kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 21.09.15 7:16

Iz (za)raznih medija... - Page 30 55feede2-4e80-4c53-a5f1-69060a0a0a6d-slovenka-preview

http://poskok.info/wp/sirijka-otvorila-dusu-o-ostanku-u-sloveniji-i-postala-apsolutni-hit-jadna-je-slovenija-drzava/

Slovenska Radio Antena je napravila čitavu parodiju od izjave jedne mlađe žene koja se predstavila kao izbjeglica
Pitajući je da li je zainteresirana za ostanak u Sloveniji, novinar je dobio neočekivan odgovor: “Ne, Slovenija je…jadna država”…
----------------------------------------------------------
   Opet ponavljam ( za one trdokorne) -Ja nisam protiv imigranata koji su stvarno ugroženi
 u državama zahvćenih ratom-
   Medjutim jasno je da je većina ekonomskih imigranata a ne izbjeglica.




Zadnja promjena: Yehudi; 21.09.15 7:19; ukupno mijenjano 1 put.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 21.09.15 7:17

Yehudi je napisao/la:
    Tebi je sva ta kriza dobrodošla da se eto iskažeš kao plemenita, još više, ali i

 da nije njih hvalila bi se spašavanjem mačaka, kokoši ili čega već ne.

   Dok jedne spašavaš, drugima guliš kožu sa skalpa ( kako kažeš) pa haj onda,

 valda si ti za sve u pravu. Ti valda odredjuješ šta je ispravno a šta ne.

ne, odgojena sam da se pomogne gdje se može i koliko se može bez razlike i jebe si me živo kako ću i u čijim očima ispasti ... jel, napravim to što mislim da se mora, pustim i ne trčim za tim nakon toga i zanovijetam kako bi netko trebao živjeti ili ne ...

a gulim licemjere i razmažence koji kukaju kako im je teeeško, kako su sami sebi muka, žrtveee svih i svakoga a da ih nitko ni ne dira ... takvi mi posebno idu na kurac, uvijek išli i ići će mi .... nemrem podnijet ljude sa sindromom žrtve i kad nisu ničija žrtva nego su u poziciji da nekome drugome učine nešto dobro jer su mi ti najgori ... onaj tko svjesno čini zlo, jasan mi je i jasno mi je odmah kako se do njega ponijeti ... ovi drugi koji bi svoje "manje zlo" upakirali u celofan i prodali kao "dobro" upravo onako kako si rekao, da bi ispali u tuđim očima plemeniti, il da bi našli alibi za svoju inerciju, e ti su mi u biti najgori jer ih je najviše i upravo zahvaljujući takvima je ultimativno zlo na ovom svijetu uvijek dobilo šansu zaživjeti kroz razne holokauste .... rekoh, ti po svojoj savjesti a ja ću po svojoj ...

al "čudi" me jehudi tvoj karakter ... rijetko išta pišeš, gotovo te nije ni za čuti na forumu, tu i tamo kakav emotikon i pogrešno nasađen link za neku svjecku blamažu od arheološkog nalaza ( ono, doslovno plastični kosturi i slično ) ... al sad kad treba srat po očajnim, e tu si među prvima ... e svaka ti čast !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 21.09.15 7:20

Yehudi je napisao/la:

   Opet ponavljam ( za one trdokorne) -Ja nisam protiv imigranata koji su stvarno ugroženi
 u državama zahvćenih ratom-
   Medjutim jasno je da je većina ekonomskih imigranata a ne izbjeglica.
evo celofana ... jebote, mora bit teško bit slijep pri zdravim očima nakon što si kobajagi pratio šta se dešava na bliskom istoku .... konačno došao na svoje i da možeš direkt pljuckati po muslimanskom življu

jes pročitao ti un konvenciju o izbjeglicama ili izmišljaš neku svoju novokomponovanu definiciju koja ti pirka na dušu ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 21.09.15 7:26

Naravno da ti to gledaš sa svoje strane i vidiš samoono šta želišviditi.

Ja sam više puta napisao da nemam ništa protiv pomoći PRAVIM izbjeglicama

kojima je život ugrožen. Ali ova stihija sa time nema veze. UN mi daje za pravo pa i

zakoni u EU takodjer. VEĆINI  ovih će biti odbijen azil jer je većina tu  ekonomskih

 imigranata!!!! Eto ona gori, neće azil u Sloveniji jer je to jadna država. 

  Tako smatraju i za RH ( s pravom) Traže li oni spas od rata ili šta?

 No ti si toliko euforična da ne vidiš ništa osim onoga šta si umislila kako

 bi bila eto, najplemenitija u RH....i šire. A ja nisam jer eto nemislim

 jednako kao ti.

 ( i pizda koji bi pomogao isis-ovcu onome koji je otkinuo glavu par ljudi)

  O kakvom plastičnom kosturu pričaš....to ćeš mi pokazati!

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 21.09.15 7:34

kišna glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

   Opet ponavljam ( za one trdokorne) -Ja nisam protiv imigranata koji su stvarno ugroženi
 u državama zahvćenih ratom-
   Medjutim jasno je da je većina ekonomskih imigranata a ne izbjeglica.
evo celofana ... jebote, mora bit teško bit slijep pri zdravim očima nakon što si kobajagi pratio šta se dešava na bliskom istoku .... konačno došao na svoje i da možeš direkt pljuckati po muslimanskom življu

jes pročitao ti un konvenciju o izbjeglicama ili izmišljaš neku svoju novokomponovanu definiciju koja ti pirka na dušu ?

 Sigurno je da situaciju doli na BI poznam bolje od tebe.

 I sama Njemačka jasno govori da NEĆE prihvatiti ekonomske ilegalne imigrante.

A to je nešto različito od izbjeglica iz rata. Ne brkaj pojmove.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 21.09.15 7:34

Yehudi je napisao/la:Naravno da ti to gledaš sa svoje strane i vidiš samoono šta želišviditi.

Ja sam više puta napisao da nemam ništa protiv pomoći PRAVIM izbjeglicama

kojima je život ugrožen. Ali ova stihija sa time nema veze. UN mi daje za pravo pa i

zakoni u EU takodjer. VEĆINI  ovih će biti odbijen azil jer je većina tu  ekonomskih

 imigranata!!!! Eto ona gori, neće azil u Sloveniji jer je to jadna država. 

  Tako smatraju i za RH ( s pravom) Traže li oni spas od rata ili šta?

šta si se usro ko grlica ... je, jemaš praf ... kad je situacija najteža drugima, a onda i nama, najbolje je uhvatit se geopolitičkih šank tema ... moš srat kolko te volja a da nitko oko tebe ne osjeti da sereš od straha dok se drugi rastrčali i pomažu eto zato jer bi bili plemeniti i nemaju pametnijeg posla ... boktejebo, koji si ti kukuruz od čovjeka ... još uvijek misliš da se ova stihija i migracija naroda može kontrolirati i zaustaviti ... ne može ... jebat ga ... ne pitaj kako znam ali znam ... moš ti geopolitizirat koliko voliš al ovo čak ni oni najveći, jel, oni koji su kao sve "isplanirali" nisu očekivali i tek se uče snalaziti ... jebale vas teorije urota i zavjera u kojima tražite način kako nekoga okriviti umjesto da u sebi tražite način kako pomoći onom koji je već tu ... ne usudiš se pokazat emotivac jer bi se raspo ko pička da si sada ti tamo na mjestu volontera jer je najteže od svega gledati i svjedočiti tom jadu i dalje držati kamen u svojoj glavi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 21.09.15 7:37

hahaha kaksna klofuta za dezelo... 
slovenija je jadna drzava... Iz (za)raznih medija... - Page 30 3111943984
ajme, cak ni izbjeglice ne zele zivjeti kod nas, a mi krv prolijevamo da se dokopamo kojeg metra zemlje ili mora... opustite se ljudi, nitko ne ugrozava vasa radna mjesta, religijske hramove i novokomponiranu demokraciju, savrseno smo sigurni... radje ucite sto vas ceka ako i sami jedan dan krenete u potrazi za boljim zivotom.   Iz (za)raznih medija... - Page 30 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 21.09.15 7:38

http://www.rt.com/news/315293-schengen-border-control-toughened/


17:33 GMT
The European Union is capable of giving shelter to a limited number of asylum seekers. Once the limit is reached, the rest will have to head back to safe countries in the Middle East, where "they can live in security and without persecution,"Germany's interior minister Thomas de Maiziere said on Saturday in an interview with Germany’s Der Spiegel.
"We cannot accept all the people who are fleeing conflict zones or poverty and want to come to Europe or Germany," he said.
The conservative minister also called for the reduction of benefits for migrants and refugees as well for the implementation of the so-called Dublin Regulation, which requires sending each person back to the first EU country that they reached.
The proposals were met with disapproval from Britain and eastern European countries.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 21.09.15 7:42

ne mogu citirati duge postove, alu veluki potpis glustinom zadnjem postu gdje se spominju grlice... 
pozdrav ljudi, nemojte zaratiti na ovom malom X prostoru, tko ce nam prihvatiti izbjeglice, nethaer je zatvorio granice Iz (za)raznih medija... - Page 30 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 21.09.15 7:47

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Pored njih prolaze izbjeglice a znalci uz pivu  "ma ti si glup, slusaj vamo..." i onda ti kaze istinu i ode kuci lagano teturajuci. Da nema takvih ljudi ja bi bijo jos gluplji a onda, ko zna di bi mi bijo kraj. Mozda bi na Floridi zavrsijo. Ili kod "Tri bunara".Iz (za)raznih medija... - Page 30 684758713

pizda je napisao/la:Taja napise da sam se nisko spustio.  Preslika sprehe dokonih pijandura 
Zar nisi????

Voliš se prikazivati kao tolerantan, a tuđe mišljenje nazivaš pijanim brljavljenjem i njih pijancima

ono sto je bitnije nisi spomenula. Prije tog sam ih nazvao fasistima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 21.09.15 7:48

Yehudi je napisao/la:

 Pipi jel ima kod tebe na pijaci neka baba da dila sirijske šare?

ne znam, raspitat cu se. Sta bi u Siriju?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 21.09.15 7:50

propolis je napisao/la:jeste si postavili pitanje sto ce biti kada se rasprsne njihova iluzija dobrog i sretnog zivota jednog dana

nama se ta iluzija rasprsnula jos prije dvadeset godina i sta sa tim? Svejedno ti imas jedrilicu, jedris i navodis mlade zene na elitnu prostituciju. Znaci, snasao si se. Tako ce i oni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 21.09.15 7:52

kišna glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Naravno da ti to gledaš sa svoje strane i vidiš samoono šta želišviditi.

Ja sam više puta napisao da nemam ništa protiv pomoći PRAVIM izbjeglicama

kojima je život ugrožen. Ali ova stihija sa time nema veze. UN mi daje za pravo pa i

zakoni u EU takodjer. VEĆINI  ovih će biti odbijen azil jer je većina tu  ekonomskih

 imigranata!!!! Eto ona gori, neće azil u Sloveniji jer je to jadna država. 

  Tako smatraju i za RH ( s pravom) Traže li oni spas od rata ili šta?

šta si se usro ko grlica ... je, jemaš praf ... kad je situacija najteža drugima, a onda i nama, najbolje je uhvatit se geopolitičkih šank tema ... moš srat kolko te volja a da nitko oko tebe ne osjeti da sereš od straha dok se drugi rastrčali i pomažu eto zato jer bi bili plemeniti i nemaju pametnijeg posla ... boktejebo, koji si ti kukuruz od čovjeka ... još uvijek misliš da se ova stihija i migracija naroda može kontrolirati i zaustaviti ... ne može ... jebat ga ... ne pitaj kako znam ali znam ... moš ti geopolitizirat koliko voliš al ovo čak ni oni najveći, jel, oni koji su kao sve "isplanirali" nisu očekivali i tek se uče snalaziti ... jebale vas teorije urota i zavjera u kojima tražite način kako nekoga okriviti umjesto da u sebi tražite način kako pomoći onom koji je već tu ... ne usudiš se pokazat emotivac jer bi se raspo ko pička da si sada ti tamo na mjestu volontera jer je najteže od svega gledati i svjedočiti tom jadu i dalje držati kamen u svojoj glavi

 Aj ne serendaj. Koja si ti manipulatorica, mi se bojimo a ti hrabro na braniku demokracije.

Teorije urote----da zovi to kako hoćeš, ali kad su poslani brodovi da ih dovoze u Europu,onda

je dat signal damogu jurnuti i preko granica.

  I ne može se zaustaviti poplava kažeš...............to ćeš viditi uskoro.

Pa ti slini o geopolitici i dalje. Hoćeš reći da ameri nisu stvorili isis i sranja doli.

Zar to iz Libije -Sirije idtnije geopolitika.

Nije problem u ponekoj izbjeglici ( ti si tu da pomogneš) nego je jedino rješenje zaustaviti rat tamo!

Pa možda i imaš pravo da se ne usudim okreniti drugi list ali to je samo radi loših iskustava.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 21.09.15 7:57

propolis je napisao/la:
da li su bez para ....koliko sami kazu i nisu, vise manje svi imaju mobitele i sluze se njima

ti ljudi ne dolaze vremeplovom iz Noinog vremena vec su ljudi 21 stoljeca. Kod njih se Play station i Iphone prodavao godinu dana prije nego li kod nas a njihova kultura je starija od nase koju tisucu godina. Cuditi se tome sto imaju mobitele je ko cuditi se sto krave vecinom daju mlijeko. To ujedno govori o "dobroj informiranosti i educiranosti" dezurnih sveznalica. Ocekujem da Yehudi otvori temu sa nazivom "odakle izbjeglicama tenisice?"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 21.09.15 8:00

Yehudi je napisao/la:

Pa možda i imaš pravo da se ne usudim okreniti drugi list ali to je samo radi loših iskustava.

pa znam ja to, ne moraš mi ti reći ... tako će poneki od ovih postati zadrti kao i ti, jel, zbog loših iskustava ... i nikad kraja ... sva sreća ima i onih koje ni ne znam kako loše iskustvo ne može natjerati da prestanu biti dobri ljudi ... to su ti oni pizdini realizirati ... šteta što ne možeš okrenuti taj drugi list i uvrstiti se među njih

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 21.09.15 8:02

pizda je napisao/la:
propolis je napisao/la:
da li su bez para ....koliko sami kazu i nisu, vise manje svi imaju mobitele i sluze se njima

ti ljudi ne dolaze vremeplovom iz Noinog vremena vec su ljudi 21 stoljeca. Kod njih se Play station i Iphone prodavao godinu dana prije nego li kod nas a njihova kultura je starija od nase koju tisucu godina. Cuditi se tome sto imaju mobitele je ko cuditi se sto krave vecinom daju mlijeko. To ujedno govori o "dobroj informiranosti i educiranosti" dezurnih sveznalica. Ocekujem da Yehudi otvori temu sa nazivom "odakle izbjeglicama tenisice?"...

nekad smo se zgržavali amerikancima i njihovom neznaju o ostatku svijeta a mi kurca znamo i o ovom koji nam je pod nosom ... pa jebote, i to danas kad nam nove tehnologije omogućavaju doslovno virtualno šetati po gradovima ali jok, mnogi i dalje šetaju po kojekakvim sumporastim stranicama gdje se nude kojekakve zavjere i urote pa im to daje privid da su dio neke velike intrigantne avanture i da su važni

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 21.09.15 8:04

Yehudi je napisao/la:Naravno da ti to gledaš sa svoje strane i vidiš samoono šta želišviditi.

Ja sam više puta napisao da nemam ništa protiv pomoći PRAVIM izbjeglicama

kojima je život ugrožen. Ali ova stihija sa time nema veze. UN mi daje za pravo pa i

zakoni u EU takodjer.

pa ajd se zaleti do Tovarnika i sofisticiratom metodom ispitaj ko bjezi iz kakvih razloga. Onda ih svrstaj po skupinama, prave izbjeglice za Njemacku a ostale potjeraj kuci. Umjesto sto ovdje gubis vrijeme lijepeci klipice kojih se svako normalan stidi, pokazi na terenu svoj smisao za organizaciju i dedukciu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 21.09.15 8:08

Yehudi je napisao/la:

 Sigurno je da situaciju doli na BI poznam bolje od tebe.

 I sama Njemačka jasno govori da NEĆE prihvatiti ekonomske ilegalne imigrante.

A to je nešto različito od izbjeglica iz rata. Ne brkaj pojmove.

Izbjeglice idu u Njemacku, ne idu za Zadar. Prema tome, nijemci ce vidjeti ko odgovara kojem statusu i poduzet adekvatne korake.
Mi ovdje ne znamo ko je pravi a ko krivi izbjeglica i jedino sto mozemo je pomoc umjesto izigravanja detektiva i senzibiliranja javnosti na mrznju spram tih ljudi. To ti je sva mudrost a sva tvoja pravdanja fasistickih pamfleta koja pustas nekom brigom za zapadni svijet mos nabit Plovku u dupe. Covjek ce ti biti zahvalan a i ti ces biti aktivniji...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 21.09.15 8:11

Yehudi je napisao/la:

Nije problem u ponekoj izbjeglici ( ti si tu da pomogneš) nego je jedino rješenje zaustaviti rat tamo!


u jebote, ne da si otkrijo toplu vodu nego bogato nalaziste gejzira. Pa ajd u Siriju, Irak, Afganistan i zaustavi sve to da se ne jebemo vise. Vidim da je to za tebe pickin dim...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 21.09.15 8:14

pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

Nije problem u ponekoj izbjeglici ( ti si tu da pomogneš) nego je jedino rješenje zaustaviti rat tamo!


u jebote, ne da si otkrijo toplu vodu nego bogato nalaziste gejzira. Pa ajd u Siriju, Irak, Afganistan i zaustavi sve to da se ne jebemo vise. Vidim da je to za tebe pickin dim...

e, to bi bilo u pravom smislu baviti se geopolitikom a ne ko mi ovdje emotivni jad i bijeda koji bi da ispadnemo plemeniti kupovinom pelena i bebi papica djeci za koju još nije jasno u koju ladicu ih staviti ... jebat ga, možda nisu izbjeglice, možda su ekonomski emigranti i šta onda ... ispast ćemo najivni i prevariti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 21.09.15 8:22

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

Nije problem u ponekoj izbjeglici ( ti si tu da pomogneš) nego je jedino rješenje zaustaviti rat tamo!


u jebote, ne da si otkrijo toplu vodu nego bogato nalaziste gejzira. Pa ajd u Siriju, Irak, Afganistan i zaustavi sve to da se ne jebemo vise. Vidim da je to za tebe pickin dim...

e, to bi bilo u pravom smislu baviti se geopolitikom a ne ko mi ovdje emotivni jad i bijeda koji bi da ispadnemo plemeniti kupovinom pelena i bebi papica djeci za koju još nije jasno u koju ladicu ih staviti ... jebat ga, možda nisu izbjeglice, možda su ekonomski emigranti i šta onda ... ispast ćemo najivni i prevariti

je, zamisli da je beba ustvari ekonomski emigrant i folira nam da je gladna a intencia je da se hrane samo gladne bebe izbjeglica rata...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 21.09.15 8:27

pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

Nije problem u ponekoj izbjeglici ( ti si tu da pomogneš) nego je jedino rješenje zaustaviti rat tamo!


u jebote, ne da si otkrijo toplu vodu nego bogato nalaziste gejzira. Pa ajd u Siriju, Irak, Afganistan i zaustavi sve to da se ne jebemo vise. Vidim da je to za tebe pickin dim...

 Dovoljno je poslati -Glistu- tamo i sve 5, kad potira isis-ovce od tamo onda ćeš ih

ti dočekati tu da ih naraniš, blago njima.

   Nego bez zajebancije.

Iz (za)raznih medija... - Page 30 12004716_883126405101791_2804300266345356073_n
 Triba braniti svoju zemlju a ne bižati.

Sirijske žene se bore protiv ISIL-a a muškarci dezertiraju u Europu(VIDEO)


 A ovaj gori isti Lang
Iz (za)raznih medija... - Page 30 Dr.-Slobodan-Lang-Predsjednice-RH-sprijecite-daljnja-stradanja-u-Vukovaru

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 21.09.15 8:28

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

Nije problem u ponekoj izbjeglici ( ti si tu da pomogneš) nego je jedino rješenje zaustaviti rat tamo!


u jebote, ne da si otkrijo toplu vodu nego bogato nalaziste gejzira. Pa ajd u Siriju, Irak, Afganistan i zaustavi sve to da se ne jebemo vise. Vidim da je to za tebe pickin dim...

e, to bi bilo u pravom smislu baviti se geopolitikom a ne ko mi ovdje emotivni jad i bijeda koji bi da ispadnemo plemeniti kupovinom pelena i bebi papica djeci za koju još nije jasno u koju ladicu ih staviti ... jebat ga, možda nisu izbjeglice, možda su ekonomski emigranti i šta onda ... ispast ćemo najivni i prevariti

je, zamisli da je beba ustvari ekonomski emigrant i folira nam da je gladna a intencia je da se hrane samo gladne bebe izbjeglica rata...

ovi šta melju da su bebe namjerno doveli da se mogu sakriti iza njih, e te fakat ne kužim i tu mi mozak zablesira ... još kad je onaj kreten od letice izjavio da svi mi kojima je sada žao te djece, zapravo pornohumanitarci, pa jebemu, da mi to kaže uživo , ko šta veli jehudi, sa guštom bi ga oderala ... sad se našlo pun kurac pornointelektualaca i pornogeopolitičara ...

i još kad krenu računat koliko će koja beba i u kojem roku imati još beba ... pa jebote, pa kako to nazvati uopće ???? sad će nam izbjeglice bit krive što se po evropi slabo jebe ... sad brzo treba svalit na njih krivicu za sveeeeeeeeee loše što smo si sami natovarili an vrat ... jebate, došli su ko naručeni da poluuginuta kobila od evrope može časno umrijet a da nije sama kriva za svoju smrt

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 21.09.15 8:36

Iz (za)raznih medija... - Page 30 68e13302b8debb42ea05b9c3116d7b66

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 21.09.15 8:38

kišna glista je napisao/la:

ovi šta melju da su bebe namjerno doveli da se mogu sakriti iza njih, e te fakat ne kužim i tu mi mozak zablesira ... još kad je onaj kreten od letice izjavio da svi mi kojima je sada žao te djece, zapravo pornohumanitarci, pa jebemu, da mi to kaže uživo , ko šta veli jehudi, sa guštom bi ga oderala ... sad se našlo pun kurac pornointelektualaca i pornogeopolitičara ...

i još kad krenu računat koliko će koja beba i u kojem roku imati još beba ... pa jebote, pa kako to nazvati uopće ???? sad će nam izbjeglice bit krive što se po evropi slabo jebe ... sad brzo treba svalit na njih krivicu za sveeeeeeeeee loše što smo si sami natovarili an vrat ... jebate, došli su ko naručeni da poluuginuta kobila od evrope može časno umrijet a da nije sama kriva za svoju smrt

sta se i kvazi intelektualac Letica oglasijo? Njega su i sa Nocne more izbacili ko preglupog...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 30 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.