kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MONOLOG

Stranica 15 / 16. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 28.01.19 2:49

taja je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:

koliko vidim po slikama koje ostavljas po nedrustvenim mrezama, slabo cete vi ustedit. Samo pijete i jedete po krcmama. MONOLOG - Page 15 1523192931  Jedino te moze opravdat ako mozda radis tamo pa postupas po sistemu "pola piem/jedem, pola sarcu (Yehiju) dajem... MONOLOG - Page 15 1523192931
A što da stavljam na mreže? Put do posla i nazad?  MONOLOG - Page 15 1523192931
Pun mi klinac stiskanja u Hr. Sad ima da živimo ko begovi pa dok du-du

Onaj Jahudi fakat ima zifce..ne bi ja tebe trpio tri sekunde jebote..a machke bi zavrshile u cevapoma pa bi to serviro besposlenom u bureku..jednom su mi macke pojele golubove..a ja imo malokalibarsku (bavijo se streljastvom) ..uvatijo divlje pa stavijo ko mamatz,,,ceko do ponoci..evo njih...kroz istu rupu ulaze,,,mamitzu vam jebem predatorsku..fino to stavim u krizic i ...prtz ..trz ..dvije zavrse u ekstazi ,,,taman da udave goluba,,,popuse golubitzu...od onda ne podnosim macke .Mada su mi male matze jako drage i volim se igrati sa njma..Bijo jednom u Grchkoj,,,i sjedim ti ja na klupi kraj Zeusovog hrama,,,kad machka skochi meni u krilo..Ja osto paf...pa kush name jebo te,,,ali sklupcha se i poche da prede,,Ajd reko pichka ti aterina kurvanjska kupila si me..od onda volim ponovo te beshtije..MONOLOG - Page 15 1619348112
Srećom pa Yehudi nije Tzigo.
A inače, Yehudi voli mačke barem jednako koliko i ja. On je odavno skužio njihovu dragost, nije trebao ići u Grčku

Ma sve pet...ako nista machke ne seru okolo ko psi nego u pijesak.Mamu im jebem cim prekopam vrt evo ih ..pa im zato pustam springlere taman kad pocnu kenjat..pocne voda prskat po njima..jos im govno visi iz dupeta dok prave shturu:MONOLOG - Page 15 1619348112))E da ..ne uzimaj sve k srcu ...zajebavam se..dobra si ti zemska cim volis izlaske i zajebanciju...pa ja...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  besposlenpop 28.01.19 9:18

taja je napisao/la:Dobra večer

Više ništa ne znam, ni kako staviti sliku na forum, ni pjesmu, ni tko je tko sa novim nickovima...  MONOLOG - Page 15 4060723073
Kog boga mijenjate nickove ko mudante  MONOLOG - Page 15 1384857964

...
Kojo?  MONOLOG - Page 15 1695130124

_________________
MONOLOG - Page 15 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  blitwa 28.04.19 21:05

ajmo malo monologa... 
drugi put će recitacija...  MONOLOG - Page 15 1523192931

uvijek sam se pitala zašto su stari ljudi sebični?
zato što moraju....
nakon što oslabe i ne mogu više toliko raditi i vući, mladi ih počnu gledati kao smrdljiv sir i tada shvate da ne mogu dati sebi i drugima, da trebaju postaviti prioritete... i s pravom daju sebi prioritet...

zanimljivo je kako se neke stvari događaju svima, premda mislimo da sami nikad nećemo biti u sličnim situacijama... možda ne iste, ali slične svakako... 
kad me prije par godina jedna krasna žena, inače dugogodišnja prijateljica, nakon što se nisam javila mjesecima napizdila i rekla da joj je dosta površnosti u tom odnosu i da smatra da zaslužuje više, gledala sam je debelo ne znajući koji joj je klinac...postrojila nas je svih, rodbinu, prijatelje, muža, djecu i svima nam očitala bukvice... 
moja dobrica koja nije  nikad ništa zamjerila, davala svoje vrijeme i ljubav šakom i kapom, bila uvijek iskrena i na usluzi odjednom se razgoropadila i počela jasno i glasno nabrajati sve propuste (za koje sam bila uvjerena da joj ne smetaju) i ostavila me šokiranu, čak malo i uvrijeđenu... 
koji joj je odjednom? što sad hoće?
pripisala sam to menopauzi, hormonima, štajaznam čemu, ali se nisam preveć trudila mijenjati bilo što, vjerujući da je to nešto prolazno i da će se uskoro vratiti ona moja stara prijateljica koja sve razumije, za svakog ima riječ utjehe, vremena, toplu riječ... ali nije.... nije prekinula niti jedan kontakt, ali je počela mjeriti, koliko je dobila toliko je vraćala... malo po malo smo se svi doveli u red i shvatili da nije dovoljno samo voljeti je, ona zaslužuje i naše poštovanje... 

sad je potpuno shvaćam i slažem se s njom... 
postrojiti sve koje voliš i očitati im lekcije... i točno odmjeriti, koliko daš toliko ćeš dobiti... ništa manje ništa više od toga... 
sve drugo je sranje i iskorištavanje nečije dobrote....

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  RobinUd 28.04.19 21:37

blitwa je napisao/la:uvijek sam se pitala zašto su stari ljudi sebični?
Vjerojatno cu to znati kad ostarim....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 29.04.19 6:11

RobinUd je napisao/la:
blitwa je napisao/la:uvijek sam se pitala zašto su stari ljudi sebični?
Vjerojatno cu to znati kad ostarim....

sadrzajan monolog nema shta:MONOLOG - Page 15 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  RobinUd 29.04.19 11:23

zingaro je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
blitwa je napisao/la:uvijek sam se pitala zašto su stari ljudi sebični?
Vjerojatno cu to znati kad ostarim....
sadrzajan monolog nema shta:MONOLOG - Page 15 1619348112
Ako si to citirao, onda nije (vise) monolog, nego dijalog.
(A sad je vec trijalog.)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 29.04.19 23:33

blitwa je napisao/la:

sad je potpuno shvaćam i slažem se s njom... 
postrojiti sve koje voliš i očitati im lekcije... i točno odmjeriti, koliko daš toliko ćeš dobiti... ništa manje ništa više od toga... 
sve drugo je sranje i iskorištavanje nečije dobrote....

ma kakve lekcije, prema svecu i tropar pa nek razmisljaju. To se odnosi i na starost i na mladost...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  blitwa 30.04.19 19:53

pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:

sad je potpuno shvaćam i slažem se s njom... 
postrojiti sve koje voliš i očitati im lekcije... i točno odmjeriti, koliko daš toliko ćeš dobiti... ništa manje ništa više od toga... 
sve drugo je sranje i iskorištavanje nečije dobrote....

ma kakve lekcije, prema svecu i tropar pa nek razmisljaju. To se odnosi i na starost i na mladost...
joj Pipi... meni je i lekciju teško skupusati, a ti bi da preskočim na najviši level  MONOLOG - Page 15 684758713

ali moram priznati da je dobar osjećaj vidjeti face nakon što ih se pošalje direkt u pizdu materinu.... fakat je olakšavajuće   MONOLOG - Page 15 1523192931

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Lena 01.05.19 15:01

Samo šta se kod nekih starijih, a bome i mlađih sebičnost pokaže jer su upravo to- sebični po karakteru i nije ih briga za druge....
Nije kod svih sebičnost iz potrebe....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  RobinUd 02.05.19 11:37

blitwa je napisao/la:ali moram priznati da je dobar osjećaj vidjeti face nakon što ih se pošalje direkt u pizdu materinu.... fakat je olakšavajuće   MONOLOG - Page 15 1523192931
U demokraciji, koja vlada u nasim krajevima, svakome je ostavljeno da ide.... ili da ne ide.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 02.05.19 12:07

Ponekad, kada se mami ne javim 7 dana, bar porukom na Viber, ona vec dize frku i paniku, odmah pomisli na najgore i budem grdjena... MONOLOG - Page 15 684758713
A ne razume da tih 7 dana meni ponekad prolete kao u trenu.

Ali da, sto sam starija sve se manje bavim neuverljivim odnosima. Pomocicu uvek, ako pomoc zatreba, ali se necu druziti „radi reda i radi odnosa“.
Oko bitnih ljudi se ljudi trude, oko manje bitnih bas i ne.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  maledetta primavera 03.05.19 6:50

Ovdje toliko nema nikoga da ne mozes ni monolog voditi. 
Nalazim se na poliklinici gdje trebam vaditi krv.  Dosla sam u 15 do 7 , pola sata prije pocetka s radom , kako bi sto prije obavila i dijete odvela u skolu. Imala sam sto vidjeti: 14000 pnzionera pozelilo je sto i ja, da obave cim prije!!!!
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 03.05.19 11:46

maledetta primavera je napisao/la:Ovdje toliko nema nikoga da ne mozes ni monolog voditi. 
Nalazim se na poliklinici gdje trebam vaditi krv.  Dosla sam u 15 do 7 , pola sata prije pocetka s radom , kako bi sto prije obavila i dijete odvela u skolu. Imala sam sto vidjeti: 14000 pnzionera pozelilo je sto i ja, da obave cim prije!!!!

Jesi li dobro? MONOLOG - Page 15 684758713
I jesi li uspela da u normalno vreme stignes na red?

A to sa penzionerima...kada u jutro u radnji pre posla hocu kupiti neku sitnicu krdo penzionera sa punim kolicima ispred mene. MONOLOG - Page 15 957247240 Ali ih cesto pitam da me propuste.
U prevozu mozes da zaboravis na sedenje... MONOLOG - Page 15 684758713
Ali neka ih. Tako cemo mozda i mi raditi. MONOLOG - Page 15 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 03.05.19 21:47

maledetta primavera je napisao/la:Ovdje toliko nema nikoga da ne mozes ni monolog voditi. 
Nalazim se na poliklinici gdje trebam vaditi krv.  Dosla sam u 15 do 7 , pola sata prije pocetka s radom , kako bi sto prije obavila i dijete odvela u skolu. Imala sam sto vidjeti: 14000 pnzionera pozelilo je sto i ja, da obave cim prije!!!!

pa sta ne vadis u ambulanti gdje pripadas. Za cas gotovo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  baldrick 04.05.19 2:57

Najbolje na Mlaci u domu zdravlja, nikad gužve, cure simpatične, zajebancija, najmanje masnice po rukama...

baldrick

Broj postova : 112
Join date : 28.04.2019

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Lena 04.05.19 11:49

maledetta primavera je napisao/la:Ovdje toliko nema nikoga da ne mozes ni monolog voditi. 
Nalazim se na poliklinici gdje trebam vaditi krv.  Dosla sam u 15 do 7 , pola sata prije pocetka s radom , kako bi sto prije obavila i dijete odvela u skolu. Imala sam sto vidjeti: 14000 pnzionera pozelilo je sto i ja, da obave cim prije!!!!

I nije im palo na pamet da te puste jel da?...Eh....svuda isto...
Mi kad idemo vaditi krv ciljano idemo pri kraju jer onda znam da neće biti 100 ljudi....dođemo oko 9 i milina....nema gužve
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  blitwa 04.05.19 18:39

RobinUd je napisao/la:
blitwa je napisao/la:ali moram priznati da je dobar osjećaj vidjeti face nakon što ih se pošalje direkt u pizdu materinu.... fakat je olakšavajuće   MONOLOG - Page 15 1523192931
U demokraciji, koja vlada u nasim krajevima, svakome je ostavljeno da ide.... ili da ne ide.
MONOLOG - Page 15 684758713
Većina je iskoristila svoje demokratsko pravo i otišla...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  blitwa 04.05.19 18:42

Lena je napisao/la:Samo šta se kod nekih starijih, a bome i mlađih sebičnost pokaže jer su upravo to- sebični po karakteru i nije ih briga za druge....
Nije kod svih sebičnost iz potrebe....
dobro, tu znaš s kim imaš posla i nema iznenađenja... neobično mi je bilo što i oni totalno nesebični kad ostare postanu sebični...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 17.06.19 0:43

Mislio danas sa jednom lezbom ici igrati tenis...jedva sam je nagovorijo ...maltretiro je kako ce biti ubrzo debela ako se ne pochne baviti sportom..pristala je,,ali veli nema reketa,,,ma imam ja 5 ..Ajd..al' kurac...danas bash kisha cijeli dan pada pa je temperatura vani 27C...oblacho,,Shto nikako nije uobichajeno za Floridu u ovo doba godine kad pochnu monsuni..Uglavnom je oko 35 i vlaznost zraka veca nego u zenskom organu..Jebga zajebo me onaj gore ko veli,,,e necesh joj snimit dupe i zijevat u medjunozje kad se napreze da ti vrati slajz..
Kako sam po prirodi veoma prilagodljiv,,,ako nema toga ima necheg drugog..odem po sushi i buteljicu dobrog framcuskog shardonea pa sjednem za laptop i serem kvake..pomalo cugajuci vino...i jeduci sushi..Nigdje ne zurim,,volim laganini sve raditi ako u tome uzivam,,,ako moram neshto onda to radim na brzaka..Radeci davno u jednom talijanskom restoranu u Schwabiji nauchio sam svashta neshto i kuhati od vlasnika restorana koji je bio glavni kuhar..ali sam nauchio jako puno o vinima shto mi danas veoma koristi posebno kod degustacija ..Najbolje shto sam nauchio je da se vino ne pije kao pivo..Kaze meni antonio,,ako popijesh jednu chashu vina u sat vremena onda cesh znati uzivati u svakoj kapi...ne piti gutljajima nego kapima,,,Jebo te kad neshto ne znash fakat ispadnesh tutlek ali zato treba uchiti od pametnih ljudi..a ne ko hrvati...sve znaju a po kurca iskustva ili znanja nemaju..no vole se kurchiti i lagati sami sebe..pa ce ti tvrditi da je pivo deset puta bolje od vina..i onda im vidish one pivske stomachine za koje oni imaj opravdanje da je to zbog toga dok im kaka kurva pushi da mu dim ne ide u ochi...
Meni je najodvartnije kad dodjem u Dalmaciju i vidim kako lochu pivo,,,ajd u Zagrebu mi je to normalno jer su naslednici germanske kulture koja chak i u krmachinom stomaku vidi neki znak srece...pa valjda od toga i dolazi da su stomachine pozeljne..Kad bi pitao vecinu nijemaca do koje godine je njihova zemlja bila vinska ,,,pojam ne bi imali..da su postali pivopije nakon srednjeg vijeka jer je jedne godine zima unishtila sve vinograde..U Francuskoj je vino hrana,,,narafski ne piju ga dnevno na litre,,
Probao sam svakakvih vina iz raznih geografskih podneblja al nigdje nisam pio tako dobro vino kao kod moga dobrog frenda u Zagorju...On je bio akademski slikar pa nichemu nije prilazio povrshno pa tako i u pravljenju vina..Kada bi sada mogao naci takvo vino hladno bi flashu platio 200 dolara...Kupovo sam ja jako skupa vina...samo da vidim koja je razlika..moj kurac..bolja su neka vina sklepana od pravog grozdja nego njihova fol odlezana i njegovana kako struka zapovijeda..Bio na nekom rodjendanu...ne znajuci da ce biti (valjda su mene htjeli testirati jer sam ih udavio sa istom prichom)degustacija vina i da trebam napraviti impresjim o svakom vinu..Napisao sam ovo je isto vino i ne serite sa tim forama..skoro uvrijedjeno sam pocheo naglas vikati ali me je ta zenska pratila i kadd je skuzila da cu svima objaviti istinu...stavila mi ruku na usta...moleci me da cutim,,,jer eto to je kao fol neka igra da vidimo razliku izmedju europljana i amera..Ma kurac svi su neshto srali...filozofirali..kao shto znaju neki na forumu...a kada sam im na kraju ipak rekao da se u tim flashama sa razlichitim etiketama nalazi isto vino zajebavali su me da je to nemoguce..Onda im je to ta zenska potvrdila ali i dalje nisu vjerovali...ubjedjivali su je da to nije istina...Tak i na forumu...kad ljudima kazesh istinu u ochi o nechemu...a meni je poseban gusht govoriti glupim 'rvatima tamo na onom forumu kako su popushili kurchinu...kazu Jock..ti si..a ja vidio ono shto josh mnogi ne vide ili se prave blesavi da ne vide,,,jebeno je priznati sebi da si se zajebo...al ta marva ne kuzi ako priznash sebi da si se zajebo onda cesh znati prije izaci iz te jebene situacije..Jebo te kako fluentli prelazim i povezujem ddogadjaje i razlichite misli,:MONOLOG - Page 15 1619348112)))))))))))))))))))))))))))Rodjeni Ivo Andric sa podlogom od Bukovskog::MONOLOG - Page 15 1619348112))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  blitwa 25.06.19 21:42

Zadnjih mjeseci se učim zahvalnosti, prihvaćanju pomoći, učenju kako pitati pomoć.
Jebote kako teško usvajam lekcije, to je čudo neviđeno.
A svašta se može naučiti.
 
Zanimljivo je kako se na početku svakog odnosa podijele uloge i kasnije ih je jako teško (ako ne i nemoguće) mijenjati. Onaj tko je naviknut da se prema njemu zaštitnički ponašaju ne zna preuzeti ulogu zaštitnika čak i kad to stvarno želi.
Moja najbolja, dugogodišnja, prijateljica je navikla da sam ja ta koja poput starije sestre uvijek pazi da su stvari postavljene onako kako treba i da se pobrinem o svemu kad je njoj loše. To je išlo toliko daleko da bi se ona potpuno opustila i prepustila u mom društvu da je recimo vozila, a ja sam govorila kamo jer ima problem s orijentacijom (ne zna što je lijevo i desno).  

Sad je došla u situaciju da ona brine o meni i sva sretna je doputovala na par dana da mi "vrati" sve ono što sam ja za nju napravila. 

I tako vozimo se mi (ona vozi ja navigavam) najprije na Kvatrić, potom u arena centar, parkiramo u prizemlju i odemo u Spar. Stojimo u prokletom redu i nikad kraja... Kako sam još uvijek slaba, tlak mi pada brzinom svjetlosti, uzmem ključ od auta i odem sjesti u auto da ju sačekam. I čekam pola sata, čekam 45 minuta, nje nema. Nema mi druge, skupim zadnje atome snage i idem ju tražiti.  Uđem u centar, pretražim sve dućane, nema je. Već mi zuji u glavi, tlak ponovo pada, kad čujem s razglasa da me čeka na parkiralištu C3. U podrumu.
Mačka je naravno zalutala, sišla u podrum (odakle joj taj podrum takotiboga), našla čuvara, sjela i zapalila, a oni su zvali info pult da kažu gdje me čeka. I tako ona sjedi puši i čeka da je ja dođem spasiti. Aupičukamterinu!  MONOLOG - Page 15 1523192931

Malo je reći da sam bila ljuta kao ris. Trebalo mi je par dana da se smirim i pomirim s činjenicom da se uloge ne daju tek tako mijenjati i da nema smisla računati na ljude koji ti nisu u stanju pomoći, bez obzira na silnu želju i volju da to učine. Tako je i gotovo. 

I kad već monoligiram tj. pričam sama sa sobom, da se samoj sebi pohvalim da 11 mjeseci ne smrdim po nikotinu...  Ponosna sam na sebese. Bravo ja od meneme.  MONOLOG - Page 15 1521376178

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 26.06.19 0:37

blitwa je napisao/la:

I kad već monoligiram tj. pričam sama sa sobom, da se samoj sebi pohvalim da 11 mjeseci ne smrdim po nikotinu...  Ponosna sam na sebese. Bravo ja od meneme.  MONOLOG - Page 15 1521376178

jos malo pa ce ti tepat "gici, gici"... MONOLOG - Page 15 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 26.06.19 15:20

blitwa je napisao/la:Zadnjih mjeseci se učim zahvalnosti, prihvaćanju pomoći, učenju kako pitati pomoć.
Jebote kako teško usvajam lekcije, to je čudo neviđeno.
A svašta se može naučiti.
 
Zanimljivo je kako se na početku svakog odnosa podijele uloge i kasnije ih je jako teško (ako ne i nemoguće) mijenjati. Onaj tko je naviknut da se prema njemu zaštitnički ponašaju ne zna preuzeti ulogu zaštitnika čak i kad to stvarno želi.
Moja najbolja, dugogodišnja, prijateljica je navikla da sam ja ta koja poput starije sestre uvijek pazi da su stvari postavljene onako kako treba i da se pobrinem o svemu kad je njoj loše. To je išlo toliko daleko da bi se ona potpuno opustila i prepustila u mom društvu da je recimo vozila, a ja sam govorila kamo jer ima problem s orijentacijom (ne zna što je lijevo i desno).  

Sad je došla u situaciju da ona brine o meni i sva sretna je doputovala na par dana da mi "vrati" sve ono što sam ja za nju napravila. 

I tako vozimo se mi (ona vozi ja navigavam) najprije na Kvatrić, potom u arena centar, parkiramo u prizemlju i odemo u Spar. Stojimo u prokletom redu i nikad kraja... Kako sam još uvijek slaba, tlak mi pada brzinom svjetlosti, uzmem ključ od auta i odem sjesti u auto da ju sačekam. I čekam pola sata, čekam 45 minuta, nje nema. Nema mi druge, skupim zadnje atome snage i idem ju tražiti.  Uđem u centar, pretražim sve dućane, nema je. Već mi zuji u glavi, tlak ponovo pada, kad čujem s razglasa da me čeka na parkiralištu C3. U podrumu.
Mačka je naravno zalutala, sišla u podrum (odakle joj taj podrum takotiboga), našla čuvara, sjela i zapalila, a oni su zvali info pult da kažu gdje me čeka. I tako ona sjedi puši i čeka da je ja dođem spasiti. Aupičukamterinu!  MONOLOG - Page 15 1523192931

Malo je reći da sam bila ljuta kao ris. Trebalo mi je par dana da se smirim i pomirim s činjenicom da se uloge ne daju tek tako mijenjati i da nema smisla računati na ljude koji ti nisu u stanju pomoći, bez obzira na silnu želju i volju da to učine. Tako je i gotovo. 

I kad već monoligiram tj. pričam sama sa sobom, da se samoj sebi pohvalim da 11 mjeseci ne smrdim po nikotinu...  Ponosna sam na sebese. Bravo ja od meneme.  MONOLOG - Page 15 1521376178

Jeboga ti..shto je nisi ostavila..kad bi ja chuo da je ona u podrumu ja bi je ostavio i iskljuchio telefon...pa ima li ona mobilni ...mogla te nazvati..je l' to ona retardirata slovenka o kojoj si ovdje pisala??
Mozda je pozelila kurtza pa oshla u podrum nadajuci se da ce naci tamo kakvog mrachnog tipa:MONOLOG - Page 15 1619348112))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  blitwa 26.06.19 20:25

pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:

I kad već monoligiram tj. pričam sama sa sobom, da se samoj sebi pohvalim da 11 mjeseci ne smrdim po nikotinu...  Ponosna sam na sebese. Bravo ja od meneme.  MONOLOG - Page 15 1521376178

jos malo pa ce ti tepat "gici, gici"... MONOLOG - Page 15 1523192931
a vjerojatno... a tebi će nastaviti tepati 'smrd, smrd'  MONOLOG - Page 15 11484130

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  blitwa 26.06.19 20:35

zingaro je napisao/la:


Jeboga ti..shto je nisi ostavila..kad bi ja chuo da je ona u podrumu ja bi je ostavio i iskljuchio telefon...pa ima li ona mobilni ...mogla te nazvati..je l' to ona retardirata slovenka o kojoj si ovdje pisala??
Mozda je pozelila kurtza pa oshla u podrum nadajuci se da ce naci tamo kakvog mrachnog tipa:MONOLOG - Page 15 1619348112))
Kad krene naopako krene na više područja. Mob je imala ali - prazna baterija.
Nikad nisam pisala ni o jednoj Slovenki da je retardirana, a pogotovo ne o prijateljicama.  MONOLOG - Page 15 3754230991


Žena nije retardirana, dapače, izuzetno je sposobna, vodi velike projekte i hendla gomilu ljudi, što podizvođača što podređenih, ali je stvar u odnosu koji smo postavile na samom početku. Mlađa je od mene 10 godina i navikla je da ja o svemu brinem poput starije sestre. Jednostavno se ne zna drugačije ponašati u mom društvu. Pusti mozak na pašu i ne misli.  Greška, ali sad je kasno za ispravljanje krivih Drina. Općenito je to česta pojava da se podijele uloge na samom startu (prijateljstvo, partnerstvo rodbina).  Na to ne obraćamo pozornost dok ne dođemo u situaciju da se uloge trebaju zamijeniti. I tu često pucaju veze i prijateljstva. 

I ovo s traženjem kurca je stvarno nepotrebno.   MONOLOG - Page 15 3791038771

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 27.06.19 0:26

blitwa je napisao/la:
pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:

I kad već monoligiram tj. pričam sama sa sobom, da se samoj sebi pohvalim da 11 mjeseci ne smrdim po nikotinu...  Ponosna sam na sebese. Bravo ja od meneme.  MONOLOG - Page 15 1521376178

jos malo pa ce ti tepat "gici, gici"... MONOLOG - Page 15 1523192931
a vjerojatno... a tebi će nastaviti tepati 'smrd, smrd'  MONOLOG - Page 15 11484130

neka, stavim zvakacu i nema beda. Sta ces ti stavit? MONOLOG - Page 15 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 15 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 16. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.