kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lijo...

Go down

lijo... Empty lijo...

Postaj  Gost 10.10.12 19:23

dok sam slagala vaginine monologe pročitah negdje da su te zlovenci oderali
tad nisam imala vremena za odgovoriti, a sad ne mogu naći taj post (bemvasneuredne lijo... 1619348112 )

i meni se dogodilo skoro ista stvar kad sam se vraćala vlakom iz austrije... dolazi kontrola i ja ne razmišljajući dam hrvatsku osobnu iskaznicu... žena (policajka) me pita za karton...
-kakav crni karton? pitam preneraženo...
-nije crni nego bijeli lijo... 3111943984
-a što ako ga nemam?
-e onda idete dolje s vlaka, platite kaznu 5oo eura i nastavite put...
-a di se dobije taj karton?
-pa dobijete ga na ulasku u EU na granici
-a zašto ga ja nisam dobila?
-trebali ste ako ste putovali legalno i pokazali osobnu iskaznicu...
-ama nisam, pokazala sam slovensku putovnicu
-a gdje vam je?
-pa tu je...
izvadim putovnicu i ništa mi jasno, žena prevrnu očima, policijoti odahnuše
naime, u međuvremenu su nam se pridružila još dvojica mrgudnih policijota... jebate nikad nisam bila u takvom centru pozornosti... pravo sumnjivo lice lijo... 1619348112

naravno sve se dobro završilo, ali je ja nisam pustila dok mi nije objasnila zašto kazna i što učiniti ukoliko dođe do nesporazuma kakav je bio recimo moj...

ako je tvoja teta pravovremeno napustila EU, a to se da provjeriti po ulaznom žigu, a imali ste i policajca koji je to potvrdio, nikako niste smjele odustati od traženja povrata troškova i štete koja vam je nanesena... dobili bi novac sigurno već na spomen odvjetnika...lijo... 684758713

(pre)često se dogodi da skinu i one koji nisu u prekršaju, jer se računa upravo na to da se ljudima ne da istjerivati pravdu, plus su nerijetko u dogovoru s onima koji izdaju sobe... ipak su zlovenci bili dugo u yugi lijo... 1523192931
ali nisu svi pokvareni pa se da doći do pravde, čak vrlo brzo...

usput, kad se granice EU presele na granicu hrvatske s bosnom, neće biti ništa bolje...nažalost... samo će to raditi neki drugi policijoti, hrvati a ne zlovenci

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lijo... Empty Re: lijo...

Postaj  pizda 10.10.12 22:43

nije to nista, mene su zbog jednog pecata zadrzali 15 mjeseci u sloveniji. Pecata na vojnoj knjizici...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

lijo... Empty Re: lijo...

Postaj  Gost 10.10.12 23:53

pizda je napisao/la:nije to nista, mene su zbog jednog pecata zadrzali 15 mjeseci u sloveniji. Pecata na vojnoj knjizici...

lijo... 3671336489

jebetese... ne bi drukčije svijeta vidio... lijo... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lijo... Empty Re: lijo...

Postaj  pizda 11.10.12 8:44

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:nije to nista, mene su zbog jednog pecata zadrzali 15 mjeseci u sloveniji. Pecata na vojnoj knjizici...

lijo... 3671336489

jebetese... ne bi drukčije svijeta vidio... lijo... 1523192931

nisam onda ni znao da sam u inostranstvu...lijo... 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

lijo... Empty Re: lijo...

Postaj  marinija_amburator 12.10.12 17:42

Btw je napisao/la:dok sam slagala vaginine monologe pročitah negdje da su te zlovenci oderali
tad nisam imala vremena za odgovoriti, a sad ne mogu naći taj post (bemvasneuredne lijo... 1619348112 )

i meni se dogodilo skoro ista stvar kad sam se vraćala vlakom iz austrije... dolazi kontrola i ja ne razmišljajući dam hrvatsku osobnu iskaznicu... žena (policajka) me pita za karton...
-kakav crni karton? pitam preneraženo...
-nije crni nego bijeli lijo... 3111943984
-a što ako ga nemam?
-e onda idete dolje s vlaka, platite kaznu 5oo eura i nastavite put...
-a di se dobije taj karton?
-pa dobijete ga na ulasku u EU na granici
-a zašto ga ja nisam dobila?
-trebali ste ako ste putovali legalno i pokazali osobnu iskaznicu...
-ama nisam, pokazala sam slovensku putovnicu
-a gdje vam je?
-pa tu je...
izvadim putovnicu i ništa mi jasno, žena prevrnu očima, policijoti odahnuše
naime, u međuvremenu su nam se pridružila još dvojica mrgudnih policijota... jebate nikad nisam bila u takvom centru pozornosti... pravo sumnjivo lice lijo... 1619348112

naravno sve se dobro završilo, ali je ja nisam pustila dok mi nije objasnila zašto kazna i što učiniti ukoliko dođe do nesporazuma kakav je bio recimo moj...

ako je tvoja teta pravovremeno napustila EU, a to se da provjeriti po ulaznom žigu, a imali ste i policajca koji je to potvrdio, nikako niste smjele odustati od traženja povrata troškova i štete koja vam je nanesena... dobili bi novac sigurno već na spomen odvjetnika...lijo... 684758713

(pre)često se dogodi da skinu i one koji nisu u prekršaju, jer se računa upravo na to da se ljudima ne da istjerivati pravdu, plus su nerijetko u dogovoru s onima koji izdaju sobe... ipak su zlovenci bili dugo u yugi lijo... 1523192931
ali nisu svi pokvareni pa se da doći do pravde, čak vrlo brzo...

usput, kad se granice EU presele na granicu hrvatske s bosnom, neće biti ništa bolje...nažalost... samo će to raditi neki drugi policijoti, hrvati a ne zlovenci

ma kaj ja znam... meni su slovenci fakat grozni
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

lijo... Empty Re: lijo...

Postaj  Gost 12.10.12 18:25

marinija_amburator je napisao/la:

ma kaj ja znam... meni su slovenci fakat grozni

"ljubav" je obostrana
nažalost

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lijo... Empty Re: lijo...

Postaj  marinija_amburator 18.10.12 13:33

Btw je napisao/la:
marinija_amburator je napisao/la:

ma kaj ja znam... meni su slovenci fakat grozni

"ljubav" je obostrana
nažalost

znam lijo... 684758713 kaj je najbolje imam 2 frenda zlovenca lijo... 3111943984 zaprav, jedan je slovenski srbin. čudno je to, kaj ne? zlovenci ne vole nas, mi ne volimo zlovence. zlovenci obožavaju srbe... ne znam kaj srbi misle o zlovencima...
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

lijo... Empty Re: lijo...

Postaj  Gost 19.10.12 11:08

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:nije to nista, mene su zbog jednog pecata zadrzali 15 mjeseci u sloveniji. Pecata na vojnoj knjizici...

lijo... 3671336489

jebetese... ne bi drukčije svijeta vidio... lijo... 1523192931

nisam onda ni znao da sam u inostranstvu...lijo... 1523192931

ajd ti si bar napustio slo prije nego je postala inostranstvo... ja došla i ostala predugo pa odjednom se našla u inostranstvu a da nisam nikud otišla.... i onda me počeli jebavati sa visama...al nisam ostala dužna, ljubaf bila obojestrana , baš ko što mojca reče lijo... 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lijo... Empty Re: lijo...

Postaj  Gost 19.10.12 11:48

marinija_amburator je napisao/la:
Btw je napisao/la:
marinija_amburator je napisao/la:

ma kaj ja znam... meni su slovenci fakat grozni

"ljubav" je obostrana
nažalost

znam lijo... 684758713 kaj je najbolje imam 2 frenda zlovenca lijo... 3111943984 zaprav, jedan je slovenski srbin. čudno je to, kaj ne? zlovenci ne vole nas, mi ne volimo zlovence. zlovenci obožavaju srbe... ne znam kaj srbi misle o zlovencima...

čista dezinformacija... zlovenci ne obožavaju ni jedan narod koji je južnije od njih...
njihova najbujnija mašta je da su germani lijo... 1523192931

pojedinačno je nebitno što si i tko si (ionako nisi slovenac lijo... 3111943984 )... ako si vrijedan, ako materijalno dobro stojiš (a da nisi lopov), ako nisi agresivan i barem malo natucaš slovenski (trudiš se) u najmanju ruku ćeš imati njihovo poštovanje... a više od toga i nije potrebno za normalan suživot lijo... 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lijo... Empty Re: lijo...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.