kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:))

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 Empty Re: Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:))

Postaj  Gost 16.11.14 9:27

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:
Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 3114667799 Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 3114667799 Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 3114667799

naš frend kaže - da mi je bit peder spasija bi se....sa muškarcima nema pizdarija koliko sa ženama....i možeš o raznim temama,a da nije pms i te gluposti i još se seksaš bez kompliciranja i dramatike.....al nisam peder i žalim samo tako  Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 11484130

nije tvoj frend sreo puno pedera, a ?  ... imaš i među njima takvih dramatičara da ti kosa opadne sa glave kad krenu sa dramom ... al naravno, ima i onih staložitih ...
Ako ne i vise....
Oni su nekako skloni pretjerivanju i sve im je nekako izrazenije nego kod zena. Zenstveniji su.  Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 3111943984

ljudi griješe kad ih gledaju kao neku homogenu zajednicu istih i sličnih a nisu ... i oni su kao i svi drugi samo preslika društva, kulture i obitelji iz kojih su proizišli itd itd ... jednom sam u ljubljani imala priliku upoznati sarajevsku skupinu gay-eva ... ni nalik onim slovenskim koje sam do tada upoznala ... bokte, sarajevski gayavi isto ko i sarajevski hetero, vječito napuhane emocije do daske, nema tu nimalo neke sredine nego skakanje iz jednog ekstrema u drugi ... kad je humor u pitanju, onda je to poželjno i super jer najbolji humor nastaje iz takvih pričica, al ono kad ti takvi svaki dan okupiraju prostor sa svojim emocionalnim skokovima iz jednog stanja u drugo koje je oprečno, izmore te svojski ... a što su ljubomorni !!! ti bi se potukli ako se slučajno u prolazu očešeš o njihove partnere ... u biti isti kao i hetero sarajlije koji se začas potuku oko djevojke i ljubomoru smatraju izrazom svoje ljubavi ...

dočim, imam jednog kolegu iz krka koji je gay ali nitko živ ne bi ni pomislio da jest dok se čovjek sam ne izjasni ... nije ženskast niti malo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 Empty Re: Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:))

Postaj  Gost 16.11.14 10:40

Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:
Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 3114667799 Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 3114667799 Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 3114667799

naš frend kaže - da mi je bit peder spasija bi se....sa muškarcima nema pizdarija koliko sa ženama....i možeš o raznim temama,a da nije pms i te gluposti i još se seksaš bez kompliciranja i dramatike.....al nisam peder i žalim samo tako  Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 11484130
pa nabijemga poblesava, sve je zakomplicirao bez potrebe i pogubio se skroz... što nije obično muško koje seksa sa ženama, a priča s muškarcima i riješio je pola problema...  Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 11484130
ja sam obično žensko i znam da nemam što s muškarcima divanit kad ću se ionako posvađati čim naslutim zrno šovinizma... 
zna se čemu muškarci služe ... a ovo nije ni malo šovinistički, zar ne?  Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 1523192931

niti malo.....fakat bi te svaki muškarac poželijo  Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 11484130
ma osjetim ja tu kolektivnu vibru želja... svakodnevno  Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 Empty Re: Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:))

Postaj  Gost 16.11.14 10:45

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:

a znala sam da ti je pipi najdraži zato ga i stalno vučeš za kosu.....sami pederluk posvuda  Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 11484130
Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 3114667799 Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 3114667799 Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 3114667799

naš frend kaže - da mi je bit peder spasija bi se....sa muškarcima nema pizdarija koliko sa ženama....i možeš o raznim temama,a da nije pms i te gluposti i još se seksaš bez kompliciranja i dramatike.....al nisam peder i žalim samo tako  Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 11484130

nije tvoj frend sreo puno pedera, a ?  ... imaš i među njima takvih dramatičara da ti kosa opadne sa glave kad krenu sa dramom ... al naravno, ima i onih staložitih ...
točno... trebao bi boraviti neko vrijeme s njima pa da vidi što je dramatiziranje, njonjavost i komliciranost... ženske emocije izražene muškom agresivnošću...  može li gore od toga?  Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 1425538829
da ima i staloženih, ali ima i staloženih žena... dijagnoza je: umrijet neće, ali pomoći mu nema  Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:)) - Page 2 Empty Re: Evitze pichkitze,,,aj dodji ako smijesh da te svu izbalavim poljubtzima:))

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.