kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  pizda 10.11.14 11:59

nataly_s@net.hr je napisao/la:
ako cu imat ovaki lipi zivot ki i dosada bome neka tvojih zelja i jos dukje hahaha vala ti od srca fala haha

Nato koliki su ti klinci, jel to vec poraslo? Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  Gost 10.11.14 12:03

pizda je napisao/la:
nataly_s@net.hr je napisao/la:
ako cu imat ovaki lipi zivot ki i dosada bome neka tvojih zelja i jos dukje hahaha vala ti od srca fala haha

Nato koliki su ti klinci, jel to vec poraslo? Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 684758713
pa di ces me to pitati? ipak ja ne volim o svom pvt zivotu ovdik glasno al kad vec pitas normalno da su slatki i odrasli Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3114925407 lipi na mene a pametni na cacu-zar ne bi i ti triba na tome poraditi ako vec nisi i jos vas nekoliko koji gradyte karijeru a godine  vam odletise -

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  pizda 10.11.14 12:04

nataly_s@net.hr je napisao/la:
pizda je napisao/la:
nataly_s@net.hr je napisao/la:
ako cu imat ovaki lipi zivot ki i dosada bome neka tvojih zelja i jos dukje hahaha vala ti od srca fala haha

Nato koliki su ti klinci, jel to vec poraslo? Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 684758713
pa di ces me to pitati? ipak ja ne volim o svom pvt zivotu ovdik glasno al kad vec pitas normalno da su slatki i odrasli Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3114925407 lipi na mene a pametni na cacu-zar ne bi i ti triba na tome poraditi ako vec nisi i jos vas nekoliko koji gradyte karijeru a godine  vam odletise -

pa sto tu ima privatnog, sama si pisala da imas djecu a ja samo pitam jel to vec poodraslo Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 684758713. Ja nemam ni djece ni kariere, za ovo drugo nisam ambicijozan a ni za ono prvo... Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty ´

Postaj  Gost 10.11.14 12:09

pizda je napisao/la:
nataly_s@net.hr je napisao/la:
pizda je napisao/la:
nataly_s@net.hr je napisao/la:
ako cu imat ovaki lipi zivot ki i dosada bome neka tvojih zelja i jos dukje hahaha vala ti od srca fala haha

Nato koliki su ti klinci, jel to vec poraslo? Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 684758713
pa di ces me to pitati? ipak ja ne volim o svom pvt zivotu ovdik glasno al kad vec pitas normalno da su slatki i odrasli Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3114925407 lipi na mene a pametni na cacu-zar ne bi i ti triba na tome poraditi ako vec nisi i jos vas nekoliko koji gradyte karijeru a godine  vam odletise -

pa sto tu ima privatnog, sama si pisala da imas djecu a ja samo pitam jel to vec poodraslo Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 684758713. Ja nemam ni djece ni kariere, za ovo drugo nisam ambicijozan a ni za ono prvo... Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1523192931
e,sad neznam sta bi ti rekla-kad te covik cita pomislijo bi da zene za tobom lude i da imas diece na svakom cosku hahah-ima nesto u onome kako nista nije kako se cini al opet ko ce znat..mozda ti to krijes -mozda cu na ljeto u Rijeku pa da tebe i lastu vidim .iako mislim da sam lastu vidjela vec  na plazi a kikija kako vuce robu po onij velkoj robnoj kuci u Rijeki kak se ono zvase.trade center il kak vec..mozdane vijuge mi nisu bas budne iakon je davno dan haha..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  Gost 10.11.14 12:12

pizda je napisao/la:
nataly_s@net.hr je napisao/la:
pizda je napisao/la:sta i tebi isti dan ko i Lusi a ti ustasica a ona partizanka!? Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1523192931  Pa nek mi neko kaze da astrologia ima neke veze...
Sretan rodjendan Nato, nek ti bude sve potaman... Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1523192931
bijO je u petak al nikad okasnit sa liepim i podobrim zeljama -danke schön -ma dobro sad nemoi ti meni ustasica jerbo ja to nisam-mene je to malo mentalno drzalo iza rata..nisam dolaizla sebi pravo ..iako nisam bila tamo nekako sam bila uvucena u te tragedije pa sam samim tim i pisala kako sam pisala-to je sada iza nas i vrieme je za naprijed i zrelost -

je, ide se naprijed ali kad citas po portalima sto citatelji pisu vidis da je vecina jos u 41-oj. Na ovim prostorima ce toga biti i sljedecih par stotina godina...

koji si ti optimist  Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1523192931 . za par sto godina ćemo mi drugima biti divlja plemena i poprilično slično i završiti ko nekadašnja divlja plemena i to zato jer se tako i ponašamo jedan do drugih  i zaboravljamo na ostatak svijeta ...evo vako ide scenarij i to ako bogda za par sto godina ... kako smo krenuli, mense čini da će to nas stići puno ranije Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1453269_10151908306307976_816894463_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  pizda 10.11.14 12:25

nataly_s@net.hr je napisao/la:
e,sad neznam sta bi ti rekla-kad te covik cita pomislijo bi da zene za tobom lude i da imas diece na svakom cosku hahah-ima nesto u onome kako nista nije kako se cini al opet ko ce znat..mozda ti to krijes -mozda cu na ljeto u Rijeku pa da tebe i lastu vidim .iako mislim da sam lastu vidjela vec  na plazi a kikija kako vuce robu po onij velkoj robnoj kuci u Rijeki kak se ono zvase.trade center il kak vec..mozdane vijuge mi nisu bas budne iakon je davno dan haha..

vraga lude, ili hoce pare ili bi da se zene. Vidjela si Kikija kako vozi viljuskar u Tower centru. sad su ga prebacili u Plodine jer se zapucao u neku staricu sa dvoje maloljetne djece...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  pizda 10.11.14 12:29

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
nataly_s@net.hr je napisao/la:
pizda je napisao/la:sta i tebi isti dan ko i Lusi a ti ustasica a ona partizanka!? Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1523192931  Pa nek mi neko kaze da astrologia ima neke veze...
Sretan rodjendan Nato, nek ti bude sve potaman... Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1523192931
bijO je u petak al nikad okasnit sa liepim i podobrim zeljama -danke schön -ma dobro sad nemoi ti meni ustasica jerbo ja to nisam-mene je to malo mentalno drzalo iza rata..nisam dolaizla sebi pravo ..iako nisam bila tamo nekako sam bila uvucena u te tragedije pa sam samim tim i pisala kako sam pisala-to je sada iza nas i vrieme je za naprijed i zrelost -

je, ide se naprijed ali kad citas po portalima sto citatelji pisu vidis da je vecina jos u 41-oj. Na ovim prostorima ce toga biti i sljedecih par stotina godina...

koji si ti optimist  Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1523192931 . za par sto godina ćemo mi drugima biti divlja plemena i poprilično slično i završiti ko nekadašnja divlja plemena i to zato jer se tako i ponašamo jedan do drugih  i zaboravljamo na ostatak svijeta ...evo vako ide scenarij i to ako bogda za par sto godina ... kako smo krenuli, mense čini da će to nas stići puno ranije Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1453269_10151908306307976_816894463_n

neka, jebe mi se, ijonako cu onda vec odavno biti kod Manitua i pokusavat ga uvjeriti u to da ne volim autoritete...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  Gost 10.11.14 12:38

pizda je napisao/la:
neka, jebe mi se, ijonako cu onda vec odavno biti kod Manitua i pokusavat ga uvjeriti u to da ne volim autoritete...

nisi pročito sa razumijevanjem ... to će ti biti još za vrijeme tvog života ako ne misliš brzo krepucnuti ... a šta misliš zašto sam ja uzela zemlju za sebe ... moja livada, moja slobodica Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 11484130 jest da ću biti okružita raznim marketima i pizdarijama al prek svoje livade ne dam i borit ću se za nju do zadnje kapi krvi, bizone naselit i dalje se sa djecom igrati indijanaca Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  pizda 10.11.14 12:42

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
neka, jebe mi se, ijonako cu onda vec odavno biti kod Manitua i pokusavat ga uvjeriti u to da ne volim autoritete...

nisi pročito sa razumijevanjem ... to će ti biti još za vrijeme tvog života ako ne misliš brzo krepucnuti ... a šta misliš zašto sam ja uzela zemlju za sebe ... moja livada, moja slobodica Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 11484130 jest da ću biti okružita raznim marketima i pizdarijama al prek svoje livade ne dam i borit ću se za nju do zadnje kapi krvi, bizone naselit i dalje se sa djecom igrati indijanaca Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3114667799

cisto sumnjam da ce to biti i za zivota tvojih praunuka. Zaboravljas gdje zivimo i da se ovdje sve usporeno desava... Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  Gost 10.11.14 15:10

sretan roćkas i nati stihoklepačici...  Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  Aimee 10.11.14 18:27

Sretan rođendančić teti Iluziji. Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3114925407

_________________
"Nothing in the world is more dangerous than sincere ignorance and conscientious stupidity." (M. L. King Jr.)
Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Olive-branch
Aimee
Aimee

Broj postova : 93
Join date : 15.07.2013
Lokacija : Sirius

[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  iluzija 10.11.14 19:18

nataly_s@net.hr je napisao/la:Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3114925407 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3875613878 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3875613878 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3875613878 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3660536777
iluzija zivila i sritna bila cieloga zivota -isti datum smo rodite al ne i godiste al to nema veze-
Nato, sretan rodjendan i tebi. puno srece , zdravlja i svega sto pozelis. Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3114925407

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  Gost 10.11.14 19:24

iluzija je napisao/la:
nataly_s@net.hr je napisao/la:Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3114925407 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3875613878 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3875613878 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3875613878 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3660536777
iluzija zivila i sritna bila cieloga zivota -isti datum smo rodite al ne i godiste al to nema veze-
Nato, sretan rodjendan i tebi. puno srece , zdravlja i svega sto pozelis. Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3114925407
 Jebote prevrtljive mudjhedinke vamo po Nati drvlje i kamenje  a sad se srčića djele. Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1425538829 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1425538829 Ja bi tebi u Nijagari taj pogani  jezik ispirala Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1354420400 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1354420400 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  Gost 10.11.14 20:38

Iluzia ja san rodjena u deset sati ujutro i bijase petak ☀ eto kad te zanima ( napisala bi ti na baficinoj TEMI Ali kao sto vec znas nemogu tamo pisati i Jos uvijek neznam razlog zasto ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty (☀_☀)

Postaj  Gost 10.11.14 20:47

Neznam zasto pises kako pises tempera Ali Nije lipo da pises ovako ruzno o iluziji ;(
Tempera3 je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
nataly_s@net.hr je napisao/la:Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3114925407 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3875613878 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3875613878 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3875613878 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3660536777
iluzija zivila i sritna bila cieloga zivota -isti datum smo rodite al ne i godiste al to nema veze-
Nato, sretan rodjendan i tebi. puno srece , zdravlja i svega sto pozelis. Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3114925407
 Jebote prevrtljive mudjhedinke vamo po Nati drvlje i kamenje  a sad se srčića djele. Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1425538829 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1425538829 Ja bi tebi u Nijagari taj pogani  jezik ispirala Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1354420400 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1354420400 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  Gost 10.11.14 20:49

Tempera3 je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
nataly_s@net.hr je napisao/la:Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3114925407 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3875613878 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3875613878 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3875613878 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3660536777
iluzija zivila i sritna bila cieloga zivota -isti datum smo rodite al ne i godiste al to nema veze-
Nato, sretan rodjendan i tebi. puno srece , zdravlja i svega sto pozelis. Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3114925407
 Jebote prevrtljive mudjhedinke vamo po Nati drvlje i kamenje  a sad se srčića djele. Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1425538829 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1425538829 Ja bi tebi u Nijagari taj pogani  jezik ispirala Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1354420400 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1354420400 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1354420400
Pa jes ti to vidla majketi,,ajd dobro ustashitze i mudjahedinke su se uvijek potpomagale..A nati uceram za 35 rockas.. Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3776795594 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1354420400 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 2733991369 poslim obrishem krkica sa shaovnicom.. Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1354420400 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 3776795594 Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  Gost 11.11.14 1:45

pizda je napisao/la:
nataly_s@net.hr je napisao/la:
e,sad neznam sta bi ti rekla-kad te covik cita pomislijo bi da zene za tobom lude i da imas diece na svakom cosku hahah-ima nesto u onome kako nista nije kako se cini al opet ko ce znat..mozda ti to krijes -mozda cu na ljeto u Rijeku pa da tebe i lastu vidim .iako mislim da sam lastu vidjela vec  na plazi a kikija kako vuce robu po onij velkoj robnoj kuci u Rijeki kak se ono zvase.trade center il kak vec..mozdane vijuge mi nisu bas budne iakon je davno dan haha..

vraga lude, ili hoce pare ili bi da se zene. Vidjela si Kikija kako vozi viljuskar u Tower centru. sad su ga prebacili u Plodine jer se zapucao u neku staricu sa dvoje maloljetne djece...
O jebo vam pas usi  Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1523192931
istina je da je kiki prouzrokovao saobracajku vilnuskarom u tower centru pa je sada prebacit u plodine , znam iz pouzdanih iz izvora a to da si vidila lastu na plazi i to je istina ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  iluzija 12.11.14 2:39

nataly_s@net.hr je napisao/la:Iluzia ja san rodjena u deset sati ujutro i bijase petak ☀ eto kad te zanima ( napisala bi ti na baficinoj TEMI Ali kao sto vec znas nemogu tamo pisati i Jos uvijek neznam razlog zasto ?
pitala sam vec o tome Buffy, i ona mi kaze da ne zna razlog zasto ne mozes pisati.  reci na  koji nick mislis, pa ce ona pogledati.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  Gost 12.11.14 3:00

dajte, cure, malo o batinicetinama. kad sam vec ja zakazala, dajte barem vi. ima l kakvih dogodovstina iz spavacih soba

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  Lena 12.11.14 7:14

saritica je napisao/la:dajte, cure, malo o batinicetinama. kad sam vec ja zakazala, dajte barem vi. ima l kakvih dogodovstina iz spavacih soba

ništa sarita moa...svi smo čedni samo tako...o batinicama ni u ludilu....šta će selo reć Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 11484130 
osim mace štemerice,ali i ona odustaje.....izbjegava doctora poprave i još se time ponosi  Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  Gost 14.11.14 12:43

Natalija, duso...tako je isoa tekst iz neke srpske serije - Sretan ti rodjendan. Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 H045
Sve najbolje. Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem  - Page 2 Empty Re: Happy rodjendan draga Iluzia sa Malin kasnjenjem

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.