kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Onostrano i misticno...

Stranica 13 / 17. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 01.08.18 4:59

besposlenpop je napisao/la:Naslijedil sam od staroga lampu koja se pali (i gasi) dodirom. Zgodna stvarčica.  Onostrano i misticno... - Page 13 684758713
Samo - ima jednu počudnu caracteristicu: ponekad se upali sama od sebe. Onostrano i misticno... - Page 13 B075
Mislijo sam da je ili neka greška u sistemu (nema tu neke čvrste sklopke, pa čim je u pitanju nekakva aj-ti pizdarija, to mora povremeno poluditi) ... ili da možda to uzrokuju insecti?  Onostrano i misticno... - Page 13 1695130124

Neki dan mi je pala na pamet heretička pomisao.
No, kao prvo - ne vjerujem u duhove.
I apsolutno ne vjerujem u Boga, bogove, reinkarnaciu, Marsijance, horoskope ... samo u grah gledam čeznutljivo.  Onostrano i misticno... - Page 13 11484130
E, pa kao drugo, heretička pomisao je bila - što ako "duh" mog oca pokušava na taj način skrenuti moju pažnju? 
Kolko uopće znamo (kroz znanstvene spoznaje) o stanjima i pojavama koje se općenito povezuju s pričama o duhovima?
Na stranu turističke ponude starih engleskih i škotskih dvoraca, al zaintrigiralo me da u toj neobičnoj lampi možda postoji "ono nešto".
Povremeno, kad se sama upali, sjednem pokraj i prije nego ju ugasim, promatram prigušeno svjetlo, zamišljajući kaj bi trebalo poduzeti da se aktivira sljedeća razina (korak, poruka, bilo što ...).  Onostrano i misticno... - Page 13 280662968

Pizda bi vjerojatno našel vezu sa malim zelenima ... meni je draža mašta da moj strai ima neke nedovršene poruke "sa onoga svijeta".

takve teme me zanimaju stoput vise nego li vanzemljaci. O njima se nema jako sto razmisljat. Ima ih koliko hoces, ima ih svakakvih a neki su i medju nama.
Ja nisam religiozan i ne vjerujem nikakvim dogmatskim tlapnjama i programiranim vjerama ali opet...Mozda ima neceg i bez boga. Mozda ima i njega ali sigurno ne onako kako ga razne religijske knjige prikazuju a prikazuju ga vecinom ko egocentricnog psihopata. Sa izuzetkom novog zavjeta gdje je bog dobar i izraziti pacifist. Susta suprotnost samome sebi u starom zavjetu. Obzirom na ono sto znamo, kuzim da ne znamo nista. Nemamo odgovore na najbitnija pitanja a znanstvene hipoteze su cesto besmislenije i od one da je bog sve napravio u sest dana a sedmi odmarao. Uglavnom, nema nikakvog smisla da covjek kad je najiskusniji, najsmireniji i najbolji ode pod ledinu i to je to, nema nikad vise. To sve skupa cini toliko besmisleno da besmislenije ne moze bit. Znanost se prilicno dugo bavi time, cak i Tesla i Edison a u novije vrijeme cijela hrpa njih, iz svih podrucja. Prepricavat sve skupa nema smisla, ukucaj u Google "near death expirience" i imas na tone toga. Od iskustava pa do radova raznih znanstvenika. Interesantan je noviji eksperiment Scole. Ukucaj to i imas i sa prijevodom ako ti inglis ne ide najbolje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 01.08.18 5:09

whisperer je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovo je Valiant Thor, ovaj desni. Interesantno, i ovaj pored njega izgleda isto Onostrano i misticno... - Page 13 684758713
Normalne visine i sa pet prstiju. Onaj zuti je neki fake. Bilo je nedavno na History o tome.

Eto, još jedan dokaz da dotični Phil laže. Onostrano i misticno... - Page 13 684758713 Jer upravo je on pointirao na fotografiju koju sam ostavila i opisao Val-a na način koji jesam. Ima na desetine njegovih govora sa takvim opisima, znači vizualno zvučnih dokaza.  Inače, po netu kruže milijardu informacija, dokumentaraca i svi imaju n te varijacije na temu. A btw., sam History chanal je čista američka propaganda. Onostrano i misticno... - Page 13 684758713

History je u 90% cisti rijaliti. Ne znam kako bih nazvao takve emisije, valjda "zderacima vremena". Bit im je popunit cim vise sati programa jeftinim materijalom pa ga onda jos najavljuju svakih pola sata po par minuta, pa ga repriziraju dvadesetak puta i tako to ide. Vecinom totalne tlapnje, nastancaju naprimjer desetak emisija o neka dva brata koja su uvjerena da su nekad postojali divovi i traze ostatke. Normalno, nista nisu nasli ali je od desetak emisija, reprizama nastalo njih dvijestotinjak, plus najave i imaju mjesec dana programa koji bagatelno kosta a sadrzaj je pogotovo bagatela. Jos su jedino preostali pravi dokumentarci o prvom i drugom svjetskom ratu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  sarita 02.08.18 4:48

fina vam je ona zenskica iz tule. ja nisam bila cula za to, a inace podosta znam o raznim misterijama i tako to.. ahmed bosnic, erich von daniken etc. al nasmijah se za tu zenskicu i Vril... ima jedna pita sa vrucom vodom, mi je zovemo pita s vrucom vodom, a oni iz srednje bosne je zovu vrilica. od sad cu se uvijek morat nasmijat kad cujem rijec vrilica. inace sam neki dan pogledala neki video o nekom tipu na jubitu, covjece on je opsjednut sa vrilom, kaze dolazi vril po njega svaku noc i onda ga kloniraju... lol. pipi, mos li ukratko opet reci ko je vril i sta je tula? malo mi preopsirno sve citat ne mogu se focusirat
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  besposlenpop 02.08.18 21:26

pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Naslijedil sam od staroga lampu koja se pali (i gasi) dodirom. Zgodna stvarčica.  Onostrano i misticno... - Page 13 684758713
Samo - ima jednu počudnu caracteristicu: ponekad se upali sama od sebe. Onostrano i misticno... - Page 13 B075
Mislijo sam da je ili neka greška u sistemu (nema tu neke čvrste sklopke, pa čim je u pitanju nekakva aj-ti pizdarija, to mora povremeno poluditi) ... ili da možda to uzrokuju insecti?  Onostrano i misticno... - Page 13 1695130124

Neki dan mi je pala na pamet heretička pomisao.
No, kao prvo - ne vjerujem u duhove.
I apsolutno ne vjerujem u Boga, bogove, reinkarnaciu, Marsijance, horoskope ... samo u grah gledam čeznutljivo.  Onostrano i misticno... - Page 13 11484130
E, pa kao drugo, heretička pomisao je bila - što ako "duh" mog oca pokušava na taj način skrenuti moju pažnju? 
Kolko uopće znamo (kroz znanstvene spoznaje) o stanjima i pojavama koje se općenito povezuju s pričama o duhovima?
Na stranu turističke ponude starih engleskih i škotskih dvoraca, al zaintrigiralo me da u toj neobičnoj lampi možda postoji "ono nešto".
Povremeno, kad se sama upali, sjednem pokraj i prije nego ju ugasim, promatram prigušeno svjetlo, zamišljajući kaj bi trebalo poduzeti da se aktivira sljedeća razina (korak, poruka, bilo što ...).  Onostrano i misticno... - Page 13 280662968

Pizda bi vjerojatno našel vezu sa malim zelenima ... meni je draža mašta da moj strai ima neke nedovršene poruke "sa onoga svijeta".

takve teme me zanimaju stoput vise nego li vanzemljaci. O njima se nema jako sto razmisljat. Ima ih koliko hoces, ima ih svakakvih a neki su i medju nama.
Ja nisam religiozan i ne vjerujem nikakvim dogmatskim tlapnjama i programiranim vjerama ali opet...Mozda ima neceg i bez boga. Mozda ima i njega ali sigurno ne onako kako ga razne religijske knjige prikazuju a prikazuju ga vecinom ko egocentricnog psihopata. Sa izuzetkom novog zavjeta gdje je bog dobar i izraziti pacifist. Susta suprotnost samome sebi u starom zavjetu. Obzirom na ono sto znamo, kuzim da ne znamo nista. Nemamo odgovore na najbitnija pitanja a znanstvene hipoteze su cesto besmislenije i od one da je bog sve napravio u sest dana a sedmi odmarao. Uglavnom, nema nikakvog smisla da covjek kad je najiskusniji, najsmireniji i najbolji ode pod ledinu i to je to, nema nikad vise. To sve skupa cini toliko besmisleno da besmislenije ne moze bit. Znanost se prilicno dugo bavi time, cak i Tesla i Edison a u novije vrijeme cijela hrpa njih, iz svih podrucja. Prepricavat sve skupa nema smisla, ukucaj u Google "near death expirience" i imas na tone toga. Od iskustava pa do radova raznih znanstvenika. Interesantan je noviji eksperiment Scole. Ukucaj to i imas i sa prijevodom ako ti inglis ne ide najbolje...
Dok ne proučim Teslinu i Edisonovu sanjaricu, pozabavimo se proročamstvima babe Vange:

ZAŠTITITE SE OD CRNE MAGIJE I NESREĆE!



Jezivo proročanstvo Babe Vange: Na 4 horoskopska znaka bačena je crna magija

Dobro čuvana tajna zbog koje će se mnogi naježiti je otkrivena. Predviđanja Babe Vange uvijek su se ostvarivala. Zato bi ova 4 horoskopska znaka trebala biti posebno pažljiva! U svojim proročanstvima ona je najavila potpuni financijski krah 4 horoskopska znaka.


Baba Vanga, slijepa bugarska proročica, upozorila je na neimaštinu i bijedu s kojom će se susresti četiri horoskopska znaka. Do toga će dovesti zavist drugih i urokljivo oko!


Zaštitite se od crne magije i nesreće!


Crna magija je glavni razlog zašto vam se u životu događaju loše stvari. Neimaština, bijeda, depresija, nesreća, strah, neplodnost, bolesti – sve su to znakovi da je netko na vas bacio crnu magiju! Zapamtite, nitko nije imun na crnu magiju. U svakom trenutku vas netko može ukleti i vaš se život može potpuno promijeniti! Sve će vam ići nagore dok ne skinete crnu magiju sa sebe. Ali kako to učiniti? Baba Vanga je bila poznata po ritualima uklanjanja crne magije. Njeni rituali pomogli su tisućama ljudi da se oslobode crne magije i vrate sreću, mir i radost u svoje živote. Crni magovi se boje njenih rituala!


Horoskopsko proročanstvo Babe Vange


Baba Vanga je predvidjela što svaki horoskopski znak očekuje ove godine. Ovo horoskopsko proročanstvo je strogo čuvana tajna, jer sadrži proročanstva koja mogu izazvati paniku! Ali sadrži i savjete Babe Vange kako se izboriti protiv crne magije, neimaštine i nesreće. Horoskop se NE SMIJE dijeliti s drugima i NE SMIJE se koristiti tuđi datum jer je opasnost od urokljivog oka velika!


UPOZORENJE: Četiri horoskopska znaka ne očekuje dobra vijest! Ako imalo sumnjate da je netko na vas bacio crnu magiju, reagirajte odmah! Crna magija je začarani krug koji povlači žrtvu u cijeli lanac nesreća!




Onostrano i misticno... - Page 13 Connie_2
Mesčini da u ovoj državi svih 12 znakova čeka finamcijski krah. Onostrano i misticno... - Page 13 E020

_________________
Onostrano i misticno... - Page 13 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 02.08.18 22:29

besposlenpop je napisao/la:
Dok ne proučim Teslinu i Edisonovu sanjaricu, pozabavimo se proročamstvima babe Vange:

bolje otok Vanga nego baba Vanga...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 02.08.18 22:30

sarita je napisao/la: pipi, mos li ukratko opet reci ko je vril i sta je tula? malo mi preopsirno sve citat ne mogu se focusirat

evo sad cu jebem te poljenu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  besposlenpop 02.08.18 22:43

pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Dok ne proučim Teslinu i Edisonovu sanjaricu, pozabavimo se proročamstvima babe Vange:

bolje otok Vanga nego baba Vanga...
Slažemo se 100%.

_________________
Onostrano i misticno... - Page 13 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 18.09.18 7:49

Sto sam ono htjela reci nakon svega napisanog..

Da. Nakon sílnih vidjenja, otmica, suradnji sa svjetskim vladama - mi jos uvijek nismo dobili jedan razumljiv pozdrav od njih. I nedvojben. Sve sto mogu zakljuciti jest da, koliko god da ih ima, svi su redom neki mamafakeri, mutnolovasi, neodgojeni, neotesani. Od Plejadanaca do reptilijanaca. Kad nekom dolazis u goste, prvo se predstavis, izneses namjeru posjete, donoses cokolatine.. Ne ulijeces u stan/kucu k'o derle, ne saras po zidovima, ne otimas ukucane ili njihove ljubimce, ne izabires jednog domacina s kojim citavo vrijeme sapuces pod izlikom da ne zelis unositi nemir u neciju kolotecinu. Jer, pazi sad!... vec si je unio od trenutka kad si se pojavio, cineci sve ono prethodno. Pametnome dosta! :-P

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 19.09.18 0:22

Tomica je napisao/la:Sto sam ono htjela reci nakon svega napisanog..

Da. Nakon sílnih vidjenja, otmica, suradnji sa svjetskim vladama - mi jos uvijek nismo dobili jedan razumljiv pozdrav od njih. I nedvojben. Sve sto mogu zakljuciti jest da, koliko god da ih ima, svi su redom neki mamafakeri, mutnolovasi, neodgojeni, neotesani. Od Plejadanaca do reptilijanaca. Kad nekom dolazis u goste, prvo se predstavis, izneses namjeru posjete, donoses cokolatine.. Ne ulijeces u stan/kucu k'o derle, ne saras po zidovima, ne otimas ukucane ili njihove ljubimce, ne izabires jednog domacina s kojim citavo vrijeme sapuces pod izlikom da ne zelis unositi nemir u neciju kolotecinu. Jer, pazi sad!... vec si je unio od trenutka kad si se pojavio, cineci sve ono prethodno. Pametnome dosta! :-P

vidi sta se desava, FBI evakuirao cijeli opservatorij koji je snimio cudne poslove blizu sunca. Em dzinovski maticni brod em cijela flotila letjelica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 19.09.18 22:48

pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Sto sam ono htjela reci nakon svega napisanog..

Da. Nakon sílnih vidjenja, otmica, suradnji sa svjetskim vladama - mi jos uvijek nismo dobili jedan razumljiv pozdrav od njih. I nedvojben. Sve sto mogu zakljuciti jest da, koliko god da ih ima, svi su redom neki mamafakeri, mutnolovasi, neodgojeni, neotesani. Od Plejadanaca do reptilijanaca. Kad nekom dolazis u goste, prvo se predstavis, izneses namjeru posjete, donoses cokolatine.. Ne ulijeces u stan/kucu k'o derle, ne saras po zidovima, ne otimas ukucane ili njihove ljubimce, ne izabires jednog domacina s kojim citavo vrijeme sapuces pod izlikom da ne zelis unositi nemir u neciju kolotecinu. Jer, pazi sad!... vec si je unio od trenutka kad si se pojavio, cineci sve ono prethodno. Pametnome dosta! :-P

vidi sta se desava, FBI evakuirao cijeli opservatorij koji je snimio cudne poslove blizu sunca. Em dzinovski maticni brod em cijela flotila letjelica...


Koji su sad, pak, ti buzdovani? I gdje su krenuli? Kroz dimnjak?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 21.09.18 20:14

Konacno sam pogledala ovaj video kojeg nisam mogla pokrenuti prije par dana.


Meni je ovo zesca pizdarija. Fotke su dobivene kamerom mobitela na kojima se vide svjetlece crtice (za koje vjeruje da su letjelice odvojene od maticnog broda). Pored tolikih amaterskih astronoma, te zvjezdarnica i opservatorija díljem svíjeta, njene su fotke otkrile flotu aliena. Jedan je opservatorij zatvoren i to se odmah povezuje s ovime. Stvar sa Suncem jest da ima silnu gravitacijsku moc i da prvoloptaska interpretacija o ogromnom brodu s letjelicama oko njega, ne mora bas uvijek popunjavati praznine u nasem neznanju i nekvalitetnoj fotografskoj opremi.


Usput, mrzim kod ovakvih kanala sto glavni narator uvijek ima kompjuterizirani glas. A i tih vidjenja "masivnih letjelica" u nasem sustavu bilo je podosta prethodnih godina.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  besposlenpop 22.09.18 15:58


_________________
Onostrano i misticno... - Page 13 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 23.09.18 1:11

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 23.09.18 1:13

Tomica je napisao/la:Konacno sam pogledala ovaj video kojeg nisam mogla pokrenuti prije par dana.


Meni je ovo zesca pizdarija. Fotke su dobivene kamerom mobitela na kojima se vide svjetlece crtice (za koje vjeruje da su letjelice odvojene od maticnog broda). Pored tolikih amaterskih astronoma, te zvjezdarnica i opservatorija díljem svíjeta, njene su fotke otkrile flotu aliena. Jedan je opservatorij zatvoren i to se odmah povezuje s ovime. Stvar sa Suncem jest da ima silnu gravitacijsku moc i da prvoloptaska interpretacija o ogromnom brodu s letjelicama oko njega, ne mora bas uvijek popunjavati praznine u nasem neznanju i nekvalitetnoj fotografskoj opremi.


Usput, mrzim kod ovakvih kanala sto glavni narator uvijek ima kompjuterizirani glas. A i tih vidjenja "masivnih letjelica" u nasem sustavu bilo je podosta prethodnih godina.

da ti pravo kazem, samo sam ovlas preletio ali vidim da je diglo poprilicnu prasinu. Nisu ono samo crtice jer se krecu u raznim smjerovima, raznim brzinama. Jedino me cudi lokacija, sta ce im przenje blizu sunca kad imaju mjesec...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  besposlenpop 23.09.18 12:43

pizda je napisao/la:

zamisli da to prasne usred New Yorka recimo. Zbrisalo bi grad jebote...
Da prasne iznad Biele kuće kad je Kokolinda u posieti Krampu, riešili bi se Melanija & Jakov tlake.  Onostrano i misticno... - Page 13 11484130

_________________
Onostrano i misticno... - Page 13 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  besposlenpop 27.09.18 15:01

IMAJU PROBLEM

RAVNOZEMLJAŠI OBJASNILI ZAŠTO JE DOŠLA JESEN: Kao i sva ostala njihova objašnjenja, jednostavno je spektakularno

Onostrano i misticno... - Page 13 Flatearth

Za dobrobit čovječanstva, nadamo se da su oni samo globalni trolovi



Kao i svake godine, stigla je astronomska jesen – postaje hladnije, podnevno sunce je sve niže na nebu, dani su sve kraći a noći sve dulje. jer jer Sunce prošlo južno od nebeskog ekvatora. Kako za sve te, prilično očite pojave, Zemlja jednostavno mora biti okrugla, ravnozemljaši imaju velik problem. Imaju oni mnogo problema, ali ovaj je trenutno najaktualniji.


Fizikalni zakon manje, više



Kako bi objasnili izmjene godišnjih doba, ravnozemljaši su se zato morali svojski potruditi. Toliko da su zanemarili još nekoliko elementarnih fizikalnih zakonisti.  U njihovom modelu Zemlje, Sjeverni pol je u sredini ploče, a Sunce kruži oko njega. Naravno, Sunce je također puno, puno manje nego što “babilonci” misle, točnije umjesto gotovo 700.000 km, ravnozemljaško Sunce ima promjer od svega 4800 km. Tako odjednom osvijetljava samo jedan dio te ploče, što mi vidimo kao izmjenu dana i noći.


Onostrano i misticno... - Page 13 600px-sunanimation

A izmjena godišnjih doba je zapravo promjena orbite tog minisunca – ljeti kruži bliže Sjevernom polu, tijekom jeseni i proljeća u srednjoj orbiti, a zimi najdalje.


Onostrano i misticno... - Page 13 600px-flat_earth_seasons-svg

Svjetlost bi morala znati gdje da stane…


Na prvi pogled krajnje elegantno objašnjenje, jer istodobno objašnjava i zašto je na sjeveru ljeto dok je na južnoj polutci (ili bliže rubu, ako pitate ravnozemljaše) zima i obrnuto. Mali je problem to što se prema njihovom modelu sunce nikada ne zalazi ispod horizonta, pa kako bi to funkcioniralo. svjetlo bi se doslovno moralo savijati, kao što se pokušava objasniti u ovom videu.








Onostrano i misticno... - Page 13 1523192931

_________________
Onostrano i misticno... - Page 13 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 01.10.18 0:03

nie ravna ali nesto nije u redu sa Zemljom cim nema niti jedne njene prave fotografije. Ono sto uobicajeno vidimo je kolaz raznih snimitih djelova sklopljen u savrsenu sferu. Ja sam u skoli ucijo da je Zemlja elipsastog oblika, jedan je pak astronaut izjavio da je Zemlja nalik na krompir (???)
U svakom slucaju, imamo fotografije galaksije, svemira a nemamo niti jedne zemaljske...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Yehudi 01.10.18 7:40

Kad nebi bilo oceana i izgledala bi kao kumpijer  Onostrano i misticno... - Page 13 684758713

radi marijanske brazde i ostalih udubina po belosveckim morima.

  Sateliti su u preniskoj putanji da bi safatali cili Planet u jednom kadru.

Ali isto mislim da bi barem Antarcticu mogli slikati / ufatiti u jednu sliku......dok medjutim jok

----------------------------------------------------------------

 Sad uskoro kad u katolibanskoj jamahiriji izbace iz nastave

 Povijest, Geografiju, Biologiju, Kemiju .....a jasno ostave vjeronauk

Svima će sve biti puno jasnije. Onostrano i misticno... - Page 13 5591816

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  besposlenpop 01.10.18 9:34

pizda je napisao/la:nie ravna ali nesto nije u redu sa Zemljom cim nema niti jedne njene prave fotografije. Ono sto uobicajeno vidimo je kolaz raznih snimitih djelova sklopljen u savrsenu sferu. Ja sam u skoli ucijo da je Zemlja elipsastog oblika, jedan je pak astronaut izjavio da je Zemlja nalik na krompir (???)
U svakom slucaju, imamo fotografije galaksije, svemira a nemamo niti jedne zemaljske...
Onostrano i misticno... - Page 13 41105472_649289762119853_8350418696992194560_n

_________________
Onostrano i misticno... - Page 13 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 02.10.18 11:01

pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Konacno sam pogledala ovaj video kojeg nisam mogla pokrenuti prije par dana.


Meni je ovo zesca pizdarija. Fotke su dobivene kamerom mobitela na kojima se vide svjetlece crtice (za koje vjeruje da su letjelice odvojene od maticnog broda). Pored tolikih amaterskih astronoma, te zvjezdarnica i opservatorija díljem svíjeta, njene su fotke otkrile flotu aliena. Jedan je opservatorij zatvoren i to se odmah povezuje s ovime. Stvar sa Suncem jest da ima silnu gravitacijsku moc i da prvoloptaska interpretacija o ogromnom brodu s letjelicama oko njega, ne mora bas uvijek popunjavati praznine u nasem neznanju i nekvalitetnoj fotografskoj opremi.


Usput, mrzim kod ovakvih kanala sto glavni narator uvijek ima kompjuterizirani glas. A i tih vidjenja "masivnih letjelica" u nasem sustavu bilo je podosta prethodnih godina.

da ti pravo kazem, samo sam ovlas preletio ali vidim da je diglo poprilicnu prasinu. Nisu ono samo crtice jer se krecu u raznim smjerovima, raznim brzinama. Jedino me cudi lokacija, sta ce im przenje blizu sunca kad imaju mjesec...


A nisam primijetila da je vijest o "alienskoj floti" negdje snazno odjeknula.

Hipotetski, Sunce bi im moglo biti nesto kao usputna "benzinska pumpa". Ali toliko je mnogo zvijezda, u beskrajnom svemiru, i bas se nesto ovdje stalno "guzvaju". :-P


Mah..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 03.10.18 0:11

Yehudi je napisao/la:

  Sateliti su u preniskoj putanji da bi safatali cili Planet u jednom kadru.


pa ne sateliti ali ima svemirska stanica, razne sonde, Hubble... Upravo je nevjerojatno da u svemirskoj stanici borave mjesecima a nisu napravili nijednu fotku Zemlje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 03.10.18 0:13

Tomica je napisao/la:

A nisam primijetila da je vijest o "alienskoj floti" negdje snazno odjeknula.

Hipotetski, Sunce bi im moglo biti nesto kao usputna "benzinska pumpa". Ali toliko je mnogo zvijezda, u beskrajnom svemiru, i bas se nesto ovdje stalno "guzvaju". :-P

Mah..

ja jesam (primietio). Pa moguce da su ovi ovdje negdje stacionirani jer su zaduzeni za nas...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Yehudi 03.10.18 8:48

pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

  Sateliti su u preniskoj putanji da bi safatali cili Planet u jednom kadru.


pa ne sateliti ali ima svemirska stanica, razne sonde, Hubble... Upravo je nevjerojatno da u svemirskoj stanici borave mjesecima a nisu napravili nijednu fotku Zemlje...

 I svemirska stanica je preblizu ali postoji snimka ruskog ( mislim ) kosmonauta di kamerom snima kroz jedine otvore

koji su kao okna na batiskafu ( jedan u sredini a oko njega još 4-5 )

 Pipi, Huble ima takvu rezoluciju da se nebi vidilo ništa, on promatra samo najudaljenije objekte u sasvim drugom spektru,

i ne radi slike ( kako mi mislimo da bi tribalo ) već kodira informacije koje prima.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 03.10.18 10:26

besposlenpop je napisao/la:Naslijedil sam od staroga lampu koja se pali (i gasi) dodirom. Zgodna stvarčica.  Onostrano i misticno... - Page 13 684758713
Samo - ima jednu počudnu caracteristicu: ponekad se upali sama od sebe. Onostrano i misticno... - Page 13 B075
Mislijo sam da je ili neka greška u sistemu (nema tu neke čvrste sklopke, pa čim je u pitanju nekakva aj-ti pizdarija, to mora povremeno poluditi) ... ili da možda to uzrokuju insecti?  Onostrano i misticno... - Page 13 1695130124

Neki dan mi je pala na pamet heretička pomisao.
No, kao prvo - ne vjerujem u duhove.
I apsolutno ne vjerujem u Boga, bogove, reinkarnaciu, Marsijance, horoskope ... samo u grah gledam čeznutljivo.  Onostrano i misticno... - Page 13 11484130
E, pa kao drugo, heretička pomisao je bila - što ako "duh" mog oca pokušava na taj način skrenuti moju pažnju? 
Kolko uopće znamo (kroz znanstvene spoznaje) o stanjima i pojavama koje se općenito povezuju s pričama o duhovima?
Na stranu turističke ponude starih engleskih i škotskih dvoraca, al zaintrigiralo me da u toj neobičnoj lampi možda postoji "ono nešto".
Povremeno, kad se sama upali, sjednem pokraj i prije nego ju ugasim, promatram prigušeno svjetlo, zamišljajući kaj bi trebalo poduzeti da se aktivira sljedeća razina (korak, poruka, bilo što ...).  Onostrano i misticno... - Page 13 280662968

Pizda bi vjerojatno našel vezu sa malim zelenima ... meni je draža mašta da moj strai ima neke nedovršene poruke "sa onoga svijeta".


Nisam vidjela ovaj komentar dosad. Sto se desava s lampom? Pokusava li jos komunicirati s tobom? :-)


Ja ti nekako vjerujem da odredjeni predmeti kojima najcesce rukujemo poprimaju dio nase energije.. Posebno kad je rijec o predmetima s odredjenim mehanizmom u sebi pa se kvare na cudne nacine. :-)




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 03.10.18 10:46

Stalno me izbacuje pa ne mogu ni dovrsiti misao. Uglavnom, navikli smo osjetilnu stvarnost uzimati kao stvarnost po sebi. Naravno, osjetila smo poboljsali/prosirili pomocu znanosti (i tehnologije).- osjetilo vida recimo pomocu mikroskopa, teleskopa, satelita :-P, ali cesto zaboravljamo da bismo o materiji, odnosno fizikalnom svijetu, trebali razmisljati, kao sto Tesla veli, putem energije/frekvencija. Zgodnije bi bilo, umjesto osjetilne stvarnosti, razmisljati o frekvencijskoj stvarnosti. Ili, radije, konstantno se podsjecati na to.



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 13 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 17. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.