Kultura srca

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Kultura srca

Postaj  Gost on 19.06.15 10:11

pizda je napisao/la:

ja imam sve stranice na koje cesce zalazim. Nas forum mi je centrirat na vrhu a ovi sporedni, sa strane...

kod mene je to promjenjivo al fakat nisam nikada forume il face stavljala pod bookmark ... tu su mi sad razne ozbiljne stranice , nako, dosadno za širu publiku a naš forum mi se ionako pokaže sam pod most visitet jer ga stalno otvaram ... al ovi koje ne otvaram nestanu s vremenom

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.06.15 10:14

cat_claw je napisao/la:Ali kakve veze ima sto citaju?! Zasto ih je sram?! Ja bas cesto otvorim nether. Gotovo svaki dan, osim vikendom ili kad negde idemo. Obicno samo kultne, ali sam ranije znala zaviriti i na ViP i Psihologiju u periodu kad se na kultnima skoro nista nije desavalo. 
Najdraze mi je preko mobitela, navece, kada se sve smiri. Obicno se nista specijalno ne dogadja, pa mi ni ne treba vise od 5 minuta.
Sad kad su se svadjali nisam mogla sve procitati koliko je toga bilo,  ali mislim da sam uhvatila bit...

a ne znam odgovor na to pitanje ... ne bij na naletila ni na escovo opetovano prijećenje rušenjem našeg foruma da nisam išla vidjeti jel šta onaj isuf na psihologiji pisao pa usput zavirila na popovu temu koju, priznajem otvorim al samo kad vidim da je zadnji na njoj pisao netko meni poznat, pop, esco il buffy ... nije mi esco bio tada ni na kraj pameti al fora čitati kako ga buliram i pratim zato jer sam se usudila odgovarati na njegove postove tamo gdje me i spominjao ... jebate, on stvarno ovvjata te forume ko svoje prćije pa više ne smiješ ni pisati tamo gdje se on pojavi

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 19.06.15 10:24

niko nikoga na zanima,a svi čitaju sve 

ja sam na svim bila i logirana i čitala i pisala...negdje više negdje manje.....ali to je sve po onoj staroj  vlastito govno namanje smrdi...tuđe je ekstra blljaks   da budem šarovito opisna.....
pa rasuti smo svuda tako da nije čudno i čitat šta se piše na drugim mjestima.....

naj mi je draži pop šetajući reporter   ovim putem ga pozdravljam i poručujem da ne da neprijatelju da spava 

Lena

Broj postova : 7218

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 19.06.15 10:29

Ne znam ko je Isuf.... To sam propustila.

Ovo je jedna od najsimpaticnij bakica, koja se ikada pojavila u nekoj od nasih serija.
Bakica se zove Jovanka Kotlajic i rodjena je daleke 1893. u tadasnjem Carigradu.

Dovoljno mi je da cujem njen glasic, pa da se pocnem smesiti...
Kako je Miodrag Petrovic Ckalja bio tip glumca koji je cesto improvizirao, u jednom trentku se pravi kao da mu je u kamion usla buva. Kako to nije bilo u scenariju bakica sve shvata ozbiljno i pocinje se svadjati i objasnjavati. Tu spominje i svoje cetiri "fine, bele macke" sa kojima je zaista, u stvarnom zivotu,  zivela. Nikada se nije udavala, a radila je kao nastavnica rucnog rada. Nekada se od zene ocekivalo da zna da veze, plete, kukicha.
Ckalja je kasnije morao licno ici kod nje doma da joj objasni da to nista nije bilo na njen racun, vec obicna improvizacija.
A koliko je ona samo bila fina...Govor, ponasanje, sve.
Njemu skidam kapu na prisebnosti i mastovitosti. Iz svega toga je nastala ova famozna scena.

Kad budete imali vremena pogledajte ovaj smesni klip.

cat_claw

Broj postova : 1541

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.06.15 10:29

pizda je napisao/la:

pa sram ih je zato jer hoce ostaviti utisak da ih ne zanimamo, da su im forumi pase i da se trenutno bave stvarima od globalnog znacaja...

pa iskreno, i mene bi bilo sram da pratim neki forum samo kad je neka usijana atmosfera a inače ne ... a to se lijepo vidi ... kad idu neke normalne priče na štekatu dva gosta, kad se očekuje neka raspaljotka, onda i gostiju naraste broj ... da ga jebeš, i mene bi bilo sram da sam takva persona i dođem čitati samo kad se netko svađa il puca po šavovima a da me ne zanimaju druge teme na kojima ide lagodan razgovor ... al badava i skrivanje ... otprilike se već zna koji forumaši bi se mogli nalaziti pod proksijima ... na tu foru sam se i igrala na temi sa mubarakom ... daš naznake pikanterija, štekat gori i usred noći se odjednom pojave brojni gosti ... kreneš sa pričama o životinjama, umjetnosti a ono svi odu spavati pa kako ih neće biti sram ... tada sam se pitala kako znaju da pišem pikanterije usred noći ? jel si međusobno telefonski dojavljuju eno će glista puknit ili su i oni razvili telepatske sposobnosti ... al da je sramota, bome jeste ... i to velika sramota ...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 19.06.15 10:35

kišna glista je napisao/la:

pa iskreno, i mene bi bilo sram da pratim neki forum samo kad je neka usijana atmosfera a inače ne ... a to se lijepo vidi ... kad idu neke normalne priče na štekatu dva gosta, kad se očekuje neka raspaljotka, onda i gostiju naraste broj ... da ga jebeš, i mene bi bilo sram da sam takva persona i dođem čitati samo kad se netko svađa il puca po šavovima  a da me ne zanimaju druge teme na kojima ide lagodan razgovor ...  

Sad sam se setila kako je bilo kad smo se ti i ja razgovarale, pa online cak 14 gostiju. Taj sam momenat i ovekovecila u jednom postu.

cat_claw

Broj postova : 1541

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 19.06.15 10:36

cat_claw je napisao/la:

pa iskreno, i mene bi bilo sram da pratim neki forum samo kad je neka usijana atmosfera a inače ne ... a to se lijepo vidi ... kad idu neke normalne priče na štekatu dva gosta, kad se očekuje neka raspaljotka, onda i gostiju naraste broj ... da ga jebeš, i mene bi bilo sram da sam takva persona i dođem čitati samo kad se netko svađa il puca po šavovima  a da me ne zanimaju druge teme na kojima ide lagodan razgovor ...  

Sad sam se setila kako je bilo kad smo se ti i ja razgovarale, pa online cak 14 gostiju. Taj sam momenat i ovekovecila u jednom postu.

to ono kad ste se svadjale zbog noktica...

pizda
Murderator

Broj postova : 27943

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 19.06.15 10:38

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:

bome bilo je papreno....a sve kao obe cool i mirne i samo manji nesporazum u pitanju 

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.06.15 10:39

cat_claw je napisao/la:

lako za to, to je išlo preko dana ... al daj ti meni objasni koje to budaletine prate noćni program koji ionako nitko nije razumio ... jebote, u 3 sata ujutro a ono na štekatu isto toliko njih jer pišem da plačem i pucam i da ću sad napisati nešto što nitko nije znao o meni koje je to meni zabavno razdoblje bilo al dovoljno mi jednom sama sebi dokazati da ljude ne zanimaju nikakve lijepe i ozbiljne teme nego samo sapunice ... pa ti sad piši ozbiljno po forumu ... oću vraga .. za to si nađem ozbiljne sugovornike pa pišem ozbiljno po prajvetima a na forumu samo čista zajebancija

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.06.15 10:40

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:

i to mog ... da ga jebaš, bijo je moj i samo moj i ničiji

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 19.06.15 10:42

lako za to, to je išlo preko dana ... al daj ti meni objasni koje to budaletine prate noćni program koji ionako nitko nije razumio ... jebote, u 3 sata ujutro a ono na štekatu isto toliko njih jer pišem da plačem i pucam i da ću sad napisati nešto što nitko nije znao o meni  koje je to meni zabavno razdoblje bilo al dovoljno mi jednom sama sebi dokazati da ljude ne zanimaju nikakve lijepe i ozbiljne teme nego samo sapunice ... pa ti sad piši ozbiljno po forumu ... oću vraga .. za to si nađem ozbiljne sugovornike pa pišem ozbiljno po prajvetima a na forumu samo čista zajebancija

budaletine koje slabo spavaju ili su u americi   njima drugi sat....
ali da ispada onda da dosta ljudi noćari,pa valjda ćire svako malo ako ima života.....
ja nijesam ta jer spavam kao top 

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.06.15 10:46

Lena je napisao/la:
lako za to, to je išlo preko dana ... al daj ti meni objasni koje to budaletine prate noćni program koji ionako nitko nije razumio ... jebote, u 3 sata ujutro a ono na štekatu isto toliko njih jer pišem da plačem i pucam i da ću sad napisati nešto što nitko nije znao o meni  koje je to meni zabavno razdoblje bilo al dovoljno mi jednom sama sebi dokazati da ljude ne zanimaju nikakve lijepe i ozbiljne teme nego samo sapunice ... pa ti sad piši ozbiljno po forumu ... oću vraga .. za to si nađem ozbiljne sugovornike pa pišem ozbiljno po prajvetima a na forumu samo čista zajebancija

budaletine koje slabo spavaju ili su u americi   njima drugi sat....
ali da ispada onda da dosta ljudi noćari,pa valjda ćire svako malo ako ima života.....
ja nijesam ta jer spavam kao top 

al kako znaju ? to je mene zanimalo ... pišem nešto dosadno, dva gosta ... počnem kobajagi plakati a ono 16 gostiju ... misliš da si dojavljuju sms-ovima ? tada sam stvarno imala par njih koji su me zajebavali telefonski noću al sve nešto benigno al dovoljno da vidiš koliko se ljudi bave tuđim životima ... valjda su provjeravali jesam stvarno u nekom rastrojenom stanju pa bili razočarati kad su čuli da normalno pričam trebala sam malo i preko telefona plakati

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 19.06.15 10:50

ma ne dojavlju jedni drugima....ljudi budni ili možda i nešto rade kasno,pa onda baciš mamac i eto vraga.....ostave sve ostalo i čitaju 

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.06.15 10:51

A gdje je ta karta na kojoj vidite odakle tko čita? Ne mogu je naći.  Evo, ja vas stalno pratim iz svog malog sela i smijem se što god pišete. 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 19.06.15 10:52

stani na poćetna stranica gore....onda na dnu stranice lijevo ima - ONLINE......i tu je karta

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 19.06.15 10:55

metilda se uopće ne vidi na karti....neka hakerica? 

a ja sam u zagrebu.....trenutno

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.06.15 10:56

Lena je napisao/la:stani na poćetna stranica gore....onda na dnu stranice lijevo ima - ONLINE......i tu je karta

Hvala, pronašla. 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.06.15 10:58

Lena je napisao/la:metilda se uopće ne vidi na karti....neka hakerica? 

Mene google ponekad smjesti i u Osijek, nekad u Zagreb, kako kada.  Valjda je moje selo premaleno da bi bilo zabilježeno na nekoj karti. Nema nas ni na vremenskoj prognozi. 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 19.06.15 10:58

metilda je isto u slunju....pardon 

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 19.06.15 11:09

ja ne moram ni gledat di sam, Slunj, opcina Rastoke...

pizda
Murderator

Broj postova : 27943

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 19.06.15 11:15

pizda je napisao/la:

ja ne moram ni gledat di sam, Slunj, opcina Rastoke...

ni ja ne gledam više....od 100 puta, 99 sam isto gdje i ti

Alhambra

Broj postova : 8167

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 19.06.15 11:20

eto i mene u slunju ... inače znam bit često po istri ... valjda zato esco ima dojam da ga proganjam

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 19.06.15 11:26

kišna glista je napisao/la:eto i mene u slunju ... inače znam bit često po istri ... valjda zato esco ima dojam da ga proganjam

opa...danas sam u ZG...s Tajom na kavi

Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 19.06.15 11:33

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:eto i mene u slunju ... inače znam bit često po istri ... valjda zato esco ima dojam da ga proganjam

što je nama sići na kavu. Ta susjede smo..   100-200 kilometara tamo vamo...

taja

Broj postova : 5827

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 19.06.15 11:39

taja je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

što je nama sići na kavu. Ta susjede smo..   100-200 kilometara tamo vamo...

zato nam je tu "kalmetina"

Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content Today at 6:48

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics