kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Gost 27.10.14 14:07

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a i ja mislim da bi ju anabella učas stavila di joj je mjesto ... zna ona to napraviti i divim joj se kako to samo umiješno napravi Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 684758713 po tome se vidi koliko je pametna ... uopće me ne bi onda čudilo da je i uspješna Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1425538829

sigurno je uspjesna. Ko zna koliko foruma ima...

pitaj boga ... mi smo mala djeca u usporedbi sa njom ... bit će ih ima puno i svakog čuva samo za sebe i tako i treba ... nije luda pustit da joj bilo tko piše po forumu kad može ona i sama Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  pizda 27.10.14 14:09

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a i ja mislim da bi ju anabella učas stavila di joj je mjesto ... zna ona to napraviti i divim joj se kako to samo umiješno napravi Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 684758713 po tome se vidi koliko je pametna ... uopće me ne bi onda čudilo da je i uspješna Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1425538829

sigurno je uspjesna. Ko zna koliko foruma ima...

pitaj boga ... mi smo mala djeca u usporedbi sa njom ... bit će ih ima puno i svakog čuva samo za sebe i tako i treba ... nije luda pustit da joj bilo tko piše po forumu kad može ona  i sama Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 684758713

sakuplja forume ko vrag duse. Mozda su to moderna, virtualna kolekcionarstva. Nekad salvete i marke a sad forume. Mi smo jos nazadni jebate... Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Gost 27.10.14 14:12

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a i ja mislim da bi ju anabella učas stavila di joj je mjesto ... zna ona to napraviti i divim joj se kako to samo umiješno napravi Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 684758713 po tome se vidi koliko je pametna ... uopće me ne bi onda čudilo da je i uspješna Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1425538829

sigurno je uspjesna. Ko zna koliko foruma ima...

pitaj boga ... mi smo mala djeca u usporedbi sa njom ... bit će ih ima puno i svakog čuva samo za sebe i tako i treba ... nije luda pustit da joj bilo tko piše po forumu kad može ona  i sama Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 684758713

sakuplja forume ko vrag duse. Mozda su to moderna, virtualna kolekcionarstva. Nekad salvete i marke a sad forume. Mi smo jos nazadni jebate... Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931

sa kad si to tako reko, stvarno Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 2329918616 a jel se može i razmjenjivati sa tim forumima ako imaš duple ... recimo, ako sad nekako dobije još jedan kultni forum pa ga može mijenjati za neki nekultni ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  pizda 27.10.14 14:14

kišna glista je napisao/la:
sa kad si to tako reko, stvarno Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 2329918616  a jel se može i razmjenjivati sa tim forumima ako imaš duple ... recimo, ako sad nekako dobije još jedan kultni forum pa ga može mijenjati za neki nekultni ?

cim se tako nameracila na kultne mora da ne kotiramo dobro. Treba dat nekoliko kultnih za dobit jedan normalan forum... Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Gost 27.10.14 14:17

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
sa kad si to tako reko, stvarno Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 2329918616  a jel se može i razmjenjivati sa tim forumima ako imaš duple ... recimo, ako sad nekako dobije još jedan kultni forum pa ga može mijenjati za neki nekultni ?

cim se tako nameracila na kultne mora da ne kotiramo dobro. Treba dat nekoliko kultnih za dobit jedan normalan forum... Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931

a za tri kultna foruma dobiješ đir jedrilicom Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 11484130 ajme, i ja bih tako skupljala forume sada kad sam skontala koje su to sve mogućnosti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  pizda 27.10.14 14:27

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
sa kad si to tako reko, stvarno Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 2329918616  a jel se može i razmjenjivati sa tim forumima ako imaš duple ... recimo, ako sad nekako dobije još jedan kultni forum pa ga može mijenjati za neki nekultni ?

cim se tako nameracila na kultne mora da ne kotiramo dobro. Treba dat nekoliko kultnih za dobit jedan normalan forum... Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931

a za tri kultna foruma dobiješ đir jedrilicom Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 11484130 ajme, i ja bih tako skupljala forume sada kad sam skontala koje su to sve mogućnosti

za jedan dobijes sandolinu i jebi se... Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Gost 27.10.14 14:31

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
sa kad si to tako reko, stvarno Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 2329918616  a jel se može i razmjenjivati sa tim forumima ako imaš duple ... recimo, ako sad nekako dobije još jedan kultni forum pa ga može mijenjati za neki nekultni ?

cim se tako nameracila na kultne mora da ne kotiramo dobro. Treba dat nekoliko kultnih za dobit jedan normalan forum... Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931

a za tri kultna foruma dobiješ đir jedrilicom Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 11484130 ajme, i ja bih tako skupljala forume sada kad sam skontala koje su to sve mogućnosti

za jedan dobijes sandolinu i jebi se... Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931

i to bez vesla pa veslaj rukama Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931 al sva sreća anabela ima i velike ruke pa joj to ide samo ipak bolje imati dva pa i veslo dobit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  pizda 27.10.14 14:34

kišna glista je napisao/la:

i to bez vesla pa veslaj rukama Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931  al sva sreća anabela ima i velike ruke pa joj to ide samo ipak bolje imati dva pa i veslo dobit

jebiga, sad ce se uvrijedit pa nece htjet doc... Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Gost 27.10.14 14:35

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

i to bez vesla pa veslaj rukama Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931  al sva sreća anabela ima i velike ruke pa joj to ide samo ipak bolje imati dva pa i veslo dobit

jebiga, sad ce se uvrijedit pa nece htjet doc... Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931

a jebat ga kad nam jezičine rade brže od mozgova ... a ništa ... možda nije pročitala ? a ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Lena 27.10.14 14:36

skroz ste skrenuli themu.....kad dođe lasta bit će belaja  Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Gost 27.10.14 15:19

pizda je napisao/la:
Tempera3 je napisao/la:
 Ne izgleda mi da si u situaciji da daješ savjete kako izaći na kraj sa mahnitim ženama Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400  Uz to Anabela je skroz ok žena, lijepa , pametna ,uspješna  zato je ti nikak nemreš prebolit  ,kak si uopće pronašel poveznicu  ? Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400

nemam ti ja posla sa manitim. Kako znas da je Anabela lijepa, uspjesna, pametna? Imam sasvim drukcija saznanja a i vidi se... Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400
Nemaš posla s mahnitima ?  A  kaj si to  zapravo uradil lasti? Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400  Kak nebi znala da je Anabela uspješna? Ti si se mjesecima mučio da  bi postao bjedan moderator sa bilo kakvim ovlastima  a Anabela  je čist ženski elegantno, uspjela prepisati cjeli forum na sebe i hitit vas svih van skup z Eskom kao vlasnikom   Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400


Zadnja promjena: Tempera3; 27.10.14 15:22; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Gost 27.10.14 15:21

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

i to bez vesla pa veslaj rukama Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931  al sva sreća anabela ima i velike ruke pa joj to ide samo ipak bolje imati dva pa i veslo dobit

jebiga, sad ce se uvrijedit pa nece htjet doc... Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931

a jebat ga kad nam jezičine rade brže od mozgova ... a ništa ... možda nije pročitala ? a ?
 Možda nije, ali i nema potrebe da bi  zaključila ovo boldano,naročito  kad si ti u pitanju Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Gost 27.10.14 18:58

Tempera3 je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Tempera3 je napisao/la:
 Ne izgleda mi da si u situaciji da daješ savjete kako izaći na kraj sa mahnitim ženama Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400  Uz to Anabela je skroz ok žena, lijepa , pametna ,uspješna  zato je ti nikak nemreš prebolit  ,kak si uopće pronašel poveznicu  ? Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400

nemam ti ja posla sa manitim. Kako znas da je Anabela lijepa, uspjesna, pametna? Imam sasvim drukcija saznanja a i vidi se... Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400
Nemaš posla s mahnitima ?  A  kaj si to  zapravo uradil lasti? Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400  Kak nebi znala da je Anabela uspješna? Ti si se mjesecima mučio da  bi postao bjedan moderator sa bilo kakvim ovlastima  a Anabela  je čist ženski elegantno, uspjela prepisati cjeli forum na sebe i hitit vas svih van skup z Eskom kao vlasnikom   Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400

e, po tome sam ja odmah skužila da je jako sposobna ... probala sam ja jednom tako pizdi ukrast forum al mi nije uspjelo ... al to je valjda što nisam ko žensko nego sam ti više ko muško neelegantna ... jebat ga, ne mogu svi imati sreće ko i ona da se rode lijepi i pametni Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Gost 27.10.14 18:58

Tempera3 je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

i to bez vesla pa veslaj rukama Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931  al sva sreća anabela ima i velike ruke pa joj to ide samo ipak bolje imati dva pa i veslo dobit

jebiga, sad ce se uvrijedit pa nece htjet doc... Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931

a jebat ga kad nam jezičine rade brže od mozgova ... a ništa ... možda nije pročitala ? a ?
 Možda nije, ali i nema potrebe da bi  zaključila ovo boldano,naročito  kad si ti u pitanju Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400

misliš da nije ? i ja se nadam da nije ... bilo bi mi puno lakše Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Gost 28.10.14 5:01

lastavica je napisao/la:Lastis, ti si draga i dobra cura i to ne moze iznegirati jedna tvoja razmazena i samopacenicka strana ali moze iznervirati covjeka.




ovo su, pipika, tvoje riječi. je li pisano podsmijehom, sprdnjom? jesi li lagao? što god da si nakon toga napisao, ovo boldano je meni bilo najbitnije. nakon toga mnogo sam lakše išla iščitavati ostalo. meni sobno, prijatelji mogu kazati sve, reakcije na kazano mogu biti svakakve ali ako ti netko do koga ti je stalo, a kao forumskome liku meni je stalo do tebe i tvog mišljenja, i taj koji mi ukaže kritikom valjda će i potrpiti moju reakciju Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 684758713  ... ne?




to što si  meni rekao meni je ok, svako svakog nečim može iznervirati, manje bitno, to se da umiriti i ide se dalje .... 






kaže glista da da ima apsolutno mišljenje o meni kao i ti što imaš i da SI ME PROČITAO!!!!  znači li to da i glista ima o meni mišljenje da sam draga i dobra? ne bih baš rekla. no to je nebitno, već rekoh negdje. ti si mi bitan. 




ne znam koliko sam drugima draga ali svakako znam da sam dobra. nisam niti zla, niti prevrtljiva, niti podla, niti umišljena i ne znam koji bi još epitet mogla navesi a da se može pripisati nekom forumskom liku. uvredljiva jesam po prirodi, jako osjećajna i osjetljiva, kako naspram sebe, tako naspram drugih ali nipošto samopačenik, ujedno ne volim patetičnost.  toliko od mene o meni. ali to što mene zanima, lažeš li ti u upisu? 


pitam te otvoreno, kao pametnu osobu od koje očekujem normalan odgovor, bez uvijanja da dodvoriš meni ili glisti, nakon njene izjave ....




kako si ti to mene pročitao baš kao što je i ona? 


ajmo to riješiti pa ćemo vidjeti što i kako dalje .... 




neka jedno bude jasno, niti sam samopaćenik niti sam patetična. volim se družiti ali nisam očajna da se silom guram u društvo gdje se ima loše mišljenje o meni .... Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 684758713 .... 
Pa jebo te,,koja je Lasta prava igrachitza,,,ono,,,zena ipo,,,zna shta oce i isprobava sve fore da vidi Pizdu kako svrshava  Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 3776795594 a on sav u strahu,,pa kakvo je to mushko koje se boji pichke,,meni kad bi se uputzavala tako neka zenska ,,pa taman da ima sto godina ja bi je jebo,...a on se boji u Rijeci ,,sresti zenskitzu koja mu se spremna podati,,pederchina jedna sramoti mushki rod  boji se da mu se ne digne,,sjebat u glavu,,,I sad ce se pojaviti neke njegove kokoshi koje se pale na nejgove manipulativne tekstove i meni objasniti kako je Pizda bolji jebash od mene iako me nikad u zivotu nisu vidjele,,Da se razumijemo,,ovo su sve pretpostavke i naslucivanja,,,ali da te neka zenska hakla godinama,,,a ti se bojish otici tri ulice dalje,,,isprihavam se virtualnim kokoshima,,,ali fakat je lik peder,,Dodushe stalno nesho zaziv Darlu koja nga je odjebala i priklonila se Esku:Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1619348112))Lastice,,taj ti se nikad nece pojaviti pred nosom,,,zato shto je vreca govana,,, Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1354420400 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 3776795594 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 2733991369 Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  pizda 28.10.14 9:01

da vreca govana..? Bog te jebo ljubomorne sirovine...a ja Miskicu stedim da ne bi uvrijedjeno otisao...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Gost 28.10.14 9:26

pizda je napisao/la:da vreca govana..? Bog te jebo ljubomorne sirovine...a ja Miskicu stedim da ne bi uvrijedjeno otisao...

reci meni šta mu želiš reć pa ću mu ja reć ... ako mu ja kažem neće se uvrijediti Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 11484130 il nemoj ... smislit ću ja već nešto sama Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 3114667799

evo upravo i tomić veli da su ga zvali kantom govana ... pa je to riješio tuširanjem Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 11484130 ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Gost 28.10.14 17:43

pizda je napisao/la:da vreca govana..? Bog te jebo ljubomorne sirovine...a ja Miskicu stedim da ne bi uvrijedjeno otisao...
a jebate i ti si tukac... štediš sve po redu, a na kraju svi odu uvrijeđeni... pa opleti, počerupajte se, pa ako mu se ide neka ide... 
šta si se uskurčio ko da si ja  Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  pizda 29.10.14 9:09

btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:da vreca govana..? Bog te jebo ljubomorne sirovine...a ja Miskicu stedim da ne bi uvrijedjeno otisao...
a jebate i ti si tukac... štediš sve po redu, a na kraju svi odu uvrijeđeni... pa opleti, počerupajte se, pa ako mu se ide neka ide... 
šta si se uskurčio ko da si ja  Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931

sta cu se cerupat, meni cigo ne smeta a ako ja njemu dam, njegova stvar. Moze popusit a i ne mora...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Gost 29.10.14 9:13

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:da vreca govana..? Bog te jebo ljubomorne sirovine...a ja Miskicu stedim da ne bi uvrijedjeno otisao...
a jebate i ti si tukac... štediš sve po redu, a na kraju svi odu uvrijeđeni... pa opleti, počerupajte se, pa ako mu se ide neka ide... 
šta si se uskurčio ko da si ja  Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931

sta cu se cerupat, meni cigo ne smeta a ako ja njemu dam, njegova stvar. Moze popusit a i ne mora...
pa rekao si da ga štediš... nije li dovoljno što se mora štedjeti većina žemskinja, sad još i muškarce štediš...
nije cigo mimoza, a nisi ni ti (osim kad te uvrijedi neko žensko Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931 )
glupo je samo spominjanje drugih kad se počnete častiti, a sve ostalo je kultni običaj... uostalom, stalno je neka frka među ženama, red je da se i muški malo pokefaju.... 
dinamike radi Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Gost 29.10.14 9:22

btw je napisao/la:
sta cu se cerupat, meni cigo ne smeta a ako ja njemu dam, njegova stvar. Moze popusit a i ne mora...
pa rekao si da ga štediš... nije li dovoljno što se mora štedjeti većina žemskinja, sad još i muškarce štediš...
nije cigo mimoza, a nisi ni ti (osim kad te uvrijedi neko žensko Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931 )
glupo je samo spominjanje drugih kad se počnete častiti, a sve ostalo je kultni običaj... uostalom, stalno je neka frka među ženama, red je da se i muški malo pokefaju.... 
dinamike radi Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 3601362807[/quote]

a jest vala, dopizdili žemski dueli ... sad je red da vidimo malo kako to muški rade a mi da se poredamo po tribinama i grickamo kokice Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Gost 29.10.14 9:27

a jest vala, dopizdili žemski dueli ... sad je red da vidimo malo kako to muški rade a mi da se poredamo po tribinama i grickamo kokice  Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 3776795594 [/quote]

pa ja... to ti je ono kad fata kaže muji (koji par put skoči s ormara i fula krevet) štos ba tako sebičan, daj da i ja malo uživam  Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Gost 29.10.14 9:28

forum ošo u krasno mašala... evo ni citiranje ne ide  Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 2396358274

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Gost 29.10.14 9:32

btw je napisao/la:forum ošo u krasno mašala... evo ni citiranje ne ide  Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 2396358274

jedan dan ćemo samo doć a ono će sve biti nevidljivo a na vrhu foruma će umjesto Kultnix pisati Perlix Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  pizda 29.10.14 9:35

btw je napisao/la:forum ošo u krasno mašala... evo ni citiranje ne ide  Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 2396358274

pa meni sve besprijekorno radi, ne kuzim..?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti..... - Page 2 Empty Re: Pizdo, ajmo iskreno .... pa ću odlučiti.....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.