kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za druga/ricu Admin

Go down

Za druga/ricu Admin Empty Za druga/ricu Admin

Postaj  Red Demigod 12.10.12 22:58

Htio bih promijeniti nick i kupio sam obrazac 25A/13-1C s kojim su mi rekli da se javim u matični ured u koji je zaveden moj pradjed da bi mi dali forumalar C21-B/5 za uzgoj piliča, poslove razminiravanja, nastupa na Euroviziji i mijenjanje nickova.

E, sad! Tam piše da je formular samo za mijenjanje nickova na chatu i za saborske zastupnike pa me zanima je li moram ići po formular C21-B/5a koji je i za mijenjanje nickova na Forumu jer rekli su da taj moram podići u zemlji gdje su moji preci u 7. stoljeću ili ranije stigli u Hrvatsku (ili u Nagykaniszy ako su stigli nakon 7. st.) pa me zanima da li moram skoknuti do Ulaan Baatora ili Tokija ili možeš ti preko veze promijeniti ovaj totalno bzvz nick koji mi je dal neki mulec u ovaj:

Red Demigod (pazi na velka i mala slova, na č i ć i ije i je!)


Fala! Za druga/ricu Admin 1523192931

_________________
Bez Pape i imama - nek' se jede jeger i špek salama!

Za druga/ricu Admin Smiley-rpg027
Red Demigod
Red Demigod

Broj postova : 126
Join date : 24.09.2012
Age : 110
Lokacija : loče se gdje se stigne

[Vrh] Go down

Za druga/ricu Admin Empty Re: Za druga/ricu Admin

Postaj  Gost 13.10.12 0:18

Ni bog, ni gazda! je napisao/la:Htio bih promijeniti nick i kupio sam obrazac 25A/13-1C s kojim su mi rekli da se javim u matični ured u koji je zaveden moj pradjed da bi mi dali forumalar C21-B/5 za uzgoj piliča, poslove razminiravanja, nastupa na Euroviziji i mijenjanje nickova.

E, sad! Tam piše da je formular samo za mijenjanje nickova na chatu i za saborske zastupnike pa me zanima je li moram ići po formular C21-B/5a koji je i za mijenjanje nickova na Forumu jer rekli su da taj moram podići u zemlji gdje su moji preci u 7. stoljeću ili ranije stigli u Hrvatsku (ili u Nagykaniszy ako su stigli nakon 7. st.) pa me zanima da li moram skoknuti do Ulaan Baatora ili Tokija ili možeš ti preko veze promijeniti ovaj totalno bzvz nick koji mi je dal neki mulec u ovaj:

Red Demigod (pazi na velka i mala slova, na č i ć i ije i je!)


Fala! Za druga/ricu Admin 1523192931


čim kupiš kod blagajnice javne biljege (ovo je ipak javni forum) u iznosu 1oo € (riječima:stoeura) bit će rješeno...
(khm khm trebam li napomenuti da sam ovaj tjedan ja blagajnica Za druga/ricu Admin 3384354616 )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za druga/ricu Admin Empty Re: Za druga/ricu Admin

Postaj  taja 13.10.12 12:42

Ma znala sam...
Al me gamad navodila na krivi put...što ti je loše društvo...Još malo pa ću se i propiti uz vas. Za druga/ricu Admin 1658420748

Red, sad kad si vratio nick, možeš i crljenog
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Za druga/ricu Admin Empty Re: Za druga/ricu Admin

Postaj  Red Demigod 13.10.12 13:00

taja je napisao/la:Ma znala sam...
Al me gamad navodila na krivi put...što ti je loše društvo...Još malo pa ću se i propiti uz vas. Za druga/ricu Admin 1658420748

Red, sad kad si vratio nick, možeš i crljenog

Zar još nisi naučila da se Kultašima ne smije vjerovati?
Nisi čitala u Homerovoj Ilijadi gdje je napisao: "Ne vjeruj Kultašima ni kad darove nose." Za druga/ricu Admin 439160543

_________________
Bez Pape i imama - nek' se jede jeger i špek salama!

Za druga/ricu Admin Smiley-rpg027
Red Demigod
Red Demigod

Broj postova : 126
Join date : 24.09.2012
Age : 110
Lokacija : loče se gdje se stigne

[Vrh] Go down

Za druga/ricu Admin Empty Re: Za druga/ricu Admin

Postaj  Red Demigod 13.10.12 13:04

Bitvice je li se može šibnuti tamo na Seriale ona moja telenovela ili ju moram uploadati ovdje?

To ću ionako kasnije...

_________________
Bez Pape i imama - nek' se jede jeger i špek salama!

Za druga/ricu Admin Smiley-rpg027
Red Demigod
Red Demigod

Broj postova : 126
Join date : 24.09.2012
Age : 110
Lokacija : loče se gdje se stigne

[Vrh] Go down

Za druga/ricu Admin Empty Re: Za druga/ricu Admin

Postaj  Gost 13.10.12 15:03

Red Demigod je napisao/la:Bitvice je li se može šibnuti tamo na Seriale ona moja telenovela ili ju moram uploadati ovdje?

To ću ionako kasnije...

mislim da još uvjek ne može... šibni tu pa ću je prebaciti tamo
evo prebacit ću i onu tvoju temu tu da dodaš tekstove koji fale... poslije je vratim na onaj pdf Za druga/ricu Admin 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za druga/ricu Admin Empty Re: Za druga/ricu Admin

Postaj  orion 13.10.12 17:02

Red Za druga/ricu Admin 3260170596 .... bijo si mi jedan od sumljivih od prvoga dana. Internacijonalni kontrašpijunaš u liku zekoslava mrkve Za druga/ricu Admin 171927698
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Za druga/ricu Admin Empty Re: Za druga/ricu Admin

Postaj  Red Demigod 13.10.12 17:12

orion je napisao/la:Red Za druga/ricu Admin 3260170596 .... bijo si mi jedan od sumljivih od prvoga dana. Internacijonalni kontrašpijunaš u liku zekoslava mrkve Za druga/ricu Admin 171927698

Pa nije bil Zekoslav, nego Sylvester i Tweety.

_________________
Bez Pape i imama - nek' se jede jeger i špek salama!

Za druga/ricu Admin Smiley-rpg027
Red Demigod
Red Demigod

Broj postova : 126
Join date : 24.09.2012
Age : 110
Lokacija : loče se gdje se stigne

[Vrh] Go down

Za druga/ricu Admin Empty Re: Za druga/ricu Admin

Postaj  Gost 13.10.12 17:24

Red Demigod je napisao/la:
orion je napisao/la:Red Za druga/ricu Admin 3260170596 .... bijo si mi jedan od sumljivih od prvoga dana. Internacijonalni kontrašpijunaš u liku zekoslava mrkve Za druga/ricu Admin 171927698

Pa nije bil Zekoslav, nego Sylvester i Tweety.

zato su i posumnjali da si aleluja 3x

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za druga/ricu Admin Empty Re: Za druga/ricu Admin

Postaj  Red Demigod 14.10.12 16:43

Btw je napisao/la:
Red Demigod je napisao/la:
orion je napisao/la:Red Za druga/ricu Admin 3260170596 .... bijo si mi jedan od sumljivih od prvoga dana. Internacijonalni kontrašpijunaš u liku zekoslava mrkve Za druga/ricu Admin 171927698

Pa nije bil Zekoslav, nego Sylvester i Tweety.

zato su i posumnjali da si aleluja 3x


To je i bila namjera. Štoviše, taj avatar je i bio jedan od alelujinih - a Sylvestera i Tweetya je furao zato jer ih Baldrick obožava - ako se dobro sjećam tih praprapradavnih vremena... Za druga/ricu Admin 1523192931

_________________
Bez Pape i imama - nek' se jede jeger i špek salama!

Za druga/ricu Admin Smiley-rpg027
Red Demigod
Red Demigod

Broj postova : 126
Join date : 24.09.2012
Age : 110
Lokacija : loče se gdje se stigne

[Vrh] Go down

Za druga/ricu Admin Empty Re: Za druga/ricu Admin

Postaj  Gost 14.10.12 22:06

Red Demigod je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Red Demigod je napisao/la:
orion je napisao/la:Red Za druga/ricu Admin 3260170596 .... bijo si mi jedan od sumljivih od prvoga dana. Internacijonalni kontrašpijunaš u liku zekoslava mrkve Za druga/ricu Admin 171927698

Pa nije bil Zekoslav, nego Sylvester i Tweety.

zato su i posumnjali da si aleluja 3x


To je i bila namjera. Štoviše, taj avatar je i bio jedan od alelujinih - a Sylvestera i Tweetya je furao zato jer ih Baldrick obožava - ako se dobro sjećam tih praprapradavnih vremena... Za druga/ricu Admin 1523192931

ja sam Aleluju "srela" kad je već proganjao Tweetya, ali sam zbog Sylvestera skužila da pokušavaš sve zavesti na krivi trag

osim toga uopće se ne izražavaš kao Baldrick, a još manje kao Aleluja...Baldrick piše sažeto (poštujući gramatiku i pravospis kao i ti) , ali reže poput skalpela... ti si puno "mekši" u obraćanju (da ne kažem pristojniji Za druga/ricu Admin 1523192931) pa ti napisah u prvom postu da izgleda kao da si se najeo perja (paperjasto) Za druga/ricu Admin 3601362807

sto posto sam bila sigurna tek kad si otvorio temu "Što poznati...."

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za druga/ricu Admin Empty Re: Za druga/ricu Admin

Postaj  Red Demigod 15.10.12 0:25

Btw je napisao/la:

ja sam Aleluju "srela" kad je već proganjao Tweetya, ali sam zbog Sylvestera skužila da pokušavaš sve zavesti na krivi trag

osim toga uopće se ne izražavaš kao Baldrick, a još manje kao Aleluja...Baldrick piše sažeto (poštujući gramatiku i pravospis kao i ti) , ali reže poput skalpela... ti si puno "mekši" u obraćanju (da ne kažem pristojniji Za druga/ricu Admin 1523192931) pa ti napisah u prvom postu da izgleda kao da si se najeo perja (paperjasto) Za druga/ricu Admin 3601362807

sto posto sam bila sigurna tek kad si otvorio temu "Što poznati...."

Namjera je bila samo vizualne prirode - kad je Aleluja u pitanju, ne bih mogao ni njegove naslove "iskopirati", a kamo li cijele teme...
"Jesti jabuku mami gromove nebeske" ili - onaj intergalaktičko poznati - "Olamp tvoj univer nemilosrdni"... Ma, tko to može kopirati??? Za druga/ricu Admin 3027872506

_________________
Bez Pape i imama - nek' se jede jeger i špek salama!

Za druga/ricu Admin Smiley-rpg027
Red Demigod
Red Demigod

Broj postova : 126
Join date : 24.09.2012
Age : 110
Lokacija : loče se gdje se stigne

[Vrh] Go down

Za druga/ricu Admin Empty Re: Za druga/ricu Admin

Postaj  Gost 15.10.12 9:42

Red Demigod je napisao/la:

Namjera je bila samo vizualne prirode - kad je Aleluja u pitanju, ne bih mogao ni njegove naslove "iskopirati", a kamo li cijele teme...
"Jesti jabuku mami gromove nebeske" ili - onaj intergalaktičko poznati - "Olamp tvoj univer nemilosrdni"... Ma, tko to može kopirati??? Za druga/ricu Admin 3027872506

probaj... možda imaš neotkrivene talente Za druga/ricu Admin 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za druga/ricu Admin Empty Re: Za druga/ricu Admin

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.