kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  Gost 29.11.14 15:00

Na danashnji dan se uvijek sjetim kako je bilo lijepo biti mlad i glup...o boze dragi ...vrati me u to vrijeme pa ako treba neka ni kuratz nemam,,barem bi imo praznik za ochi,,,a sad kad bolje skontam,,jebo me svatko ako nije bolje samo gledat,,,prtzanje no no no no..Dabe se samo umarat..tko je to vidijo,,Za vrijeme YU..al je bolo prtzanja,,pa nitko se na svijetu u to vrijeme nije prtzo ko yugici,,,posebno pred kraj osamdesetih,,,e to je bila kolektivna ekstaza i ludilo,.Svi smo svrshili..nije bilo nikoga tko je bijo zakinut.Zato dragi moji ugici,,u ovu kompanju ukljuchujem i Probitzu,,shto bi on bijo zakinut,,,pa ja,,Daklem dragi moji,,,dignite glavu i u boj jer bez borbe nema nishta,,evo vidite mene u centru poganog svijeta pa se nedam,,Pichka vam materina ima da me proglasite drugim Titom..za zasluge shto vas podsjecam na ta pofina i draga vremena ,,,na mladost,,Sjecate se prvih poljubaca,,gubljenja membrane i prepucijuma...ha..aj ne lazite da se ne sjecate,,Pun mi je kuratz,,priche o prtzanju pa sam odluchijo preci na politiku jer je to najveca kurava ..tak da su mi shanse vece neshto okinit za dzabe..a sad ide dokumentarni filmic da vas potsjeti,,Pizda ce se sigurno sjetit kako je drko u vojsci pa mu to ostala navika do dan danas,,,kod njega je strah od pichke veci nego strah od smrti.Drkadzija iz kaknja..sretan ti dan republjiik. Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1354420400 Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 3776795594 Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 2733991369


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  Gost 29.11.14 15:05




Ovo ka svira ima da se dignete pichka vam materina inache cu vam prebiti te rahitichne nogitze..Mirnoooo...Proba ti sjedi..imash poshtedu/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  Gost 29.11.14 15:07

Sad odo za NY,,,da iznajmim cadilaka,,


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  Yehudi 29.11.14 21:36

A štas pobiga kad ti dobro bilo Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931
 Sad bez šale,dobro govoriš. Ni meni nije jasno ni pravo kad se pljuje i gazi po svemu prošlome.
Slažem se sa tobom ali jednostavno nisam u mogućnosti provesti svoju volju.
Da parafraziram jednoga Francuskog Kralja " Šteta da svi moji protivnici nemaju samo jedan vrat" Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1104742517

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  Yehudi 29.11.14 21:57

ZNANSTVENO ISTRAŽIVANJE Mariborski sociolozi tvrde: 'Jugoslavija nije bila totalitarna država'
Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Tito-S1_710690S1

Od sredine 60-ih godina republike su postale uglavnom samostalni igrači i brinule se za svoje vlastite interese, privatna poduzeća nisu poslovala pod kontrolom državne planske ekonomije, dok je bio vidljiv kulturni i vjerski pluralizam

Istraživanje za članak u specijaliziranom časopisu "Communist and Post-Communist Studies", koga izdaje vodeći svjetski izdavač znanstvene periodike "Elsevier", potaknuto je, kako autori kažu, neselektivnim etiketiranjem Titove Jugoslavije kao totalitarne države bez vremenske ili neke druge zadrške.
U dva slučaja tako su Jugoslaviju službeno obilježila nadležna tijela državnih vlasti Hrvatske i Slovenije, a da se niti jedno od njih nije pozvalo na neko sustavno promišljanje totalitarizma, niti su analizirala način prisutnosti navodnog sustava i vrijeme njegova trajanja, ističu sociolozi Sveučilišta u Mariboru Sergej Flere i Rudi Klanjšek.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  pizda 01.12.14 8:23

ima li ova drzava dan republike?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  Lena 01.12.14 9:16

pizda je napisao/la:ima li ova drzava dan republike?

ova država ima dan državnosti... Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  pizda 01.12.14 9:22

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:ima li ova drzava dan republike?

ova država ima dan državnosti... Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 11484130

ali mi smo i republika i trebao bi i dan republike i jedno 3 neradna dana... Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  Lena 01.12.14 9:24

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:ima li ova drzava dan republike?

ova država ima dan državnosti... Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 11484130

ali mi smo i republika i trebao bi i dan republike i jedno 3 neradna dana... Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931

je....i ovako ima malo praznika Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  pizda 01.12.14 9:26

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:ima li ova drzava dan republike?

ova država ima dan državnosti... Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 11484130

ali mi smo i republika i trebao bi i dan republike i jedno 3 neradna dana... Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931

je....i ovako ima malo praznika Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 11484130

jebes ona tjelova, gospe...to bi trebalo biti crkveni blagdan a ne i drzavni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  Gost 01.12.14 9:29

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:

ova država ima dan državnosti... Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 11484130

ali mi smo i republika i trebao bi i dan republike i jedno 3 neradna dana... Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931

je....i ovako ima malo praznika Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 11484130

jebes ona tjelova, gospe...to bi trebalo biti crkveni blagdan a ne i drzavni...

neka I blagdana I praznika... ja ih ionako više manje sve odradim, puj... jebo me turizam
a kakva tek spajanja... SF

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  pizda 01.12.14 10:31

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ali mi smo i republika i trebao bi i dan republike i jedno 3 neradna dana... Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931

je....i ovako ima malo praznika Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 11484130

jebes ona tjelova, gospe...to bi trebalo biti crkveni blagdan a ne i drzavni...

neka I blagdana I praznika... ja ih ionako više manje sve odradim, puj... jebo me turizam
a kakva tek spajanja... SF

Bozic liepo pada, 4 dana sviranja kurcu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  pizda 01.12.14 10:31

a i nova ce biti taka, uzmem petak godisnji i opet 4 dana...Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  Gost 01.12.14 10:34

priča mi prijateljica neki dan kako joj je mala ( 3. razred o.š.) dobila zadatak nacrtati grb pgž ... i mala to nacrtala sve kako treba al ispod napisala velikim slovima ŽIVIO DRUG TITO  i tako predala rad učiteljici Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1619348112  a tata joj je zajebant i iz zajebancije u garaži drži sliku druga tita i sa kolegama se zajebava oko pionira i tita i minulih vremena ... mala to ozbiljno shvatila i osramotila ga u školi pred svima Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  pizda 01.12.14 10:38

kišna glista je napisao/la:priča mi prijateljica neki dan kako joj je mala ( 3. razred o.š.) dobila zadatak nacrtati grb pgž ... i mala to nacrtala sve kako treba al ispod napisala velikim slovima ŽIVIO DRUG TITO  i tako predala rad učiteljici Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1619348112  a tata joj je zajebant i iz zajebancije u garaži drži sliku druga tita i sa kolegama se zajebava oko pionira i tita i minulih vremena ... mala to ozbiljno shvatila i osramotila ga u školi pred svima Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 3114667799

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931 Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931 ja imam manji kip od Tita izliven od prokroma. Jebote, ima 12 kila. Dobra stvar u svemu tom je sto je prokrom prilicno skup pa ga ako zatreba mogu uvalit u Metis...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  Gost 01.12.14 10:42

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:priča mi prijateljica neki dan kako joj je mala ( 3. razred o.š.) dobila zadatak nacrtati grb pgž ... i mala to nacrtala sve kako treba al ispod napisala velikim slovima ŽIVIO DRUG TITO  i tako predala rad učiteljici Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1619348112  a tata joj je zajebant i iz zajebancije u garaži drži sliku druga tita i sa kolegama se zajebava oko pionira i tita i minulih vremena ... mala to ozbiljno shvatila i osramotila ga u školi pred svima Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 3114667799

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931 Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931 ja imam manji kip od Tita izliven od prokroma. Jebote, ima 12 kila. Dobra stvar u svemu tom je sto je prokrom prilicno skup pa ga ako zatreba mogu uvalit u Metis...

najprije to ponudi amerima ko relikviju i antikvarijat u jednom ... oni rado kupuju takve pizdarije i daju brdo para ... još uvališ neku priču uz skulpturu, nema šanse da ne upali ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  pizda 01.12.14 11:33

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:priča mi prijateljica neki dan kako joj je mala ( 3. razred o.š.) dobila zadatak nacrtati grb pgž ... i mala to nacrtala sve kako treba al ispod napisala velikim slovima ŽIVIO DRUG TITO  i tako predala rad učiteljici Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1619348112  a tata joj je zajebant i iz zajebancije u garaži drži sliku druga tita i sa kolegama se zajebava oko pionira i tita i minulih vremena ... mala to ozbiljno shvatila i osramotila ga u školi pred svima Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 3114667799

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931 Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931 ja imam manji kip od Tita izliven od prokroma. Jebote, ima 12 kila. Dobra stvar u svemu tom je sto je prokrom prilicno skup pa ga ako zatreba mogu uvalit u Metis...

najprije to ponudi amerima ko relikviju i antikvarijat u jednom ... oni rado kupuju takve pizdarije i daju brdo para ... još uvališ neku priču uz skulpturu, nema šanse da ne upali ...

jedino da idem u americku ambasadu u Zagreb i ponudim im Tita na prodaju...Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  Gost 01.12.14 11:45

pizda je napisao/la:

jedino da idem u americku ambasadu u Zagreb i ponudim im Tita na prodaju...Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 684758713

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931 Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931 Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931 ma nema ti u toj ambasadi amerikanaca ... sve rvati koji se prave da su amerikanci ... ponudiš preko interplet aukcijskih stranica ... jednom naletila na to i bome shvatila da u mojoj kući leži cijelo bogatstvo obzirom šta sve oni prodaju pod antikvarijat Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931 igračke iz mog djetinjstva su već muzejski primjerci i cijene se kao takve

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  pizda 01.12.14 12:20

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jedino da idem u americku ambasadu u Zagreb i ponudim im Tita na prodaju...Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 684758713

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931 Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931 Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931  ma nema ti u toj ambasadi amerikanaca ... sve rvati koji se prave da su amerikanci ... ponudiš preko interplet aukcijskih stranica ... jednom naletila na to i bome shvatila da u mojoj kući leži cijelo bogatstvo obzirom  šta sve oni prodaju pod antikvarijat Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931  igračke iz mog djetinjstva su već muzejski primjerci i cijene se kao takve

je, zato mi bila super ona serija dokumentaraca "Zalagaonica". Izbrisali je izgleda sa jubita jer je vise ne vidim. Nevjerojatno sto ameri sve kupuju i masno placaju. Neke glupave pez figurice,slicice, stripove...Kod nas ni zlato ne mozes prodat osim ako je ispod svih cijena...Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  Gost 01.12.14 12:22

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jedino da idem u americku ambasadu u Zagreb i ponudim im Tita na prodaju...Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 684758713

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931 Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931 Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931  ma nema ti u toj ambasadi amerikanaca ... sve rvati koji se prave da su amerikanci ... ponudiš preko interplet aukcijskih stranica ... jednom naletila na to i bome shvatila da u mojoj kući leži cijelo bogatstvo obzirom  šta sve oni prodaju pod antikvarijat Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 1523192931  igračke iz mog djetinjstva su već muzejski primjerci i cijene se kao takve

je, zato mi bila super ona serija dokumentaraca "Zalagaonica". Izbrisali je izgleda sa jubita jer je vise ne vidim. Nevjerojatno sto ameri sve kupuju i masno placaju. Neke glupave pez figurice,slicice, stripove...Kod nas ni zlato ne mozes prodat osim ako je ispod svih cijena...Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 684758713

ponudi tita na e-bayu... ima da ode ko alva...
kolegica mi sve živo prodaje I rasprodaje na e-bayu I ljudi kupuju, od svuda

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  pizda 01.12.14 12:25

Vel'ka Maca je napisao/la:

ponudi tita na e-bayu... ima da ode ko alva...
kolegica mi sve živo prodaje I rasprodaje na e-bayu I ljudi kupuju, od svuda

obzirom na tezinu platio bi cijelo bogatstvo za postarinu...Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore.. Empty Re: Sretan vam dan republike Yugici,,,shta ste se stisli ko puchkitze,,dignite glavu gore..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.