kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jahanje

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  pizda 10.02.15 11:04

kišna glista je napisao/la:

štas se sad i ti odma postavio u obrambeni stav bez da si napadnut ... nekad mi ima smisla nekad nema ... zato nekad pišem nekad ne pišem a i svojim pisanjem valjda utječem na rutinu ... isto ko šta ja odlučujem šta ću na svoj prozor stavit iako se pogled ne mijenja pa kroz razna razdoblja opet izgleda drugačije i meni ugodno ...

tvoj prozor je meni zakurac i nemoj ga vise mecat ovdie... jahanje - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 11:08

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

štas se sad i ti odma postavio u obrambeni stav bez da si napadnut ... nekad mi ima smisla nekad nema ... zato nekad pišem nekad ne pišem a i svojim pisanjem valjda utječem na rutinu ... isto ko šta ja odlučujem šta ću na svoj prozor stavit iako se pogled ne mijenja pa kroz razna razdoblja opet izgleda drugačije i meni ugodno ...

tvoj prozor je meni zakurac i nemoj ga vise mecat ovdie... jahanje - Page 2 1523192931

mećem ga sebi zbog sebe da mi bude lijepo na forumu ko i u svojoj kući a ne zbog tebe ... sad ću odma naštancat cijeli svoj skicen blokić sa prozorima pa ti zaobiđi jahanje - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  pizda 10.02.15 11:10

kišna glista je napisao/la:

mećem ga sebi zbog sebe da mi bude lijepo na forumu ko i u svojoj kući a ne zbog tebe ... sad ću odma naštancat cijeli svoj skicen blokić sa prozorima pa ti zaobiđi jahanje - Page 2 1523192931

operi ga barem prie tog, cujem da ima onaj arf i jos neki preparati...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 11:15

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

mećem ga sebi zbog sebe da mi bude lijepo na forumu ko i u svojoj kući a ne zbog tebe ... sad ću odma naštancat cijeli svoj skicen blokić sa prozorima pa ti zaobiđi jahanje - Page 2 1523192931

operi ga barem prie tog, cujem da ima onaj arf i jos neki preparati...

neki dan sam prala prozore da mogu snimat sjenice koje hranim na prozorskoj polici ... skužila kako su mi prljavi tek kad sam fotke stavila na velki ekran a ono puno mrlja od kiše jahanje - Page 2 1523192931  sad oprala, al neće više tice dolazit a taman im objesila komad špeka ... a bokte, kako su lijepe ... navikle se dolaziti i kad su mi škure povučene  ... ostavim im ih otvorene pa se uvuku u zavjetrinu na hranjenje ... eto, i zimi prozor može bit lijep

al sad mi žao da sam prala prozore ... sad opet moram čekat da se ptice naviknu dolaziti ... pouka, ljudi, ne perite prozore bezveze

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 11:20

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Meni je to fora kao koncept. Pa na to se na koncu svodi zivot, usemljen u shemu, svaki dan s istog prozora gledas na svijet... tu shemu je furao i dubravko matakovic, genijalac, svaki dan ista fotka s njegovog prozora.... i tako duze od godinu dana. Priznajem, duze od toga nema smisla, ali jope - svidja mi se. Dec lajf. Vrcenje u krugu koje je podjeljeno na 24 sata. Sta ne?

Isto tako i ovaj forum i wajter tema npr.

Volim (svoju) rutinu i ne bih je mijenjala.

konacno da neko shvati simboliku i svrhu wajtera, tog virtualnog vremensko-meteoroloskog prozora... jahanje - Page 2 3214182331

great minds think alike jahanje - Page 2 684758713
pusti ti ovu glistu, ona ne gleda na temu korijenski, iskonski, dubinksi... ona je još na svakodnevnom mijenjanju zavjesa, još je mala I mlada, nadoće I ona jahanje - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 11:22

Vel'ka Maca je napisao/la:
ona je još na svakodnevnom mijenjanju zavjesa, još je mala I mlada, nadoće I ona jahanje - Page 2 11484130

bome, u mene zavjesa nit nema nit će ikada biti osim onih koje narastu iz lonca ... a da, te se mijenjaju sezonski jahanje - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 11:26

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ona je još na svakodnevnom mijenjanju zavjesa, još je mala I mlada, nadoće I ona jahanje - Page 2 11484130

bome, u mene zavjesa nit nema nit će ikada biti osim onih koje narastu iz lonca ... a da, te se mijenjaju sezonski jahanje - Page 2 11484130

ni ja ih nemam, imam jedino one guste dekore, al oni su ionako uvijek razgrnuti sa strane, stakla su bez ičega
i ni ja ih ne perem redovito, ne volim kad me kroz njih vide ukuću  jahanje - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  pizda 10.02.15 11:28

kišna glista je napisao/la:

neki dan sam prala prozore da mogu snimat sjenice koje hranim na prozorskoj polici ... skužila kako su mi prljavi tek kad sam fotke stavila na velki ekran a ono puno mrlja od kiše jahanje - Page 2 1523192931  sad oprala, al neće više tice dolazit a taman im objesila komad špeka ... a bokte, kako su lijepe ... navikle se dolaziti i kad su mi škure povučene  ... ostavim im ih otvorene pa se uvuku u zavjetrinu na hranjenje ... eto, i zimi prozor može bit lijep

al sad mi žao da sam prala prozore ... sad opet moram čekat da se ptice naviknu dolaziti ... pouka, ljudi, ne perite prozore bezveze

nisam ni znao da ptice vole spek, to mi jedna susjeda rekla, ona objesi pa dolaze ptice i kljucaju. Obzirom na macke oko moje kuce, to se ne isplati stavljat jer bi pojele i spek i ptice...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 11:29

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ona je još na svakodnevnom mijenjanju zavjesa, još je mala I mlada, nadoće I ona jahanje - Page 2 11484130

bome, u mene zavjesa nit nema nit će ikada biti osim onih koje narastu iz lonca ... a da, te se mijenjaju sezonski jahanje - Page 2 11484130

ni ja ih nemam, imam jedino one guste dekore, al oni su ionako uvijek razgrnuti sa strane, stakla su bez ičega
i ni ja ih ne perem redovito, ne volim kad me kroz njih vide ukuću  jahanje - Page 2 1523192931

jesu ljudi budale, operu prozore da mogu gledat van a onda zagrnu zavjesama da ih drugi ne vide al ni oni ne vide više van a ni da su prozori čisti ... jahanje - Page 2 3114667799  nema idiotskije životinje na planeti od nas ljudi ... prljavi prozori su i funkcionalni - tzv maskirni prozor

ja u proljeće zasadim džunglu po prozorima i onda nit vidim prozore, nit ljudi vide mene a ja virim kroz listove i vidim sve

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  pizda 10.02.15 11:30

Vel'ka Maca je napisao/la:

great minds think alike jahanje - Page 2 684758713
pusti ti ovu glistu, ona ne gleda na temu korijenski, iskonski, dubinksi... ona je još na
svakodnevnom mijenjanju zavjesa, još je mala I mlada, nadoće I ona jahanje - Page 2 11484130

da jebale je zavjese, ne kuzim sto ce joj to, samo kvare prozore...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 11:31

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ona je još na svakodnevnom mijenjanju zavjesa, još je mala I mlada, nadoće I ona jahanje - Page 2 11484130

bome, u mene zavjesa nit nema nit će ikada biti osim onih koje narastu iz lonca ... a da, te se mijenjaju sezonski jahanje - Page 2 11484130

ni ja ih nemam, imam jedino one guste dekore, al oni su ionako uvijek razgrnuti sa strane, stakla su bez ičega
i ni ja ih ne perem redovito, ne volim kad me kroz njih vide ukuću  jahanje - Page 2 1523192931

jesu ljudi budale, operu prozore da mogu gledat van a onda zagrnu zavjesama da ih drugi ne vide al ni oni ne vide više van a ni da su prozori čisti ... jahanje - Page 2 3114667799  nema idiotskije životinje na planeti od nas ljudi ... prljavi prozori su i funkcionalni - tzv maskirni prozor

ja u proljeće zasadim džunglu po prozorima i onda nit vidim prozore, nit ljudi vide mene a ja virim kroz listove i vidim sve

jahanje - Page 2 3776795594

ko i kod mene...i moji su prepuni teglovinja i zelenjave, pa lučem van kroz to  jahanje - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  pizda 10.02.15 11:32

kišna glista je napisao/la:

jesu ljudi budale, operu prozore da mogu gledat van a onda zagrnu zavjesama da ih drugi ne vide al ni oni ne vide više van a ni da su prozori čisti ... jahanje - Page 2 3114667799  nema idiotskije životinje na planeti od nas ljudi ... prljavi prozori su i funkcionalni - tzv maskirni prozor


prirodni filter protiv ultravioletnih zracenja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 11:33

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

neki dan sam prala prozore da mogu snimat sjenice koje hranim na prozorskoj polici ... skužila kako su mi prljavi tek kad sam fotke stavila na velki ekran a ono puno mrlja od kiše jahanje - Page 2 1523192931  sad oprala, al neće više tice dolazit a taman im objesila komad špeka ... a bokte, kako su lijepe ... navikle se dolaziti i kad su mi škure povučene  ... ostavim im ih otvorene pa se uvuku u zavjetrinu na hranjenje ... eto, i zimi prozor može bit lijep

al sad mi žao da sam prala prozore ... sad opet moram čekat da se ptice naviknu dolaziti ... pouka, ljudi, ne perite prozore bezveze

nisam ni znao da ptice vole spek, to mi jedna susjeda rekla, ona objesi pa dolaze ptice i kljucaju. Obzirom na macke oko moje kuce, to se ne isplati stavljat jer bi pojele i spek i ptice...

po ljeti na žalost ništa od hranjenja ptica osim na terasi i moram paziti da su vrata uvijek zatvorena iz istog razloga ... al sad ih navikavam dolaziti na prozor na katu gdje mačka ne može doći ... oduvijek sam sačuvala tu naviku hranjenja ptica i gledanja iz blizine ... dok sam radila u uredu u malinskoj, toliko su se bile pripitomile i naviknule na mene da su mi slijetale na lampu u ured kad bi prozor bio otvoren ... to mi recimo fali ovdje u mom uredu ... nemrem radit i živit bez tog direkt doticaja sa živinama ... zato sam si i stavila akvarij pod nos da bar ribe gledam kako migaju i žive i jedu i seru ... mene zatvorit u neki gradski ured i nema šamse da ostanem mentalno zdrava... nema šamse ... poblesavila bih ... i u ljubljani mi je šef firma u kojoj sam radila dozvoljavao dolaziti sa psom kad je vidio da je pas dresirat i da me to motivira raditi više i bolje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  pizda 10.02.15 11:38

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

neki dan sam prala prozore da mogu snimat sjenice koje hranim na prozorskoj polici ... skužila kako su mi prljavi tek kad sam fotke stavila na velki ekran a ono puno mrlja od kiše jahanje - Page 2 1523192931  sad oprala, al neće više tice dolazit a taman im objesila komad špeka ... a bokte, kako su lijepe ... navikle se dolaziti i kad su mi škure povučene  ... ostavim im ih otvorene pa se uvuku u zavjetrinu na hranjenje ... eto, i zimi prozor može bit lijep

al sad mi žao da sam prala prozore ... sad opet moram čekat da se ptice naviknu dolaziti ... pouka, ljudi, ne perite prozore bezveze

nisam ni znao da ptice vole spek, to mi jedna susjeda rekla, ona objesi pa dolaze ptice i kljucaju. Obzirom na macke oko moje kuce, to se ne isplati stavljat jer bi pojele i spek i ptice...

po ljeti na žalost ništa od hranjenja ptica osim na terasi i moram paziti da su vrata uvijek zatvorena iz istog razloga ... al sad ih navikavam dolaziti na prozor na katu gdje mačka ne može doći ... oduvijek sam sačuvala tu naviku hranjenja ptica i gledanja iz blizine ... dok sam radila u uredu u malinskoj, toliko su se bile pripitomile i naviknule na mene da su mi slijetale na lampu u ured kad bi prozor bio otvoren ... to mi recimo fali ovdje u mom uredu ... nemrem radit i živit bez tog direkt doticaja sa živinama ... zato sam si i stavila akvarij pod nos da bar ribe gledam kako migaju i žive i jedu i seru ... mene zatvorit u neki gradski ured i nema šamse da ostanem mentalno zdrava... nema šamse ... poblesavila bih ... i u ljubljani mi je šef firma u kojoj sam radila dozvoljavao dolaziti sa psom kad je vidio da je pas dresirat i da me to motivira raditi više i bolje

ti si ko onaj Gaša iz crtanih romana koji je u uredu imao i macke, galebove, susio rublje... jahanje - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 11:45

pizda je napisao/la:
ti si ko onaj Gaša iz crtanih romana koji je u uredu imao i macke, galebove, susio rublje... jahanje - Page 2 1523192931

gliša .... kako se njega sjetio ? to mi je bio omiljen lik kad sam tek otkrila stripove jahanje - Page 2 1523192931 a vidiš, jednom sam čitajući forum pomislila da si ti isti taj gliša al nije bijo pravi kontekst za to spomenut ... od tada tebe zamišljam da si takav ... naizgled zbunjen al u konačnici jedini normalan

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 11:46

ne znam kako sad stoji ta produkcija stripova, ne pratim to već ima dugo al nekad su stripovi bili sjajni ... baš su odlično karikirali stvarnosti ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 11:47

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ona je još na svakodnevnom mijenjanju zavjesa, još je mala I mlada, nadoće I ona jahanje - Page 2 11484130

bome, u mene zavjesa nit nema nit će ikada biti osim onih koje narastu iz lonca ... a da, te se mijenjaju sezonski jahanje - Page 2 11484130

šta ste tako doslovni ko pučkoškolci... kak bi rekel plovak... malo sivu masicu upotrijebiti...

nisam mislila doslovno na zvjese, ni ja ih nemam, nego na ono što si svaki čovjek ponaosob stavlja po prozorima (cvijeće, lončanice, kukumare, agave, pečene piliće... potpuno nebitno) ne bi li si zašarenio onaj bazični kostur kroz koji svaki dan gleda kroz prozor I koji je uvijek isti pa makar mi objesili pečene tetrijebe da vise

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 11:50

Alhambra je napisao/la:

ja u proljeće zasadim džunglu po prozorima i onda nit vidim prozore, nit ljudi vide mene a ja virim kroz listove i vidim sve

jahanje - Page 2 3776795594

ko i kod mene...i moji su prepuni teglovinja i zelenjave, pa lučem van kroz to  jahanje - Page 2 11484130[/quote]

mi smo tzv domaćice komandosice .... još da se obučemo u maskirno odijelo i da nam je dat paintbal snajper u ruke bilo bi bježancije po susjedstvu jahanje - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 11:52

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ona je još na svakodnevnom mijenjanju zavjesa, još je mala I mlada, nadoće I ona jahanje - Page 2 11484130

bome, u mene zavjesa nit nema nit će ikada biti osim onih koje narastu iz lonca ... a da, te se mijenjaju sezonski jahanje - Page 2 11484130

šta ste tako doslovni ko pučkoškolci... kak bi rekel plovak... malo sivu masicu upotrijebiti...

nisam mislila doslovno na zvjese, ni ja ih nemam, nego na ono što si svaki čovjek ponaosob stavlja po prozorima (cvijeće, lončanice, kukumare, agave, pečene piliće... potpuno nebitno) ne bi li si zašarenio onaj bazični kostur kroz koji svaki dan gleda kroz prozor I koji je uvijek isti pa makar mi objesili pečene tetrijebe da vise

sad si mi dala dobru ideju ... uz onaj moj grincajg bi fakat dobro pasao i koji obješeni fazan da da onaj pravi štih provanse jahanje - Page 2 1523192931


Zadnja promjena: kišna glista; 10.02.15 11:53; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 11:53

kišna glista je napisao/la:

mi smo tzv domaćice komandosice .... još da se obučemo u maskirno odijelo i da nam je dat paintbal  snajper u ruke bilo bi bježancije po susjedstvu jahanje - Page 2 1523192931  

huh, kako bih s guštom gađala gunđave susjede u pol face jahanje - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 11:57

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

mi smo tzv domaćice komandosice .... još da se obučemo u maskirno odijelo i da nam je dat paintbal  snajper u ruke bilo bi bježancije po susjedstvu jahanje - Page 2 1523192931  

huh, kako bih s guštom gađala gunđave susjede u pol face  jahanje - Page 2 11484130

al fora mi je što susjedi stanu po prozor i ogovaraju i skorz zaborave da ih čujem ... jebate, kad su mi krastavci visjeli sa prozora, nije bilo babe iz susjedstva koja nije stala i to prokomentirala ... otad više ne sadim krastavce i one dugačke tikvice nego patišone pa nek se jebu i traže inspiraciju negdje drugdje jahanje - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 11:59

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

mi smo tzv domaćice komandosice .... još da se obučemo u maskirno odijelo i da nam je dat paintbal  snajper u ruke bilo bi bježancije po susjedstvu jahanje - Page 2 1523192931  

huh, kako bih s guštom gađala gunđave susjede u pol face  jahanje - Page 2 11484130

al fora mi je što susjedi stanu po prozor i ogovaraju i skorz zaborave da ih čujem ... jebate, kad su mi krastavci visjeli sa prozora, nije bilo babe iz susjedstva koja nije stala i to prokomentirala ... otad više ne sadim krastavce i one dugačke tikvice nego patišone pa nek se jebu i traže inspiraciju negdje drugdje jahanje - Page 2 1523192931

jahanje - Page 2 3776795594
veliš....patišoni neupotrebljivi, osim za u lonac jahanje - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 12:01

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

mi smo tzv domaćice komandosice .... još da se obučemo u maskirno odijelo i da nam je dat paintbal  snajper u ruke bilo bi bježancije po susjedstvu jahanje - Page 2 1523192931  

huh, kako bih s guštom gađala gunđave susjede u pol face  jahanje - Page 2 11484130

al fora mi je što susjedi stanu po prozor i ogovaraju i skorz zaborave da ih čujem ... jebate, kad su mi krastavci visjeli sa prozora, nije bilo babe iz susjedstva koja nije stala i to prokomentirala ... otad više ne sadim krastavce i one dugačke tikvice nego patišone pa nek se jebu i traže inspiraciju negdje drugdje jahanje - Page 2 1523192931

jahanje - Page 2 3776795594
veliš....patišoni neupotrebljivi, osim za u  lonac  jahanje - Page 2 1523192931

ček kad muški susjedi skuže na šta bi ih patišoni mogli podsjećati jahanje - Page 2 11484130 jebate, jel ima neko povrće da ne baca na neki organ ? osim rajčice i rige ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 12:21

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

huh, kako bih s guštom gađala gunđave susjede u pol face  jahanje - Page 2 11484130

al fora mi je što susjedi stanu po prozor i ogovaraju i skorz zaborave da ih čujem ... jebate, kad su mi krastavci visjeli sa prozora, nije bilo babe iz susjedstva koja nije stala i to prokomentirala ... otad više ne sadim krastavce i one dugačke tikvice nego patišone pa nek se jebu i traže inspiraciju negdje drugdje jahanje - Page 2 1523192931

jahanje - Page 2 3776795594
veliš....patišoni neupotrebljivi, osim za u  lonac  jahanje - Page 2 1523192931

ček kad muški susjedi skuže na šta bi ih patišoni mogli podsjećati jahanje - Page 2 11484130  jebate, jel ima neko povrće da ne baca na neki organ ? osim rajčice i rige ?

nema, sve u prirodi je prirodno..i povezano jahanje - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Gost 10.02.15 12:32

Alhambra je napisao/la:

nema, sve u prirodi je prirodno..i povezano jahanje - Page 2 11484130

istina živa ... meni lijepo to pratiti i sudjelovati u tome jahanje - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jahanje - Page 2 Empty Re: jahanje

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.