kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PACIFISTI zbor

Go down

PACIFISTI zbor Empty PACIFISTI zbor

Postaj  proba 06.02.15 10:18

molio bih pacifiste da povodom odluke haškog tribunala se jave četaljima jer je sud rekao da nije dovoljno ljudi poklano da se genicuidira klanje

samo radi popunjavanja neophodne cifre ,,, ništa nacionalistički ,,,,nako solidarno JUGOSLOVENSKI
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  pizda 06.02.15 10:39

ja bi tebe poslao na Tjentiste da zidas tridesetmetarski spomenik drugu Titi koji ti kruha dao...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  Gost 06.02.15 12:37

Dnevnik Robija iz III c
Ona Ucitljica Smilja je stala isprid ploče i rekla je:" Dico, danas ćemo učit o domovinskom ratu !
Moran odma na početku izrazit ushit, sriću i zadovoljstvo šta je to ušlo u nastavni plan i program trećaša ! Nikad nije previše rano da mi, ka ponosni Hrvati, usvojimo tu materiju "

Onda je uča pljesnila sa rukama i pitala je:
" JEL MOŽDA NEKO OD VAS ZNA ŠTA JE TO BIJA DOMOVINSKI RAT ? "
Sva rulja u razredu su šutili i vrtili su sa glavušama ka danemaju blage.
Uča je pitala: " ŠTA? BAŠ NIKO?..."
Onda san ja dignija ruku. Uča je rekla: " IZVOLI ROBI ! "
Ja san pita:" JEL TO BIJA RAT DI SU NAŠI UZ POMOĆ SAVEZNIKA SATRALI NJEMCE I USTAŠE ?"
Učiteljica Smilja je mene blido pogledala.
Onda je ona stavila ruke na kukove i pitala je: "A MOLIN TE LIPO, OD KOGA SI TO ČUJA ? "
Ja san reka: " OD MOG DIDA SA ŠOLTE ! "
Uča je rekla: " E, PA DIDA TI SE MALO ZAJEBA, MLADIĆU! BIĆE ČOVIK OSTARIJA, PA JE MRVICU PROPUVA ! "
Ja san reka: " SORI, UČITELJICE, AL' MOJ DIDA NIJE PROPUVA ! "
Uča je rekla: " OKEJ, AKO NIJE PROPUVA, ONDA JE MISLIJA NA NEKI DRUGI RAT ! "
Ja san pita: " NA KOJI DRUGI RAT ? "
Uča Smilja je rekla: " NA DRUGI SVJECKI RAT! TI JE RAT BIJA PRIJE DOMOVINSKOG RATA !"
Ja san pita: " PA, KOGA SU ONDA NAŠI SATRALI U DOMOVINSKOM RATU ? "
Uča je rekla: " SATRALI SU SRBE I ČETNIKE ! "
Ja san pita: " A, KO SU NAM BILI SAVEZNICI ? "
Uča je rekla: " NJEMCI I USTAŠE ! "
Ja san zblantao se u uču Smilju sa lakšom zbunjozom. Samo onda je moj drug Dino reka: " ČEKAJTE MALO, UČITELJICE, ZAR ONI VEĆ NISU BILI SATRANI U DRUGOM SVJECKOM RATU ? "
Onda je onaj Kane- Šteta reka: " E, STVARNO, JEBATE! AKO SU NAŠI SATRALI NJEMCE I USTAŠE U DRUGOM SVJECKOM RATU, A POSLI TOGA JE DOŠA DOMOVINSKI RAT, KAKO SU IH ONDA MOGLI IMAT ZA SAVEZNIKE ? "
Ona tuljanica Niveska je uletila:" MOŽDA IH NISU SATRALI SVE ! NEGO SU NEKE SATRALI, A NEKE SU OSTAVILI DA IN POSLI BUDU SAVEZNICI ! "
Ona Nela-Svinjo gojstvo je pitala: " KAKO SU BIRALI KOJE ĆE SATRAT, A KOJE ĆE OSTAVIT ZA SAVEZNIKE ? "
Onaj Rino-Sajla je reka: " MOŽDA SU IN DALI IGRAT NA PAR-DIŠPAR ? "

Učiteljica Smilja je dvaput pljesnila sa rukama i rekla je: " DICO, MOLIN' VAS LIPO, NEMOJTE KONPLICIRAT ŽIVOT! OVO JE TRIBALO BIT JEDNOSTAVNO GRADIVO, DA SKUŽIMO KO JE AGRESOR A KO ŽRTVA, A NE DA SAD TU IDEMO DO STOLJEĆA SEDMOG..."
Samo onda je ona balibanica Lidija uletila: " A, DI SU ONDA BILI SRBI I ČETNICI ? "
Uča je pitala: " KAD ? "
Balibanica Lidija je rekla: " PA, U DRUGOM SVJECKOM RATU ! "
Uča Smilja se počeškala po bradi i malo je dumala. Onda je ona rekla: " ČETNICI SU BILI SKUPA SA NJEMCIMA I USTAŠAMA! A SRBI SU BILI SKUPA SA NAŠIM HRVATIMA, ZNAČI... PROTIV NJEMACA, USTAŠA I ČETNIKA ! "
Onda je mala Teica pitala: " ZAŠTO ONDA MOJA MAMA GOVORI, DA SU MOG DIDU U DOMOVINSKOM RATU UHAPSILI TALJANI ? "
Učiteljica Smilja je okrenila se prema njoj i rekla je: " TEICE, DUŠO, DIDU TI NIKAKO TALJANI NISU MOGLI UHAPSIT U DOMOVINSKOM RATU MOŽDA SU GA JEDINO MOGLI UHAPSIT U DRUGOM SVJECKOM RATU!"
Kane-Šteta je pita: " A JESUL' TALJANI BILI NJEMCI, USTAŠE ILI ČETNICI ? "
Uča Smilja je podviknila: " TALJANI SU BILI TALJANI ! SAMO SU BILI U KOMPI SA NJEMCIMA, USTAŠAMA I ČETNICIMA ! A TO ZNAČI PROTIV HRVATA I SRBA ! "
Ona Sandra je pitala: " A JESUL' ONDA POSLI, U DOMOVINSKOM RATU, BILI U KOMPI SA HRVATIMA I SRBIMA ? "
Moj drug Dino je njoj reka: " A, GLUPA SI KA TAVA, SANDRA! KAKO ĆE BIT U KOMPI SA HRVATIMA I SRBIMA AKO SU HRVATI BILI PROTIV SRBA ! "
Sandra je pitala: " KAD ? "
Dino je reka: " PA, U DOMOVINSKOM RATU ! "
Kane-Šteta reka: " MOŽDA JE PO TALJANA IŠLO SA SRBIMA, A PO SA HRVATIMA ! "
Nela-Svinjogojstvo je pitala: " KAKO SU BIRALI KOJI ĆE SA KOJIMA? JESUL' IGRALI NA PAR-DIŠPAR ? "

Uča Smilja je zveknila sa dnevnikom po klupi i viknila je: " JEL VIŠE BILO DOSTA ?! "
Ja san njoj reka: " OVO GRADIVO JE ZA POPIZDIT' TEŠKO, UČITELJICE! JA NE KUŽIM NIŠTA ŽIVO ! "
Uča je dreknula: " ZATO ŠTA SMO SVE ZAKONPLICIRALI SA TVOJIN DIDOM I DRUGIM SVJECKIM RATOM !ODSAD SE DRŽIMO SAMO DOMOVINSKOG RATA I GOTOVO! JEL TO SVIMA JASNO ?! "
Mi smo svi u razredu umirili se i začepili labrnje.
Uča je podviknila:" I DA SE VIŠE UOPĆE NE SPOMINJU TALJANI I NJEMCI, POŠTO SU TO SAD NAŠI DRAGI TURISTI! JEL I TO JASNO ? "
Mi smo svi šutili i klimali smo sa glavušicama.

Uča je rekla: " OKEJ! ZNAČI, VRATIMO SE NA POČETAK! U DOMOVINSKOM RATU SU SRBI I ČETNICI IŠLI OKUPIRAT NAŠU ZEMLJU, A ONDA SU..."
Dino je uletija: " A, ONDA SU IH HRVATI I USTAŠE SATRALI! JEL TAKO ? "
Učiteljica Smilja je značajski se okrenila prema njemu. Onda je zarežala: " OTPRILIKE ! "
Ja san uletija: " ZA RAZLIKU OD DRUGOG SVJECKOG RATA, DI SU HRVATI I SRBI SATRALI ČETNIKE I USTAŠE! JEL TAKO ? "
Uča je značajski zapiljila se prema meni i opit zarežala: " OTPRILIKE ! "
Onda je Dino uletija: " ŠTA ZNAČI DA ĆE U SLJEDEĆEM RATU HRVATI I ČETNICI SATRAT SRBE I USTAŠE ! "
Uča je iskobečila oči i zinila je sa ustima.

Onda je tuljanica Niveska rekla: " A ZAŠTO HRVATI UVIK MORAJU POBJEDIT ? MOŽDA ĆE BAŠ SRBI I USTAŠE SATRAT HRVATE I ČETNIKE !
Tad je uča na nju arlauknila: " NIVESKA, KAKVO JE TO NEDOMOLJUBNO PONAŠANJE?! ZA KOGA TI NAVIJAŠ ? NEĆU DA ČUJEN TAKVE STVARI U OVOM RAZREDU ! "
Tuljanica Niveska je u roku odma zablindirala gubicu. Moj drug Dino se mrgaški smjehuckao.
Učiteljica Smilja je naperila kažimprst prema njemu i rekla je: " A TI SE, PAMETNJAKOVIĆU, NE KESERI ! OTKUD TEBI PRAVO DA GOVORIŠ DA ĆE BIT NOVOG RATA ? JE LI, KLIPSONE ? ! "
Dino je raširija ruke i reka je: " PA, UBRA SAN DA JE TO PRINCIP LIGE PRVAKA - IGRA SVAK PROTIV SVAKOGA I NA KRAJU SE ZBROJE PUNTI ! "
Ja sam reka: " NARAVSKA STVAR! A NEMOŠ PREKINIT NATJECANJE NAPOLA ! "

Uča je podviknila: " E, PA SLUŠAJTE ME DOBRO, PAPANI: TO VAN JE MALO DEGENERIČNA LOGIKA! PRVO I PRVO, VIŠE NIKAD NE SMI BIT RATA! A DRUGO I DRUGO, AKO GA I BUDE, ONDA JE TURBO NEMOGUĆA KOMBINACIJA DA HRVATI SKUPA SA ČETNICIMA RATUJU PROTIV SRBA I USTAŠA! GOTOVA PRIČA ! "
Onda san ja reka: " A, ZAŠTO ONDA NA ŠOLTI MOM DIDI, KA HRVATU, JEBU ČETNIČKU MATER ? "
Uča se zableušila u mene sa težim ošamutom. Ekipa u razredu je isto gledala sa čudilom. Ja san reka: " I TO SAMO ZATO ŠTA JE BIJA U PARTIZANIMA ! "
Onda je Rino-Sajla pitao: " KO SU SAD PARTIZANI, JEBATE NOJ ? "
Kane-Šteta je reka: " NIKAD ČUJA ! "
Nela-Svinjogojstvo je rekla: " BIĆE NEKI TURISTI, KA NJEMCI ITALJANI !..."

Učiteljica Smilja je i dalje stajala ukipana isprid ploče sa namušenom facom.
Onda je balibanica Lidija nju pitala:" STVARNO, UČITELJICE, A KO SU BILI PARTIZANI ? "
Uča je gledala koljački prema meni i podviknila je: " JEL VIDIŠ SAD ŠTA SI NAPRAVIJA, DEBILU ? JESMOL' MI NA OVOM SATU TRIBALI GOVORIT O DOMOVINSKOM RATU IL' O PARTIZANIMA ? "
Ja sam reka: " MOJ DIDA KAŽE DA SU PARTIZANI BILI ODLUČUJUĆI FAKTOR U DOMOVINSKOM RATU ! "
Uča se napečila: " A, PO ČEMU TO, MAJKETI ? "
Ja san reka: " PO TOME ŠTA SU NEDOSTAJALI !

Evo pa Ti budi učitelj/ica po novom programu za III razred PACIFISTI zbor 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  pizda 06.02.15 13:20

PACIFISTI zbor 1523192931 PACIFISTI zbor 1523192931 tako nekako i ide nasa povijest samo sto je u praksi jos kompliciranija jer treba ubacit i muslimane... PACIFISTI zbor 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  Gost 06.02.15 13:26

pizda je napisao/la:PACIFISTI zbor 1523192931 PACIFISTI zbor 1523192931 tako nekako i ide nasa povijest samo sto je u praksi jos kompliciranija jer treba ubacit i muslimane... PACIFISTI zbor 1523192931

tako je...samo oni tu fale PACIFISTI zbor 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  proba 06.02.15 13:40

pizda je napisao/la:PACIFISTI zbor 1523192931 PACIFISTI zbor 1523192931 tako nekako i ide nasa povijest samo sto je u praksi jos kompliciranija jer treba ubacit i muslimane... PACIFISTI zbor 1523192931
a disu gamad 
oni što su ništa ko glista 

e te tribaju ovi u hagu za brojno stanje poklani ,,,,, fali nji ,, morbit zato što su oni glavni koljači 

šta misli gamad o tom
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  Gost 06.02.15 13:52

PACIFISTI zbor 1523192931
sirota učiteljica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  Gost 06.02.15 13:55

btw je napisao/la:PACIFISTI zbor 1523192931
sirota učiteljica

pa je...a mogu zamisliti tu situaciju, još pogotovo ako su djeca opuštena pa iskreno i bez srama propitkuju sve što im nije jasno...a bogami ima toga za postavljat u korelacije PACIFISTI zbor 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  pizda 06.02.15 14:39

Alhambra je napisao/la:
btw je napisao/la:PACIFISTI zbor 1523192931
sirota učiteljica

pa je...a mogu zamisliti tu situaciju, još pogotovo ako su djeca opuštena pa iskreno i bez srama propitkuju sve što im nije jasno...a bogami ima toga za postavljat u korelacije PACIFISTI zbor 1619348112

jos kad bi se poteglo od I sv. rata, naslo bi se saveznika i neprijatelja ko u prici PACIFISTI zbor 684758713. Kroz ovu zajebanciju lijepo vidis koliko je sve skupa u kurcu. Jebate, vise ne kuzis ko ti je sve saveznik a ko neprijatelj jer im se uloge non stop ispreplicu... PACIFISTI zbor 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  Gost 06.02.15 14:42

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
btw je napisao/la:PACIFISTI zbor 1523192931
sirota učiteljica

pa je...a mogu zamisliti tu situaciju, još pogotovo ako su djeca opuštena pa iskreno i bez srama propitkuju sve što im nije jasno...a bogami ima toga za postavljat u korelacije PACIFISTI zbor 1619348112

jos kad bi se poteglo od I sv. rata, naslo bi se saveznika i neprijatelja ko u prici PACIFISTI zbor 684758713. Kroz ovu zajebanciju lijepo vidis koliko je sve skupa u kurcu. Jebate, vise ne kuzis ko ti je sve saveznik a ko neprijatelj jer im se uloge non stop ispreplicu... PACIFISTI zbor 1523192931

to ti je skoro kao kod nas na forumu PACIFISTI zbor 3776795594

I svjetski rat - kultni
II svjetski rat - escov forum
domovinski rat - kultnix

PACIFISTI zbor 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  pizda 06.02.15 14:45

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
btw je napisao/la:PACIFISTI zbor 1523192931
sirota učiteljica

pa je...a mogu zamisliti tu situaciju, još pogotovo ako su djeca opuštena pa iskreno i bez srama propitkuju sve što im nije jasno...a bogami ima toga za postavljat u korelacije PACIFISTI zbor 1619348112

jos kad bi se poteglo od I sv. rata, naslo bi se saveznika i neprijatelja ko u prici PACIFISTI zbor 684758713. Kroz ovu zajebanciju lijepo vidis koliko je sve skupa u kurcu. Jebate, vise ne kuzis ko ti je sve saveznik a ko neprijatelj jer im se uloge non stop ispreplicu... PACIFISTI zbor 1523192931

to ti je skoro kao kod nas na forumu PACIFISTI zbor 3776795594

I svjetski rat - kultni
II svjetski rat - escov forum
domovinski rat - kultnix

PACIFISTI zbor 11484130

PACIFISTI zbor 3111943984 bas sam i htijo napisat da je to ko na forumu, naizmjenicno se postaje saveznikom i neprijateljem pa nakon par mjeseci nastane preokret itd. itd. PACIFISTI zbor 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  Gost 06.02.15 14:51

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
btw je napisao/la:PACIFISTI zbor 1523192931
sirota učiteljica

pa je...a mogu zamisliti tu situaciju, još pogotovo ako su djeca opuštena pa iskreno i bez srama propitkuju sve što im nije jasno...a bogami ima toga za postavljat u korelacije PACIFISTI zbor 1619348112

jos kad bi se poteglo od I sv. rata, naslo bi se saveznika i neprijatelja ko u prici PACIFISTI zbor 684758713. Kroz ovu zajebanciju lijepo vidis koliko je sve skupa u kurcu. Jebate, vise ne kuzis ko ti je sve saveznik a ko neprijatelj jer im se uloge non stop ispreplicu... PACIFISTI zbor 1523192931

to ti je skoro kao kod nas na forumu PACIFISTI zbor 3776795594

I svjetski rat - kultni
II svjetski rat - escov forum
domovinski rat - kultnix

PACIFISTI zbor 11484130


istina ... i još anabela ispade da skriva dokaze o zločinima iz drugog sv. rata .... sve počistila da se ne vidi tko kriv tko dužan  PACIFISTI zbor 3114667799  bit će žena povjesničarka po profesiji

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  Gost 06.02.15 14:59

kišna glista je napisao/la:

istina ... i još anabela ispade da skriva dokaze o zločinima iz drugog sv. rata .... sve počistila da se ne vidi tko kriv tko dužan  PACIFISTI zbor 3114667799  bit će žena povjesničarka po profesiji

veliš.....pokupila sve transkripte i u zemlju propade  PACIFISTI zbor 1619348112
al ne sumnjam, pojavit će se ona kad tad...i počet ih koristiti. i njih i one poznate screenshoteve.
sjećaš se kako je govorila da joj je otvoreno 20ak prozora s forumom...dok je radila c/p i sve precizno arhivirala PACIFISTI zbor 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  Gost 06.02.15 15:03

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

istina ... i još anabela ispade da skriva dokaze o zločinima iz drugog sv. rata .... sve počistila da se ne vidi tko kriv tko dužan  PACIFISTI zbor 3114667799  bit će žena povjesničarka po profesiji

veliš.....pokupila sve transkripte i u zemlju propade  PACIFISTI zbor 1619348112
al ne sumnjam, pojavit će se ona kad tad...i počet ih koristiti. i njih i one poznate screenshoteve.
sjećaš se kako je govorila da joj je otvoreno 20ak prozora s forumom...dok je radila c/p i sve precizno arhivirala PACIFISTI zbor 1619348112


kako se ne bih sjećala ... tada sam s guštom pratila šta piše i još onda govorila da je ona meni super ... vrijedna neka žena PACIFISTI zbor 684758713

kasnije sam negdje pročitala kako je proučavala kultne na net.haeru ... žena nas silno hoće upoznat al je sramežljiva pa nikako doć

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  Gost 09.02.15 9:40

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

istina ... i još anabela ispade da skriva dokaze o zločinima iz drugog sv. rata .... sve počistila da se ne vidi tko kriv tko dužan  PACIFISTI zbor 3114667799  bit će žena povjesničarka po profesiji

veliš.....pokupila sve transkripte i u zemlju propade  PACIFISTI zbor 1619348112
al ne sumnjam, pojavit će se ona kad tad...i počet ih koristiti. i njih i one poznate screenshoteve.
sjećaš se kako je govorila da joj je otvoreno 20ak prozora s forumom...dok je radila c/p i sve precizno arhivirala PACIFISTI zbor 1619348112


kako se ne bih sjećala ... tada sam s guštom pratila šta piše i još onda govorila da je ona meni super ... vrijedna neka žena PACIFISTI zbor 684758713

kasnije sam negdje pročitala kako je proučavala kultne na net.haeru ... žena nas silno hoće upoznat al je sramežljiva pa nikako doć

je, proučavala kultne, pa se i tamo registrovala, al ljubav nije dugo trajala PACIFISTI zbor 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  pizda 09.02.15 10:49

kišna glista je napisao/la:

istina ... i još anabela ispade da skriva dokaze o zločinima iz drugog sv. rata .... sve počistila da se ne vidi tko kriv tko dužan  PACIFISTI zbor 3114667799  bit će žena povjesničarka po profesiji

sakrila topnicke dnevnike... PACIFISTI zbor 11484130
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  Gost 09.02.15 10:59

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

istina ... i još anabela ispade da skriva dokaze o zločinima iz drugog sv. rata .... sve počistila da se ne vidi tko kriv tko dužan  PACIFISTI zbor 3114667799  bit će žena povjesničarka po profesiji

sakrila topnicke dnevnike... PACIFISTI zbor 11484130

a šteta mi je šta je nema....da znaš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  pizda 09.02.15 11:01

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

istina ... i još anabela ispade da skriva dokaze o zločinima iz drugog sv. rata .... sve počistila da se ne vidi tko kriv tko dužan  PACIFISTI zbor 3114667799  bit će žena povjesničarka po profesiji

sakrila topnicke dnevnike... PACIFISTI zbor 11484130

a šteta mi je šta je nema....da znaš

i meni je zao sto je nema ali jebiga. Ima svoj forum i jos pitaj boga koliko onih na kojima pise, ne stigne PACIFISTI zbor 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  Gost 09.02.15 11:01

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

istina ... i još anabela ispade da skriva dokaze o zločinima iz drugog sv. rata .... sve počistila da se ne vidi tko kriv tko dužan  PACIFISTI zbor 3114667799  bit će žena povjesničarka po profesiji

sakrila topnicke dnevnike... PACIFISTI zbor 11484130

a šteta mi je šta je nema....da znaš

i meni je zao sto je nema ali jebiga. Ima svoj forum i jos pitaj boga koliko onih na kojima pise, ne stigne PACIFISTI zbor 684758713...


onaj forum još radi?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  Gost 09.02.15 11:02

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

istina ... i još anabela ispade da skriva dokaze o zločinima iz drugog sv. rata .... sve počistila da se ne vidi tko kriv tko dužan  PACIFISTI zbor 3114667799  bit će žena povjesničarka po profesiji

sakrila topnicke dnevnike... PACIFISTI zbor 11484130

a šteta mi je šta je nema....da znaš

i meni je zao sto je nema ali jebiga. Ima svoj forum i jos pitaj boga koliko onih na kojima pise, ne stigne PACIFISTI zbor 684758713...

je, najzauzetija je na svom PACIFISTI zbor 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  pizda 09.02.15 11:05

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:

sakrila topnicke dnevnike... PACIFISTI zbor 11484130

a šteta mi je šta je nema....da znaš

i meni je zao sto je nema ali jebiga. Ima svoj forum i jos pitaj boga koliko onih na kojima pise, ne stigne PACIFISTI zbor 684758713...


onaj forum još radi?

radi...PACIFISTI zbor 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

PACIFISTI zbor Empty Re: PACIFISTI zbor

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.