kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

iluzorna kopilad

Go down

iluzorna kopilad Empty iluzorna kopilad

Postaj  proba 23.10.14 6:17

vidin iluzijina kopilad operiraju po kanadi
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

iluzorna kopilad Empty Re: iluzorna kopilad

Postaj  Gost 25.10.14 1:19

a eno ga bome i sikirom danas napalo policiju u podzemnoj. sta ce bit, probo? hocel muslici zavladat svietom? ti znas da sam ja feredzusa, osim sto sam titno kopile, al opet nekako bilo bi potesko da se to desi... a opet s druge strane, mogu oni mene nacerat da feredzu nosim al dzaba im kad meni iz ociu viri...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

iluzorna kopilad Empty Re: iluzorna kopilad

Postaj  Gost 25.10.14 8:30

saritica je napisao/la:a eno ga bome i sikirom danas napalo policiju u podzemnoj. sta ce bit, probo? hocel muslici zavladat svietom? ti znas da sam ja feredzusa, osim sto sam titno kopile, al opet nekako bilo bi potesko da se to desi... a opet s druge strane, mogu oni mene nacerat da feredzu nosim al dzaba im kad meni iz ociu viri...



jučer se čudim i ne mogu vjerovati, iz zgrade izlaze dvije osobe u crno ovijene od glave do poda, samo se oči vide. zaista nisam skužila jesu li muški ili ženske. crni ko noć i neke torbe im vise s ramena, onako za u grad .... stale su na autobusnu kod moje zgrade i čekale bus za centar ..... ne znam je li to kakva halloweenska fora ili nam se bombaši samoubojice doseljavaju u naše twinse ..... koliko me nasmijalo toliko sam i promrzla ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

iluzorna kopilad Empty Re: iluzorna kopilad

Postaj  Lena 25.10.14 9:33

saritica je napisao/la:a eno ga bome i sikirom danas napalo policiju u podzemnoj. sta ce bit, probo? hocel muslici zavladat svietom? ti znas da sam ja feredzusa, osim sto sam titno kopile, al opet nekako bilo bi potesko da se to desi... a opet s druge strane, mogu oni mene nacerat da feredzu nosim al dzaba im kad meni iz ociu viri...

iluzorna kopilad 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

iluzorna kopilad Empty Re: iluzorna kopilad

Postaj  Gost 25.10.14 12:35

saritica je napisao/la:a eno ga bome i sikirom danas napalo policiju u podzemnoj. sta ce bit, probo? hocel muslici zavladat svietom? ti znas da sam ja feredzusa, osim sto sam titno kopile, al opet nekako bilo bi potesko da se to desi... a opet s druge strane, mogu oni mene nacerat da feredzu nosim al dzaba im kad meni iz ociu viri...

pa još kad su oči uokvirene onom crninom, još više dođe do izražaja  iluzorna kopilad 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

iluzorna kopilad Empty Re: iluzorna kopilad

Postaj  Yehudi 25.10.14 18:16

proba je napisao/la:vidin iluzijina kopilad operiraju po kanadi
Možda je to izolirati slučaj. iluzorna kopilad 727654710

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

iluzorna kopilad Empty Re: iluzorna kopilad

Postaj  proba 26.10.14 10:37

Yehudi je napisao/la:
proba je napisao/la:vidin iluzijina kopilad operiraju po kanadi
Možda je to izolirati slučaj. iluzorna kopilad 727654710
dobro su se izolirali,,,,vidis samo oći.................poslje tog bljesak ,,,i onda nema ničeg 

nevidi yugogamad ništa ,,,,još svira internacionala i pantera rosa ---koma

dok iluzija okuplja mladež,,,, da ide alahu u prahu 


deri golube
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

iluzorna kopilad Empty Re: iluzorna kopilad

Postaj  Gost 29.10.14 0:48

probo, jesi l ti ikad probo?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

iluzorna kopilad Empty Re: iluzorna kopilad

Postaj  proba 04.12.14 6:33

saritica je napisao/la:a eno ga bome i sikirom danas napalo policiju u podzemnoj. sta ce bit, probo? hocel muslici zavladat svietom? ti znas da sam ja feredzusa, osim sto sam titno kopile, al opet nekako bilo bi potesko da se to desi... a opet s druge strane, mogu oni mene nacerat da feredzu nosim al dzaba im kad meni iz ociu viri...
bilo bi lipo da nas ne ceka sudnji dan ,,,he he 

povraca mi se kad vidim povjesne momente , koja gamda su ljudi bili da bi navodno zastitili sebe , svoje interese i svoje ideologije 

al planetarne ideologije  
HITLERA danasnjice 
SHIDOFA
TALIBANA 
KOMUNISTA 
SOCIJALISTA
GRADJANA 

sve te ideologije danasnjice , u proslosti daljoj ih je bilo jos vise ,,sve su to  magneti za budale ,,,a jos vece budale su oni koji ih ne identificiraju 

na kurac mi ide "pravednost" pape koji je simpatizer gradjanske gamadi ,,,MUDAR NEKI CHOVIK doveo je katolicanstvo na vagu da postane budalastina kao islam momentalno 


gamadi ovih brloga bih da napomenem da je nacija i religija jedino mjesto koje je vrijedno covjekova postovanja ....samo da bi se zastitili od iluzija 



iluzija je mnoge regrutirala za kalifat ,,, ono najozbiljnije 

samo zato jer je sama gradjanski fasista a ne neki islamista
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

iluzorna kopilad Empty Re: iluzorna kopilad

Postaj  proba 04.12.14 6:36

saritica je napisao/la:probo, jesi l ti ikad probo?
islam ? ,,,,,ne
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

iluzorna kopilad Empty Re: iluzorna kopilad

Postaj  Gost 04.12.14 6:51

proba je napisao/la:

al planetarne ideologije  
HITLERA danasnjice 
SHIDOFA
TALIBANA 
KOMUNISTA 
SOCIJALISTA
GRADJANA 


e da, demokracija .... bokte, i to je iluzija za budale ... sinoć sam sjedila sa nekim prijateljima i izvrtali taj pojam ... samo luđak može povjerovati da je demokracija nešto što je moguće il postoji ...

za ljudsku rasu je jedino rješenje neki totalitarni režim i to ne od strane zemljana, nego neke superiornije vrste iz svemira iluzorna kopilad 3114667799 ne polažem nikakve nade u nas zemljane kad vidim šta radimo od svog vlastitog doma i to bez grča na licu i pod nazivom "napredak"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

iluzorna kopilad Empty Re: iluzorna kopilad

Postaj  Yehudi 04.12.14 7:14

Demokracija je možda moguća u manjim zajednicama isto kao šta je Komunizam ( samo ime kaže) isto tako moguć jedino u komunama tipa Kibuc.
   Za razliku od Kibuca, di nema privatnog vlasništva, u demokraciji je korupcija neizbježna. iluzorna kopilad 1104742517 iluzorna kopilad 171927698

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

iluzorna kopilad Empty Re: iluzorna kopilad

Postaj  Gost 04.12.14 7:26

Yehudi je napisao/la:Demokracija je možda moguća u manjim zajednicama

ne vjerujem ni u to ... zamisli si plemenski život u kojem svak ima pravo donositi odluke ... jok, i tamo se sazivalo vijeće staraca, mudrih i ono šta oni odluče, amen ... a tko je bio za to vijeće nisu birali svi nego plemenski sajkolog olitiga vrač, opet onaj koji je najkvalificiraniji za odradit taj posao ... on je pratio svakog pripadnika plemena i određivao mu mjesto u hijerarhiji po karakteru koji je pročitao ... tak da demokraciju briši ... isto je i na poslu ... sve kobajagi neki timski rad ... al jebat ga, da bi bijo dobar tim mora bit netko tko je znao taj tim složiti i svakom dodijeliti posao koji mu najbolje leži i sinhronizirati poslove ... da staviš na hrpu nesumično odabrane ljude i utuviš im u glavu da su svi jednaki i da svak ima jednako pravo donositi odluke neš imat tim nego ćeš imat odred za samoubistvo iluzorna kopilad 1619348112 dovoljno pogledat našu državu i to ti je to ... ne moraš tražiti predaleko ogledni primjer

Gost
Gost


[Vrh] Go down

iluzorna kopilad Empty Re: iluzorna kopilad

Postaj  proba 04.12.14 7:53

kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:

al planetarne ideologije  
HITLERA danasnjice 
SHIDOFA
TALIBANA 
KOMUNISTA 
SOCIJALISTA
GRADJANA 


e da, demokracija .... bokte, i to je iluzija za budale ... sinoć sam sjedila sa nekim prijateljima i izvrtali taj pojam ... samo luđak može povjerovati da je demokracija nešto što je moguće il postoji ...

za ljudsku rasu je jedino rješenje neki totalitarni režim i to ne od strane zemljana, nego neke superiornije vrste iz svemira iluzorna kopilad 3114667799  ne polažem nikakve nade u nas zemljane kad vidim šta radimo od svog vlastitog doma i to bez grča na licu i pod nazivom "napredak"
damokracija

morate ukljuvit , nema vrijednog sistema bez vlasti i hijerajhije , al ta vlast mora biti "samo" moralna da bi sve imalo ikakva smisla 

samo amoaralnost je drzave i sisteme dovela do propasti 

a amoralnost nastupa kod svakog , i pametna i glupa ,,,,itd 

osnove za moralnost je moguce postaviti samo po osnovama razvijene nacije i razvijene religije


zato drugovi ,,,pocnite razvijati
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

iluzorna kopilad Empty Re: iluzorna kopilad

Postaj  Gost 04.12.14 8:01

. pogrešna tema


Zadnja promjena: kišna glista; 04.12.14 8:03; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

iluzorna kopilad Empty Re: iluzorna kopilad

Postaj  Yehudi 04.12.14 8:02

kišna glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Demokracija je možda moguća u manjim zajednicama

ne vjerujem ni u to ... zamisli si plemenski život u kojem svak ima pravo donositi odluke ... jok, i tamo se sazivalo vijeće staraca, mudrih i ono šta oni odluče, amen ... a tko je bio za to vijeće nisu birali svi nego plemenski sajkolog olitiga vrač, opet onaj koji je najkvalificiraniji za odradit taj posao ... on je pratio svakog pripadnika plemena i određivao mu mjesto u hijerarhiji po karakteru koji je pročitao ... tak da demokraciju briši ... isto je i na poslu ... sve kobajagi neki timski rad ... al jebat ga, da bi bijo dobar tim mora bit netko tko je znao taj tim složiti i svakom dodijeliti posao koji mu najbolje leži i sinhronizirati poslove ... da staviš na hrpu nesumično odabrane ljude i utuviš im u glavu da su svi jednaki i da svak ima jednako pravo donositi odluke neš imat tim nego ćeš imat odred za samoubistvo iluzorna kopilad 1619348112 dovoljno pogledat našu državu i to ti je to ... ne moraš tražiti predaleko ogledni primjer
Ma i to šta kažeš.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

iluzorna kopilad Empty Re: iluzorna kopilad

Postaj  proba 04.12.14 8:09

kišna glista je napisao/la:. pogrešna tema
 pogresno si odlucila 

ona terapija bolje odgovara  iluzornoj kopiladi
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

iluzorna kopilad Empty Re: iluzorna kopilad

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.