ...jebote, pa nije muž zadužen zabavljat svoju ženu a ni obrnuto ... bila sam ja u braku sa jednim takvim dosadnim i ispraznim deset godina pa nije meni nikada bilo dosadno ni tada a bogami nije ni sada ... uvijek sam se pobrinula da meni bude zanimljivo a za njega tko te pita ... nitko nije dužan ikoga zabavljat ako nema dodirnih zanimljivih točaka ... dosadno na kraju bude samo onom tko jeste dosadan a onom drugom će bit zanimljivo kako god okreneš ... nema tog stvora na ovoj planeti koji mi može dosađivati više nego mu ja to dozvolim

p.s.
Iz (za)raznih medija... - Page 13 3114667799 jebote, tek sad mi sinulo da mi ovdje i dalje pričamo o hedoniku Iz (za)raznih medija... - Page 13 3114667799  jadan, bit će mu se negdje stalno štuca a ni kriv ni dužan ... eto, samo zato jer sam spomenila da mi dobro piše kad se raspiše Iz (za)raznih medija... - Page 13 3384354616

pustimo sad to ko je sto duzan ili nie ali treba zivjet sa takvim. Vidjam takve face, hladni, prazni, tocno mu vidis ljusturu a unutra nista, sto bi se reklo go kurac Iz (za)raznih medija... - Page 13 684758713. Kad vidim takve sa djecicom stvarno me ubije u pojam. Vodi ga za ruku i nista, hladna i edukativna faca i po koje ostro upozorenje klincu, to ti je meni nezamislivo. Ja bi klincu stalno nesto verglao, pricao, zezao se, ne bi bio pet minuta na miru Iz (za)raznih medija... - Page 13 684758713. Jucer sam vidijo jedan takav par, jako mladi, mozda tek malo iznad dvadesete a isti, hladni, jako ozbiljni i jako poslovni. To za mene nisu ljudi vec nista jednostavno, zali boze...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 19.11.14 12:17

Yehudi je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:

Neko je spomenu Stevena Sigala...Kakvu on agresiju u meni budi. Mogla bih ga tuci!
Mogu gledati akcione filmove i tuce, ali on i njegovi filmovi - Zadnje dno. Ne moze se podneti!
Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931  Tako i Taja.

Ni Stalonea ne mogu podneti. I njega bih tukla! Boze, koji sam ja agresivac...Iz (za)raznih medija... - Page 13 Rrnmed

Nema nista do dobrog starog (sad vec starog) Arnija. Njega mogu gledati. Obozavala sam onaj njegov film Running Man. I sve Terminatore. Iz (za)raznih medija... - Page 13 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 19.11.14 12:20

cat_claw je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:

Neko je spomenu Stevena Sigala...Kakvu on agresiju u meni budi. Mogla bih ga tuci!
Mogu gledati akcione filmove i tuce, ali on i njegovi filmovi - Zadnje dno. Ne moze se podneti!
Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931  Tako i Taja.

Ni Stalonea ne mogu podneti. I njega bih tukla! Boze, koji sam ja agresivac...Iz (za)raznih medija... - Page 13 Rrnmed

Nema nista do dobrog starog (sad vec starog) Arnija. Njega mogu gledati. Obozavala sam onaj njegov film Running Man. I sve Terminatore. Iz (za)raznih medija... - Page 13 30caqzl

..i prvog Predatora, remek dielo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 19.11.14 12:20

pizda je napisao/la:
pustimo sad to ko je sto duzan ili nie ali treba zivjet sa takvim. Vidjam takve face, hladni, prazni, tocno mu vidis ljusturu a unutra nista, sto bi se reklo go kurac Iz (za)raznih medija... - Page 13 684758713. Kad vidim takve sa djecicom stvarno me ubije u pojam. Vodi ga za ruku i nista, hladna i edukativna faca i po koje ostro upozorenje klincu, to ti je meni nezamislivo. Ja bi klincu stalno nesto verglao, pricao, zezao se, ne bi bio pet minuta na miru Iz (za)raznih medija... - Page 13 684758713. Jucer sam vidijo jedan takav par, jako mladi, mozda tek malo iznad dvadesete a isti, hladni, jako ozbiljni i jako poslovni. To za mene nisu ljudi vec nista jednostavno, zali boze...

a to je istina ... al zato sam ja tokom brakom jedva čekala da izađem iz kuće jer ti takvi kontaminiraju i zrak koji udišeš svojom bezvoljnošću i ispraznošću ... kasnije mi tek palo na pamet da sam stalno bila vani sa djecom ili po livadi il sa kozama ... uopće mi nije bio problem izaći iz kuće i naći si neki posao izvan nje dočim mi je sad gušt biti po kući i nalaziti si stvari koje mogu raditi i u njoj ... al eto, očito se to kod mene ispoljavalo na nesvjesnom nivou jer fakat ne mogu reći da sam muža svjesno izbjegavala al očito jesam ... gušio me onom svojom pasivnošću a sjećam se da je dosta loše i na djecu tada utjecao jer sam se znala vratiti kući i svi troje svaki pred svojim laptopom ili pred tv-om sa onim zveknutim izrazom lica ... odsutno i tupo i prođe im dan a da ni ne znaju šta su radili ... tako da mi nitko ne može reći da razvod nije dobar za djecu u takvim slučajevima ... jebote, sad ko da imam i drugačiju djecu kad sam se jednom riješila izvora te pasivne energije ... a i drugačiji ljudi mi se motaju po kući ... takvi i privlače sebi slične pasivne ljude ...

al iz istog razloga ne podnosim a i obrnuto, mene teško podnose ljudi koji su pasivni ... samo se sjetim dije u svojoj kući ... bokte, na kraju sam i od nje pobjegla na livadu jer sam skontala da ju nerviram što stalno migam po kući pa rekoh nek se žena odmori pred put Iz (za)raznih medija... - Page 13 3114667799 al meni bilo dobro i na livadi ... općenito mi je uvijek dobro di god sebe smjestim Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 19.11.14 17:50

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
pustimo sad to ko je sto duzan ili nie ali treba zivjet sa takvim. Vidjam takve face, hladni, prazni, tocno mu vidis ljusturu a unutra nista, sto bi se reklo go kurac Iz (za)raznih medija... - Page 13 684758713. Kad vidim takve sa djecicom stvarno me ubije u pojam. Vodi ga za ruku i nista, hladna i edukativna faca i po koje ostro upozorenje klincu, to ti je meni nezamislivo. Ja bi klincu stalno nesto verglao, pricao, zezao se, ne bi bio pet minuta na miru Iz (za)raznih medija... - Page 13 684758713. Jucer sam vidijo jedan takav par, jako mladi, mozda tek malo iznad dvadesete a isti, hladni, jako ozbiljni i jako poslovni. To za mene nisu ljudi vec nista jednostavno, zali boze...

a to je istina ... al zato sam ja tokom brakom jedva čekala da izađem iz kuće jer ti takvi kontaminiraju i zrak koji udišeš svojom bezvoljnošću i ispraznošću ... kasnije mi tek palo na pamet da sam stalno bila vani sa djecom ili po livadi il sa kozama ... uopće mi nije bio problem izaći iz kuće i naći si neki posao izvan nje dočim mi je sad gušt biti po kući i nalaziti si stvari koje mogu raditi i u njoj ... al eto, očito se to kod mene ispoljavalo na nesvjesnom nivou jer fakat ne mogu reći da sam muža svjesno izbjegavala al očito jesam ... gušio me onom svojom pasivnošću 
Znači uzalud mu bilo da je sexao satima  (autorov tantrički) kao i druge kvalitete.
 To đta je miran i tih ga je koštalo razvoda. Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 19.11.14 18:28

Yehudi je napisao/la:
Znači uzalud mu bilo da je sexao satima  (autorov tantrički) kao i druge kvalitete.
 To đta je miran i tih ga je koštalo razvoda. Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

jok, to šta je bio lijen, lažov i dosadan i nije htio ništa raditi nit ga išta zanimalo ga je koštalo razvoda ... al bitan faktor je bio i to šta je sam izrazio želju da se razvedemo jer mu brak dosadio i ja objeručke prihvatila ... istina, nisam mogla vjerovati da se 17 godina stariji čovjek kojeg sam uzdržavala sve te godine svojim radom i preuzela brigu oko djece želi razvest i otić al prihvatila bez pogovora i još dugo dugo nakon toga slavila Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931 jebat ga, rekoh da mene hoće sreća ... i kad se zajebem sve se tako izvrti da meni na kraju bude dobro Iz (za)raznih medija... - Page 13 11484130

ah da, istina, ne postoji tako dobar sex i kurac zbog kojeg bih dosadnu ljenčinu uzdržavala i zabavljala ikad više u životu ... nije vrijedno toga a i ružno mi na taj način muške pretvarat u kurbetine i sponzoruše čak i ako požele to bit Iz (za)raznih medija... - Page 13 3114667799 ja volim i cijenim muške

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 19.11.14 19:04

-----Glistu za Predsjednicu----

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 19.11.14 19:33

kišna glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
Znači uzalud mu bilo da je sexao satima  (autorov tantrički) kao i druge kvalitete.
 To đta je miran i tih ga je koštalo razvoda. Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931

jok, to šta je bio lijen, lažov i dosadan i nije htio ništa raditi nit ga išta zanimalo ga je koštalo 
Asocirala si me na neke likove za koje znam.
 Jedan se nedavno vratio iz -D-  i to na način daje ispraznio račun curi (gluhoj) 
 Živio je kod njenih,ona radila. Isto stariji podosta. 
Sada opet kod mame i tate sa skoro 40 god. Ništa ne zna raditi niti ima volje.
 Predložio sam mu da bude žigolo ili da snima porniće. Iz (za)raznih medija... - Page 13 1619348112

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 19.11.14 19:37

Ah da, jedan drugi isto tako podlac, lažov.........ma parazit.
 Napravio dite jednoj curi misleći se udati.
 Nedavno ga i druga odjebala (mada ju je zavlačio par god) 
jer je vidila da je gnjida iskorištava.
 Sada je isto materi na grbači................klošar i gotovo.
 Ima ih još takvih, samo da znaš da nisi jedina nasjela.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 40. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.