kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fatina đenaza

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  Gost 31.03.15 7:58

zingaro je napisao/la: e da moram priznati da sam se nasmijao do suza koliko si puta upotrijebila u svom tekstu rijech pracenje i prislushkivanje,,,poprave djelujesh zbunita i povrijedita pa zablokirash i ne pratish shtivo koje pishesh,,jako simpatichno,,,meni se to dopada,,,hahahahahahhahahahhahahahha...a bog te glisto.. fatina đenaza - Page 3 3791038771

je, ja zbunjena i povrijedita ... ti napiso ovoliki post da mi kažeš kako si lago nakon što sam ti napisala da mi je skroz svejedno jel lažeš il pišeš istinu dok god to radiš na humorističan način ... e zigo zigo ... loš ti pokušaj al nek ti bude praf fatina đenaza - Page 3 11484130

ajd pozdravi mi nešnl skjuriti idući puta kad ih vidiš fatina đenaza - Page 3 3114667799 ti su mi godinama živjeli u kući fatina đenaza - Page 3 1523192931 fatina đenaza - Page 3 1523192931 fatina đenaza - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  pizda 31.03.15 8:27

kišna glista je napisao/la:

ajd pozdravi mi nešnl skjuriti idući puta kad ih vidiš fatina đenaza - Page 3 3114667799 ti su mi godinama živjeli u kući fatina đenaza - Page 3 1523192931 fatina đenaza - Page 3 1523192931 fatina đenaza - Page 3 1523192931

nie ni cudo, nalazili su masu dekapitaliziranih po americkim sokacima...fatina đenaza - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  Gost 31.03.15 8:35

a sad zigi još malo o mom bivšem da mu ne bude dosadno ... jebote, umrla sam od srama kad mi je proslijedio jednom nakon razvoda mail u kojem piše obersnelu, komadini i jovanoviću o chemtralsima i kako ih je primijetio nad nebom kad je prelazio most i traži od njih da poduzmu ozbiljne mjere ne bil njegovoj djeci omogućio nesmetano djetinjstvo ... al onda se sjetih da mi više nije muž i bi mi lakše fatina đenaza - Page 3 11484130

al eto, i on je ko zigo sav bijo u tome ... proučavao po internetu štetne posljedice cijepljenja, zagađenosti prehrambenih proizvoda, presluša svaki jubitu video natemu zavjere, umislio da je na nekoj crnoj listi nešnl skjuritija jer su odavno skužili kako je inteligentan tip i koja opasnost po svjecki poredak je

imam ja tih pričica za napisati knjigu al najbolje mi je kad mi je kolegica koja je upisala doktorat na riječkom faksu naletila na jednom studentskom forumu ocjenu kolegija od strane studenata ... jedni drugima opisuju kolegije i upućuju koji se isplati upisati i slične stvari ... za tog mog bivšeg su napisali da su mu kolegiji uvreda za zdrav razum fatina đenaza - Page 3 3114667799 jebote, on i na faksu studentima predaje o teorijama urota i zavjera ... ne smim reć kako mu se zove stvarni predmet al veze sa time nema ... samo da što duže sačuva posao jer je tu imao strahovitu sreću da ga je uopće i dobijo nakon deset godina ljenguzovanja i ne poznavanja hrvatskog jezika ... ne smim ga ureć .. pljuc pljuc pljuc

al sad je doslovno najezda takvih internet tragalaca za istinom ... nije jedini ... ima ih cijela divizija samo ako pogledam ljude koje poznam ... sve redom majke, domaćice koje sjede, čitaju internet i skuže da ih sustav namjerno truje pa onda po trgovačkim centrima hodaju sa povećalom i satima čitaju deklaracije, uče napamet koji "e" je zdrav a koji nezdrav, drže predavanja iz medicine pedijatrima kad dođu sa bolesnom djecom, liječe se soda bikarbonom i slično ...

rekoh, ljudi zbog preveć informacija pucaju ko kokice i jedino normalno je il zajebavat takve ko na forumu, a u ostalo vrijeme zaobilazit u velikom luku ... doslovno vlada informatička bulimija a svak si sam postavljadijagnoze ovisno na koji tekst naleti na internetu pa mi tako susjeda kojoj je iskočio higrom na ruci umislila da je obolila od karcinoma jer tako negdje piše na internetu i nema tog dotura koji bolje od nje zna šta joj je ... ljudi se prežderavaju informacijama bez ikakvog reda i onda kad ih krene povraćanje, ne moš to gledati ni slušati ... neki dan na fejsu čitam jednu majku kako na zidu učiteljice napisala tri ogromna posta o tome kako zna da je žrtva zavjere i ne boji se to javno reći a na roditeljskim sastancima se već svima na glavu popela sa takvim pričama ... sipa optužnice iz rukava ko onaj sai baba pijesak i to redom kako koga pogleda ... svi smo mi za nju reptili koji preko svoje djece pokušavamo uništiti njenu obitelj i nju al veli ne da se ona, prepametna jer da bi dozvolila da je unište ... jebote, nekad se stvarno upitam šta će sa ovim svijetom biti pored toliko ludih ljudi fatina đenaza - Page 3 11484130 nekad ih se slalo na liječenje kad bi krenuli tako baljezgati a sad ih moraš slušati jer ne smiš reć više čovjeku da je lud nego je "malo drugačiji"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  Gost 31.03.15 8:39

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ajd pozdravi mi nešnl skjuriti idući puta kad ih vidiš fatina đenaza - Page 3 3114667799 ti su mi godinama živjeli u kući fatina đenaza - Page 3 1523192931 fatina đenaza - Page 3 1523192931 fatina đenaza - Page 3 1523192931

nie ni cudo, nalazili su masu dekapitaliziranih po americkim sokacima...fatina đenaza - Page 3 684758713

men se ne da više ikom išta objašnjavat, samo ću priznat krivicu i nek me vode fatina đenaza - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  proba 01.04.15 1:42

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ajd pozdravi mi nešnl skjuriti idući puta kad ih vidiš fatina đenaza - Page 3 3114667799 ti su mi godinama živjeli u kući fatina đenaza - Page 3 1523192931 fatina đenaza - Page 3 1523192931 fatina đenaza - Page 3 1523192931

nie ni cudo, nalazili su masu dekapitaliziranih po americkim sokacima...fatina đenaza - Page 3 684758713

men se ne da više ikom išta objašnjavat, samo ću priznat krivicu i nek me vode fatina đenaza - Page 3 1523192931
ja san skonto ,,al nesmin kazat 

ipak smo mi obitelj

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  Gost 01.04.15 4:58

kišna glista je napisao/la:a sad zigi još malo o mom bivšem da mu ne bude dosadno ... jebote, umrla sam od srama kad mi je proslijedio jednom nakon razvoda mail u kojem piše obersnelu, komadini i jovanoviću o chemtralsima i kako ih je primijetio nad nebom kad je prelazio most i traži od njih da poduzmu ozbiljne mjere ne bil njegovoj djeci omogućio nesmetano djetinjstvo ... al onda se sjetih da mi više nije muž i bi mi lakše fatina đenaza - Page 3 11484130

al eto, i on je ko zigo sav bijo u tome ... proučavao po internetu štetne posljedice cijepljenja,  zagađenosti prehrambenih proizvoda, presluša svaki jubitu video natemu zavjere,  umislio da je na nekoj crnoj listi nešnl skjuritija jer su odavno skužili kako je inteligentan tip i koja opasnost po svjecki poredak je

imam ja tih pričica za napisati knjigu al najbolje mi je kad mi je kolegica koja je upisala doktorat na riječkom   faksu naletila na jednom studentskom  forumu ocjenu kolegija od strane studenata ... jedni drugima opisuju kolegije i upućuju koji se isplati upisati i slične stvari ... za tog mog bivšeg su napisali da su mu kolegiji uvreda za zdrav razum fatina đenaza - Page 3 3114667799  jebote, on i na faksu studentima predaje o teorijama urota i zavjera ... ne smim reć kako mu se zove stvarni predmet al veze sa time nema ... samo da što duže sačuva posao jer je tu imao strahovitu sreću da ga je uopće i dobijo nakon deset godina ljenguzovanja i ne poznavanja hrvatskog jezika ... ne smim ga ureć .. pljuc pljuc pljuc

al sad je doslovno najezda takvih internet tragalaca za istinom ... nije jedini ... ima ih cijela divizija samo ako pogledam ljude koje poznam ... sve redom majke, domaćice koje sjede, čitaju internet i skuže da ih sustav namjerno truje  pa onda po trgovačkim centrima hodaju sa povećalom i satima čitaju deklaracije, uče napamet koji "e" je zdrav a koji nezdrav,  drže predavanja iz medicine pedijatrima kad dođu sa bolesnom djecom, liječe se soda bikarbonom i slično ...

rekoh, ljudi zbog preveć informacija pucaju ko kokice i jedino normalno je il zajebavat takve ko na forumu, a u ostalo vrijeme zaobilazit u velikom luku ... doslovno vlada informatička bulimija a svak si sam postavljadijagnoze ovisno na koji tekst naleti na internetu pa mi tako susjeda kojoj je iskočio higrom na ruci umislila da je obolila od karcinoma jer tako negdje piše na internetu i nema tog dotura koji bolje od nje zna šta joj je ... ljudi se prežderavaju informacijama bez ikakvog reda  i onda kad ih krene povraćanje, ne moš to gledati ni slušati ... neki dan na fejsu čitam jednu majku kako na zidu učiteljice napisala tri ogromna posta o tome kako zna da je žrtva zavjere i ne boji se to javno reći a na roditeljskim sastancima se već svima na glavu popela sa takvim pričama ... sipa optužnice iz rukava ko onaj sai baba pijesak i to redom kako koga pogleda ... svi smo mi za nju reptili koji preko svoje djece pokušavamo uništiti njenu obitelj i nju al veli ne da se ona, prepametna jer da bi dozvolila da je unište ... jebote, nekad se stvarno upitam šta će sa ovim svijetom biti pored toliko ludih ljudi fatina đenaza - Page 3 11484130 nekad ih se slalo na liječenje kad bi krenuli tako baljezgati a sad ih moraš slušati jer ne smiš reć više čovjeku da je lud nego je "malo drugačiji"
Jebo te sad mi je jasno zasto si uzela nadimak glista ..pa fakat uzivash u sranju humusa,,kao shto mene nasmijava ljudska glupost ...iz moje zajebancije ..od kako sam ovdje na forumu primjecujem neke "likove" iz SF i Portlanda a da nisu napisali nikada ni jednu rijech ..ti uzmesh zdravo za gotovo i razvijesh teoriju kako sam paranoichan,, e fakat si se nasukala na onu kako poznajesh forumske persone,,Jebo te Glisto,,ja mislio da si ti kao indijanka pronicljivija i da znash razlikovati dimne signale ,,A to shto pishesh o svome bivshem,,meni padne jedno pitanje ,,,pa jebo te kada si toliko odluchna ,,,pronicljiva i popametna kako te je jedan tip koji totalno po opisu lichi na Pizdu mogao toliko godina veslati i iskoristavati..Da nije ipak istina da te takvi uzbudjuju,,,ono daju ti osjecaj da si jacha od njih i sposbnija pa ih takve i trazish,,fatina đenaza - Page 3 1619348112))Kod mene samo jake i samosvjesne zene mogu zasluziti moje divljenje i respekt..a tolikogodina biti sa parazitom,,,e to ne kuzim,,Jebga,,,sad mi je malo tlaka jer ulazim u tvoju intimu shto meni nije u prirodi,,ja se skidam samo pred onima koji to zasluzuju..a dok to ne dokazu,,niti pitam shto niti pricham,,Ajde,,,nije to nishta strashno ,,,nismo svi isti,,ali jebo te machak,,,ja tebe preko tvojih upisa poprave dozivljavam ko maslachak na vjetru:fatina đenaza - Page 3 1619348112)OnO ,,,kad se otkinesh letish i tipkash shto ti padne na pamet,,Ajd dobro nitko nije savrshen osim Pizde on je teoretski toliko dobro potkovan da vjerojatno sam ne zna nishta u svome stvarnom zivotu napraviti osim otic na platz i kupit giritze,,Josh nisam prochitao da je ikada ishta ulovijo,..Pa jebo te,,kako ce uloviti,,,kad mu je poso,,forum forum poso ,,platz ,,,giritze smisao zivota,,E takav tebi treba i na takvog cesh opet nabasati,,jer tvoja potreba da sebi pokazesh kako si vece mushko od mushkarca je zarazna:)))..Zato ,,primi se ti Pizde,,vjeruj mi da bi bili idealan par .
A sada da se vratimo na temu,,evo recimo ,,ja na neke teme uopce ne zalazim,,ne interesiraju me,,ne pada mi napamet da bilo shto komentiram,,posebno na Pizdinoj temi o urotama i vanzemaljcima koju pripisujesh meni,,hm,,hm hm,,Dodushe jednom si rekla da smo slichni,,,,,tu si u pravu,,pocheo me zabavljati njegov stajl raznih bolesnih inputiranja onima koji mu nisu simpa..pa sam tu istu netodu primijenio prema nekim forumashima,,,i gle kurtza,,,ja sam losh a on je okej...hahahahahhahahhahahahahha...zato shto je vodja chopora..a opalish mu chvoku on odma kevce i vata se za onu krmachu Iluziju..bog te jebo koja je to kravetina,,njoj je stolia zarasla za dupe,,pa ta krmacha moze imati brat bratu 200 kg zive vage:fatina đenaza - Page 3 1619348112)))Jadan ,,onaj njen Mujo vozi i danju i nocu samo da je ne gleda,,a i kad dodje kuci spava u kamijonu..jadan chovjek,,isto kao shto si ti bila jadna trpeci svog parazita..Da rezimiram,,,namjerno ste ovu temu pokushali razvodniti i sjebati,,za tebe ne mogu tvrditi da je namjerno,,,ali za par debila to je vidljivo..Neki vole skrivati probleme pod tepih,,,jebaji ga  tak su nauchili kod kuce...Evo recmo Taja,,kao fol smeta joj spika o politici,,,a sto posto joj Yahudi prije sexa pricha dva sata o Tudjmanu da bi je uzbudijo...nechista savjest,,Daklem sve smo objasnili,,,ako vam se ne svidja,,ne klikajte na ovu temu,,ako nastavite tako imam ja pravi odgovor,,,zaspamat cu vam sve teme da ce vam na ushi ici suze mjesto na ochi,,,Et,,i nohardfiling ,,,,relax...malena,,ovo je virtualni svijet,,jednim klikom rjeshavash puno toga...pa ja..Samo mi nemoj inputirati svoje paranoje,,em nije fino,,jer se svrstavash u rang Iluzije i Pizde,,oni su eksperti kad nemaju nishta logichno i argumentirano reci ..onda izmishljaju bajke ..Ajd ..njih sam odavno smjestio tamo gdje spadaju...ljudi sa posebnim  potrebama..(ovo je valjda socijoloshki korektno ,,ako nije zaboli me.) kuzish,,,ako ne kuzish i ope dobro,, fatina đenaza - Page 3 3214182331..Fino mi te chitat kad tipkash o prirodi,,,i kad keljish svoje slije,,prepoznam kreativca,,a ovakvim odgovorima kao shto si gore napisala,,posumnjam da to nisi ti nego prepisujesh.. fatina đenaza - Page 3 3791038771 fatina đenaza - Page 3 3791038771 fatina đenaza - Page 3 3791038771

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  Gost 01.04.15 5:13

U hebo te,,,tek sad vidim da je Fatina dzenaza a ne Intervju,,po ovoj temi morete srackat i pluckat koliko ocete,,,ali tko mi dodje na intervju,,,ponudit cu mu slomljeni kuratz sa longetom,,parimise da ce se prvi Pizda pojavit...slab  je na dudlanje fatina đenaza - Page 3 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  Yehudi 01.04.15 6:13

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: 

al eto, i on je ko zigo sav bijo u tome ... proučavao po internetu štetne posljedice cijepljenja,  zagađenosti prehrambenih proizvoda, presluša svaki jubitu video natemu zavjere,  umislio da je na nekoj crnoj listi nešnl skjuritija jer su odavno skužili kako je inteligentan tip i koja opasnost po svjecki poredak je
,A to shto pishesh o svome bivshem,,meni padne jedno pitanje ,,,pa jebo te kada si toliko odluchna ,,,pronicljiva i popametna

kako te je jedan tip koji totalno po opisu lichi na Pizdu mogao toliko godina veslati i iskoristavati..

..................i iebavati  fatina đenaza - Page 3 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  Yehudi 01.04.15 6:16

..od kako sam ovdje na forumu primjecujem neke "likove" iz SF i Portlanda a da nisu napisali nikada ni jednu rijech .../ by


 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Znachi i u America panduri idu u paru po dvojica........................werry ineressent. fatina đenaza - Page 3 490932984

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  Gost 01.04.15 7:26

zingaro je napisao/la:Fino mi te chitat kad tipkash o prirodi,,,i kad keljish svoje slije,,prepoznam kreativca,,a ovakvim odgovorima kao shto si gore napisala,,posumnjam da to nisi ti nego prepisujesh.. fatina đenaza - Page 3 3791038771 fatina đenaza - Page 3 3791038771 fatina đenaza - Page 3 3791038771

ovakvi postovi su spešli for jor ajs onli  fatina đenaza - Page 3 1523192931  gušt mi čitat kako ne možeš sakriti ljubomoru do pizde a da ga ja nigdje ni ne spominjem u svojim postovima al i u njima ti se on priviđa i nikako ga prestat vidjet na sve strane ... nego, dosta o pizdi ... mene ako nešto zanima o pizdi, onda ja to pitam pizdu a neću tebe, babu il stričeve .... tako i tebe i sve redom ?   ajmo malo o tebi ... štas tolko ljubomoran na njega ? a ? iz svemira se vidi ... kako si sletio na kultnix, prvi ti je bio pod tipkovnicom, te gdje je, te šta radi, te jel omatorio ? sad vidim da bi ga i ti tu na forumu sparivo jer tebi očito virtuala za to i služi, za sparivanje ljudi al to sam ti već rekla da je tvoja osobina a ne moja pa da ju probaš stoput na mene preslikati ....  i nikako ti skinit pizdu sa pameti ... i kad nije piso, ti si ga vidio posvuda, sad kad piše, ajd, to mi je razumljivo da ga vidiš, ta nisi slijep pri zdravim očima ... al jebote, da napišem post o krokodilima u nilu ti bi i tamo negdje iz mulja pizdu iščupo a nije da nisi i to radio  ... i ne muljaj da je tebi tlaka ulazit u nečiju intimu ... jedino to i radiš po forumu a ja sam ti samo zadnja po redu kako si krenuo  tuđim intimama se bavit  i umro bi da saznaš kakvu istinu o tome kako ljudi koji ovdje pišu žive izvan vremena kojeg ostave na forumu, jel se viđaju i poznaju i izvan virtuale ili ne a nejde ? a? pere nostalgija za domajom a ne znaš ju na drugačiji način neutralizirat il kanalizirat nego razvio bolesnu opsesiju forumom na kojem pišu "domaći" pa se dođeš svađati ne bil dobio privid da si u svom komšiluku al sve ko ti neshvaćeni genije kojeg nitko ne razumije jer si jako pametan a  drugi običan puk kojem ćeš ti sad prenijeti mudrosti svijeta koje su ti se o skute kaputa ka brabnjci nakupili

boktejebo, ponašaš se neka uvrijeđena mlada ... da ti se skidaš samo pred onima koji to zaslužuju  fatina đenaza - Page 3 1619348112  a ono nikako da te netko pita da se skineš fatina đenaza - Page 3 1619348112  pa prođeš jedan krug trčanja sa zadignutom suknjom po prašini, okreneš se a ono opet ništa ... pa protrčiš ponovo, okreneš se a ono ništa ... i onda da bi sakrio da si trčo, okreneše se pa vičeš, nisam ja nego glista trčala, glupave kokoši trčale i dizale prašinu, nisam ja  fatina đenaza - Page 3 3114667799 fatina đenaza - Page 3 3114667799 fatina đenaza - Page 3 3114667799   ... pa kad opet nitko ne reagira skineš se ti i sam gol pa opet ništa ... pokažeš i kurac al doslovno, a ono opet ništa ... pa jebote fatina đenaza - Page 3 3114667799 jel ti kad palo na pamet da nikom nije stalo ni vidjeti te golog ?

al povlačim ono što sam rekla ... nis ti ni nalik pizdi ... ni nalik ... al si mi sad sve više nalik mom bivšem ... i on je tako viko nakon je konačno odletioo "što nis prepoznala  moje skrivene talente ?" a ja njemu, pa đes ih skrivo svo to vrijeme da se ne vide  fatina đenaza - Page 3 3114667799  fatina đenaza - Page 3 3114667799  fatina đenaza - Page 3 3114667799 tako i ti po forumu ... fatina đenaza - Page 3 3114667799

de se opusti više i zajebavaj opušteno ko drugi ... il ako boga znaš, bar ko pizda fatina đenaza - Page 3 3114667799 ... jebote, nasjeo si na svaku njegovu udicu i još vičeš kako si ti taj koji si pecaroš  fatina đenaza - Page 3 3114667799  ako ne znaš kako se to radi, umiri se, gledaj i uči  fatina đenaza - Page 3 1523192931  fatina đenaza - Page 3 3114667799

sad moram prestat pisati jer mi nestalo materijala za prepisivanje ... ajd ćao fatina đenaza - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  pizda 01.04.15 7:33

zingaro je napisao/la:U hebo te,,,tek sad vidim da je Fatina dzenaza a ne Intervju,,po ovoj temi morete srackat i pluckat koliko ocete,,,ali tko mi dodje na intervju,,,ponudit cu mu slomljeni kuratz sa longetom,,parimise da ce se prvi Pizda pojavit...slab  je na dudlanje fatina đenaza - Page 3 3214182331

oklen tebi pravo prisvojit Probinu temu i branit drugima da pisu? Dobro te Proba procijenijo...fatina đenaza - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  pizda 01.04.15 11:16

zingaro je napisao/la:Ajd dobro nitko nije savrshen osim Pizde on je teoretski toliko dobro potkovan da vjerojatno sam ne zna nishta u svome stvarnom zivotu napraviti osim otic na platz i kupit giritze,,Josh nisam prochitao da je ikada ishta ulovijo,..Pa jebo te,,kako ce uloviti,,,kad mu je poso,,forum forum poso ,,platz ,,,

fatina đenaza - Page 3 1523192931 nema frke, sad su ljepsa vremena pa cu svaki dan umjesto na placu sjesti na rivu i pecat. Girica po giricu i za tjedan dana ce se nakupit pola kile. Cigo misli da su girice ko somovi, sta bosanski panj zna sto je riba... fatina đenaza - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  Gost 01.04.15 13:07

nekad sam obožavala lovit ribe al sad ni ribu više nemrem zatuč da brzo umre ko nekad a ne mogu je ni gledati kako se bacaka dok ne krepa sama pa me prošla volja i loviti ih ... nekoć sam bila pasionirati lovac na rakove i rakovice i njih kuvala na buzaru a sad si ne mogu zamislit da ubacim živog raka u kipuću vodu pa sam i njih skinula sa menija do situacije kad bih ono baš morala da preživim ....  dok ima ubica dragovoljaca, neka drugi to rade, ja sam svoja krvoprolića odradila za pet života unaprijed i sad mirne savjesti žderem mesa i životinjskih leševa fatina đenaza - Page 3 11484130 meni dovoljno znat da sam zlu ne trebalo sposobna ubit bez puno cijukanja al ne bih više  fatina đenaza - Page 3 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  pizda 01.04.15 13:18

kišna glista je napisao/la:nekad sam obožavala lovit ribe al sad ni ribu više nemrem zatuč da brzo umre ko nekad a ne mogu je ni gledati kako se bacaka dok ne krepa sama pa me prošla volja i loviti ih ... nekoć sam bila pasionirati lovac na rakove i rakovice i njih kuvala na buzaru a sad si ne mogu zamislit da ubacim živog raka u kipuću vodu pa sam i njih skinula sa menija do situacije kad bih ono baš morala da preživim ....  dok ima ubica dragovoljaca, neka drugi to rade, ja sam svoja krvoprolića odradila za pet života unaprijed i sad mirne savjesti žderem mesa i životinjskih leševa fatina đenaza - Page 3 11484130 meni dovoljno znat da sam zlu ne trebalo sposobna ubit bez puno cijukanja al ne bih više  fatina đenaza - Page 3 1425538829

ni ja ih bas ne volim gledati kako se bacakaju. Kad bih upecao kakvu odmah bi joj odrezao glavu da se ne muci i ne bacaka. Ono kad iskrcaju krcatu mrezu nekako neutralnije djeluje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  Gost 01.04.15 13:34

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:nekad sam obožavala lovit ribe al sad ni ribu više nemrem zatuč da brzo umre ko nekad a ne mogu je ni gledati kako se bacaka dok ne krepa sama pa me prošla volja i loviti ih ... nekoć sam bila pasionirati lovac na rakove i rakovice i njih kuvala na buzaru a sad si ne mogu zamislit da ubacim živog raka u kipuću vodu pa sam i njih skinula sa menija do situacije kad bih ono baš morala da preživim ....  dok ima ubica dragovoljaca, neka drugi to rade, ja sam svoja krvoprolića odradila za pet života unaprijed i sad mirne savjesti žderem mesa i životinjskih leševa fatina đenaza - Page 3 11484130 meni dovoljno znat da sam zlu ne trebalo sposobna ubit bez puno cijukanja al ne bih više  fatina đenaza - Page 3 1425538829

ni ja ih bas ne volim gledati kako se bacakaju. Kad bih upecao kakvu odmah bi joj odrezao glavu da se ne muci i ne bacaka. Ono kad iskrcaju krcatu mrezu nekako neutralnije djeluje...

ja sam im nekad nožom razbijala kičmu da umru šta prije il isto tako, odjeć glavu pa su mi babe po rivi govorile koji sam krvolok od djeteta ... vamo fina curica sa kikicama, one me gledale a ja sjekla glave pa se zgražavale ...

al kako je tek moj brat osjetljiv ... čisti on jedan dan ribu za sudoperom i jednu valjda taknuo u neki živac i riba bez utrobe krene zijevati a on trč u kupaonu ispovraćat se ... sve indijanac do indijanca u mojoj kući fatina đenaza - Page 3 3114667799 mogli bi snimiti novog vinetua za uzrast do 6 godina

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  Gost 01.04.15 13:43

pizda je napisao/la:Ono kad iskrcaju krcatu mrezu nekako neutralnije djeluje...

ovi u krku su počeli odavno prakticirati bacanje žive ribe odmah u led jer je onda kao bolja pa dok ja dođem do broda, ne mrda više ni jedna ... samo malo cvokoću zubima al se ne bacaju jer su preukočite od hladnoće fatina đenaza - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  iluzija 01.04.15 14:09

te sam kurvetina, te sam kravetina. ajd hadume , odluci se sto sam? znas ti dobro sto rijec 'hadum 'znaci, i izvrsno ti pristaje....hadumi  uvijek imaju stav macho idiota, koji mrzi zene...... za tebe je samosvjesna samo ona koja te maljem po glavi.... ti pojma nemas sta je to samosvjesna zena.
 ne brini se ti za mog muza, on mene obozava. kamo srece da vozi kamion, ne bi mi  iz  kucnog budzeta placali toliki  gas. jos bi mu se  i ja prislepala.   fatina đenaza - Page 3 270804909 a kamo srece da sam debela, pa da kada sjednem na tebe, napravim fleku od tebe. fatina đenaza - Page 3 11484130   
e moj Tzigo, poprave ti talasas kao maslacak na vjetru. ne pomaze ti ni vrijedjanje, muljanje, pa ni prijetnje, svi te prokuzili. posadi maslacke umjesto bamija, pa neka oni talasaju, a ne ti.....za utjehu primi cucle od Kuste i Neleta.... njih volis, smatras ih samosvjesnim,   pa njih i mazi. budite prava 'mokra braca bez gaca'.  fatina đenaza - Page 3 1523192931
nego, cekam da ispunis prijetnju i dodjes. nemoj da se to zavrsi virtualno kao sa onom tvojom  susjedom koju stalno uz onaniranje spominjes. fatina đenaza - Page 3 1523192931

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  Gost 02.04.15 4:55

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Fino mi te chitat kad tipkash o prirodi,,,i kad keljish svoje slije,,prepoznam kreativca,,a ovakvim odgovorima kao shto si gore napisala,,posumnjam da to nisi ti nego prepisujesh.. fatina đenaza - Page 3 3791038771 fatina đenaza - Page 3 3791038771 fatina đenaza - Page 3 3791038771

ovakvi postovi su spešli for jor ajs onli  fatina đenaza - Page 3 1523192931  gušt mi čitat kako ne možeš sakriti ljubomoru do pizde a da ga ja nigdje ni ne spominjem u svojim postovima al i u njima ti se on priviđa i nikako ga prestat vidjet na sve strane ... nego, dosta o pizdi ... mene ako nešto zanima o pizdi, onda ja to pitam pizdu a neću tebe, babu il stričeve .... tako i tebe i sve redom ?   ajmo malo o tebi ... štas tolko ljubomoran na njega ? a ? iz svemira se vidi ... kako si sletio na kultnix, prvi ti je bio pod tipkovnicom, te gdje je, te šta radi, te jel omatorio ? sad vidim da bi ga i ti tu na forumu sparivo jer tebi očito virtuala za to i služi, za sparivanje ljudi al to sam ti već rekla da je tvoja osobina a ne moja pa da ju probaš stoput na mene preslikati ....  i nikako ti skinit pizdu sa pameti ... i kad nije piso, ti si ga vidio posvuda, sad kad piše, ajd, to mi je razumljivo da ga vidiš, ta nisi slijep pri zdravim očima ... al jebote, da napišem post o krokodilima u nilu ti bi i tamo negdje iz mulja pizdu iščupo a nije da nisi i to radio  ... i ne muljaj da je tebi tlaka ulazit u nečiju intimu ... jedino to i radiš po forumu a ja sam ti samo zadnja po redu kako si krenuo  tuđim intimama se bavit  i umro bi da saznaš kakvu istinu o tome kako ljudi koji ovdje pišu žive izvan vremena kojeg ostave na forumu, jel se viđaju i poznaju i izvan virtuale ili ne  a nejde ? a? pere nostalgija za domajom a ne znaš ju na drugačiji način neutralizirat il kanalizirat nego razvio bolesnu opsesiju forumom na kojem pišu "domaći" pa se dođeš svađati ne bil dobio privid da si u svom komšiluku al sve ko ti neshvaćeni genije kojeg nitko ne razumije jer si jako pametan a  drugi običan puk kojem ćeš ti sad prenijeti mudrosti svijeta koje su ti se o skute kaputa ka brabnjci nakupili

boktejebo, ponašaš se neka uvrijeđena mlada ... da ti se skidaš samo pred onima koji to zaslužuju  fatina đenaza - Page 3 1619348112  a ono nikako da te netko pita da se skineš fatina đenaza - Page 3 1619348112  pa prođeš jedan krug trčanja sa zadignutom suknjom po prašini, okreneš se a ono opet ništa ... pa protrčiš ponovo, okreneš se a ono ništa ... i onda da bi sakrio da si trčo, okreneše se pa vičeš, nisam ja nego glista trčala, glupave kokoši trčale i dizale prašinu, nisam ja  fatina đenaza - Page 3 3114667799 fatina đenaza - Page 3 3114667799 fatina đenaza - Page 3 3114667799   ... pa kad opet nitko ne reagira skineš se ti i sam gol pa opet ništa ... pokažeš i kurac al doslovno, a ono opet ništa ... pa jebote fatina đenaza - Page 3 3114667799 jel ti kad palo na pamet da nikom nije stalo ni vidjeti te golog ?

al povlačim ono što sam rekla ... nis ti ni nalik pizdi ... ni nalik ... al si mi sad sve više nalik mom bivšem ... i on je tako viko nakon je konačno odletioo "što nis prepoznala  moje skrivene talente ?" a ja njemu, pa đes ih skrivo svo to vrijeme da se ne vide  fatina đenaza - Page 3 3114667799  fatina đenaza - Page 3 3114667799  fatina đenaza - Page 3 3114667799 tako i ti po forumu ...  fatina đenaza - Page 3 3114667799

de se opusti više i zajebavaj opušteno ko drugi ... il ako boga znaš, bar ko pizda  fatina đenaza - Page 3 3114667799  ... jebote, nasjeo si na svaku njegovu udicu i još vičeš kako si ti taj koji si pecaroš  fatina đenaza - Page 3 3114667799  ako ne znaš kako se to radi, umiri se, gledaj i uči  fatina đenaza - Page 3 1523192931  fatina đenaza - Page 3 3114667799

sad moram prestat pisati jer mi nestalo materijala za prepisivanje ... ajd ćao fatina đenaza - Page 3 11484130
Ovo si prepisala od Iluzije,,ajme na shto si spala,,da ojashnjavash Pizdine udice,,,pa bog te jebo,,taj vata girice na tebe,,a pametni istrijani zabace mrezu,,E da,,licemjerje mi je u krvi,,,nikad mi nisi spochitala Anabelu i Eska koje ovdje non stop spominjem,,a da ne govorim o krastvcima,,jebo te kako je dobro zamuckat baru,,odma giritze iskachu na suvo sa Glistom u raljama:)))Jebo te,,il si drogirata ,,ono mrknula si dvije litre vina il si maznula par ludih gljiva,,al mashta ti je za kuratz,,pitam se,,tko ti odabire one fotke,,ili ti to po onoj,,,i corava koka ubode nakon par stotina klikova jednu dobru fotku,,De majketi ne blamiraj se,,i ne prepisuj od Iluzije,,,,ajme ,,,ajme ,,,ajme shta san dozivija..moj vizualni ajdol je ustvari plagijat  fatina đenaza - Page 3 1354420400 fatina đenaza - Page 3 3776795594 fatina đenaza - Page 3 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  Gost 02.04.15 5:00

Yehudi je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: 

al eto, i on je ko zigo sav bijo u tome ... proučavao po internetu štetne posljedice cijepljenja,  zagađenosti prehrambenih proizvoda, presluša svaki jubitu video natemu zavjere,  umislio da je na nekoj crnoj listi nešnl skjuritija jer su odavno skužili kako je inteligentan tip i koja opasnost po svjecki poredak je
,A to shto pishesh o svome bivshem,,meni padne jedno pitanje ,,,pa jebo te kada si toliko odluchna ,,,pronicljiva i popametna

kako te je jedan tip koji totalno po opisu lichi na Pizdu mogao toliko godina veslati i iskoristavati..

..................i iebavati  fatina đenaza - Page 3 1523192931
Mene pere misao da je bila podmazata samo jednom godishnje ,,,inache kako drugachije tumachiti ovu opsjednost bivshim,,pametni zaborave bivshe a pamte samo ono shto je bilo lijepo,,,i ko pchelitza,,,traze drugi cvijet,,ona zapaela za Buvach,,,omadjijata,,,truje sebe ,,,zalosno,,,jebaji ga.. fatina đenaza - Page 3 424959984 fatina đenaza - Page 3 424959984 fatina đenaza - Page 3 424959984 fatina đenaza - Page 3 424959984
A najbolja mi je fora kako se ufurala da je indijaner ...a majketi,,ta sijeche glave ribama,,,dere koze na zivo,,od zivih fazana pravi juhitzu,,,ma chudo od zene,,i onda se pita,,pa kako me nitko taku savrshenu nece.. fatina đenaza - Page 3 1354420400 fatina đenaza - Page 3 1354420400 fatina đenaza - Page 3 3776795594 fatina đenaza - Page 3 3776795594 fatina đenaza - Page 3 2733991369 fatina đenaza - Page 3 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  Gost 02.04.15 5:08

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:U hebo te,,,tek sad vidim da je Fatina dzenaza a ne Intervju,,po ovoj temi morete srackat i pluckat koliko ocete,,,ali tko mi dodje na intervju,,,ponudit cu mu slomljeni kuratz sa longetom,,parimise da ce se prvi Pizda pojavit...slab  je na dudlanje fatina đenaza - Page 3 3214182331

oklen tebi pravo prisvojit Probinu temu i branit drugima da pisu? Dobro te Proba procijenijo...fatina đenaza - Page 3 684758713
A bog te jebo budale,,,de bolan prochitaj ponovo pa se javi,,i ne chitaj potajno skrivajuci se od shefa..mislim da ce te ipak uloviti kad tad,,a onda pishi ciao kultni,,necega se morash odreci ili foruma ili girica,,foko jebena fatina đenaza - Page 3 2343104142 fatina đenaza - Page 3 2343104142 fatina đenaza - Page 3 2343104142

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  Gost 02.04.15 5:15

Yehudi je napisao/la:..od kako sam ovdje na forumu primjecujem neke "likove" iz SF i Portlanda a da nisu napisali nikada ni jednu rijech .../ by


 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Znachi i u America panduri idu u paru po dvojica........................werry ineressent. fatina đenaza - Page 3 490932984
O jebo te tvoj engleski,,de sprehaj schwapski bolje te razmem,,U Amerika policjoti idu u dvoje auto i policjot,,,samo da dodam,,to sam ja na zapadnoj obali preko proksija,,da zametem trag spijunima  fatina đenaza - Page 3 171927698 fatina đenaza - Page 3 4255275425 fatina đenaza - Page 3 2343104142

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  pizda 02.04.15 7:46

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:U hebo te,,,tek sad vidim da je Fatina dzenaza a ne Intervju,,po ovoj temi morete srackat i pluckat koliko ocete,,,ali tko mi dodje na intervju,,,ponudit cu mu slomljeni kuratz sa longetom,,parimise da ce se prvi Pizda pojavit...slab  je na dudlanje fatina đenaza - Page 3 3214182331

oklen tebi pravo prisvojit Probinu temu i branit drugima da pisu? Dobro te Proba procijenijo...fatina đenaza - Page 3 684758713
A bog te jebo budale,,,de bolan prochitaj ponovo pa se javi,,i ne chitaj potajno skrivajuci se od shefa..mislim da ce te ipak uloviti kad tad,,a onda pishi ciao kultni,,necega se morash odreci ili foruma ili girica,,foko jebena fatina đenaza - Page 3 2343104142 fatina đenaza - Page 3 2343104142 fatina đenaza - Page 3 2343104142

fatina đenaza - Page 3 1523192931 nije ni cudo sto slusas Crvenu jabuku ovako bistar...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  Gost 02.04.15 7:52

zingaro je napisao/la:
,pa bog te jebo,,taj vata girice na tebe,,

a to si tek sad skonto ? fatina đenaza - Page 3 984513234 pa to već cijeli forum zna ... malo malo stigne meni pizdina depeša: glisto, treba sjebat tog i tog, već mi ga/ju pun kurac ... ili ona drugog tipa, slušaj glisto manita, onaj nam se nešto umirio, treba ga malo bocnut da se raspriča i ja bocnem i nu čuda, zigo se raspriča ko grlica a pizdi bude drago fatina đenaza - Page 3 1523192931

šta sam ja ono rekla? ti uporno nama dolaziš ovdje prodavati toplu vodu fatina đenaza - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  pizda 02.04.15 8:01

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
,pa bog te jebo,,taj vata girice na tebe,,

a to si tek sad skonto ? fatina đenaza - Page 3 984513234  pa to već cijeli forum zna ... malo malo stigne meni pizdina depeša: glisto, treba sjebat tog i tog, već mi ga/ju pun kurac ...  ili ona drugog tipa, slušaj glisto manita, onaj nam se nešto umirio, treba ga malo bocnut da se raspriča i ja bocnem i nu čuda, zigo se raspriča ko grlica a pizdi bude drago fatina đenaza - Page 3 1523192931  

šta sam ja ono rekla? ti uporno nama dolaziš ovdje prodavati toplu vodu fatina đenaza - Page 3 1619348112

osim sto prica, cigo i sere ko grlica...fatina đenaza - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  Gost 02.04.15 8:05

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
,pa bog te jebo,,taj vata girice na tebe,,

a to si tek sad skonto ? fatina đenaza - Page 3 984513234  pa to već cijeli forum zna ... malo malo stigne meni pizdina depeša: glisto, treba sjebat tog i tog, već mi ga/ju pun kurac ...  ili ona drugog tipa, slušaj glisto manita, onaj nam se nešto umirio, treba ga malo bocnut da se raspriča i ja bocnem i nu čuda, zigo se raspriča ko grlica a pizdi bude drago fatina đenaza - Page 3 1523192931  

šta sam ja ono rekla? ti uporno nama dolaziš ovdje prodavati toplu vodu fatina đenaza - Page 3 1619348112

osim sto prica, cigo i sere ko grlica...fatina đenaza - Page 3 684758713

mislim da se on odavno prosro do kraja ... ovo sad su već prazni ispušni plinovi ne bil ostavio dojam da ima još šta za srat ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fatina đenaza - Page 3 Empty Re: fatina đenaza

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.