kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 Empty Re: Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj

Postaj  Gost 31.12.14 18:38

Vel'ka Maca je napisao/la:
dobila sam od bake nekog jeftinog pjenusca... ako uspijemo otvoriti bocu, nazdravit cu i za rodbinu s kultnixa Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 3214182331

Man'ta rodbina.... Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 1619348112 Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 Empty Re: Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj

Postaj  antonac 31.12.14 22:01

TurboLax® – za redovito pražnjenje crijeva  Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 11484130 Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 11484130 Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 11484130
Muči vas usporena probava? 

Probajte TurboLax®️ – za redovito pražnjenje crijeva 

_________________
daite im da seru....Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 29xutcyGeneraliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 Empty Re: Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj

Postaj  antonac 01.01.15 1:31

MMagdalena je napisao/la:Nek vam je sa srećom  Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 1040131347
sretno uz ludu zabavu na htv prvom....  Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 1040131347 pimega, dok ne puukne zora..... Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 11484130 Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 11484130

_________________
daite im da seru....Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 29xutcyGeneraliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 Empty Re: Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj

Postaj  Gost 01.01.15 3:04

antonac je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Nek vam je sa srećom  Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 1040131347
sretno uz ludu zabavu na htv prvom....  Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 1040131347 pimega, dok ne puukne zora..... Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 11484130 Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 11484130

Iznimno sam uzbudjena jer za dvajst minuta starta silvestrovo na htv1... slutim zabavu do jos sitnijih sati... zijevalo mi se oko deset, nisam zavrsila u pelenama i sad mogu sisat do jutra... ali, slutim lud provod Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 1722873399

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 Empty generaliziranje....

Postaj  RobinUd 01.01.15 3:14

Tema o generaliziranju je isto tako jedna vrsta generaliziranja.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 850
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj - Page 3 Empty Re: Generaliziranje ,,uopcavanja,,i ostala primitivna sranja..fakat mi je pun kuratz toga,,nabijem takve sve ,,na novogodishnji razanj

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.