kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

glistooo!!!

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  Yehudi 03.06.15 17:41

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
I to su prazne priče...
Ostali narodi hladni, a mi kao veseli i temperamentni.

Nema tu istine

nema vecih depresivaca od rvata. Svi u kurcu, svi nezadovoljni a glave im pune vanjskih i unutrasnjih neprijatelja...

 Danas slušam spiku izmedju 3-4 lika....................kao da sam upa u vremeplov,

 kao da sam se vratio 35 god unazad. Ista ali ista spika.

    Kao ono, vani sve imaju, oni imaju sve a mi ništa, jad i bijeda, kad će kod

  nas biti kao tamo  glistooo!!! - Page 2 1523192931, kad će  naki zakoni kod nas..........bla, bla 

     Dakle stoka sitnog zuba i dalje ništa ne kuži

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  propolis 04.06.15 6:31

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
I to su prazne priče...
Ostali narodi hladni, a mi kao veseli i temperamentni.

Nema tu istine

nema vecih depresivaca od rvata. Svi u kurcu, svi nezadovoljni a glave im pune vanjskih i unutrasnjih neprijatelja...
ima ima... glistooo!!! - Page 2 684758713
SRBI SU NEPRIJATELJIMA SVIH FELA DALEKO ISPRED NAS glistooo!!! - Page 2 2733991369
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  Gost 05.06.15 12:34

propolis je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
I to su prazne priče...
Ostali narodi hladni, a mi kao veseli i temperamentni.

Nema tu istine

nema vecih depresivaca od rvata. Svi u kurcu, svi nezadovoljni a glave im pune vanjskih i unutrasnjih neprijatelja...
ima ima... glistooo!!! - Page 2 684758713
SRBI SU NEPRIJATELJIMA SVIH FELA DALEKO ISPRED NAS glistooo!!! - Page 2 2733991369

vraga ... sjećam se dobro vremena iz doba juge i kad se sva juga sjatila na more ... jebate, jedva čekaš da slete srbi i bosanci na more jer su oni uvijek bili veseli i raspoloženi u usporedbi sa prosjekom hrvata ... dođu ti ovi iz zg i odmah ih prepoznaš na plaži, il su šminkeri i puni sebe pa hodaju ko primadone il su napižđeni na sve oko sebe ... a srbi i bosanci, njima uvijek do zdrave zajebancije ... unatoč tome njih ovi domaći nisu voljeli tabanati jer su pored dobre volje bili i kršniji od njih ... purgeri vječito dobili po tikvi jer su bili nako žgoljavi ... malo su bacali na engleze sad kad se sjetim - intelektnualno bljedilo i tenis reket u ruci , šilterice i poza al uvijek sami a delije visoki, kršni i sa po dvi cure ispod svake miške glistooo!!! - Page 2 1523192931 čim se pojave, sve koke su njihove glistooo!!! - Page 2 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  proba 05.06.15 15:26

kišna glista je napisao/la:
propolis je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
I to su prazne priče...
Ostali narodi hladni, a mi kao veseli i temperamentni.

Nema tu istine

nema vecih depresivaca od rvata. Svi u kurcu, svi nezadovoljni a glave im pune vanjskih i unutrasnjih neprijatelja...
ima ima... glistooo!!! - Page 2 684758713
SRBI SU NEPRIJATELJIMA SVIH FELA DALEKO ISPRED NAS glistooo!!! - Page 2 2733991369

vraga ... sjećam se  dobro vremena iz doba juge i kad se sva juga sjatila na more ... jebate, jedva čekaš da slete srbi i bosanci na more jer su oni uvijek bili veseli i raspoloženi u usporedbi sa prosjekom hrvata ... dođu ti ovi iz zg i odmah ih prepoznaš na plaži, il su šminkeri i puni sebe pa hodaju ko primadone il su napižđeni na sve oko sebe ... a srbi i bosanci, njima uvijek do zdrave zajebancije ... unatoč tome njih  ovi domaći nisu voljeli tabanati jer su pored dobre volje   bili i kršniji od njih ... purgeri vječito dobili po tikvi jer su bili nako žgoljavi ... malo su bacali na engleze sad kad se sjetim - intelektnualno bljedilo i tenis reket u ruci  , šilterice i poza al uvijek sami  a delije visoki, kršni  i sa po dvi cure ispod svake miške glistooo!!! - Page 2 1523192931  čim se pojave, sve koke su njihove  glistooo!!! - Page 2 1523192931

da svakako ,,, puno bolje ide "bela crta" uz cajlke ,,, a i klanja je yugoarmada radila na balvan revoluciji  vukovaru škabrnji,,,,,,,,, mnogo bolje uz cecinu glazbu 

idi more u pičku materinu zatucanu ,,,,debilna kobiletino 


ti si uistinu bolesna osoba

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  proba 05.06.15 15:27

Yehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
I to su prazne priče...
Ostali narodi hladni, a mi kao veseli i temperamentni.

Nema tu istine

nema vecih depresivaca od rvata. Svi u kurcu, svi nezadovoljni a glave im pune vanjskih i unutrasnjih neprijatelja...

 Danas slušam spiku izmedju 3-4 lika....................kao da sam upa u vremeplov,

 kao da sam se vratio 35 god unazad. Ista ali ista spika.

    Kao ono, vani sve imaju, oni imaju sve a mi ništa, jad i bijeda, kad će kod

  nas biti kao tamo  glistooo!!! - Page 2 1523192931, kad će  naki zakoni kod nas..........bla, bla 

     Dakle stoka sitnog zuba i dalje ništa ne kuži
gdesi bre šidofski fašisto  ,,, šta su to srale te ustaše

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  Gost 06.06.15 8:17

proba je napisao/la:


ti si uistinu bolesna osoba

u ovakvom društvu u kojem živimo priznajem da jesam ... ako je bolest devijacija od onog šta se počelo podrazumijevati kao normala, onda je sam jako jako jako bolesna i ponosim se time glistooo!!! - Page 2 1523192931

al sjetio si me razgovora sa onim "mojim" doturom sa iskrice ... da ga jebeš, počeli su i doturi sve više vjerovati u šamanske metode a sve manje u pilule za lilule al im sustav preveć vremena oduzima na papirologiju pa pate jer ne mogu više bit pravi doturi nego oni šta liječe na traci ... uglavnom, super smo se napričali i konstatirali da sam zdrava u onim zdravim pogledima al jebat ga, kad se svaka "anomalija" u društvu koje je u većini ošlo u pičku materinu, tretira danas kao bolest ... al eto, po ne znam koji puta je potvrđeno da sam ipak zdrava pa mi drago čut da sam tu potvrdu dobila i od tebe primarijus probo glistooo!!! - Page 2 1523192931 hvala ti ka bratu, uljepšo si mi ionako lijep dan glistooo!!! - Page 2 3214182331

to ti je nešto slično ko kad gledaš tice koje su odrasle u kavezu nakon ih pustiš van iz njih ... boje se letjeti jer je za njih letenje ko neka bolest ... tako i ljudi danas ... ako je netko skroz zdrav i veceo non stop, ne kuka, ne traži da ga se liječi i dobre volje svaki dan bez ikakvih umjetnih stimulansa onda nema druge neg je lud il bolestan ... u te bolesnike ti ja spadam al tako cijeli život ... a nije da me se nije probalo liječiti od toga jer nije normalno bit dobre volje osim ako nisi dobio na lottu, nešto ti se lijepo dogodilo i slično .... a šta ću, tolko mi je godina već u dupetu i svi napori da me se izliječi završili fijaskom da sam se već pomirila sa svojim stanjem pa tko me može trpit vakom, trpi ... tko ne može, ne mora glistooo!!! - Page 2 1619348112 dok mi noge i ruke ne počnu otpadat i trulit, meni dobro i sretna da ih imam glistooo!!! - Page 2 3114667799


Gost
Gost


[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  proba 06.06.15 14:35

kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:


ti si uistinu bolesna osoba

u ovakvom društvu u kojem živimo priznajem da jesam ... ako je bolest devijacija od onog šta se počelo podrazumijevati kao normala, onda je sam jako jako jako bolesna i ponosim se time glistooo!!! - Page 2 1523192931

al sjetio si me razgovora sa onim "mojim" doturom sa iskrice ... da ga jebeš, počeli su i doturi sve više vjerovati u šamanske metode a sve manje u pilule za lilule al im sustav preveć vremena oduzima na papirologiju pa pate jer ne mogu više bit pravi doturi nego oni šta liječe na traci ... uglavnom, super smo se napričali i konstatirali da sam zdrava u onim zdravim pogledima al jebat ga, kad se svaka "anomalija" u društvu koje je u većini ošlo u pičku materinu, tretira danas kao bolest ... al eto, po ne znam koji puta je potvrđeno da sam ipak zdrava pa mi drago čut da sam tu potvrdu dobila i od tebe primarijus probo glistooo!!! - Page 2 1523192931 hvala ti ka bratu, uljepšo si mi ionako lijep dan   glistooo!!! - Page 2 3214182331

to ti je nešto slično ko kad gledaš tice koje su odrasle u kavezu nakon ih pustiš van iz njih ... boje se letjeti jer je za njih letenje ko neka bolest ... tako i ljudi danas ... ako je netko skroz zdrav i veceo non stop, ne kuka, ne traži da ga se liječi i dobre volje svaki dan   bez ikakvih umjetnih stimulansa onda nema druge neg je lud il bolestan ... u te bolesnike ti ja spadam al tako cijeli život ... a nije da me se nije probalo liječiti od toga jer nije normalno bit dobre volje osim ako nisi dobio na lottu, nešto ti se lijepo dogodilo i slično ....  a šta ću, tolko mi je godina već u dupetu i svi napori da me se izliječi završili fijaskom da sam se već pomirila sa svojim stanjem pa tko me može trpit vakom, trpi ... tko ne može, ne mora glistooo!!! - Page 2 1619348112 dok mi noge i ruke ne počnu otpadat i trulit, meni dobro i sretna da ih imam glistooo!!! - Page 2 3114667799

neke stvari svijesno il polusvijesno uviđaš

problem kancerogenog socjalističkog razuma kojeg nose debili zadojeni anacionalnim fašizmom je najveće zlo na planeti 

nisi ti jadna kriva za to , samo je žalosno da je veoma mali procenat osoba koje to samosvijesno uvide i eliminiraju u svm habitusu 


draga yugogamadi

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  Yehudi 06.06.15 14:52

proba je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
I to su prazne priče...
Ostali narodi hladni, a mi kao veseli i temperamentni.

Nema tu istine

nema vecih depresivaca od rvata. Svi u kurcu, svi nezadovoljni a glave im pune vanjskih i unutrasnjih neprijatelja...

 Danas slušam spiku izmedju 3-4 lika....................kao da sam upa u vremeplov,

 kao da sam se vratio 35 god unazad. Ista ali ista spika.

    Kao ono, vani sve imaju, oni imaju sve a mi ništa, jad i bijeda, kad će kod

  nas biti kao tamo  glistooo!!! - Page 2 1523192931, kad će  naki zakoni kod nas..........bla, bla 

     Dakle stoka sitnog zuba i dalje ništa ne kuži
gdesi bre šidofski fašisto  ,,, šta su to srale te ustaše

 Čestitamti -Dan oslobadjanja Rijeke-od fašista i domaćih izdajnika.

 A usraše ki usraše...............moš misliti njiovi sranja......smrdi do neba.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  proba 07.06.15 5:38

Yehudi je napisao/la:
proba je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:

nema vecih depresivaca od rvata. Svi u kurcu, svi nezadovoljni a glave im pune vanjskih i unutrasnjih neprijatelja...

 Danas slušam spiku izmedju 3-4 lika....................kao da sam upa u vremeplov,

 kao da sam se vratio 35 god unazad. Ista ali ista spika.

    Kao ono, vani sve imaju, oni imaju sve a mi ništa, jad i bijeda, kad će kod

  nas biti kao tamo  glistooo!!! - Page 2 1523192931, kad će  naki zakoni kod nas..........bla, bla 

     Dakle stoka sitnog zuba i dalje ništa ne kuži
gdesi bre šidofski fašisto  ,,, šta su to srale te ustaše

 Čestitamti -Dan oslobadjanja Rijeke-od fašista i domaćih izdajnika.

 A usraše ki usraše...............moš misliti njiovi sranja......smrdi do neba.



evo ja san popizdio tražeći te ustaše materim njiovu ,,,,,,i taman kad san mislio evoga ,,,,a manolić veli on je udbaš


ako ništa drugo , onda se ustaše dobro sktrivaju 

a ti svoj šidofski fašizam iznosiš i širiš javno 


vidiš kako je to različiti ljudi različiti običaji

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  Gost 07.06.15 10:13

proba je napisao/la:g


problem kancerogenog socjalističkog razuma kojeg nose debili zadojeni anacionalnim fašizmom je najveće zlo na planeti 


jebseti ... ja o biologiji ti o pizdarijama al neka, štaš kad si rvat ... dok ti pričaš pizdarije eno srbi opet cure vodaju po plažama ... jučer sa kolegicom ležim na plaži i pričamo o tome kako je nama mladost bila super i kako će ove naše jadne ćerce bit uskraćene ... gledamo po plaži a ono ni jednog poštenog momka, sve neka žgebad ... jebate, sad je običaj za mlade momke sa mamama dolaziti na plažu, sa tetkama ... ono, cijela obitelj se rasprostre a mladić ko neka tetka leži među tetkama, na facama im vidiš da nit im je lijepo nit su tu jer hoće nit znaju šta hoće ... i krenem ja prva kući nekim putem kraj jednog šumarka u kojem smo nekada znali očijukati ljeti i sjetim se na šta je taj dio ličio nekada kad ugladam baš na mjestu gdje je i nekad mladež ašikovala par, dečko baš predivan, stasit, crnomanjast, preplanuo, oči sjajne, crte lica ka mali apolon i kraj njega cura, topi se kolko je on riječima i mimikom obasipa pažnjom ... i pomislim, eto, ipak ima nade, ima još takvih koji ofiraju ne prek fejsa nego i uživo kad prođem kraj mladog para a ono tip se raspričo na čistoj ekavici glistooo!!! - Page 2 3114667799 i umah pomislim, pa ja, šta sam drugo i očekivala ... one rvatine dole na plaži sa tetkama natrackali se kojekakvim sunblokerima da ne izgore, vrte na ručnicima ko masna janjad na ražnju a vamo im i dalje po šumarcima preplanuli srbi cure zabavljaju ... ništa se nije promijenilo iz tih mojih mladih dana, apsolutno ništa ... sve je ostalo isto glistooo!!! - Page 2 3114667799


Gost
Gost


[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  Gost 07.06.15 11:09

sad vidim da se ovo sve piše na temi pod nazivom glista pa da nastavim jer mi je to baš zanimljiva tema ... ne glista, nego ta naša biologija ... sjetila se sa kolegicom tih vremena iz mladih dana i kako su se tipovi trudili ispast face pred nama curama, pa ovi iz zg dolazili sa tenis reketima u ruci ko da im je slijepljen za ruku, surfovima, trakicama oko glave, gumenjacima sa bijesnim motorima na kojima se izležavali natrackati kojekakvim kremicama za lice u bojama, rajfovima ( tada je bilo moderno da muški nose rajf i kreme u bojama preko nosa ko neke pičkice ) ... uglavnom, ubijali se da pokažu kako su sportivo tipovi, pozivali na vožnje gliserima al badava, kad nama dosadno bilo gledati kako oni super surfaju i kako odlično igraju tenis, probaš i taj gliser i dobiješ morsku bolest od jurcanja i upalu mišića od držanja da ne izletiš iz njega i nit si šta doživjela nit uživala ... a ono, na plaži se pojavi preplanuli stasiti beograđanin, nema ništa, nit surf, nit gliser , nit lopticu za ping pong a kamoli najskuplji reket za tenis, samo ručnik preko ramena i pun šarma, humora i dobrih priča i gotovo - odma postane kralj plaže a ovi ostali sa svim mogućim rekvizitima kuću kući sa istim i sami glistooo!!! - Page 2 3114667799

baš mi je bilo drago vidjeti jučer iste prizore ... neka neka glistooo!!! - Page 2 1425538829 neka mi cure imaju na izbor više toga i neka opet na moru momaka iz svih dijelova bivše juge pa da vidimo dokad će ovi naši o dnevnopolitičkim temama i rasprostirati svoje rekvizite po plažama kad im navale ovi sa istoka samo sa ručnikom i šarmom glistooo!!! - Page 2 1619348112 još kad se sjetim onih koji bi na more došli samo sa gitarom ali repertoarom pjesama kojim se može dičit manja diskografska kuća, nemaju šamse ovi šta su ih odgajali kojekakvi drozdovi grozdovi i "ništa prije braka" budaletine glistooo!!! - Page 2 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  antonac 07.06.15 11:39

kišna glista je napisao/la:...nemaju šamse ovi šta su ih odgajali kojekakvi drozdovi grozdovi i "ništa prije braka" budaletine glistooo!!! - Page 2 1425538829
glistooo!!! - Page 2 501000107 ... glistooo!!! - Page 2 11484130 glistooo!!! - Page 2 11484130

_________________
daite im da seru....glistooo!!! - Page 2 29xutcyglistooo!!! - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  Gost 08.06.15 6:55

antonac je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:...nemaju šamse ovi šta su ih odgajali kojekakvi drozdovi grozdovi i "ništa prije braka" budaletine glistooo!!! - Page 2 1425538829
glistooo!!! - Page 2 501000107 ... glistooo!!! - Page 2 11484130 glistooo!!! - Page 2 11484130

jel ovo tipična očinska reakcija tate koji se mora pomiriti sa time da će mu kćer ubrzo početi postajti zela žema ? pa eto, meni to nije neki problem prihvatiti al me uvijek strah da ne nalete na neku žešču budaletinu koja će ih drogirati i izvoditi teže psine al da mi netko može sada garantirati da će sve biti klasika kao nekada sa dečkima pa svak pobrat svoje porcije šta uzbuđenja šta razočarenja, ne bih se brinula uopće ... al jebote, danas kad djeca nestaju, malo malo se moram boriti protiv vlastitih paranoja ... sve mogu zamisliti da mi se dogodi u životu al da mi djeca nestanu i da ne znam gdje su i šta im se dogodilo, to bi me satralo do kraja glistooo!!! - Page 2 684758713 al za sada sam poprilično stabilna glede toga u usporedbi sa nekim očevima... taj moj frend koji ih je tražio je prošvikao na svoju malu pa ga žena morala smirivati da ne pretjeruje i izazove kontraefekat ... sad treba loviti neku zdravu ravnotežu i sačuvati povjerenje djece inače, ako budu imalo na mene, najebala sam svojski ... hormoni ostali isti samo je svijet u kojem se ti hormoni događaju postao drugačiji ... glistooo!!! - Page 2 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  pizda 08.06.15 7:18

Yehudi je napisao/la:
proba je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:

nema vecih depresivaca od rvata. Svi u kurcu, svi nezadovoljni a glave im pune vanjskih i unutrasnjih neprijatelja...

 Danas slušam spiku izmedju 3-4 lika....................kao da sam upa u vremeplov,

 kao da sam se vratio 35 god unazad. Ista ali ista spika.

    Kao ono, vani sve imaju, oni imaju sve a mi ništa, jad i bijeda, kad će kod

  nas biti kao tamo  glistooo!!! - Page 2 1523192931, kad će  naki zakoni kod nas..........bla, bla 

     Dakle stoka sitnog zuba i dalje ništa ne kuži
gdesi bre šidofski fašisto  ,,, šta su to srale te ustaše

 Čestitamti -Dan oslobadjanja Rijeke-od fašista i domaćih izdajnika.

 A usraše ki usraše...............moš misliti njiovi sranja......smrdi do neba.

pa kud sesti lipanj, sta nie treci maj?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  Gost 08.06.15 11:07

Pa gde ces tako Srbe hvaliti?!  Mili Probica odmah zube pustio i grize...grize... glistooo!!! - Page 2 30caqzl

Nasmeja me onim upisom za teniski reket i trake oko glave. glistooo!!! - Page 2 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  Gost 08.06.15 11:18

cat_claw je napisao/la:Pa gde ces tako Srbe hvaliti?!  Mili Probica odmah zube pustio i grize...grize... glistooo!!! - Page 2 30caqzl

Nasmeja me onim upisom za teniski reket i trake oko glave. glistooo!!! - Page 2 30caqzl

a šta mogu kad je tako ... jučer sam saznala i gdje odsjedaju takvi - u samostanu kraj plaže ... ruku bih dala u vatru da papa dirigira sva ta izmirenja odozgo ko šta nam je biskupa postavio koji isto radi odozdo ... a proba će morati progutati istinu da i nakon tite ima tito samo se zove papa glistooo!!! - Page 2 1619348112 kako nas je sve skupa lijepo opro u bosni i uvalijo nam bratstvo i jedinstvo preko oltara glistooo!!! - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  proba 09.06.15 4:13

cat_claw je napisao/la:Pa gde ces tako Srbe hvaliti?!  Mili Probica odmah zube pustio i grize...grize... glistooo!!! - Page 2 30caqzl

Nasmeja me onim upisom za teniski reket i trake oko glave. glistooo!!! - Page 2 30caqzl
viđela ciganka srpski kurac u temi ,,,,,, PA KO MUVA NA GOVNO aterirala

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  proba 09.06.15 4:15

kišna glista je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Pa gde ces tako Srbe hvaliti?!  Mili Probica odmah zube pustio i grize...grize... glistooo!!! - Page 2 30caqzl

Nasmeja me onim upisom za teniski reket i trake oko glave. glistooo!!! - Page 2 30caqzl

a šta mogu kad je tako ... jučer sam saznala i gdje odsjedaju takvi - u samostanu kraj plaže ... ruku bih dala u vatru da papa dirigira sva ta izmirenja odozgo ko šta nam je biskupa postavio koji isto radi odozdo ... a proba će morati progutati istinu da i nakon tite ima tito samo se zove papa glistooo!!! - Page 2 1619348112  kako nas je sve skupa lijepo opro u bosni i uvalijo nam bratstvo i jedinstvo preko oltara glistooo!!! - Page 2 1523192931
jebenti boga i papi kad ga gamad yugoslovenstva voli više od tita
a ako je to na glavotoku , to su bunjevci

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  proba 09.06.15 4:19

kišna glista je napisao/la:
antonac je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:...nemaju šamse ovi šta su ih odgajali kojekakvi drozdovi grozdovi i "ništa prije braka" budaletine glistooo!!! - Page 2 1425538829
glistooo!!! - Page 2 501000107 ... glistooo!!! - Page 2 11484130 glistooo!!! - Page 2 11484130

jel ovo tipična očinska reakcija tate koji se mora pomiriti sa time da će mu kćer ubrzo početi postajti zela žema ? pa eto, meni to nije neki problem prihvatiti al me uvijek strah da ne nalete na neku žešču budaletinu koja će ih drogirati i izvoditi teže psine al da mi netko može sada garantirati da će sve biti klasika kao nekada sa dečkima pa svak pobrat svoje porcije šta uzbuđenja šta razočarenja, ne bih se brinula uopće ... al jebote, danas kad djeca nestaju, malo malo se moram boriti protiv vlastitih paranoja ... sve mogu zamisliti da mi se dogodi u životu al da mi djeca nestanu i da ne znam gdje su i šta im se dogodilo, to bi me satralo do kraja glistooo!!! - Page 2 684758713  al za sada sam poprilično stabilna glede toga u usporedbi sa nekim očevima... taj moj frend koji ih je tražio je prošvikao na svoju malu pa ga žena morala smirivati da ne pretjeruje i izazove kontraefekat ... sad treba loviti neku zdravu ravnotežu i sačuvati povjerenje djece inače, ako budu imalo na mene, najebala sam svojski ... hormoni ostali isti samo je svijet u kojem se ti hormoni događaju postao drugačiji ... glistooo!!! - Page 2 3114667799  
aj ne seri 
nisi znala dici ćaću ,,,,,a kamolićeš čovka nać ..... 

iz teme je vidno kolkotije bolestan izbor imaš ,,, ako misliš svojoj dici pomoć ,,,,,biž sa teme

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  Gost 09.06.15 5:40

Ljubomorna sam, svi najbolji kurci rvacke na glistu naskacu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  Gost 09.06.15 6:54

proba je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Pa gde ces tako Srbe hvaliti?!  Mili Probica odmah zube pustio i grize...grize... glistooo!!! - Page 2 30caqzl

Nasmeja me onim upisom za teniski reket i trake oko glave. glistooo!!! - Page 2 30caqzl

a šta mogu kad je tako ... jučer sam saznala i gdje odsjedaju takvi - u samostanu kraj plaže ... ruku bih dala u vatru da papa dirigira sva ta izmirenja odozgo ko šta nam je biskupa postavio koji isto radi odozdo ... a proba će morati progutati istinu da i nakon tite ima tito samo se zove papa glistooo!!! - Page 2 1619348112  kako nas je sve skupa lijepo opro u bosni i uvalijo nam bratstvo i jedinstvo preko oltara glistooo!!! - Page 2 1523192931
jebenti boga i papi kad ga gamad yugoslovenstva voli više od tita
a ako je to na glavotoku , to su bunjevci

ma kakav glavotok ... ne živim ti ja u brzcu ... i nisu bunjevci

Gost
Gost


[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  Gost 09.06.15 6:55

proba je napisao/la:
nisi znala dici ćaću ,,,,,

pa ne znam ni sad glistooo!!! - Page 2 1523192931 kad ih sam odgajaš, onda nema ćaće ... nije ćaća onaj tko te napravio nego tko te odgojio ... tebe je tvoj bome baš liepo odgojio, milina jedna glistooo!!! - Page 2 4024472575 ... svaka bi te htjela takvog bedastog



.... al za vrane strašit u kukuruzištu glistooo!!! - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  Lena 09.06.15 8:35

Vel'ka Maca je napisao/la:Ljubomorna sam, svi najbolji kurci rvacke na glistu naskacu...
rvacke i onizih stranjstava  glistooo!!! - Page 2 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  Gost 09.06.15 11:13

proba je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Pa gde ces tako Srbe hvaliti?!  Mili Probica odmah zube pustio i grize...grize... glistooo!!! - Page 2 30caqzl

Nasmeja me onim upisom za teniski reket i trake oko glave. glistooo!!! - Page 2 30caqzl
viđela ciganka srpski kurac u temi ,,,,,, PA KO MUVA NA GOVNO aterirala

Ispravak netocnog navoda:
"Vidjeo Ustaski homic srpski curac na temi,,,,PA KO MUVA NA GOVNO aterirao!"


Hajmo sad

Jure i Boban

pa unda

splet ustaskih narodnih igara


Gost
Gost


[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  pizda 09.06.15 11:18

cat_claw je napisao/la:


Hajmo sad

Jure i Boban

pa unda

splet ustaskih narodnih igara


ima i splet ustaskih narodnih kola, plesu u crnim narodnim nosnjama jer nije bilo drugih boja u ducanu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

glistooo!!! - Page 2 Empty Re: glistooo!!!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.