kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jesul krave dynozavri....?

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

jesul krave dynozavri....? - Page 5 Empty Re: jesul krave dynozavri....?

Postaj  pizda 18.12.14 11:53

kišna glista je napisao/la: neki dan mi sve porušila i još stoji nasred kuhinje i ko da se hvali time ... sad isto tako ruši al onda odma pobjegne ... napredujemo


jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931 napredak je ocit ali je steta ista...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

jesul krave dynozavri....? - Page 5 Empty Re: jesul krave dynozavri....?

Postaj  Gost 18.12.14 11:53

Lena je napisao/la:znaju naučit da...ja svoju nema šanse izbacit vani jer i ne ide vani osim po balkonu....tamo se iskače i hvata pčele,muhe,bube i žvakuće travu tu i tamo...ali ona je kućna i nema vani za nju....
kad idmeo kod veterirana trese se kao prut...preplaši se jer joj je sve nepoznato,bučno,čudno
ali navikla sam se na nju....ne bi je dala nikome jesul krave dynozavri....? - Page 5 684758713

i meni bi bilo žao da mi veliki mačak nestane ... taman je takav kakav i treba biti ... predivan i karakter nenadjebiv, ne volim kad su mačke mazne i stalno po ljudima hodaju i mjauču oko frižidera al mačori su mi predivni kad izrastu veliki i kad se umire i znaju red a lovci nenadjebivi ... baš sam ponosna na tog mačora ... al onu malu bih dala odmah samo da mi nije djece ... da mi je nekako izbrisati ju iz njihove memorije ... i iz kujine memorije ... bokte koji cirkus je sada zato jer ju kuj doji ... sad joj kuja u šetnji nalazi hranu i nosi kući ... vječito nešto u ustima nosi i onda trči kući nahranit mačku ... jebote, neki dan nagurala u usta čitavo neko pecivo i još našla kost .. kolegica mi umirala od smijeha jer je ko složila sendvič a izgledala glupavo sa tako natrpanim ustima jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931 mene moje životinje samo sramote jesul krave dynozavri....? - Page 5 3114667799 što je najbolje, mačić to ne jede pa ona cvili u gura mu pod nos a ja moram poslije kupiti i bacati u smeće ... jednom je na rivi našla srdelica što ribari ostave nakon pecanja i donijela puna usta tih srdelica ... e, to je bio pun pogodak ... mačić se udavio u njima a kuja ponosno ležala i gledala ga kako jede

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jesul krave dynozavri....? - Page 5 Empty Re: jesul krave dynozavri....?

Postaj  Gost 18.12.14 11:56

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: neki dan mi sve porušila i još stoji nasred kuhinje i ko da se hvali time ... sad isto tako ruši al onda odma pobjegne ... napredujemo


jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931 napredak je ocit ali je steta ista...

šuti, između ostalog mi je i modem tresnuo na pod ... tako, ako me nema neko vrijeme na forumu, kod mene se mačke gule jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931 a zajebana je za popizdit ... u oči me gleda i vuče šapom i čeka kad ću skočiti na noge ... doslovno provocira

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jesul krave dynozavri....? - Page 5 Empty Re: jesul krave dynozavri....?

Postaj  Lena 18.12.14 11:58

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:znaju naučit da...ja svoju nema šanse izbacit vani jer i ne ide vani osim po balkonu....tamo se iskače i hvata pčele,muhe,bube i žvakuće travu tu i tamo...ali ona je kućna i nema vani za nju....
kad idmeo kod veterirana trese se kao prut...preplaši se jer joj je sve nepoznato,bučno,čudno
ali navikla sam se na nju....ne bi je dala nikome jesul krave dynozavri....? - Page 5 684758713

i meni bi bilo žao da mi veliki mačak nestane ... taman je takav kakav i treba biti ... predivan i karakter nenadjebiv, ne volim kad su mačke mazne i stalno po ljudima hodaju i mjauču oko frižidera  al mačori su mi predivni kad izrastu veliki i kad se umire i znaju red a lovci nenadjebivi ... baš sam ponosna na tog mačora ... al onu malu bih dala odmah samo da mi nije djece ... da mi je nekako izbrisati ju iz njihove memorije ... i iz kujine memorije ... bokte koji cirkus je sada zato jer ju kuj doji ... sad joj kuja u šetnji nalazi hranu i nosi kući ... vječito nešto u ustima nosi i onda trči kući nahranit mačku ... jebote, neki dan nagurala u usta čitavo neko pecivo i još našla kost .. kolegica mi umirala od smijeha jer je ko složila sendvič a izgledala glupavo sa tako natrpanim ustima jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931  mene moje životinje samo sramote jesul krave dynozavri....? - Page 5 3114667799  što je najbolje, mačić to ne jede pa ona cvili u gura mu pod nos a ja moram poslije kupiti i bacati u smeće ... jednom je na rivi našla srdelica što ribari ostave nakon pecanja i donijela puna usta tih srdelica ... e, to je bio pun pogodak ... mačić se udavio u njima a kuja ponosno ležala i gledala ga kako jede

ajme kod tebe je prava životinjska farma....
ma djeca se vežu da,ali i ja sam ti saker na životinje....tako ako neko uđe kod mene teško će izaći...
zato ne dam psa,a mala bi više nego mali htjela...neću i gotovo....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

jesul krave dynozavri....? - Page 5 Empty Re: jesul krave dynozavri....?

Postaj  pizda 18.12.14 11:59

kišna glista je napisao/la:jednom je na rivi našla srdelica što ribari ostave nakon pecanja i donijela puna usta tih srdelica ... e, to je bio pun pogodak ... mačić se udavio u njima a kuja ponosno ležala i gledala ga kako jede

jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931 jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931 kuja bas neka dobra...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

jesul krave dynozavri....? - Page 5 Empty Re: jesul krave dynozavri....?

Postaj  Gost 18.12.14 12:03

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jednom je na rivi našla srdelica što ribari ostave nakon pecanja i donijela puna usta tih srdelica ... e, to je bio pun pogodak ... mačić se udavio u njima a kuja ponosno ležala i gledala ga kako jede

jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931 jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931 kuja bas neka dobra...

preprejebeno dobra ... bila bi odličan terapijski pas ... nevjerojatno kako joj je stalo ugađati svima oko sebe i kud baš da uleti u kuću gdje svi nako samostalni ... zato se ulovila mačića ... konačno dočekala da ima nekog koga će tenditi jesul krave dynozavri....? - Page 5 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jesul krave dynozavri....? - Page 5 Empty Re: jesul krave dynozavri....?

Postaj  taja 18.12.14 12:04

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jednom je na rivi našla srdelica što ribari ostave nakon pecanja i donijela puna usta tih srdelica ... e, to je bio pun pogodak ... mačić se udavio u njima a kuja ponosno ležala i gledala ga kako jede

jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931 jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931 kuja bas neka dobra...

preprejebeno dobra ... bila bi odličan terapijski pas ... nevjerojatno kako joj je stalo ugađati svima oko sebe i kud baš da uleti u kuću gdje svi nako samostalni ... zato se ulovila mačića ... konačno dočekala da ima nekog koga će tenditi jesul krave dynozavri....? - Page 5 1425538829
jesul krave dynozavri....? - Page 5 684758713
super mi je ta tvoja životinjska farma
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

jesul krave dynozavri....? - Page 5 Empty Re: jesul krave dynozavri....?

Postaj  Gost 18.12.14 12:06

Lena je napisao/la:
ajme kod tebe je prava životinjska farma....
ma djeca se vežu da,ali i ja sam ti saker na životinje....tako ako neko uđe kod mene teško će izaći...
zato ne dam psa,a mala bi više nego mali htjela...neću i gotovo....

trenutno imam 12 životinja u kući ... istina, više od pola od toga su ribice jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931 vjeruj mi, najmanje posla imam oko psa ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jesul krave dynozavri....? - Page 5 Empty Re: jesul krave dynozavri....?

Postaj  pizda 18.12.14 12:09

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
ajme kod tebe je prava životinjska farma....
ma djeca se vežu da,ali i ja sam ti saker na životinje....tako ako neko uđe kod mene teško će izaći...
zato ne dam psa,a mala bi više nego mali htjela...neću i gotovo....

trenutno imam 12 životinja u kući ... istina, više od pola od toga su ribice jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931 vjeruj mi, najmanje posla imam oko psa ...

jebiga, ako racunas i ribice onda mos imat i 120 zivotinja u kuci i opet ne bi bila guzva... jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

jesul krave dynozavri....? - Page 5 Empty Re: jesul krave dynozavri....?

Postaj  Gost 18.12.14 12:17

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
ajme kod tebe je prava životinjska farma....
ma djeca se vežu da,ali i ja sam ti saker na životinje....tako ako neko uđe kod mene teško će izaći...
zato ne dam psa,a mala bi više nego mali htjela...neću i gotovo....

trenutno imam 12 životinja u kući ... istina, više od pola od toga su ribice jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931 vjeruj mi, najmanje posla imam oko psa ...

jebiga, ako racunas i ribice onda mos imat i 120 zivotinja u kuci i opet ne bi bila guzva... jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931

šuti, molim boga da mi se ne počnu mrijestiti a malo malo neka puna ikre al valjda to pojedu ... ne bih da mi odjednom bude pun akvarij ribica ... a nije da mi se nije znalo isto dogoditi sa hrčcima dok sam ih imala ... u jednom trenutku nisam ni znala koliko ih imama ... samo sam ih trpala u džepove i puštala po brdima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jesul krave dynozavri....? - Page 5 Empty Re: jesul krave dynozavri....?

Postaj  pizda 18.12.14 13:52

kišna glista je napisao/la:

šuti, molim boga da mi se ne počnu mrijestiti a malo malo neka puna ikre al valjda to pojedu ... ne bih da mi odjednom bude pun akvarij ribica ... a nije da mi se nije znalo isto dogoditi sa hrčcima dok sam ih imala ... u jednom trenutku nisam ni znala koliko ih imama ... samo sam ih trpala u džepove i puštala po brdima

vjerojatno si tako svojevremeno postupala i sa veprovima. Danas krcani ne mogu zivit od njih... jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

jesul krave dynozavri....? - Page 5 Empty Re: jesul krave dynozavri....?

Postaj  Gost 18.12.14 14:25

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

šuti, molim boga da mi se ne počnu mrijestiti a malo malo neka puna ikre al valjda to pojedu ... ne bih da mi odjednom bude pun akvarij ribica ... a nije da mi se nije znalo isto dogoditi sa hrčcima dok sam ih imala ... u jednom trenutku nisam ni znala koliko ih imama ... samo sam ih trpala u džepove i puštala po brdima

vjerojatno si tako svojevremeno postupala i sa veprovima. Danas krcani ne mogu zivit od njih... jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931

probala slično sa sredozemnim medvjedicama al ispo nekakav kilav okot pa ništa od širenja populacije ... jebate, koje džepove ja imam jesul krave dynozavri....? - Page 5 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jesul krave dynozavri....? - Page 5 Empty Re: jesul krave dynozavri....?

Postaj  Gost 18.12.14 15:19

cat_claw je napisao/la:
btw je napisao/la:
saritica je napisao/la:haha joj maco. nisam jos skuzila ko kome dje i kako uvaljuje macku. de ba, ako nemate dje s macom slobodno je ovamo meni posaljite. inace, maco, ti se meni svidjas. evo, ja da sam musko ja bih ti se udvarala. bi tita mi. al morala bi mi poprave kuhat. nema lale mile
odbij sotono... prvo darla sad i ti,,, pa dokle majkumu  jesul krave dynozavri....? - Page 5 3114667799


Zna se ko je ovde prvi rekao da bi Macu prasnuo dva-tri puta. To sto si se ti posle na mukte njoj uvaljivala, to te vidim nije sram!
da prostiš, nije me sram... što me briga tko je što rekao, ja se držim one crnogorske tko prvi do đevojke, njegovo dijete...  jesul krave dynozavri....? - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jesul krave dynozavri....? - Page 5 Empty Re: jesul krave dynozavri....?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.