kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  Gost 10.10.12 8:01

darla je napisao/la:Znaci NBNG je jos iz doba Ibre, tko god da je, zajebancije su mu dobre Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130:

dobre_dobre...čak dapače štoviše Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  Red Demigod 10.10.12 15:02

J. Robert Oppenheimer i Bhagavad Gita o Nejvinim knedlicama:

"Postao sam smrt, Uništavatelj Svjetova."


John F. Kennedy na Travkove želopojke da je njegov ekstremizam izazvan
time što se nesebično višestruko podavao voljenom vrhovniku dr. Franji
Tuđmanu:

"Ne pitaj što tvoja zemlja može učiniti za tebe, već što ti možeš
učiniti za svoju zemlju."


Borut Pahor, bivšu slovenski premijer, eksplicite opisuje sam
seksualni akt u navodnoj aferi s Btw:

"Imali smo povjerenja jedno u drugo i pomagali smo si pri teškim
međusobnim odlukama, koje smo riješili nakon mojih i njezinih
razjašnjenja stavova. Jednostavno smo znali da jedan ima vodu, a drugi
hranu, penjemo se i jedno bez drugoga ne možemo do vrha. Morali smo
zajedno i tako smo došli do vrha."


Ivo Sanader otvoreno napada Pizdu zbog nedozvoljavanja da se
registrira na forum:

"To je vrhunac demokracije, ali (pod navodnicima) 'demokracije'. Nema
to veze s demokracijom ni s pravom na slobodu govora, ali to je sad
drugo pitanje. Ne znam tko se to boji mog nastupa?"


Ivo Sanader o negiranju njihovog prijateljstva od strane Antonca kojeg
se također sumnjiči za sudjelovanje u premijerovim mutnim poslovima:

"Ne znam, možda zato što mi je dolazio u kuću i poklonio mi dvije
slike pa ih sada želi natrag? Ja kod njega nisam nikada dolazio, ali
on kod mene jest. Mi smo se SMS porukama čuli prije istrage, a u
jednoj mi je on napisao: Odlično si dao ono priopćenje oko Hypo banke
i Kutle."

_________________
Bez Pape i imama - nek' se jede jeger i špek salama!

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Smiley-rpg027
Red Demigod
Red Demigod

Broj postova : 126
Join date : 24.09.2012
Age : 110
Lokacija : loče se gdje se stigne

[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  Lena 10.10.12 16:11

opet ukradeni citati....podmećeš ovom napaćenom narodu !!! Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  Gost 10.10.12 18:56

Ni bog, ni gazda! je napisao/la:J. Robert Oppenheimer i Bhagavad Gita o Nejvinim knedlicama:

"Postao sam smrt, Uništavatelj Svjetova."


John F. Kennedy na Travkove želopojke da je njegov ekstremizam izazvan
time što se nesebično višestruko podavao voljenom vrhovniku dr. Franji
Tuđmanu:

"Ne pitaj što tvoja zemlja može učiniti za tebe, već što ti možeš
učiniti za svoju zemlju."


Borut Pahor, bivšu slovenski premijer, eksplicite opisuje sam
seksualni akt u navodnoj aferi s Btw:

"Imali smo povjerenja jedno u drugo i pomagali smo si pri teškim
međusobnim odlukama, koje smo riješili nakon mojih i njezinih
razjašnjenja stavova. Jednostavno smo znali da jedan ima vodu, a drugi
hranu, penjemo se i jedno bez drugoga ne možemo do vrha. Morali smo
zajedno i tako smo došli do vrha."



Ivo Sanader otvoreno napada Pizdu zbog nedozvoljavanja da se
registrira na forum:

"To je vrhunac demokracije, ali (pod navodnicima) 'demokracije'. Nema
to veze s demokracijom ni s pravom na slobodu govora, ali to je sad
drugo pitanje. Ne znam tko se to boji mog nastupa?"


Ivo Sanader o negiranju njihovog prijateljstva od strane Antonca kojeg
se također sumnjiči za sudjelovanje u premijerovim mutnim poslovima:

"Ne znam, možda zato što mi je dolazio u kuću i poklonio mi dvije
slike pa ih sada želi natrag? Ja kod njega nisam nikada dolazio, ali
on kod mene jest. Mi smo se SMS porukama čuli prije istrage, a u
jednoj mi je on napisao: Odlično si dao ono priopćenje oko Hypo banke
i Kutle."

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1695130124

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 4060723073

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 3791038771

od kud znaš da sam s njim bila na triglavu???
saT ću i ja tebe odrukati... Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  Gost 10.10.12 18:59

NBNG nije Baldrick, nije drug stari, nije aleluja 3x, a nije ni Robin Ud
eto... Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 3601362807:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  taja 10.10.12 19:18

Btw je napisao/la:NBNG nije Baldrick, nije drug stari, nije aleluja 3x, a nije ni Robin Ud
eto... Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 3601362807:

A drug Che?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  Gost 10.10.12 19:27

taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:NBNG nije Baldrick, nije drug stari, nije aleluja 3x, a nije ni Robin Ud
eto... Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 3601362807:

A drug Che?

ne znam... pitaj lastu Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  taja 10.10.12 19:31

Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:NBNG nije Baldrick, nije drug stari, nije aleluja 3x, a nije ni Robin Ud
eto... Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 3601362807:

A drug Che?

ne znam... pitaj lastu Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1523192931


E sad mislim da je.... Oš neš, odala si ga.
Kog klinca se ne prijavi po svojim nickom nego ovo nešto NBNG-i skraćenica mu je predugačka Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1658420748
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  Red Demigod 11.10.12 16:43

Vlatka Pokos o Leni:

"Dikan je hvalio njene grudi dok sam gola ležala kraj njega!"


Vlatka Pokos o Temperi:

"I još nešto: preporučila bih novopečenoj gospođi Kerum da je drži
podalje od svog mužića jer njezine aspiracije i odnosi s gospodinom su
daleko od prijateljskih."


Sportski uspjesi naše Catice u odbojkaškoj reprezentaciji Srbije,
novinski članak:

"Spomenuli smo 20 poena Kovačević, drugi strijelac je bila centar Cat
Claw (14p), koja bi danas sa svojih 194 cm lako mogla biti ključna
figura. Jučer je igrala 35 minuta, a danas ju čekaju protivnice kod
kojih je najviša cura 9 cm niža i ne treba dvojiti da će Srbija baš tu
napasti Britanke."


I nešto malo manje bajne vijesti o Catici - naslov iz crne kronike:

"Žena metlom pretukla supruga jer ju je pitao što ima za večeru"


A i Malaniz se našla u vijestima:

"Aktivistica Greenpeacea u bikiniju izašla je pred sudionike summita
Europske unije, Kariba i Južne Amerike kada su se spremali snimiti
obiteljsku fotografiju."


Pisac Rana Dasgupta o Autoru:

"Koliko prosječnih muškaraca i žena je potrebno da bi se stvorio jedan
Autor? Deset? Tisuću? Stotine tisuća? Na to je dakle Autor misliio kad
me jednog dana pogledao u oči i rekao:'Bio bih ništa bez tebe'."

_________________
Bez Pape i imama - nek' se jede jeger i špek salama!

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Smiley-rpg027
Red Demigod
Red Demigod

Broj postova : 126
Join date : 24.09.2012
Age : 110
Lokacija : loče se gdje se stigne

[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  Gost 11.10.12 23:30

taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:NBNG nije Baldrick, nije drug stari, nije aleluja 3x, a nije ni Robin Ud
eto... Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 3601362807

A drug Che?

ne znam... pitaj lastu Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1523192931


E sad mislim da je.... Oš neš, odala si ga.
Kog klinca se ne prijavi po svojim nickom nego ovo nešto NBNG-i skraćenica mu je predugačka Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1658420748


ma kakvi ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  Gost 12.10.12 8:21

Ni bog, ni gazda! je napisao/la:


Sportski uspjesi naše Catice u odbojkaškoj reprezentaciji Srbije,
novinski članak:

"Spomenuli smo 20 poena Kovačević, drugi strijelac je bila centar Cat
Claw (14p), koja bi danas sa svojih 194 cm lako mogla biti ključna
figura. Jučer je igrala 35 minuta, a danas ju čekaju protivnice kod
kojih je najviša cura 9 cm niža i ne treba dvojiti da će Srbija baš tu
napasti Britanke."


I nešto malo manje bajne vijesti o Catici - naslov iz crne kronike:

"Žena metlom pretukla supruga jer ju je pitao što ima za večeru"




Sad znam ko si, la lalalalla... Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 3601362807
Cim sam tako ogromantna, kolosalno velika i agresivna, onda ti ne mozes biti niko drugi do...necu nista reci. Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 F24sqg

Bas mi je drago da si tu. Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1369106071

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  Lena 13.10.12 8:03

znači red....nisam ga skužila oj oj crveni !Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 727654710
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  antonac 13.10.12 8:48

Lena je napisao/la:znači red....nisam ga skužila oj oj crveni !Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 727654710



i mene je zayebo.....kad se pojavijo nikako skuzit ko je, da nie desnicar to se odma vidielo.....ja sam neko vrieme mislijo da je jebenica.....

_________________
daite im da seru....Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 29xutcyŠto poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  Red Demigod 13.10.12 13:02

To samo znači da je moja krinka bila dobra.
Moram vježbati za ubacivanje kao krtica u Arijansko bratstvo - još samo da nagovorim Kinkxya da me nauči molitve.... Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1523192931

_________________
Bez Pape i imama - nek' se jede jeger i špek salama!

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Smiley-rpg027
Red Demigod
Red Demigod

Broj postova : 126
Join date : 24.09.2012
Age : 110
Lokacija : loče se gdje se stigne

[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  darla 14.10.12 9:56

Red Demigod je napisao/la:To samo znači da je moja krinka bila dobra.
Moram vježbati za ubacivanje kao krtica u Arijansko bratstvo - još samo da nagovorim Kinkxya da me nauči molitve.... Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1523192931

Stvarno si mazohisticki nastrojen Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1523192931
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  Red Demigod 14.10.12 16:47

darla je napisao/la:
Red Demigod je napisao/la:To samo znači da je moja krinka bila dobra.
Moram vježbati za ubacivanje kao krtica u Arijansko bratstvo - još samo da nagovorim Kinkxya da me nauči molitve.... Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1523192931

Stvarno si mazohisticki nastrojen Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1523192931

Pa kaj ne živim u Hrvatskoj? To je valjda dovoljan pokazatelj... Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 439160543

_________________
Bez Pape i imama - nek' se jede jeger i špek salama!

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Smiley-rpg027
Red Demigod
Red Demigod

Broj postova : 126
Join date : 24.09.2012
Age : 110
Lokacija : loče se gdje se stigne

[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty eto na....

Postaj  antonac 22.11.12 22:34

escaped je napisao/la:

Pizda je ok. malo je sjeban u sinapse sa svojom culoarskom jezičinom više nego kurcem, pokušava ugodit sebi pa ostali kako se snađu....nemam neko loše mišljenje o Pizdi osim što je kronični egotripaš, narcisoidna budaletina, i drkadžija. jednom riječju secondary psycopath....



pokušavam razotkrit budaletinu i njegove psihopatske konkubine...to njih najviše jebe u životu da nikad ne budu razotkriveni...


http://kultni.forumcroatian.com/t1126p18-milodari-za-pizdu#112402



Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130......

_________________
daite im da seru....Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 29xutcyŠto poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  Gost 23.11.12 10:21

antonac je napisao/la:escaped je napisao/la:

Pizda je ok. malo je sjeban u sinapse sa svojom culoarskom jezičinom više nego kurcem, pokušava ugodit sebi pa ostali kako se snađu....nemam neko loše mišljenje o Pizdi osim što je kronični egotripaš, narcisoidna budaletina, i drkadžija. jednom riječju secondary psycopath....



pokušavam razotkrit budaletinu i njegove psihopatske konkubine...to njih najviše jebe u životu da nikad ne budu razotkriveni...


http://kultni.forumcroatian.com/t1126p18-milodari-za-pizdu#112402



Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130......

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 3114667799

zaboravili smo izabrat prvu konkubinu kultix... mensečini da za sad glista vodi jer je najpsihopatskija... ili je to ipak darla?Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 27287599

a možda sam i ja tko će znati? Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  darla 23.11.12 10:46

Btw je napisao/la:
antonac je napisao/la:escaped je napisao/la:

Pizda je ok. malo je sjeban u sinapse sa svojom culoarskom jezičinom više nego kurcem, pokušava ugodit sebi pa ostali kako se snađu....nemam neko loše mišljenje o Pizdi osim što je kronični egotripaš, narcisoidna budaletina, i drkadžija. jednom riječju secondary psycopath....



pokušavam razotkrit budaletinu i njegove psihopatske konkubine...to njih najviše jebe u životu da nikad ne budu razotkriveni...


http://kultni.forumcroatian.com/t1126p18-milodari-za-pizdu#112402



Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130......

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 3114667799

zaboravili smo izabrat prvu konkubinu kultix... mensečini da za sad glista vodi jer je najpsihopatskija... ili je to ipak darla?Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 27287599

a možda sam i ja tko će znati? Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1523192931


Jos uvijek isto? A jebote Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1619348112

Inace zna se ko je prva konkubina Kultnixa, ako vi ostale kyje to meni mislite preuzeti dok me nema, racunajte da sliedi okrsaj kad se vratim u svakodnevnu rutinu Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1656216332

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  Jehudi 23.11.12 11:15

Izložite atribute pa ćemo odlučiti koja je Miss a koje pratilje.

Mada vidim da će borba biti žestoka. Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  darla 23.11.12 11:17

Jehudi je napisao/la:Izložite atribute pa ćemo odlučiti koja je Miss a koje pratilje.

Mada vidim da će borba biti žestoka. Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130

Ovo ti ne ide klasicno, nego koja je sajkokiler-ija kuzis? Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  pizda 23.11.12 11:21

antonac je napisao/la:escaped je napisao/la:

Pizda je ok. malo je sjeban u sinapse sa svojom culoarskom jezičinom više nego kurcem, pokušava ugodit sebi pa ostali kako se snađu....nemam neko loše mišljenje o Pizdi osim što je kronični egotripaš, narcisoidna budaletina, i drkadžija. jednom riječju secondary psycopath....



pokušavam razotkrit budaletinu i njegove psihopatske konkubine...to njih najviše jebe u životu da nikad ne budu razotkriveni...


http://kultni.forumcroatian.com/t1126p18-milodari-za-pizdu#112402



Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130......

uplasijo sam se kad sam vidijo pocetak. Kad je skrenulo u uobicajene psihopatske vode, primirijo sam se...Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  darla 23.11.12 11:27

pizda je napisao/la:

uplasijo sam se kad sam vidijo pocetak. Kad je skrenulo u uobicajene psihopatske vode, primirijo sam se...Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 684758713

Stanje redovno Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130

Stvarno mu je jebeno u kurcu dosadno, ja mislim da nisam bila ovuda preko deset dana, a i dalje isto Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1619348112

Jebeno je to kad ti cijeli svjet mora biti neprijatelj kako bi osjecao da imas neki smisao i vaznost postojanja u zivotu Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  pizda 23.11.12 11:31

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

uplasijo sam se kad sam vidijo pocetak. Kad je skrenulo u uobicajene psihopatske vode, primirijo sam se...Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 684758713

Stanje redovno Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130

Stvarno mu je jebeno u kurcu dosadno, ja mislim da nisam bila ovuda preko deset dana, a i dalje isto Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1619348112

Jebeno je to kad ti cijeli svjet mora biti neprijatelj kako bi osjecao da imas neki smisao i vaznost postojanja u zivotu Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 11484130

tamo se osjeca ko Pale sam na svijetu. Kujetine samo o seksu, poeziji i receptima a to bas nie njegov milje...Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 2733991369
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  darla 23.11.12 11:41

pizda je napisao/la:

tamo se osjeca ko Pale sam na svijetu. Kujetine samo o seksu, poeziji i receptima a to bas nie njegov milje...Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 2733991369

A bas su neuvidjajne Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 1619348112 ....

Nego jel vidje ti mog Antu, lako je sada sad ga svi obozavaju, i sve govore kako je pametan, stalozen, sviecki coek, a kad sam ja govorila Ante, moje Ante Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 3489559348 Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 3489559348

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima? - Page 2 Empty Re: Što poznati misle i kažu o Kultnima i Kultašima?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.