kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje

Go down

Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje Empty Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje

Postaj  Gost 23.01.15 5:27

Bok, štakore!
Gdje se skrivaš? Tko ti je dao pravo da negdje u kutu navlačić kožicu malome preko glave dok stotine tisuća građana i građanki čeka da im daš samo jedan odgovor: koji kurac trenutno radiš? Pregruba sam prema tebi? Ipak si ti fin, obrazovan gospodin na vrlo odgovornom mjestu.
Ako je to tako a tako jest zašto ne odgovoriš na nekoliko pitanja. Što to je Narodna banka Hrvatske? Da li ona ima ikakve veze sa narodom Hrvatske? Ako ima, kakve ima? Ako nema, zašto nema kad se zove narodna i još se zove hrvatska.
Tvoj bivši šef, onaj Rohatinski koga su svjetski biznismeni proglasili “najboljim guvernerom na svijetu”, što je s njim? Da li još živi u kući koju me je poklonilo jer je uvijek štitio interese hrvatskog krupnog kapitala ili mu je dalo veću kuću? Kako vi guverneri ujutro možete svoje njuške pogledati u ogledalo a da se ne izrigate?
Čujem te. A kako vi budale koje nas plaćate ne kužite koji je naš, moj, zadatak? Nije danas na meni da rješavam vašu frku sa švicarcima nego da nađem najbolje rješenje kako banke zaštititi od vaših slabašnih pijuka. Danas se derete manje nego jučer, sutra ćete se drati manje nego danas, prekosutra će vas uznemiriti Sverinina guzica na Maldivima. A ja ću, draga moja nadrkana Vedrana, mlatiti maloga po glavi i piti šampanjac.
Kužim, štakore. Da nisi to što jesi ne bi bio tu gdje jesi. Pa ipak…Nikad ti ne padne na pamet da će nam puknuti film, da ćemo reći, jebite se, gadovi i krenuti sa deratizacijom? Vi se nećete od nas moći obraniti jer dug u švicarcima plaćaju i policija i specijalci i šoferi vaših audija i sve vaše cure i svi vaši dečki.
Haha, haha, reći ćeš, pantigano bešćutna. Gospođo Rudan, vi jeste u nekim godinama, ne morate zavirivati u povijest svojih djedova, zavirite u svoju prošlost. Kad su se to Hrvati i Hrvatice i ostali koji ovdje žive dignuli na zadnje noge i jebali, kako vi to slikovito kažete štakorima mater? Mislim, kad su skočili na noge hrvatske zbog pravih stvari? Ne onda kad izgube “Kockasti” nego ono, kad nemaju posla, krova, zdravlja, prava na školovanje? Kad? Nikad, draga gospođo Rudan. Zato mi se jebe, gospođo Rudan.
U pravu si, štakore. Sto posto si u pravu. Dok ti sa Milanovićem, svojim drugom iz vrtića, na nekom od tuluma piješ šampanjac mi se pjenimo bez šampanjca u tišini rupe svoje u kojoj živimo ali nećemo još dugo.
Zašto ti pišem iako znam da te boli kurac? Zato jer si upravo ti, kako je to bio i tvoj šef, inkarnacija bijede hrvatske politike. Prost si, bahat si, bezobrazan si, drzak si, odvratan si. I u pravu si.
Da imamo muda, mi Hrvati i Hrvatice, skupe naočale ne bi tako šarmantno stajale na tvom nosu. Naravno da te čujem. Da imate muda, vi Hrvatice i Hrvati, ne biste bili Hrvatice i Hrvati.
Bože, kako bih se rado dočepala tvoga pilećeg vrata!
Vedrana Rudan Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje 1354420400 Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje 3776795594 Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje 2733991369 Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje 727654710 Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje 167558484




Vaša Svetosti i Vaša Presvetosti,
ko Boga dragoga Vas molim, odgovorite mi na nekoliko pitanja. Vi ste poglavar Katoličke crkve u Hrvata i Hrvatica. Sto i pet posto Hrvata i Hrvatica pripada Katoličkoj crkvi. Njih 300 000 tisuća umire od gladi, bolesti, stresa, užasa jer su dignuli kredit u šivcarcima. Ne znate o čemu govorim, Sveti Oče svih Hrvata?
U Hrvatskoj postoje banke. Te su banke ponudile cvijetu hrvatske mladosti stambene kredite u švicarskim francima na rok od 30 godina. Klinci koje neki danas nazivaju “bahatima”, “pohlepnima” i “glupima”, digli su kredite jer su mislili da imaju pravo na dom. Analitičari plaćeni od banaka preko medija poručuju kako je 60 tisuća ljudi skupina glupana koji su mogli otići u podstanare, tako to čine Švicarci i Nijemci, pa bi sada živjeli u miru.
Vaša Čestitosti, znam da ne znate kako izgleda biti podstanar u Hrvatskoj pa ću Vam objasniti. Unajmiš rupu za tristo eura mjesečno, nadaš se da ćeš u njoj smjeti ostati bar tri godine, tako ti je rekla “gospođa”, vlasnica stana kojoj si morao platiti tri mjeseca unaprijed, tako je rekla i ženska preko koje si našao stan, njoj si platio jedan najam za posredovanje. Nakon tri mjeseca u rupu ti provaljuje gazdarica, baš i ne provaljuje, ima ključ, pa ti kaže kako imaš izbor, ili leti iz stana, sin joj se ženi, ili plati 400 eura mjesečno pa će sin odgoditi vjenčanje. U Švicarskoj i Njemačkoj toga nema.
Svetosti Vaša, zato su “bahati”, “glupi” i “pohlepni” krenuli u banke. Banke su im ponudile švicarce, hrvatski beskućnici bili bi pristali i na kredit u srpskim dinarima, sila boga ne moli. Banke se nisu zaduživale u švicarcima ali su onim jadnicima naplatile razliku tečaja i još su im digle kamatu. Vaša Svetosti, da većinu vremena ne provodite u molitvi sigurno biste našli koji trenutak da posjetite hrvatske banke i pošaljete ih u ku… Da, poslušat ću Vas, oprat ću usta sapunom.
Evo, Božiji Namjesniče na zemlji hrvatskoj, to bi bio kratak tečaj “Švicarci za neznalice”. Čudno mi je da ništa o tome niste čuli. Tristo tisuća Vaših ovaca tužno bleji i zaziva Njegovu pomoć jer su ih svi drugi odje…. Naravno da ću oprati usta varikinom.
Zašto bi Vas, Čestiti Mužu Hrvatski, ovo moralo zanimati? Zato jer je strava kroz koju trenutno prolazi hrvatski narod veća od one kroz koju je prolazio za vrijeme Domovinskog rata. Tada su Vaši dečki bili na prvim crtama bojišnice. Obilazili su ratišta, blagoslivljali topove, nosili pištoljčine, sjetite se pokojnoga popa Duke. A Vi, Sveti Čovječe, Vi ste nedavno osuđenom ratnom zločincu pružili svoju bijelu ruku na rukoljub jer ni jedan Hrvat ne može počiniti zločin u Domovinskom ratu. Ukratko, kad je hrvatskim katolicima bilo teško Crkva je bila uz njih.
A danas? Zašto vaši sa pištoljčinom u ruci ne uđu u Zagrebačku banku? Zašto ne naredite strijeli nebeskoj da spali sve hrvatske banke? Četnici su prema hrvatskim bankarima Crveni križ iz njegovih najboljih dana. A mogli biste se oglasiti jer je računica jednostavna. Šezdeset tisuća ljudi u Hrvatskoj dignulo je kredit u švicarcima. Isto toliko ljudi ne može Crkvi platiti misu za pokojnika 50 kuna, navodit ću samo najminimalnije cijene, blagoslov rupe u kojoj privremeno žive 50 kuna, krstitke, švicarci nemaju love za obortus pa im se dječica rađaju, 100 kuna, zvonjavu zvona na pogrebu 50 kuna. Ovo je sićušna digresija, velečasni Mario Galović iz Mošćenica skuplja priloge, lemozinu, čak i za vrijeme pogreba. Zašto u Hrvatskoj ljudi ni na pogreb ne smiju poći bez kune u džepu?
Pomnožila sam, Vaša Crkva, Prečasni, samo na nenaplaćenim uslugama koje sam nabrojila gubi 15.000.000, slovima: petnaest milijuna kuna pa puta… To Vama nije lova? Zato šutite? “Ne, Vedrana, grešnice koju će Bog kazniti za ovo bogohuljenje, nemaš pravo. Znam priču o švicarcima. I ja sam digao kredit. Meni su rekli da ga ne moram vraćati u kešu. Šutnja moja platit će dug moj.”
Da Vam se bar nisam obratila. Da Vam bar nisam pisala, Šutljivi Čovječe. Prokleli ste me. Osjećam se loše. Idem u krevet.
Hvaljen Isus i Marija, Vedrana Rudan

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje Empty Re: Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje

Postaj  Gost 23.01.15 9:13

glede ove teme, jebat ga ... vjerujem da su mnogi uletiti u kredite sa najboljom namjerom da si srede život ali brate, ima i brdo onih koji su to radili iz čiste obijesti i jer su htjeli više nego svojim radom zaslužuju ... dovoljno mi pogledati ljude oko sebe koji su sad do grla u kreditima ... brdo njih je to radilo ne iz stvarne potrebe nego zato da se pokaže pred selom ... jebote, nije mi žao onih koji sad pate jer su morali imati bolji auto koji im zapravo ni ne treba jer ga nit imaju gdje voziti nit imaju za benzin i sve ostale troškove koji idu uz to ... u kredit se ide ili zato da bi se otvorio neki posao i ulagalo u njega, ili iz potrebe jer stvarno nemaš gdje živjeti a ne iz pizdarija a brdo je takvih koji su kredite dizali upravo iz takvih stvari - pizdarija ... samo se sjetim svih propalih obrta svojih poznanika ... jebga, bahatilo se nakratke rokove, ljudi su ulazili u poslove o kojima pojma nisu imali i mislili u hodu hvatati konce a prvo im je bilo učminkati firmu da djeluje bogato izvana a sve na kredit ... najprije se kupovao skup poslovni auto jer kod nas još vlada onaj seljački mentalitet da se na taj način pokazuje status, zatim se išlo u apsurdne adaptacije poslovnih prostora u koje je spucano brdo para na skupe a neukusne materijale i opremu a tek onda razmišljalo o samom poslovanju ... takvih je slučajeva masa ... da ga jebeš, uopće me ne čude slučajevi kao što ih ima u mojoj obitelji, gdje se dizalo kredite da bi se otvarala građevinska firma i bavilo gradnjom od strane ljudi koji veze sa tom strukom nemaju ... naravno da su propali i bankrotirali i sad su neki od članova takvih obitelji i zdravlje izgubili zbog stresova i suočavanja da sa injenicom da su spičkali ogromne pare i izgubili doslovno sve, i ono šta su imali prije nego su išli u takve poslovne vratolomije ... nadrugoj strani, tko god je ulagao u sebe, u svoje znanje, u stručnost, taj i dalje radi i kredit mu se isplatio ... tako je to svugdje u svijetu ... a kod nas je i ona druga stvar ... pa boktejebo, koji telac od čovjeka moraš biti da uletiš u kredit sa takvom kamatnom stopom kakva se nudi kod nas i na rok otplate od 30 godina !!! nisu banke krive što je narod pohlepan do te mjere da ih se može lako čerupati ... da nije bilo interesa za takve lihvarske kredite, ne bi ih ni banke dugo nudile ... mi smo čudan narod ... sami odemo u klaonicu, sami ponudimo goli vrat a onda se čudimo kad nas netko zasječe do krvi ... i to zbog čega ? da bi pred seoskom kućom stajao parkiran neki bijesni auto ?

isto smo radili na nivou lokalne samouprave, županija i države ... nek se šljašti i gradi da izvana izgleda kao da smo bogati a sve na kredit ... boktejebo, selendra poput krka je na taj način izgradila školu i to ne takvu kakva zadovoljava potrebe lokalnog stanovništva, nego takvu da zadovoljava estetske ukuse kojekakvih natječaja u arhitekturi ... glavno da nam je zgrada škole dobila nagradu na nekom bijesnom natječaju a to što će još deset generacija otplaćivati trošak njene gradnje, to što ni ova danas nema para za njeno održavanje, to je manje bitno .... o uvjetima rada u takvoj školi neću ni pričati ... faking katastrofa ! djeca i učitelji se za toplih dana zbog ogromnih staklenih površina kuhaju, a zimi smrzavaju ... okoliš je sav u kamenu ( homage oton glihi i njegovim gromačama ) i djeca nemaju gdje provoditi veliki odmor nego sjedeći na podu u hodnicima ( da, imamo veliku skupu školu bez klupica u hodnicima ! nema se para za njih a ni arkitekt ih nije predvidio ali je predvidio zeleni vrt na krovu sa gromačama koje nisu izvedene ali lijepo izgledaju na maketi ) .. jebote, danas imam sjednicu školskog odbora i sve više mi se gadi ići na nju ... gadi mi se sad beznadežno sa ostalim članovima raspravljati u nedogled kako i na koji način održati rad u školi koja nema para za wc papir, koja nema para za detergent za redovno čiščenje umjesto da pričamo o tome kako djeci omogućiti što bolji sustav obrazovanja i birati kadar ne po kriterijima jel mu moraš plaćati ili ne putni trošak, nego jel stručan i kvalitetan ... neka nam je tako kao što jeste ... bolje nismo ni zaslužili ... eto, tako izgleda život na kredit ... nisam nikada u životu podignula niti jedan ali sam svjesna da itekako svojim radom sudjelujem u otplaćivanju dugova u kojesu me drugi uvalili svojom bahatošću i nepromišljenošću ... a mamicu im jebem svima po spisku

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje Empty Re: Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje

Postaj  Lena 23.01.15 16:36

molim te nemoj mi o školama i kako ih projektiraju jer ću se raspištoljit samo tako......
bitno je da sa savi puuuuuno klupa i maslina,a ima li prostora za dicu koga briga......
ovdje ti je škola čim se otvorila bila premala za svu djecu....fali učionca,radi se u tri smjene.....a tjelesni se radi u dvorištu.holu,učionicama jer dvorane neeeemaaaa
sad su ovorili dvoranu,ali ne idu sav djec na tjelesni....koma koma
a škola dobila puste nagrade za design.....nema veze šta fali učionica  Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje 11484130
da dodam još ovo...naravno da je lijepo imat projekt koji vodi računa i o ljepoti,ali ako nema primjene tog prostora kako bi trebalo onda ljepota pada u vodu


Zadnja promjena: Lena; 23.01.15 16:37; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : b)
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje Empty Re: Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje

Postaj  Gost 25.01.15 11:37

gospođa rudanica, kao i uvijek, jednostavno drito u centar... volim njene oči koje sve vide Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje 684758713

država JE KRIVA...banke su miljenice države, njima je majka, građanima maćeha... banke ne plaćaju pdv... zanimljivo, zar ne... svi ga plaćaju kad pređu određeni iznos priliva, a banke koje vrte basnoslovnu lovu ne... ne možeš prebaciti novac s računa na račun da ti ne naplate, ako položiš novac platiš proviziju, ako dižeš platiš, kad otvaraš račun platiš, kad ga zatvaraš opet platiš, ne možeš imati jedan račun čak i kad si obrtnik (dakle fizička osoba koja odgovara sa svom svojom imovinom), nego dva, poslovni i privatni itd. itd. ... kad zaškripi bankama, država uzme naš novac i podmiri njihovu bahatost... banke nikom ne podnose račune, zašto su dale poslovne kredite ljudima poput milića pašalić, za projekte koji nemaju nikakvu budućnost... neeee, nitko nije kriv, nitko ne odgovara, sve skupa se zagladi da nitko ne vidi, o tome se ne smije raspravljati... mama država je evo rodila još jednu kćer koja će velikodušno preuzeti sva govna drugih kćeri miljenica, kako bi one rasterećeno mogle stvarati nove gubitke... tu mladu kćer treba nahraniti, treba puno love dok se ne uhoda... ono što nitko ne vidi je da su geni isti da je i majčica ista... a bome i njena naklonjenost...
najbolja fora mi je reklamni slogan većine banaka-imamo novi proizvod...rekao bi proba isukrstati Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje 1523192931 ....da proizvod... ono, da se prosereš


glisto... kredit u švicarcima je bio jedan od tih "proizvoda"... zašto su mladi ljudi uzimali kredite na 30 godina? nisu svi dobili od svojih nekretninu, nisu ni u prilici da zarade da kupe nešto s kešom, a negdje moraju živjeti... ako si 30 godina podstanar i plaćaš najemninu minimum 300 eura za neku rupu iz koje te bilo kad mogu izbaciti na cestu, razmišljaš praktično, da ćeš 30 godina plaćati malo više kredita i na kraju će barem tvoje dijete imati nešto svoje, odnosno, da barem kad odeš u mirovinu živiš u svom, a ne kao podstanar...  to bi bilo i te kako izvedivo da ljudi ne ostaju bez posla, ili ne "kupe proizvod" jer imaju uvjerljivog prodavatelja, a nemaju nikog tko bi im objasnio što to znači ako se tečaj promijeni... ne zaboravi, to su mladi i neiskusni ljudi koji su samo željeli sebi stvoriti dom i ništa više...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje Empty Re: Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje

Postaj  Gost 29.01.15 6:10

btw je napisao/la:
država JE KRIVA..
Koja drzava majke ti,,Hrvatska drzava je kuratz od ovce,,bog te ejbo,,,drzave ,,to je isto kao da netko tvrdi kako je vlasnik stana a nije otplatio kredit ni 99%Ma necu se baviti uopce sa tim,,ali najjednostavnije pitanje,,,Kako jedna drzava moze dozvoliti da se odobravaju krediti koji ne korenspodiraju sa njenom valutom,,Ima li u Njemachkoj schwitzaratza??Narafski da nema,,ali u vukojebini zvanoj Cro ,,isti kuratz je sa svim banana adrzavitzama na Balkanu...moze schwitzaratz biti nacionalna valuta,,Jebo te,,,,povraca mi se,,uzmite kalshe i pobite tu gamad koja sluzi vanjskom kapitalu...prodali su obichan narod za dvij ekune,,,isukrsta ti,,,koaj debilana,,kao da je potrebno biti neki ekonomista da vidish kako netko uzima debelu proviziju da bi kao krpelj sisao krv poshtenih hrvata,,Vec 25 godina gude na nacionalistichku zicu,,pa zachepite ushesa,,,ako drugachije ne moze,,jer je ochito da da vas jebu zguza,,Ja predvidjam ,,krvavi rasplet,,jer se pljachkanje naroda nikad nije zavrshilo miroljubivo,,nemre vatra i voda zajednoo,,,da ga jebesh,,Cijelom Balkanu predstoji trijeznjenje nakon opijata zvanih kapitalizam,,jer su pod tom firmom ljudima pradali muda za bubrege,,A kad se takav prevareni probudi,,,u stanju je rodjenog ubit zbog chasti,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje Empty Re: Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje

Postaj  Gost 29.01.15 7:23

zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:
država JE KRIVA..
Ja predvidjam ,,krvavi rasplet,,jer se pljachkanje naroda nikad nije zavrshilo miroljubivo,,nemre vatra i voda zajednoo,,,da ga jebesh,,Cijelom Balkanu predstoji trijeznjenje nakon opijata zvanih kapitalizam,,jer su pod tom firmom ljudima pradali muda za bubrege,,A kad se takav prevareni probudi,,,u stanju je rodjenog ubit zbog chasti,,


ovo i ja predviđam ... previše je bilo potpirivanja niskih stransti u zadnje vrijeme koje i dalje traje ... država krcata budalaste mladeži koja samo čeka da krene nešto ... ne mislim da će biti ponovo rata ali nemira po ulicama i uništavanja tuđe imovine iz obijesti bi lako moglo bit ... a nije da se u sporadičnim slučajevima već i to ne događa ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje Empty Re: Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje

Postaj  Gost 30.01.15 6:35

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:
država JE KRIVA..
Ja predvidjam ,,krvavi rasplet,,jer se pljachkanje naroda nikad nije zavrshilo miroljubivo,,nemre vatra i voda zajednoo,,,da ga jebesh,,Cijelom Balkanu predstoji trijeznjenje nakon opijata zvanih kapitalizam,,jer su pod tom firmom ljudima pradali muda za bubrege,,A kad se takav prevareni probudi,,,u stanju je rodjenog ubit zbog chasti,,


ovo i ja predviđam ... previše je bilo potpirivanja niskih stransti u zadnje vrijeme koje i dalje traje ... država krcata budalaste mladeži koja samo čeka da krene nešto ... ne mislim da će biti ponovo rata ali nemira po ulicama i uništavanja tuđe imovine iz obijesti bi lako moglo bit ... a nije da se u sporadičnim slučajevima već i to ne događa ...
Ma otvorim temu za kuratz,,kao da cu ja neshto promijeniti iako imam najbolje namjere,,kao da e netko drugi svojim upisom nehsto izmijeniti osim shto se moze popichkati sa neistomishljenikom,,i obadvoje ce otici spavati ispuvani,,,,a problem je i dalje tu,,,Pa jebo te,,,ovo su izmislili psiholozi i sociolozi da se ljudi pokefaju na virtualnoj razini,,,a problem u stvarnom svijetu ostaje isti,,,odnosno status quo..dobro onima koji vladaju i imaju korist od toga a i onima koji neshto napishu misleci da to ima neku vaznost,,Zato je ustvari otvaranje ovakvih tema debilno,,,dok ne uzmesh kalsh u ruke nema nishta od promjena,,mada nisam pristalica takvih metoda ali Balkan nema strpljenja i znanja  za Gandijevski otpor..nego tradicionalno,,koke roke,,Sjecam se dobro,,1990.,'rvatska euforija,,,jebo te gledam ljude i nemrem sebi doc,,ne prepoznajem do jucher mirne i smjerne,,Ali da ne tupim,,,svi mi zasluzujemo ono shto nam se deshava,,,posredno ili neposredno smo uchstvovali u kreiranju takvog stanja,,,tak da,,jebo temu,,mogo bi napisati roman o ovome,,,ali ,,,za koji kuratz??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje Empty Re: Bok i 'rvati ..(ovo je za Probitzu) stakori ..hijene i ostale pernate zivotinje

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.