kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

di je onaj s potoka? ( pita moja mama ) ....

Go down

di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  Empty di je onaj s potoka? ( pita moja mama ) ....

Postaj  Gost 21.12.14 9:58

evo ja obavila šetnju sa psićem i dućan da u božjem miru popijem kavu i pojedem odvartni donut iz špara. otvoreni lap top i otvaram kultne. pored mene stoji mama i vrti kuglice od tijesta za breskvice, vidim da joj je pun ku*ac kuglica i baca oko na moj lap top i pita me di je onaj s potoka?  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  Empty Re: di je onaj s potoka? ( pita moja mama ) ....

Postaj  Gost 21.12.14 10:00

dok pišem, stoji esca kraj mene i kaže mi: mama pogriješila si, umjesto zvijezdice moraš staviti r  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  1523192931 di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  1523192931 di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  Empty Re: di je onaj s potoka? ( pita moja mama ) ....

Postaj  Gost 21.12.14 10:03

dakle nije dobro kada ti dijete sa 2 godine poznaje sve brojeve i slova a sa 4 piše i čita na veliko  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  1724307051 .. ne možeš nju preveslati ni da oćeš  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  Empty Re: di je onaj s potoka? ( pita moja mama ) ....

Postaj  Gost 21.12.14 10:04

uglavnom, pitam mamu otkud joj sad Pizda pao na pamet .... šiljim štapić i pričam Pizdarije, kaže na to meni ona ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  Empty Re: di je onaj s potoka? ( pita moja mama ) ....

Postaj  Gost 21.12.14 10:08

dat ću ja mami lap top večeras i pokazati gdje su sve trojme pa neka gleda i smije se .... uživala je čitati  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  Empty Re: di je onaj s potoka? ( pita moja mama ) ....

Postaj  Gost 21.12.14 11:58

lastavica je napisao/la:dat ću ja mami lap top večeras i pokazati gdje su sve trojme pa neka gleda i smije se .... uživala je čitati  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  3111943984
ti logiraj mamu na kultnix, whispica stileta na onaj forum i može početi najbolji kultni serijal ikad viđen  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  Empty Re: di je onaj s potoka? ( pita moja mama ) ....

Postaj  Gost 21.12.14 19:20

btw je napisao/la:
lastavica je napisao/la:dat ću ja mami lap top večeras i pokazati gdje su sve trojme pa neka gleda i smije se .... uživala je čitati  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  3111943984
ti logiraj mamu na kultnix, whispica stileta na onaj forum i može početi najbolji kultni serijal ikad viđen  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  3114667799


 stile i moja mama imaju isti problem, kćerke na forumu koje im ne daju primirisati kultnima bez nadzora  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  Empty Re: di je onaj s potoka? ( pita moja mama ) ....

Postaj  antonac 21.12.14 21:29

lastavica je napisao/la:
btw je napisao/la:
lastavica je napisao/la:dat ću ja mami lap top večeras i pokazati gdje su sve trojme pa neka gleda i smije se .... uživala je čitati  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  3111943984
ti logiraj mamu na kultnix, whispica stileta na onaj forum i može početi najbolji kultni serijal ikad viđen  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  3114667799


 stile i moja mama imaju isti problem, kćerke na forumu koje im ne daju primirisati kultnima bez nadzora  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  3111943984
barba stile je pravi covik a tvoiu mamu nismo upoznali.....barem ja..... di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  11484130 di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  11484130 di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  11484130
a propos ljudi i macaka.....danas smo kitili ielku.....kad smo zavrsili nasa macka je zakljucila da je to macii rai....i pocela se igrat sa ukrasima.....i nie stala dok nie oborila ielku na pod......puklo jedno 10 ak ucrasa.....jebo san joi sve po spisku......sad se mazi kod cmilje, nisu njena posla..... di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  11484130

_________________
daite im da seru....di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  29xutcydi je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  Empty Re: di je onaj s potoka? ( pita moja mama ) ....

Postaj  Gost 21.12.14 22:37

antonac je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
btw je napisao/la:
lastavica je napisao/la:dat ću ja mami lap top večeras i pokazati gdje su sve trojme pa neka gleda i smije se .... uživala je čitati  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  3111943984
ti logiraj mamu na kultnix, whispica stileta na onaj forum i može početi najbolji kultni serijal ikad viđen  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  3114667799


 stile i moja mama imaju isti problem, kćerke na forumu koje im ne daju primirisati kultnima bez nadzora  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  3111943984
barba stile je pravi covik a tvoiu mamu nismo upoznali.....barem ja..... di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  11484130 di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  11484130 di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  11484130
a propos ljudi i macaka.....danas smo kitili ielku.....kad smo zavrsili nasa macka je zakljucila da je to macii rai....i pocela se igrat sa ukrasima.....i nie stala dok nie oborila ielku na pod......puklo jedno 10 ak ucrasa.....jebo san joi sve po spisku......sad se mazi kod cmilje, nisu njena posla..... di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  11484130


kako ne, siećam se ja upisa barba stileta, sve umjereno, easy al u sridu, fini gospodin  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  439160543 a moju mamu nije nitko upoznao i neće nitko nikada jer neću joj ja dat na kultne!!!!  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  1523192931

ove godine ne kitimo jelku. nije nam situacija.
ali lani , preklani i tako unazad uvijek šhow program sa mačkama ... a o jaslicama da ne pričam, igrale su nogomet sa isusićem i kompanijom po dnevnom boravku ... strašno  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  Empty Re: di je onaj s potoka? ( pita moja mama ) ....

Postaj  Gost 22.12.14 7:34

lastavica je napisao/la:
btw je napisao/la:
lastavica je napisao/la:dat ću ja mami lap top večeras i pokazati gdje su sve trojme pa neka gleda i smije se .... uživala je čitati  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  3111943984
ti logiraj mamu na kultnix, whispica stileta na onaj forum i može početi najbolji kultni serijal ikad viđen  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  3114667799


 stile i moja mama imaju isti problem, kćerke na forumu koje im ne daju primirisati kultnima bez nadzora  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  3111943984
sebične nezahvalnice, ne date ljudima da se druže...  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  Empty Re: di je onaj s potoka? ( pita moja mama ) ....

Postaj  pizda 22.12.14 8:35

lastavica je napisao/la:uglavnom, pitam mamu otkud joj sad Pizda pao na pamet .... šiljim štapić i pričam Pizdarije, kaže na to meni ona ...

di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  684758713 to je trenutno jedina zena kojoj padam na pamet osim cige zingara sa daleke floride... di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  11484130
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  Empty Re: di je onaj s potoka? ( pita moja mama ) ....

Postaj  Gost 23.12.14 3:19

tvoja je mama super - ona se ne bi zgrozila onim slikama sa trojmi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  Empty Re: di je onaj s potoka? ( pita moja mama ) ....

Postaj  Gost 23.12.14 6:22

saritica je napisao/la:tvoja je mama super - ona se ne bi zgrozila onim slikama sa trojmi.

pa ona ih je često sa mnom gledala i smijala se. pita žena ima li još  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  Empty Re: di je onaj s potoka? ( pita moja mama ) ....

Postaj  Gost 23.12.14 6:36

haha joj kako je mene sramota. ko zna sta ona misli o meni. molim te reci joj da sam ja ok zenica. pa covjece kad se samo sjetim - ja ne mogu vjerovati koliko i cega se sve pisalo u ono doba. hbga. moja mama ne simpatizira takav nacin humora kao u trojmetu, a da ne pricam o njenoj zgrozenosti mojom ovisnoscu i forumu i mojim kocijaskim stilom koji je totalno drugaciji od mene u rl. zena sva u soku bila. jako je mama u to doba bila zabrinuta, a nije ni cudo. i ja bih bila da je moja kcer onako se ponasala. hbga - valjda sve ima neki svoj razlog. uglavnom, pozdravi ti mamicu od mene.  di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je onaj s potoka? ( pita moja mama )  ....  Empty Re: di je onaj s potoka? ( pita moja mama ) ....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.