kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bakuta

Stranica 9 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Jehudi 13.10.12 12:03

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:
je Bakuta - Page 9 684758713, jebate, sad sam malo skocijo tamo i zamisli sto onaj smrad od Esca pise. Da je zbog mene banirao Lava jer je meni kao smetao. A shupak mi pisao da ga baniram cim se pojavi pod nekim novim nickom jer mu hoce hackirat forum, uvaliti abuse i sto ti ja znam sto... Bakuta - Page 9 1523192931

I ti se tome kao nesto cudis? Bakuta - Page 9 3111943984 Kad je Esco bio kriv za bilo sto? Njemu je uvijek netko drugi kriv, od porezne, preko sabora, MUP-a, pa do Pizde. Sto se nove ljubavi tice izmedju njega i Lava ne brini, ne bude to dugo Bakuta - Page 9 1619348112

A kako je tada bilo to svi znamo, ta citali smo, druga je stvar kaj on misli da imamo samo kratkorocnu memoriju Bakuta - Page 9 3111943984

Napisala bi ja Izvjestaj ali ocu kurac u ovakvim serverskim uvjetima.

U sljedeći izvještaj-darla- uvrstiti aktualna dogadjanja kao i poveznice.

Neuspjeli pokušaj Reconqviste po rvatckim otocima.Propala evangelizacija domorodaca na otocima.

Ghostbusterizacija neuspjela jer demoni nisu pobigli od Tamjana i sl. Bakuta - Page 9 3384354616
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 12:03

taja je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:Meni je ovo sve bas tuzno.
Ne mogu se prestati cuditi i pitati...


Idem gledati BB.
Pa tako - Laku noc. Bakuta - Page 9 684758713

Ovdje je BB interesantniji Bakuta - Page 9 1658420748


Izgleda kao da sam napisala da idem gledati Big Brother... Bakuta - Page 9 684758713
A zapravo se radi o Breaking Bad. I nema nekih velikih razlika u odnosu na forum... Bakuta - Page 9 684758713
Salu na stranu, zaista zanimljiva serija. Kako dobar covek koga zadese zivotne nesrece pokusa da na svaki nacin, pa i lazima, kriminalom, zlodelima, da odrzi i spasi ono sto mu je bitno i sto voli, a na kraju potpuno izgubi osecaj za realnost i unisti ono za sta se grcevito drzao i za sta se borio. I izgubi ljubav.

Sve ovo sto se juce i sinoc dogodilo...tuzno.Nisam sve mogka ni citati. Zao mi je Mel koja je dozivela da je neko koga je volela i kome je pomagala optuzi za onaku jednu ozbiljnu stvar. Znam,Mel se cini jaka, i ako niko od nas zapravo ne moze ni zamisliti kako se oseca zbog svega, ali ona ce to preziveti, jer zna da nije uradila nista lose, a to saznanje coveku daje mir, strpljenje i istrajnost.
Ali sta ce Dya raditi sa svojim svetom u kojem vladaju crna magija, sotone i nesrece 3x7?! Bakuta - Page 9 2329918616
...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 12:17

Cat_Claw je napisao/la:
Ali sta ce Dya raditi sa svojim svetom u kojem vladaju crna magija, sotone i nesrece 3x7?! Bakuta - Page 9 2329918616
...

Imam prijedlog: nek ide na sud u Strzburu....tamo će joj pomoći. Bakuta - Page 9 1656216332

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  pizda 13.10.12 12:33

Jehudi je napisao/la:

U sljedeći izvještaj-darla- uvrstiti aktualna dogadjanja kao i poveznice.

Neuspjeli pokušaj Reconqviste po rvatckim otocima.Propala evangelizacija domorodaca na otocima.

Ghostbusterizacija neuspjela jer demoni nisu pobigli od Tamjana i sl. Bakuta - Page 9 3384354616

Bakuta - Page 9 1523192931 Bakuta - Page 9 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 12:57

Btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Eto nam Dye tu, ak je to ona Duhsakuhačom?
Dyo , dobro jutro.



duh je jedan pošteni i veliki hrvat....ali tu i tamo zastrani Bakuta - Page 9 3111943984

Bakuta - Page 9 3111943984

@Dromsi ne vjerujem da je nakon svega Diji do forumašenja i razvlačenja svega u nedogled. tamo sam ti napisala što možeš napraviti. Bakuta - Page 9 684758713
Kao što vidiš Dyi je do forumašenja i dalje. Pročitala sam preporuku al ne hvala, ne mogu joj ja pomoći. Ti si znala i znaš bolje njenu anamnezu od mene, Hien, Malaniz a i ostali koji su dulje na forumu. Napisala sam na forumu nekoliko puta , jasno i glasni bez verbalnog karatea , ženo trebaš pomoć. Nisam ju ni ismijavala niti vrijeđala. Cijela ova priča nije za ismijavanje.
Dyi sam valjda sad i mail poslala, bar sam ju tak shvatila ( ak nisam pogrješila, opet). Ničim ju razuvjerit neću moći, ako tako misli.
Želudac me boli od tog sranja koji mi nije fakat trebao. Sad ću ko K.M. kukat da ja uvijek upadnem u ovakva govna, oćito ih baš tražim, mislim govna.
@ Fala Ljubitelju pipice , na kori od banane to mi je uljepšalo jutro.
@ Fala Taji na razumjevanju i zdušnom branjenju
@Pizdi na " tuki "blizu si,maltene u sridu
@Darla ti si ipak jedan senzi komad
@ Kišna sory
@Sara za kraj, žao mi je kaj je naše druženje tak bilo kratko. Nekoliko puta sam ti se pokušela približiti, pružajući prijateljsku ruku prva ( iako sam starija), bez obzira na obostrano izrečeno, odbila si me ignorirajući.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  taja 13.10.12 13:04

dromsin je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Eto nam Dye tu, ak je to ona Duhsakuhačom?
Dyo , dobro jutro.



duh je jedan pošteni i veliki hrvat....ali tu i tamo zastrani Bakuta - Page 9 3111943984

Bakuta - Page 9 3111943984

@Dromsi ne vjerujem da je nakon svega Diji do forumašenja i razvlačenja svega u nedogled. tamo sam ti napisala što možeš napraviti. Bakuta - Page 9 684758713
Kao što vidiš Dyi je do forumašenja i dalje. Pročitala sam preporuku al ne hvala, ne mogu joj ja pomoći. Ti si znala i znaš bolje njenu anamnezu od mene, Hien, Malaniz a i ostali koji su dulje na forumu. Napisala sam na forumu nekoliko puta , jasno i glasni bez verbalnog karatea , ženo trebaš pomoć. Nisam ju ni ismijavala niti vrijeđala. Cijela ova priča nije za ismijavanje.
Dyi sam valjda sad i mail poslala, bar sam ju tak shvatila ( ak nisam pogrješila, opet). Ničim ju razuvjerit neću moći, ako tako misli.
Želudac me boli od tog sranja koji mi nije fakat trebao. Sad ću ko K.M. kukat da ja uvijek upadnem u ovakva govna, oćito ih baš tražim, mislim govna.
@ Fala Ljubitelju pipice , na kori od banane to mi je uljepšalo jutro.
@ Fala Taji na razumjevanju i zdušnom branjenju
@Pizdi na " tuki "blizu si,maltene u sridu
@Darla ti si ipak jedan senzi komad
@ Kišna sory
@Sara za kraj, žao mi je kaj je naše druženje tak bilo kratko. Nekoliko puta sam ti se pokušela približiti, pružajući prijateljsku ruku prva ( iako sam starija), bez obzira na obostrano izrečeno, odbila si me ignorirajući.

Pa nije druženje još gotovo, zar ne?

Dromsi :.no-no:
nemoj me razočarati i prestati pisati.
Nisi ti mimoza da te takve stvari natjeraju da odustaneš
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 13:14

taja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:



duh je jedan pošteni i veliki hrvat....ali tu i tamo zastrani Bakuta - Page 9 3111943984

Bakuta - Page 9 3111943984

@Dromsi ne vjerujem da je nakon svega Diji do forumašenja i razvlačenja svega u nedogled. tamo sam ti napisala što možeš napraviti. Bakuta - Page 9 684758713
Kao što vidiš Dyi je do forumašenja i dalje. Pročitala sam preporuku al ne hvala, ne mogu joj ja pomoći. Ti si znala i znaš bolje njenu anamnezu od mene, Hien, Malaniz a i ostali koji su dulje na forumu. Napisala sam na forumu nekoliko puta , jasno i glasni bez verbalnog karatea , ženo trebaš pomoć. Nisam ju ni ismijavala niti vrijeđala. Cijela ova priča nije za ismijavanje.
Dyi sam valjda sad i mail poslala, bar sam ju tak shvatila ( ak nisam pogrješila, opet). Ničim ju razuvjerit neću moći, ako tako misli.
Želudac me boli od tog sranja koji mi nije fakat trebao. Sad ću ko K.M. kukat da ja uvijek upadnem u ovakva govna, oćito ih baš tražim, mislim govna.
@ Fala Ljubitelju pipice , na kori od banane to mi je uljepšalo jutro.
@ Fala Taji na razumjevanju i zdušnom branjenju
@Pizdi na " tuki "blizu si,maltene u sridu
@Darla ti si ipak jedan senzi komad
@ Kišna sory
@Sara za kraj, žao mi je kaj je naše druženje tak bilo kratko. Nekoliko puta sam ti se pokušela približiti, pružajući prijateljsku ruku prva ( iako sam starija), bez obzira na obostrano izrečeno, odbila si me ignorirajući.

Pa nije druženje još gotovo, zar ne?

Dromsi Bakuta - Page 9 3754230991
nemoj me razočarati i prestati pisati.
Nisi ti mimoza da te takve stvari natjeraju da odustaneš
naravno da nije gotovo, neg sam u jednom postu htjela sve nabrojati.
Mogu se sad malo uvlačiti u tvoju guzičicu.
Koji dobar komad moj mačić ima. Bakuta - Page 9 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 13:42

Cat_Claw je napisao/la:

Sve ovo sto se juce i sinoc dogodilo...tuzno.Nisam sve mogka ni citati. Zao mi je Mel koja je dozivela da je neko koga je volela i kome je pomagala optuzi za onaku jednu ozbiljnu stvar. Znam,Mel se cini jaka, i ako niko od nas zapravo ne moze ni zamisliti kako se oseca zbog svega, ali ona ce to preziveti, jer zna da nije uradila nista lose, a to saznanje coveku daje mir, strpljenje i istrajnost.
Ali sta ce Dya raditi sa svojim svetom u kojem vladaju crna magija, sotone i nesrece 3x7?! Bakuta - Page 9 2329918616
...

nemoj biti tužna zbog mene...ali stvarno...nije meni ovo ni novo nit neočekivano samo sam se nadala da neće ići do kraja i javno zbog sebe same ... a mjesecima gledam šta radi, i poslala joj u augustu čak i jedan mail da joj dam do znanja da vidim šta radi ....vjerovala da će joj to biti neka satisfakcija pa možda napravi i neki pozitivan pomak pa nam se dya vrati kakvu smo ju znali, sa temama o politici, vođenju računovodstva, kućanstva... al eto, kad su je tamo na onom forumu počeli pritiskati, dya sve ispričala na svoj način i sad se samo nadam da joj je lakše ... a za mene neka nitko ne brine... meni je savjest čista...kad je tražila pomoć pomogla ne znajući da ću joj time zapravo samo odmoći i nahraniti paranoje kojima se hrani već godinama...jebiga, ja mislila da stvarno pomažem ženi koja se oporavlja od operacije srca a pojma nisam znala za ovo drugo .... al dobro, šta je tu je... ja sam dobro a dyi se nadam da će biti isto tako dobro i nije mi žao da je bila kod mene... meni je bio užitak vidjeti kako se one tri cure lijepo zabavljale i imale nenadani izlet na more, noću se hihotale u sobi...unatoč dyinim mrzovoljama ( a tada pojma nisam imala zašto je takva, iskreno joj probala pomoći da vidim tko ju to ljuti i nije mi ni na kraj pameti bila da sam to ja jer sam takva kakva jesam, uvijek nasmijana i spremna za zabavu ) ipak mi je kuća tih dana bila puna mladenačkog smijeha i priče ... meni je bilo više žao vas forumaša koji ste se prepali da tu stvarno netko hakira i radi sve ono za što me dya optužila da radim a nisam znala kako reć... jebga, nemreš nekoga tako javno odati što mu je teško u svijetu koji je gradio godinama i samo aktere mijenja ... al sad kad se sama odala, valjda je svima jasno ... i ne dyi ništa zamjerati... vjerovati da će joj biti bolje i da će naći načina da se podigne na noge i krene dalje onako kako ona zamišlja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 13:56

dromsin je napisao/la:
@ Kišna sory

dromsi, prihvaćam ispriku al samo zato da tebi bude lakše i staviš tu epizodu iza sebe ... ni u jednom trenutku nisam ni pomislila da si ti kriva...nije zapravo nitko kriv... jebiga, neke stvari se jednostavno dogode i u virtuali je teško znati, a oni koji znaju ne mogu to reć i nije u redu da se nepoznatim ljudima prenose takve informacije iz rl ... jer i da sam rekla, jebat ga, šta to znači vama koji me ne poznajete uživo? apsolutno ništa... mogli ste komotno reći da sam zla i da namjerno hoću nekoga diskreditirati zato jer mi nije po mom guštu ... i ne, ne mrzim dyu, nije mi prestala biti draga, samo sam svjesna da joj ne mogu pomoći i da hoću...al dobro da je ona sama išla objaviti brisani post a ne ona koja došla snimati ... jebote, al bi to bio proser godine Bakuta - Page 9 1354420400uf, kako je počelo još je sve dobro završilo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 14:20

dromsin je napisao/la:
Želudac me boli od tog sranja koji mi nije fakat trebao. Sad ću ko K.M. kukat da ja uvijek upadnem u ovakva govna, oćito ih baš tražim, mislim govna.

Bakuta - Page 9 1619348112
pa imete nešto zajedničko vas dvije... reagirate "na prvu loptu" a poslije se čudite kako vam se to OPET moglo dogoditi... Bakuta - Page 9 1523192931
ne beri brige... i sama sam u tom vatrenom trojstvu (ovan, lav i strijelac), samo sam malo duže od vas na ovim prostorima pa sam naučila pustiti da stvari malo odleže... pokvarljiva roba brzo zasmrdi, ne treba se sve konzumirati Bakuta - Page 9 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Lena 13.10.12 16:07

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:

ali ti nije bilo teško pizdit Bakuta - Page 9 1523192931

dromsin ironična?pa ne ide to uz nju....nisi je ubrao

krivo shvatijo pa sam se zeni i ispricao. Di si ti bila kad je grmilo?Bakuta - Page 9 684758713
Sto se ironije tice, svi to znamo bit, bila je i dromsica, na ovoj temi a onda se iznenada predomislila ("informacije") a ja mislijo da je i dalje ironicna. Nazalost, nije bila...
Sta je Jagodin forum van snage?



radim kao konj/ica i nažalost ne mogu pizdakat ( kao nekad davnooo šmrc, šmrc ) preko radnog vremena Bakuta - Page 9 1523192931

ma nije ona ironična...ne ...može bit malo nazgrapna,ali teško da je ironija vodi....ja je tako vidim....

jagodin forum?pa jebemu ja ništa ne poberem kako se stanje mijenja,a i vlasnici Bakuta - Page 9 3601362807

ja sad i tamo...sve radi....

hien je malo u bedu jer su reflektori malo van njegova kruga,ali sve ok....kolo se vrtiBakuta - Page 9 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  darla 13.10.12 16:57

Posto sam tehnicki henikepirana onda cu sve udjuture.

Ljubitelju nisam ja,nisam,o je sve Pickojilo kriv naveo me na krivi put Bakuta - Page 9 2329918616 Bakuta - Page 9 1658420748

Jehudi,jako dobre natuknice Bakuta - Page 9 1523192931:

Lasto suglasna sa tobom glede konstatacije tko dominira onim forumom.Bakuta - Page 9 3111943984

Dromsi,tnx Bakuta - Page 9 684758713

I na kraju, Esco pedercino, kucka ti je ona koja te okotila. Ja sam ti svoje rekla, a ti razmisli koliko me zelis izazivati.
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 17:30

Štiva masovno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 18:49

Time traveler je napisao/la:Štiva masovno.

mugu ti ovde odgovoriti? ne diže mi se ona tema a niti mi se čita sav taj izveštaj o seciranju mojih osećanja... pročitala sam da misliš kako nisam imala lošu nameru,
naravno da nisam i da je onaj komentar sa xy ponovljenih "jebalo te ovo i ono" više ironija nego frustracija i histerija.
nemoj se zbog mene osećati neprijatno na forumu i nemoj bacati televizor tj. kompjuter kroz prozor.
možda sam i ja u jednom trenutku imala osećaj jednake iziritiranosti tvojim komentarima pa sam umalo šutnula lap u komšijino dvorište..
dakle, sve je to prošlo, ništa se spektakularno niti dramatično nije ni desilo (da jeste, kurac bi se sad kucali na forumu Bakuta - Page 9 1523192931 ...
a ako me nekad i nazoveš pogrdnim imenom, to ću pokušati da doživim otprilike kao da mi je napisao ljubitelj ili neko do koga mi kurca nije stalo.
dakle, mica nikoga neće jašiti i šamarati,
niti je moćna niti zna kako Bakuta - Page 9 1425538829
i da stavimo više tačku na ovo, jer kako vidiš, ima i težih slučajeva međusobnog nesporazuma od našeg Bakuta - Page 9 684758713




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 19:12

Micika I of Siberia je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Štiva masovno.

mugu ti ovde odgovoriti? ne diže mi se ona tema a niti mi se čita sav taj izveštaj o seciranju mojih osećanja... pročitala sam da misliš kako nisam imala lošu nameru,
naravno da nisam i da je onaj komentar sa xy ponovljenih "jebalo te ovo i ono" više ironija nego frustracija i histerija.
nemoj se zbog mene osećati neprijatno na forumu i nemoj bacati televizor tj. kompjuter kroz prozor.
možda sam i ja u jednom trenutku imala osećaj jednake iziritiranosti tvojim komentarima pa sam umalo šutnula lap u komšijino dvorište..
dakle, sve je to prošlo, ništa se spektakularno niti dramatično nije ni desilo (da jeste, kurac bi se sad kucali na forumu Bakuta - Page 9 1523192931 ...
a ako me nekad i nazoveš pogrdnim imenom, to ću pokušati da doživim otprilike kao da mi je napisao ljubitelj ili neko do koga mi kurca nije stalo.
dakle, mica nikoga neće jašiti i šamarati,
niti je moćna niti zna kako Bakuta - Page 9 1425538829
i da stavimo više tačku na ovo, jer kako vidiš, ima i težih slučajeva međusobnog nesporazuma od našeg Bakuta - Page 9 684758713




(i odgovoriš, što pitaš ikako?)

Daj ne mogu vjerovati..

Nećeš više? pa taman nas je krenulo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 19:21

mogu ti ovde odgovoriti..više kao izvinjavanje za upad na temu, a ne kao pitanje.
ne znam kako da ti dokažem da nemam nameru više da reagujem na bilo šta što napišeš. yebiga, stvarno nemam.



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 19:33

Micika I of Siberia je napisao/la:mogu ti ovde odgovoriti..više kao izvinjavanje za upad na temu, a ne kao pitanje.
ne znam kako da ti dokažem da nemam nameru više da reagujem na bilo šta što napišeš. yebiga, stvarno nemam.



ma štaš dokazivati?

Bakuta - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcTajdQlYTJLS-cEKjRUWDlCZagkq1-LSwLMs7GYsLX9frp7aRut

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 19:43

pitanje: da li smem na ovo da odgovorim?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 19:57

Micika I of Siberia je napisao/la:pitanje: da li smem na ovo da odgovorim?

1000 post....


Naravno da smiješ, mislim koje nepotrebno pitanje. Ne trebaš ništa dokazivati, jasno je meni, barem većina...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 19:58

Micika I of Siberia je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Štiva masovno.

mugu ti ovde odgovoriti? ne diže mi se ona tema a niti mi se čita sav taj izveštaj o seciranju mojih osećanja... pročitala sam da misliš kako nisam imala lošu nameru,
naravno da nisam i da je onaj komentar sa xy ponovljenih "jebalo te ovo i ono" više ironija nego frustracija i histerija.
nemoj se zbog mene osećati neprijatno na forumu i nemoj bacati televizor tj. kompjuter kroz prozor.
možda sam i ja u jednom trenutku imala osećaj jednake iziritiranosti tvojim komentarima pa sam umalo šutnula lap u komšijino dvorište..
dakle, sve je to prošlo, ništa se spektakularno niti dramatično nije ni desilo (da jeste, kurac bi se sad kucali na forumu Bakuta - Page 9 1523192931 ...
a ako me nekad i nazoveš pogrdnim imenom, to ću pokušati da doživim otprilike kao da mi je napisao ljubitelj ili neko do koga mi kurca nije stalo.
dakle, mica nikoga neće jašiti i šamarati,
niti je moćna niti zna kako Bakuta - Page 9 1425538829
i da stavimo više tačku na ovo, jer kako vidiš, ima i težih slučajeva međusobnog nesporazuma od našeg Bakuta - Page 9 684758713




ajd ne seruckaj... tipučno za tebe...ne ideš tamo gdje treba riplaj neg tamo di ima publike...il tamo di ti misliš da ima publike pa oš sebe u centar zapičit sa svojim skrhanim emociama ...nije ovo tema o tebi nego o dromsici pa lijepo begaj na svoju temu koja je o tebi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 20:01

nisam ni čitala o kome je .šta ima veze, odgovorila čoveku, neću više uzurpirati temu.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  antonac 13.10.12 20:03

Micika I of Siberia je napisao/la: nisam ni čitala o kome je .šta ima veze, odgovorila čoveku, neću više uzurpirati temu.


ma iebetese....Bakuta - Page 9 1523192931....ja isto ne citam o cemu je riec.....ako imam sta rec, iskrcam bilo di.....samo napried....Bakuta - Page 9 1523192931

_________________
daite im da seru....Bakuta - Page 9 29xutcyBakuta - Page 9 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 20:05

Micika I of Siberia je napisao/la: nisam ni čitala o kome je .šta ima veze, odgovorila čoveku, neću više uzurpirati temu.


a jesi mimozasta...zajebavam te

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 20:06

kišna glista je napisao/la:
Micika I of Siberia je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Štiva masovno.

mugu ti ovde odgovoriti? ne diže mi se ona tema a niti mi se čita sav taj izveštaj o seciranju mojih osećanja... pročitala sam da misliš kako nisam imala lošu nameru,
naravno da nisam i da je onaj komentar sa xy ponovljenih "jebalo te ovo i ono" više ironija nego frustracija i histerija.
nemoj se zbog mene osećati neprijatno na forumu i nemoj bacati televizor tj. kompjuter kroz prozor.
možda sam i ja u jednom trenutku imala osećaj jednake iziritiranosti tvojim komentarima pa sam umalo šutnula lap u komšijino dvorište..
dakle, sve je to prošlo, ništa se spektakularno niti dramatično nije ni desilo (da jeste, kurac bi se sad kucali na forumu Bakuta - Page 9 1523192931 ...
a ako me nekad i nazoveš pogrdnim imenom, to ću pokušati da doživim otprilike kao da mi je napisao ljubitelj ili neko do koga mi kurca nije stalo.
dakle, mica nikoga neće jašiti i šamarati,
niti je moćna niti zna kako Bakuta - Page 9 1425538829
i da stavimo više tačku na ovo, jer kako vidiš, ima i težih slučajeva međusobnog nesporazuma od našeg Bakuta - Page 9 684758713




ajd ne seruckaj... tipučno za tebe...ne ideš tamo gdje treba riplaj neg tamo di ima publike...il tamo di ti misliš da ima publike pa oš sebe u centar zapičit sa svojim skrhanim emociama ...nije ovo tema o tebi nego o dromsici pa lijepo begaj na svoju temu koja je o tebi
Bakuta - Page 9 3254918042na zapadu ništa novo, osim kaj se ja ne usudim više beknuti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Gost 13.10.12 20:07

kišna glista je napisao/la:
Micika I of Siberia je napisao/la: nisam ni čitala o kome je .šta ima veze, odgovorila čoveku, neću više uzurpirati temu.


a jesi mimozasta...zajebavam te

dala si mi ideju, aj u kiki Bakuta - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bakuta - Page 9 Empty Re: Bakuta

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.