kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 17 / 40. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 23.07.15 10:13

kišna glista je napisao/la:

vele i to da nema dovoljno kanadera a vamo imaju čime paradirati ... govna jedna

pa mislim da su svi u pogonu. Sumnjam da se usminkavaju na nekom aerodromu za paradu.
Jucer pokazali remontirane Mig-ove. Izvana lijepo izgledaju ali cockpit ko da je iz sezdesetih godina proslog stoljeca. Neka kricavo zelena boja i to ko da je rucno nanesena. Jebes ti to, treba se maknut sto dalje kad to uzleti. Bit ce dijelova na sve strane...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.07.15 10:14

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

vele i to da nema dovoljno kanadera a vamo imaju čime paradirati ... govna jedna

pa mislim da su svi u pogonu. Sumnjam da se usminkavaju na nekom aerodromu za paradu.
Jucer pokazali remontirane Mig-ove. Izvana lijepo izgledaju ali cockpit ko da je iz sezdesetih godina proslog stoljeca. Neka kricavo zelena boja i to ko da je rucno nanesena. Jebes ti to, treba se maknut sto dalje kad to uzleti. Bit ce dijelova na sve strane...

štae? nije valjda da nećeš ić na obljetnicu oluje ? jel te nije sram ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 23.07.15 10:47

kišna glista je napisao/la:

štae? nije valjda da nećeš ić na obljetnicu oluje ? jel te nije sram ?

ne bi isao da je lijepo u Rijeci...Iz (za)raznih medija... - Page 17 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.07.15 11:56

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:mene jako zanima tko je snimio transkripte Sekolec-Drenik
obje vlade su u šoku, do objave transkripata u sprskom Kuriru nitko nije iao pojma.

znači, logično je da su srpske obavještajne službe odradile posao za nas

meni nebitno tko je to objavio al fino mi slušat kako se sad sramote  Iz (za)raznih medija... - Page 17 11484130  

meni će bit fino slušat kao počne koprcanje janeza Iz (za)raznih medija... - Page 17 3111943984
šta li će reć...gorim od znatiženje i nestrpljenja Iz (za)raznih medija... - Page 17 3114667799

juhuuuu Iz (za)raznih medija... - Page 17 1521376178

brzo su izgorjeli Iz (za)raznih medija... - Page 17 3111943984

slovenski dvojac u aferi Pirangate dao ostavke
sad treba izaći iz arbitražnog postupka, novim im treba oduzeti čitav zaljev, pa ako hoće spoj s međunarodnim vodama, nek se razgraničavaju s talijanima u lazzarettu Iz (za)raznih medija... - Page 17 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 23.07.15 12:28

dali su ostavke?opa miki.....

sve je trgovina....more,zaljevi,posao,radna mjesta.....ali moraš imat dobre veze.....
katastrofa!
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.07.15 13:14

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

štae? nije valjda da nećeš ić na obljetnicu oluje ? jel te nije sram ?

ne bi isao da je lijepo u Rijeci...Iz (za)raznih medija... - Page 17 684758713

javili da će u kninu biti predivno ... sunčato i kamenito ... uživaj i javi kako ti je bilo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 23.07.15 13:36

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

štae? nije valjda da nećeš ić na obljetnicu oluje ? jel te nije sram ?

ne bi isao da je lijepo u Rijeci...Iz (za)raznih medija... - Page 17 684758713

javili da će u kninu biti predivno ... sunčato i kamenito ... uživaj i javi kako ti je bilo

trebali su tenkove po Zagrebu usmjeriti da idu po trasi gdje trenutno prebivaju satorasi...Iz (za)raznih medija... - Page 17 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.07.15 13:43

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

štae? nije valjda da nećeš ić na obljetnicu oluje ? jel te nije sram ?

ne bi isao da je lijepo u Rijeci...Iz (za)raznih medija... - Page 17 684758713

javili da će u kninu biti predivno ... sunčato i kamenito ... uživaj i javi kako ti je bilo

trebali su tenkove po Zagrebu usmjeriti da idu po trasi gdje trenutno prebivaju satorasi...Iz (za)raznih medija... - Page 17 684758713

iskočijo bi glogoški ko marija bursać ( čak i liče ) i bacio deku na tenk da spasi svoje su ... su .... su ... a ne znam ni kako nazvati one koji su uz njega ... nisu ni supatnici, ni suborci, ni suratnici  ni suradnici ... imaš ti neku ideju kako ih nazvati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.07.15 13:44

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

štae? nije valjda da nećeš ić na obljetnicu oluje ? jel te nije sram ?

ne bi isao da je lijepo u Rijeci...Iz (za)raznih medija... - Page 17 684758713

javili da će u kninu biti predivno ... sunčato i kamenito ... uživaj i javi kako ti je bilo

trebali su tenkove po Zagrebu usmjeriti da idu po trasi gdje trenutno prebivaju satorasi...Iz (za)raznih medija... - Page 17 684758713

ništa ne pratim ...jel se glogoški išta više javlja ili je zamro pod šatorom na +58?? Iz (za)raznih medija... - Page 17 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.07.15 13:50

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ne bi isao da je lijepo u Rijeci...Iz (za)raznih medija... - Page 17 684758713

javili da će u kninu biti predivno ... sunčato i kamenito ... uživaj i javi kako ti je bilo

trebali su tenkove po Zagrebu usmjeriti da idu po trasi gdje trenutno prebivaju satorasi...Iz (za)raznih medija... - Page 17 684758713

ništa ne pratim ...jel se glogoški išta više javlja ili je zamro pod šatorom na +58?? Iz (za)raznih medija... - Page 17 3114667799

izgleda da im je stvarno vrućina udarila u glave ... pogledaj ih molimte šta izvode .. pa jebote, jel može veće patetike uz potmulo prizivanje nasilja i nepotmulu nepismenost ... meni su oni isti ko oni iz isisa kad kleče i klanjaju svog krvožednom alahu .... Iz (za)raznih medija... - Page 17 11781762_1616604431930602_351134819606820960_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.07.15 13:53

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

javili da će u kninu biti predivno ... sunčato i kamenito ... uživaj i javi kako ti je bilo

trebali su tenkove po Zagrebu usmjeriti da idu po trasi gdje trenutno prebivaju satorasi...Iz (za)raznih medija... - Page 17 684758713

ništa ne pratim ...jel se glogoški išta više javlja ili je zamro pod šatorom na +58?? Iz (za)raznih medija... - Page 17 3114667799

izgleda da im je stvarno vrućina udarila u glave ... pogledaj ih molimte šta izvode .. pa jebote, jel može veće patetike uz potmulo prizivanje nasilja i nepotmulu nepismenost ... meni su oni isti ko oni iz isisa kad kleče i klanjaju svog krvožednom alahu .... Iz (za)raznih medija... - Page 17 11781762_1616604431930602_351134819606820960_n


o bokte Iz (za)raznih medija... - Page 17 490932984 Iz (za)raznih medija... - Page 17 3776795594
nigdje ne vidim Gjuru Iz (za)raznih medija... - Page 17 1523192931

a jel ono Šeparović u plavom?? šta on glumi?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.07.15 13:56

Alhambra je napisao/la:
o bokte  Iz (za)raznih medija... - Page 17 490932984   Iz (za)raznih medija... - Page 17 3776795594
nigdje ne vidim Gjuru Iz (za)raznih medija... - Page 17 1523192931

a jel ono Šeparović u plavom?? šta on glumi?

slika je očito stara ali su je sad stavili ... al pazi teksta ... jebate šta bi bijo lijep taj sviet kojeg bi oni stvorili ... naježim se od miline Iz (za)raznih medija... - Page 17 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.07.15 14:03

al da ne davim više ratovima i vojskama evo jedne uvijek aktualne teme ...

http://www.express.hr/drustvo/20-seks-zanimljivosti-koliko-muskaraca-ima-penis-duzi-od-18-cm-1828?utm_campaign=Partnerski+portali&utm_medium=Widget&utm_source=24sata#


Oko jedan posto žena može doživjeti orgazam stimulacijom bradavica
Skoro 12 posto žena je tijekom seksa koristilo mobitel
Samo 15 posto muškaraca ima penis duži od 17,78 centimetara, piše Guyism
Gotovo 22 posto žena spavalo je s nekim iz samilosti
Najčešći uzrok slomljenog penisa jest pretjerana masturbacija
Vagina se tijekom seksualnog uzbuđenja poveća za 200 posto
Skoro 73 posto žena iskusilo je seks za jednu noć
Sperma sadrži više od 30 sastojaka među kojima su vitamin B12, mliječna kiselina, kreatin i kolesterol ... pizdo, ako ti usfali b vitamina za bobijevu kostobolju, sad znaš šta ti je činiti Iz (za)raznih medija... - Page 17 3114667799
Jedan od 100 ljudi nakon orgazma doživi glavobolju. Muškarci češće pate od seksualne glavobolje
Od seksomnije ili upražnjavanja seksa tijekom sna pati skoro sedam posto ljudi
Vibrator je izumljen u 19. stoljeću i koristio se u liječenju histerije
Tijekom 30 minuta seksa potroši se oko 200 kalorija, piše She Knows
Oko 12 posto ljudi seksalo se na radnom mjestu
Žene u prosjeku imaju četiri, a muškarci sedam seksualnih partnera
Žličica sperme ima oko pet kalorija
Jedan od 50 ljudi seksao se u zrakoplovu
Oko 47 posto žena posjeduje vibrator
Spermiji unutar ženskog tijela mogu preživjeti od tri do pet dana .. mater im njihovu brezobraznu ...
Oko 34 posto muškaraca slagalo je kako bi se seksalo sa ženom ...
Trećina muškaraca ima problema s preranom ejakulacijom, piše Lustability

inače, ovo bi se dalo pretočiti u zgodan leksikon sa pitanjima Iz (za)raznih medija... - Page 17 1523192931 al možemo mi to obraditi i kroz učestalo komentiranje Iz (za)raznih medija... - Page 17 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 24.07.15 6:43

đizs.....koji leksikon bi to bio..... Iz (za)raznih medija... - Page 17 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 24.07.15 7:39

kišna glista je napisao/la:al da ne davim više ratovima i vojskama evo jedne uvijek aktualne teme ...

http://www.express.hr/drustvo/20-seks-zanimljivosti-koliko-muskaraca-ima-penis-duzi-od-18-cm-1828?utm_campaign=Partnerski+portali&utm_medium=Widget&utm_source=24sata#


   Oko jedan posto žena može doživjeti orgazam stimulacijom bradavica
   Skoro 12 posto žena je tijekom seksa koristilo mobitel
   Samo 15 posto muškaraca ima penis duži od 17,78 centimetara, piše Guyism
   Gotovo 22 posto žena spavalo je s nekim iz samilosti
   Najčešći uzrok slomljenog penisa jest pretjerana masturbacija
   Vagina se tijekom seksualnog uzbuđenja poveća za 200 posto
   Skoro 73 posto žena iskusilo je seks za jednu noć
   Sperma sadrži više od 30 sastojaka među kojima su vitamin B12, mliječna kiselina, kreatin i kolesterol ... pizdo, ako ti  usfali b vitamina za bobijevu kostobolju, sad znaš šta ti je činiti  Iz (za)raznih medija... - Page 17 3114667799
   Jedan od 100 ljudi nakon orgazma doživi glavobolju. Muškarci češće pate od seksualne glavobolje
   Od seksomnije ili upražnjavanja seksa tijekom sna pati skoro sedam posto ljudi
   Vibrator je izumljen u 19. stoljeću i koristio se u liječenju histerije
   Tijekom 30 minuta seksa potroši se oko 200 kalorija, piše She Knows
   Oko 12 posto ljudi seksalo se na radnom mjestu
   Žene u prosjeku imaju četiri, a muškarci sedam seksualnih partnera
   Žličica sperme ima oko pet kalorija
   Jedan od 50 ljudi seksao se u zrakoplovu
   Oko 47 posto žena posjeduje vibrator
   Spermiji unutar ženskog tijela mogu preživjeti od tri do pet dana .. mater im njihovu brezobraznu ...
   Oko 34 posto muškaraca slagalo je kako bi se seksalo sa ženom ...
   Trećina muškaraca ima problema s preranom ejakulacijom, piše Lustability

inače, ovo bi se dalo pretočiti u zgodan leksikon sa pitanjima Iz (za)raznih medija... - Page 17 1523192931 al možemo mi to obraditi i kroz učestalo komentiranje Iz (za)raznih medija... - Page 17 11484130

21. seks zanimljivost
sperma liječi herpes na usnama Iz (za)raznih medija... - Page 17 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 24.07.15 7:40

zanimljivo vidjet kako janezi gledaju na hrvate  Iz (za)raznih medija... - Page 17 3114667799

MIŠLJENJE IZ SLOVENIJE
POGLED DRUGE STRANE: ‘Nikad ne vjeruj Hrvatu’ – ali ovi naši su još gori

Nakon izbijanja afere oko utjecanja na ishod arbitraže o granici između Slovenije i Hrvatske, zanimljive su mnogobrojne reakcije u slovenskim medijima. Dimitrij Rupel požalio se tako da su Slovence Hrvati prevarili i da su ispali naivni, a Matej Košir donosi zanimljiv pogled na odnose Slovenije i Hrvatske. Ovako započinje svoju kolumnu u Žurnalu24.si:  “Moj otac, Bog mu dao vječni pokoj, rođen u Dubovcu u Hrvatskoj, cijeli život mi je tupio “Nikad ne vjeruj Hrvatu”.
Ipak, pri čitavoj toj gužvi s arbitražom, upće nije stvar povjerenja nego spretnost ili nespretnost naše diplomacije. Kako možeš biti toliko neoprezan da predstavnika tribunala voziš uokolo Ljubljanom? Da razgovaraš preko telefona koji nisu “čisti”? Ako bi ti naši “specijalci” pogledali ijednu TV seriju, ne bi se pustili uloviti. Ne kažem da su Hrvati nevinašca. I oni su radili posve jednako, jer im inače ne bi bilo tako kristalno jasno da im je voda došla do grla i da će većina Piranskog zaljeva pripasti Sloveniji. Kako bi to znali, ako poštuju deseti članak sporazuma o tajnosti postupka? Daleko od toga da su nevinašca. Ali uvijek iznova nas nadmudre. To je nacionalna stvar. Već po tome što slovenski jezik nema tako sočne riječi da bu tako plastično opisao taj bratsko-balkanski odnos.

Sporazum Račan-Drnovšek. Ratificirali smo sporazum o nuklearki Krško, o granici ne. U prvom su dobili Hrvati, u drugom bi morali mi. Ups. Područje nuklearke je postalo eksteritorijalno, Hrvati narednih pet godina nisu plaćali za rastavljanje nuklearke, pa su još pokrenuli arbitražu za neisporučenu nuklearnu energiju.
Pahor se je s Kosor ljubio kao student na klupici u parku, a Hrvati su u svojim pristupnim dokumentima na račun Slovenije povećali svoj teritorij. Prije nego što smo ih pustili u EU smo mogli učiniti štošta, ali… Nedavno smo u parlamentu prihvatili odluku o isplati štediša nekadašnje Ljubljanske banke u Zagrebu. 385 milijuna eura poreznih obveznika će otići u ništa jer je netko banku u Zagrebu pretvorio u podružnicu Ljubljanske banke. Slovenija je naravno tvrdila da jednako tako hrvatske tvrtke moraju plaitit svoje dugove Ljubljanskoj banci. Niti u jednom sudskom postupku nismo uspjeli. Hrvati da.
Kad se okome na Sloveniju i brane svoj nacionalni interes ništa ih ne zaustavlja. Pomažu mediji, policija, ribari. Kod nas na televiziji slušamo Dimitrija Rupela, koji je bio prvi ministar vanjskih poslova, koji je se neko vrijeme izmjenjivao s Peterleom, govoreći kako su zločesti ti južnjaci kojo ništa ne poštuju. Da, Dimitrij, “lijepo mi je govorio tata”. I svi ti diplomatski mekušci, koji nisu dorasli susjedima, krivi su za to da nema mira. Da svako ljeto nađemo vanjskog neprijatelja, kao da žele da si ljudi niti tijekom godišnjeg na jadranskoj obali ne odmore od njihove nesposobnosti. Ili da, ako već pobjegnu nekamo drugamo, zbog sve te moćne diplomacije zajedno s Crnogorcima čekaju vizu za južnu Aziju? A Česi prolaze pored…

Dajte, molim vas lijepo. Sjeća li se još netko svih afera u veleposlanstvu u Zagrebu, dok ga je vodio još Kovačić. Vjerojatno ne. Veleposlanik Balažic prima osuđenog pedofila i s njim raspravlja o naftnom polju u Republiki Srpskoj… Veleposlanik Rebec je za 102 tisuće u Španjolskoj nakupovao razne električne alate, 37 kliješta, 24 čekića, lopata, batova. Bio je razrješen i sada tuži državu zbog razrješenja. To velemudro ministarstvo vanjskih poslova je otpustilo Vodušek kada se u Bosni pijana sudarila. I dobila je tužbu. Dakle nisu sposobni nakon “nepodopština” otpustiti jednog čovjeka koji je bio pravomoćno osuđen, a sposobni su se nositi s Hrvatima?
Hrvati su u uistinu premazani svim mastima, mi nismo. Ali to ne znači da nismo Balkanci. Ne, čak nam niti kao Balkancima ništa ne uspijeva.
Da, budale, prisluškuju vas, kao i vi njih, zaključuje kolumnist za Zurnal24.si
Zurnal24.si/Danas.hr

http://net.hr/danas/hrvatska/pogled-druge-strane-nikad-ne-vjeruj-hrvatu-ali-ovi-nasi-su-jos-gori/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 24.07.15 12:42

koje budaletine ... mene ne bi čudilo da saznam kako mene   prisluškuju obzirom da se to danas može na vrlo lak način raditi i možeš sad prisluškivati koga hoćeš a i tebe .... a oni se čude da se njih prisluškivalo a dogovaraju se oko državnih granica ... Iz (za)raznih medija... - Page 17 1619348112  meni to ko monthy python show

al fora mi je bilo kako se sad spotiču oko priče da ih se prisluškivalo a vamo žena otvoreno govori kako treba neke dokumente falsificirati ... komedija

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 24.07.15 12:45

zapravo sam htjela komentirat kako nemaju muškarci problem sa preranom ejakulacijom, imaju žene ... šta ima muškarce to brinuti a pogotovo ako si ne peru sami veš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 24.07.15 12:52

cega se ovi ne boje, vrijet? To zbog visokih temperatura u satoru...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 24.07.15 12:59

pizda je napisao/la:cega se ovi ne boje, vrijet? To zbog visokih temperatura u satoru...

e, to je i meni palo na pamet kad sam pročitala ... pa neka vriju ... tko im brani

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 24.07.15 13:03

Alhambra je napisao/la:Iz (za)raznih medija... - Page 17 11781762_1616604431930602_351134819606820960_n


[/quote]

al evo, ako povežemo stvari, 75 % ovih na slici ima mali kurac ... kad se sa te perspektive sagledaju stvari, nije ni čudno da su isfrustrirani i neće kući svojim ženama ... neb ni ja da sam na njihovom mjestu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 24.07.15 13:13

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:cega se ovi ne boje, vrijet? To zbog visokih temperatura u satoru...

e, to je i meni palo na pamet kad sam pročitala ... pa neka vriju ... tko im brani

baš me zanima jel glogi i sad omotan u oni plastični kockasti šal

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 24.07.15 13:15

Arbitražni je postupak dosad stajao već više od 29 milijuna kuna Iz (za)raznih medija... - Page 17 490932984

šta košta toliko, majke ti??? ko to plaća??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 24.07.15 13:22

Alhambra je napisao/la:Arbitražni je postupak dosad stajao već više od 29 milijuna kuna Iz (za)raznih medija... - Page 17 490932984

šta košta toliko, majke ti??? ko to plaća??

a nego .. sve košta ... zato sam ja zato da se pod odmah zaustavi svako odljevanje novaca tamo gdje ne treba :
- slovencima dat tu mrvu obale što hoće bez jebemti, jebote, sramota toliku lijepu razvedenu obalu imamo a mi se koljemo oko tamo nekog musavog zaljeva i potrošili na to više neg taj zaljev vrijedi ...
- ukinuti sve vojne parade ... jebote, vojne parade su za one koji proizvode to oružje i avijone i tenkove pa da to malo pokažu a ne sad mi da se kurčimo sa tri miga  koje smo kupili na nečijem otpadu i još prelijećemo gradove sa njima i ugrožavamo sami sebe
- onom šatoru isključiti i struju i vodu i izvršiti naplatu svih troškova uključujući korištenje javnog prostora po cijenama koje plaćaju štanderi po zg-u

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 24.07.15 13:31

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:Arbitražni je postupak dosad stajao već više od 29 milijuna kuna Iz (za)raznih medija... - Page 17 490932984

šta košta toliko, majke ti??? ko to plaća??

a nego .. sve košta ... zato sam ja zato da se pod odmah zaustavi svako odljevanje novaca tamo gdje ne treba :
- slovencima dat tu mrvu obale što hoće bez jebemti, jebote, sramota toliku lijepu razvedenu obalu imamo a mi se koljemo oko tamo nekog musavog zaljeva i potrošili na to više neg taj zaljev vrijedi ...
- ukinuti sve vojne parade ... jebote, vojne parade su za one koji proizvode to oružje i avijone i tenkove pa da to malo pokažu a ne sad mi da se kurčimo sa tri miga  koje smo kupili na nečijem otpadu i još prelijećemo gradove sa njima i ugrožavamo sami sebe
- onom šatoru isključiti i struju i vodu i izvršiti naplatu svih troškova uključujući korištenje javnog prostora po cijenama koje plaćaju štanderi po zg-u

štatije, dat slovencima što traže znači dat i srbima, bosni i hercegovini, a bome i crnoj gori.
ček kad i ostali susjedi vide kako smo milodarni, tiš uskoro bit u italiji, a ja u mađarskoj Iz (za)raznih medija... - Page 17 1523192931

ja nisam za davanje Iz (za)raznih medija... - Page 17 3671336489

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 17 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 17 / 40. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.