kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

obisija bi se za muda

Go down

obisija bi se za muda  Empty obisija bi se za muda

Postaj  proba 16.12.14 23:39

da me ovi pohvali






ANTE TOMIĆ General Gotovina me nekad strahovito živcirao, ali danas bih za njega glasao bez zadrške
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

obisija bi se za muda  Empty Re: obisija bi se za muda

Postaj  Gost 17.12.14 0:41

ajd. ako imas muda

Gost
Gost


[Vrh] Go down

obisija bi se za muda  Empty Re: obisija bi se za muda

Postaj  Yehudi 17.12.14 6:01

proba je napisao/la:da me ovi pohvali






ANTE TOMIĆ General Gotovina me nekad strahovito živcirao, ali danas bih za njega glasao bez zadrške
Je da, mnogi bi glasovali za Gotovinu kad bi on -ispunjavao njihova očekivanja tj.bio glup i uhvatio se politike.
 Lik je na sriću dovoljno mudar da se toga drži podalje jer zna da bi ga sjebali.
 Ovako mu ništa ne fali.
 Postao je MULTIMILIJUNAŠ, IMA APSOLUTNI MONOPOL na uzgoj i izvoz tuna
te uživa uvlačenja svih poltrona.
 Poput par drugih generala,unovčio je dobro svoje učešće u ratu.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

obisija bi se za muda  Empty Re: obisija bi se za muda

Postaj  Gost 17.12.14 8:14

Yehudi je napisao/la:
proba je napisao/la:da me ovi pohvali






ANTE TOMIĆ General Gotovina me nekad strahovito živcirao, ali danas bih za njega glasao bez zadrške
Je da, mnogi bi glasovali za Gotovinu kad bi on -ispunjavao njihova očekivanja tj.bio glup i uhvatio se politike.
 Lik je na sriću dovoljno mudar da se toga drži podalje jer zna da bi ga sjebali.
 Ovako mu ništa ne fali.
 Postao je MULTIMILIJUNAŠ, IMA APSOLUTNI MONOPOL na uzgoj i izvoz tuna
te uživa uvlačenja svih poltrona.
 Poput par drugih generala,unovčio je dobro svoje učešće u ratu.
sve je to jako tužno, ali on je barem bio u tom ratu, za razliku od većine koji nisu ni pomirisali ratište, a dobili su i čin i bogatstvo... ma... bolje je o tome ne razmišljati...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

obisija bi se za muda  Empty Re: obisija bi se za muda

Postaj  proba 23.12.14 0:27

Yehudi je napisao/la:
proba je napisao/la:da me ovi pohvali






ANTE TOMIĆ General Gotovina me nekad strahovito živcirao, ali danas bih za njega glasao bez zadrške
Je da, mnogi bi glasovali za Gotovinu kad bi on -ispunjavao njihova očekivanja tj.bio glup i uhvatio se politike.
 Lik je na sriću dovoljno mudar da se toga drži podalje jer zna da bi ga sjebali.
 Ovako mu ništa ne fali.
 Postao je MULTIMILIJUNAŠ, IMA APSOLUTNI MONOPOL na uzgoj i izvoz tuna
te uživa uvlačenja svih poltrona.
 Poput par drugih generala,unovčio je dobro svoje učešće u ratu.
polako se dizu povjesne zavjese 

postaje eklatantno da je svu udbasku hijerajhiju nastanka hrvatske poznavao gotovina 

malo me smeta da placenici nose herojske titule , a uz to u debelom kriminalnom poticaju za ribolov 

pitam se postoji li ijedan heroj 

za svakog heroja kojeg osobno znam , da se men pita , nebi tako bilo
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

obisija bi se za muda  Empty Re: obisija bi se za muda

Postaj  Gost 23.12.14 3:17

a kojega ti to heroja osobno znas.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

obisija bi se za muda  Empty Re: obisija bi se za muda

Postaj  Yehudi 23.12.14 8:31

Sve  obisija bi se za muda  1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

obisija bi se za muda  Empty Re: obisija bi se za muda

Postaj  Gost 23.12.14 9:00

Yehudi je napisao/la:Sve  obisija bi se za muda  1523192931

što je najbolje, proba je skroz u pravu .... mene neki dan jedan ubjeđivo da je i on ka neki heroj ... misli ja zaboravila gdje je bio za vrijeme rata i kako je sjebo zglobove vozikajući motore a sad visi na ratnoj mirovini ... al i on maršira po zg-u i šatoraši i onda došo meni kukat kako se tamo sav isprehladio i kako im je teško vrtit janjce obisija bi se za muda  1523192931 boktejebo, u šta smo pretvorili ovu državu, više nije ni tragično nego samo smiješno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

obisija bi se za muda  Empty Re: obisija bi se za muda

Postaj  Yehudi 23.12.14 23:37

Znam ih ja više takih.
 Kažu oni u ZG kako će ostati tamo za praznike..............muke tako.
Toplo, jede se i pije mukte, zajebavaju se i jebavaju na kapmiranju u smjenama
i još svaki dan na TV.....kao zvijezde u reality show. Katastrofa.
 Postoji li u ovoj zemlji  "institucije koje moraju raditi svoj posa"   obisija bi se za muda  1523192931 ili ne?
  Nedilje ti, da sada netko digne šator na Trgu u ZG - odmah bi ga strpali u zatvor ili ludnicu.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

obisija bi se za muda  Empty Re: obisija bi se za muda

Postaj  proba 24.12.14 0:36

Yehudi je napisao/la:Znam ih ja više takih.
 Kažu oni u ZG kako će ostati tamo za praznike..............muke tako.
Toplo, jede se i pije mukte, zajebavaju se i jebavaju na kapmiranju u smjenama
i još svaki dan na TV.....kao zvijezde u reality show. Katastrofa.
 Postoji li u ovoj zemlji  "institucije koje moraju raditi svoj posa"   obisija bi se za muda  1523192931 ili ne?
  Nedilje ti, da sada netko digne šator na Trgu u ZG - odmah bi ga strpali u zatvor ili ludnicu.
opet titkova kopilad poimaju kak im se digne

branitelji su mahom uzimali povlastice i privilegije i herojske titule samo zato sto su im se nudile 

ista pisma se pivala pobidom partizana da se nagrade istomisljenici i zastiti monstruozna pljacka koja se desi nakon svakog rata 

a partizani su pored pljacke i pomalo klali po selima i gradovima ,,,onako usput ,,pored pljacke ,, znaden ,,,,ponovicete da su partizani malo zaklali , zbog tog  vas sad gnjavi proba ,,,,,he he ,,,,,,boktejebo 

al eto hrvati imaju barem zericu katarze pa su sami sebe recimo kaznili , a to nemogose titkova koplad 


branitelji su najmanje krivi sto su heroji ,nudilo im se 
 

nadam se da se razumje da placenici nemogu biti branitelji 



pitam se kad ce podebljano imati muda netko reci , mislim javno , recimo kandidat za pricjednika
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

obisija bi se za muda  Empty Re: obisija bi se za muda

Postaj  Gost 24.12.14 7:14

proba je napisao/la:

branitelji su mahom uzimali povlastice i privilegije i herojske titule samo zato sto su im se nudile 


a nisu svi mahom al istina je da su oni koji nisu, u manjini obisija bi se za muda  1425538829 ... sjetila sam se jednog svog frenda kad je stigo sa ratišta a ja već navikla da se svi vraćaju sa ptsp-om i pričaju priče kako su se napatili i napo ih sindrom, čak i ovi šta nisu ni ratovali nego bili u pozadini i po selima pljačkali i dolazili kući sa tuđim televizorima i prepariranim međedima ... i pitam ga jel i on zaradijo kakav sindrom a on prasnuo u smijeh i veli, jest, rvatski sindrom ga strefijo .... i pitam ga šta mu to znači, kako se manifestira da znam prepoznat ...a on veli, dobije ospice kad god mu netko spomene hrvacku obisija bi se za muda  1523192931

u biti su ovi šta su stvarno ratovali i prošli ratišta da ih zaključe jednom zauvjek i dalje normalni jer su kao takvi u rat i krenuli ... i obrnuto naravno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

obisija bi se za muda  Empty Re: obisija bi se za muda

Postaj  Yehudi 24.12.14 8:03

Ministri se ne smjenjuju nasilnim putem ( jer tako nisu ni došli)
 Sva prava se rješavaju preko  institucija pravne države...................točka.
 Nije ni meni sve po volji ( ni ja nisam ostvario sva prava koja mi pripadaju kao branitelju ) ali zasigurno me nitko nebi tolerirao da postavim šator na trgu.
  I ne pizdi više o Partizanima koji nemaju nikakve veze sa ovim dogadjanjima.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

obisija bi se za muda  Empty Re: obisija bi se za muda

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.