kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  Gost 06.01.15 9:08

... sretno ti preživljavanje još jedanog kruga kojeg je odradilo sunce po tvojoj natalnoj karti...  Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  3712670000 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  3214182331  Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1521376178

haha priznaj da ovakvu čestitku nisi do sada dobila... ligeji i pipsiju će se stomak okrenuti  Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  3114667799


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  Gost 06.01.15 9:08

onom izdajničkom djubru ravani ne želim čestitati...  Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  Gost 06.01.15 9:35

leni pomaloj nek se ostvari sve što si poželjet može u idućem sunčevom ciklusu njenog mladog života ... Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1040131347 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1521376178 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  3712670000 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  2996664870 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  652962366 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  3219274628 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1733794094


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  Gost 06.01.15 9:44

E jebemu, kad si u blagdanskom razdoblju uletila... ali svejedno, za dobre zelje nikada nije kasno:)

Draga lenice, zelim ti jos jednu sretnu i veselu godinu... zelim ti da uleti neka sljaka, da svome muskarcu nadjes kockastu sunku, da ti djeca dobro uspijevaju, da ti vilibor dobije sljedece predsjednicke izbore, a zasad da ti pobijedi josipovic... Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1523192931

da nisam takvo dete-kreten tu bi ti priljepila neku muzicku numeru od davida bowieja, ali s obzirom da sam na twbletu analfabeta, morat ces si zamislit gornju glazbenu...

zelim ti puno srece, zdravlja, ljubavi, lijepih druzenja, izleta u prirodu i da ti se ostvari pokoja zelja koju nisi demistificirala na forumu!!!!

Ostaj draga i mila Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  Gost 06.01.15 9:49

Ps. A bas sam si rekla da cu zapamtitii i cestitati, ali my excuse is da sam jucer prespavala cijeli dan. Probudila sam se u 15.30h, otisla u ducan, kod frendice na kavu, vratila se u 22h i prije pola noci, opet zaspala do jutros.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  propolis 06.01.15 10:18

sretno verijeme do sljedeceg
lil da vrijeme stane... mozda Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  684758713 

zdravlja.posao sa redovitim primanjima,ostalo sigurno i imas..sreca,ljubaf,spokoj (donekle ) itd... Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  taja 06.01.15 11:16

Lenice sretno

kratko i jasno   Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  3114925407
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  antonac 06.01.15 12:00

po vasem naputku, zelim vam sretan rodzdendan od iucer i sve naibolje.... Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  11484130

_________________
daite im da seru....Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  29xutcyLeno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  pizda 06.01.15 21:55

Pomala Leno kraljice Solina, sretan 25 rodjendan i da doguras barem do stotke a onda nanovo Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  684758713
 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  3214182331 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  3712670000 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1040131347 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  3827645783 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1521376178 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1040131347 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  3827645783 

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  Lena 07.01.15 7:05

btw je napisao/la:... sretno ti preživljavanje još jedanog kruga kojeg je odradilo sunce po tvojoj natalnoj karti...  Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  3712670000 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  3214182331  Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1521376178

haha priznaj da ovakvu čestitku nisi do sada dobila... ligeji i pipsiju će se stomak okrenuti  Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  3114667799

nisam ovakvu nikad!!!!
tnx!!!
mali mi je natuknuo da sad počenm opet unazad brojat godine......pa do 25,pa onda opet unaprijed.....slažem se ja,ali ne znam hoću li biti uvjerljiva  Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1619348112

falaaa falaaaa Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1354120229
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  Lena 07.01.15 7:20

svima hvala....srca ste....

kad sam vas ukorila!!!!!    Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  123098195

na meniju kad bi vas častila u zbilji  Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  11484130 bi bilo po mom guštu ovo

inčuni,pršut,sir,pogača za zagrijat se
Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Euj0wp

tortilje
Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  3343vy9

uz to obavezno tekila
Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  2a5ym1d

ko više voli vino
Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  30rwsuq

čokoladna torta naravnooooo
Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  28utik8

i razni kolačići
Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Ao963c


živili! Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  2988193021 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1354519438 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  347140653
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  Gost 07.01.15 8:59

Srecan rodjendan, Leno mala... Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1zouo36


Sinoc/jutros sam vas sanjala.Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1zouo36  Tebe i Toncija. Kao, vodim malenog u skolu, a direktor skole, je na moje veliko iznenadjenje, ni manje ni vise nego tvoj Tonci. Imao je dugu kosu i licio na pevaca iz Cult, pa sam se zacudjeno pitala odakle onda one price o celavoj glavi. Ti si bila organizator nastave. Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1zouo36

Maleni ce u ovom polugodistu prvi put poceti da dobija ocene. Uzbudjen je i pomalo uplasen...Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1zouo36


Btw, odakle vi u mojim snovima? Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  Gost 07.01.15 9:11

Živila ti nama još barem 100.....

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Sretan_rodendan

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  Gost 07.01.15 9:36

Leno, sretan rođendan od srca ti želim Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1369106071

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  orion 07.01.15 19:17

Lenči_malenČi živjela ti nama od rođendana do rođendana sretna, vesela, zdrava ..... sa puno, puno svega što te usrećuje i ispunjava

Podružnica Karlovac Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  3214182331


_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  pizda 07.01.15 21:43

cat_claw je napisao/la:
Sinoc/jutros sam vas sanjala.Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1zouo36  Tebe i Toncija. Kao, vodim malenog u skolu, a direktor skole, je na moje veliko iznenadjenje, ni manje ni vise nego tvoj Tonci. Imao je dugu kosu i licio na pevaca iz Cult, pa sam se zacudjeno pitala odakle onda one price o celavoj glavi.

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1523192931 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1523192931
Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  MF218p5
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  Lena 08.01.15 8:23

cat_claw je napisao/la:Srecan rodjendan, Leno mala... Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1zouo36


Sinoc/jutros sam vas sanjala.Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1zouo36  Tebe i Toncija. Kao, vodim malenog u skolu, a direktor skole, je na moje veliko iznenadjenje, ni manje ni vise nego tvoj Tonci. Imao je dugu kosu i licio na pevaca iz Cult, pa sam se zacudjeno pitala odakle onda one price o celavoj glavi. Ti si bila organizator nastave. Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1zouo36

Maleni ce u ovom polugodistu prvi put poceti da dobija ocene. Uzbudjen je i pomalo uplasen...Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1zouo36


Btw, odakle vi u mojim snovima? Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  30caqzl
a ludo sna..... Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1619348112
pa došli mi malo u posjetu u san kad ti već nećeš ovamo na forum Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  3084372643
i meni se događalo da sanjam ljude sa foruma.....nije čudno......
garant smo ti bar malo dragi Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  11484130

onda kod vas idu ocjene tako kasno?je li mališan 2. razred ili 3.?
kod nas nema ocjena samo u prvom polugodištu 1. razreda.......osim opisnog-ono sluša,aktivno sudjeluje,itd
nakon toga idu.....
šta voli od predmeta?
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  Lena 08.01.15 8:24

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Sinoc/jutros sam vas sanjala.Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1zouo36  Tebe i Toncija. Kao, vodim malenog u skolu, a direktor skole, je na moje veliko iznenadjenje, ni manje ni vise nego tvoj Tonci. Imao je dugu kosu i licio na pevaca iz Cult, pa sam se zacudjeno pitala odakle onda one price o celavoj glavi.

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1523192931 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1523192931
Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  MF218p5
Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1523192931
nafrko je sa hvaljenjem svoje kose....plave ruse  Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  2733991369
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  Lena 08.01.15 8:25

hvala svima....a pojavili se i leon i alhambra......neka neka  Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  684758713
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  Gost 08.01.15 8:40

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Sinoc/jutros sam vas sanjala.Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1zouo36  Tebe i Toncija. Kao, vodim malenog u skolu, a direktor skole, je na moje veliko iznenadjenje, ni manje ni vise nego tvoj Tonci. Imao je dugu kosu i licio na pevaca iz Cult, pa sam se zacudjeno pitala odakle onda one price o celavoj glavi.

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1523192931 Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1523192931
Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  MF218p5
Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1523192931
nafrko je sa hvaljenjem svoje kose....plave ruse  Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  2733991369
Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  3114667799
čak sam se i ja osjetila ugroženom kad sam čitala tu samohvalu...  Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  Lena 08.01.15 8:41

ima par slika....istinu govori.....bila je to duuuga,gusta svilankasto plava kosa
nekad  Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  pizda 08.01.15 8:42

Lena je napisao/la:ima par slika....istinu govori.....bila je to duuuga,gusta svilankasto plava kosa
nekad  Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  11484130

ne mogu povjerovat u to. Aj stavi... Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  Lena 08.01.15 8:45

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:ima par slika....istinu govori.....bila je to duuuga,gusta svilankasto plava kosa
nekad  Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  11484130

ne mogu povjerovat u to. Aj stavi... Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  1523192931
trebala bi skenirat,pa stavljat....ili slikat ponovo sliku.....znači nema šanse....
a i ne zanm bi li gospon antonac odobrijo....
tako da zaboravi! Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  Lena 08.01.15 8:46

nije bila ravna kosa nego malo onako sa gibom...ali ne skroz frčkava.....malo giba
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...  Empty Re: Leno, Lenči, oko moje veselo, blago solina, ženo koja voliš oplatu...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.