kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nema jugoslovena

Go down

nema jugoslovena Empty Re: nema jugoslovena

Postaj  Yehudi 18.02.15 10:47

Eto ti prike rodjo  nema jugoslovena 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

nema jugoslovena Empty Re: nema jugoslovena

Postaj  pizda 18.02.15 10:59

jos jedna gomila beskorisnih uhljeba u vidu predsjednicinih savjetnika. Savjetnika osobe koja o nicemu bitnom ne odlucuje. Svaki savjetnik jos ima ekipicu, sekretaricu, automobile, gomilu mobitela i to ti dodje par stotina milijuna kuna godisnje a zakurac. Zivila Jugoslavija...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

nema jugoslovena Empty Re: nema jugoslovena

Postaj  Gost 23.02.15 20:39

Yehudi je napisao/la:Eto ti prike rodjo  nema jugoslovena 1523192931
Jebo te,,koji je to debil..chovjek je sav isprepadan,,ne smije da kaze direktno shto misli nego okolo pa na mala vrata,,pichka od mushkarca ,,ako je,,,mislim da mu je Amra drugo ime,,KRETEN.kakvog josh na internetu ne sretoh,,sve neshto,,,kao fol,,trt mrt,,Pa bog te jebo,,,pichka kad bi znala govorit ,,,rekla bi neshto suvislije nego on,,Zakljuchak,,chovjek je bolestan i treba ga bait u septichku,,,pa ja..al mora se ipak priznat,,Amra se pali na njegovo meso nema jugoslovena 225923490 nema jugoslovena 424959984 nema jugoslovena 424959984 nema jugoslovena 424959984 nema jugoslovena 424959984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

nema jugoslovena Empty Re: nema jugoslovena

Postaj  Gost 23.02.15 20:51

Evo ja sam Jugic,,jebem ti mater debilnu,,imash li shto protiv,,uopce mi nije jasno,,kako to da medju 'rvatima ima najvishe psihichkih bolesnika,,Znao sam se pofajtati sa Eskom,,,ali moram priznati da je najbolji dijagnostichar za 'rvate,,respekt i Babsu,,shto trpi ovakve bolesnike,,jebesh mu mater,,demokracija,,,ima pravo na svoje mishljenje,,U grchkoj antici,,nije svaka budala mogla glasati,,plus toga onaj koji je trebao a nije glasao ,,kaznjavao se,,Danashnja demokracija koju predvodi USA je u funkciji interesa 1% stanovnishtva ove sjebane zemaljske kugle,,a to ce nas odvesti ka samounishtenju.. nema jugoslovena 3827417775 nema jugoslovena 424959984 nema jugoslovena 424959984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

nema jugoslovena Empty Re: nema jugoslovena

Postaj  proba 24.02.15 4:25

zingaro je napisao/la:Evo ja sam Jugic,,
znači fašista 


,,,,,,,,,,,,kako čojek more bit fašista
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

nema jugoslovena Empty Re: nema jugoslovena

Postaj  Yehudi 24.02.15 12:36

Proba i ti si Južni Slaven............dakle si Jugoslaven  nema jugoslovena 1354420400

 A to šta se predstavljaš kao fašist i nacist, to je već za psihijatriju.

   "Nacionalizam je zadnje utočište hulja"------znaš li čiji je taj citat.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

nema jugoslovena Empty Re: nema jugoslovena

Postaj  proba 26.02.15 6:24

Yehudi je napisao/la:Proba i ti si Južni Slaven............dakle si Jugoslaven  nema jugoslovena 1354420400

 A to šta se predstavljaš kao fašist i nacist, to je već za psihijatriju.

   "Nacionalizam je zadnje utočište hulja"------znaš li čiji je taj citat.


nit znam nit se zanimam 

al mi je citat više nego jasan sa ispravkom ne nacionalisti neg nacisti


samo HULJE ,,,,,,,,,koje nikad nisu imale nacionalni stav ,,,,,,,,,,,,,,postaju nacisti i rasisti kao ti i  razija i pizda i cigi i glista 

drugovima su se oslovljavali oni koji nemaju naciju 

druže--------imaš veliki potencijal postati HULJA
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

nema jugoslovena Empty Re: nema jugoslovena

Postaj  pizda 26.02.15 8:42

proba je napisao/la:

drugovima su se oslovljavali oni koji nemaju naciju 

a oni koji imaju se oslovljavaju sa "dobro jutro hrvate" ili "dobro jutro Srbine", "dobro jutro englezu jedan" i sl. Blago tebi, tvoje ce jednog dana bit kraljevstvo nebesko...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

nema jugoslovena Empty Re: nema jugoslovena

Postaj  Gost 26.02.15 8:54

proba je napisao/la:postaju nacisti i rasisti kao ti i  razija i pizda i cigi i glista 

drugovima su se oslovljavali oni koji nemaju naciju 

druže--------imaš veliki potencijal postati HULJA

glede mene si se debelo zajebo ... i u doba jugoslavije sam se opredjeljivala kao neopredjeljena i po nacionalnom a i po drugim pitanjima ... koliko sam zadnje pregledavala krvnu sliku, najviše spadam negdje u austrougre u doba osvajanja zapada... ako postoji pojam za tu nacijonalnost, uputi me da znam tko sam i što sam i kako će me drugi oslovljavati ... jel mogu bit frau kišna von glista sa sekirom pleše sa međedima ... eto, tako nešto bi mi se jako svidjelo nema jugoslovena 1523192931 a i lako se pamti ... za bliske poznanike bih bila bastard nad bastardima nema jugoslovena 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

nema jugoslovena Empty Re: nema jugoslovena

Postaj  proba 02.03.15 19:57

kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:postaju nacisti i rasisti kao ti i  razija i pizda i cigi i glista 

drugovima su se oslovljavali oni koji nemaju naciju 

druže--------imaš veliki potencijal postati HULJA

glede mene si se debelo zajebo ... i u doba jugoslavije sam se opredjeljivala kao neopredjeljena i po nacionalnom a i po drugim pitanjima ... koliko sam zadnje pregledavala krvnu sliku, najviše spadam negdje u austrougre u doba osvajanja zapada... ako postoji pojam za tu nacijonalnost, uputi me da znam tko sam i što sam i kako će me drugi oslovljavati ... jel mogu bit frau kišna von glista sa sekirom pleše sa međedima ... eto, tako nešto bi mi se jako svidjelo nema jugoslovena 1523192931 a i lako se pamti ... za bliske poznanike bih bila bastard nad bastardima nema jugoslovena 3114667799
SAMO BUDALI MORES POJASNIT DA NEOPREDJELJENI NISU OPREDJELJENI 

ISTO KAO NESVRSTANI KRVNIKA BROZA ;;;;;;;;;NESVRSTANI 



KOBILETINA NEOPREDJELJENA 


BOKTEJEBOOOO;;;;;; ASERE PO NEISTOMISLJENICIMA KO SLONICA
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

nema jugoslovena Empty Re: nema jugoslovena

Postaj  Yehudi 06.03.15 10:50

Pa gdesi ti bre............vidim keva ti radi..............jel bio dobar burek

  

 http://danas.net.hr/svijet/sokantna-prica-oralno-me-zadovoljila-na-klupici-za-komad-bureka

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

nema jugoslovena Empty Re: nema jugoslovena

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.