kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jel ono Glistiniji rodjendan?

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Empty Re: Jel ono Glistiniji rodjendan?

Postaj  Gost 08.09.15 20:34

još jedna iz opusa komorne glazbe


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Empty Re: Jel ono Glistiniji rodjendan?

Postaj  Gost 08.09.15 20:51

taja je napisao/la:Na fejsu joj ne mogu čestitati pa ćemo ovdje

Dakle, indijanko jedna neka ti se ostvare sve želje i snovi, i još puno lipih rođendana da proslaviš


Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTEQtIyejHkJFdTLUmDIj_MrcTV33GSxSNY-JkEJQD9Wp93-Zie

tajo Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 3214182331 na fb-u isključila čestitarsku da mi ne čestita onih tisuću kurtoaznih nego samo meni poznati i priznati ... i tebi naravno duplo sve što i ti meni

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Empty Re: Jel ono Glistiniji rodjendan?

Postaj  Gost 08.09.15 20:52

cat_claw je napisao/la:Mislila sam da vam se sutra javim, jer ce sutra kao (naglasak na "kaaaooo") biti malo laksi i opusteniji dan, ali kad sam videla da je mojoj Glistici danas rodjendan, to ipak ne bih da propustim. Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 F24sqg

Glisticice, srecan rodjendan. Sve ono sto sebi zelis, neka ti se ostvari. Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1zouo36 :ljubi: :grli: :drpa: :cupajojusidaporaste:

Da mi je znati ko je izmislio to cupanje usiju....Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Wvyjpi

a tu si ... već sam mislila da si odustala Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931 ii tebi sve duplo a uši čupa ovaj naš forumski neljud ... animalista Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Empty Re: Jel ono Glistiniji rodjendan?

Postaj  Gost 08.09.15 20:57

kišna glista je napisao/la:
a tu si ... već sam mislila da si odustala Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931 ii tebi sve duplo a uši čupa ovaj naš forumski neljud ... animalista Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931

Vec sam se uplasila da mi neces videti cestitku. A drpala sam te. I usi sam ti cupala.  Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 F24sqg

Joj, odoh ti Glistice. Bas sam crknuta.
Najgore je kad se vratis sa odmora, pa te sa svih strana dohvate. Ni sama ne znam sta bih pre.

Jos me vise strasi cinjenica da ce mi i sledecih nekoliko vikenda biti radni.
Prosli vikend smo se malo veselili. Isli smo u Melk na svadbu. Tamo smo i spavali. Imam dobrih slika iz zamka i sa zamka. Prekrasan pogled na Dunav. Ali o tome...oko Nove godine. Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 30caqzl

Laku noc. Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Empty Re: Jel ono Glistiniji rodjendan?

Postaj  Gost 08.09.15 21:00

zingaro, šta mi ne možeš ni rođemdan čestitati ? a jebote, ti nisi čovjek, ti si miš ... pa šta ako smo se pojebali, ne mora to nitko znati Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931 neću nikome reći, kunem se ... ja bih tebe pohvalila a ti meni ne možeš ni rođemdan čestitati ... jesi neki Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 2329918616 Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 3102334490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Empty Re: Jel ono Glistiniji rodjendan?

Postaj  Gost 09.09.15 5:33

kišna glista je napisao/la:zingaro, šta mi ne možeš ni rođemdan čestitati ? a jebote, ti nisi čovjek, ti si miš ... pa šta ako smo se pojebali, ne mora to nitko znati Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931  neću nikome reći, kunem se ... ja bih tebe pohvalila a ti meni ne možeš ni rođemdan čestitati ... jesi neki Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 2329918616 Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 3102334490
Ma glistice,srecitze srecan ti rockas..(.jebaji ga,,ganjo preksinoc komarca,,i zaboravijo se odjavit),,A i to shto velish,,ako smo se pojebali shtab tko drugi moro znat,,samo ima jedan "mali" problem,,,ja se sjecam samo pushenja:)))))  Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 167558484


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Empty Re: Jel ono Glistiniji rodjendan?

Postaj  Gost 09.09.15 6:00

zingaro je napisao/la:(.jebaji ga,,ganjo preksinoc komarca,,i zaboravijo se odjavit),,A i to shto velish,,ako smo se pojebali shtab tko drugi moro znat,

znala sam ja da mogu računati na tvoju diskreciju ... umrla bih od srama da cijeli forum zna i još koji pride ... znaš kakvi su ljudi ovdje ... užas jedan ... ne samo da ti hoće u lonac zavirit nego i u gaće

fala ti ko bratu što nisi nikom reko Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Empty Re: Jel ono Glistiniji rodjendan?

Postaj  propolis 09.09.15 6:50

glistonjo

Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Smilie_geb_120
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Empty Re: Jel ono Glistiniji rodjendan?

Postaj  pizda 09.09.15 7:33

[quote="zingaro"],,samo ima jedan "mali" problem,,,ja se sjecam samo pushenja:)))))  Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 167558484

[quote]

Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931 a liepo sam ti rekao da ga nikad neces zaboravit i stalno trazit jos, jos. Aktivno naravno... Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Empty Re: Jel ono Glistiniji rodjendan?

Postaj  pizda 09.09.15 7:38

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:inace, najveca posjeta gostiju na ovaj forum je bila 27.08. kad si napisala da je Glistinija zaglavila na lijecenju... Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931. Kako se ljudi brinu...Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 684758713

 dušebrižnici redom ... Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1425538829  mogla bi ih nabrojati poimence i koji su al neka ljudi i ljudskog šljama skrivenog iza ekrana ... i nisu za drugo Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931


jebiga, sad malo pretjerujes. Kad je kod njih bila kakva frka imali su gostiju na bacanje, onda smo i mi sljam. Ne znaci da su svi nuzno gaili lose misli za tebe ijako me ne bi cudilo... Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Empty Re: Jel ono Glistiniji rodjendan?

Postaj  Gost 09.09.15 8:03

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:inace, najveca posjeta gostiju na ovaj forum je bila 27.08. kad si napisala da je Glistinija zaglavila na lijecenju... Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931. Kako se ljudi brinu...Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 684758713

 dušebrižnici redom ... Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1425538829  mogla bi ih nabrojati poimence i koji su al neka ljudi i ljudskog šljama skrivenog iza ekrana ... i nisu za drugo Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931


jebiga, sad malo pretjerujes. Kad je kod njih bila kakva frka imali su gostiju na bacanje, onda smo i mi sljam. Ne znaci da su svi nuzno gaili lose misli za tebe ijako me ne bi cudilo... Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931

lijepo od tebe što se trudiš osvijetlit im obraz al ne ide ... imaš ti dovoljno godina u guzici da znaš da to ne možeš umjesto nekoga napravit ... to svak radi za sebe ... al fino si ti u jednom postu dao do znanja da i ti znaš o kojima se radi Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1619348112

a o šljamu tebe i mene, jebga, to što smo odgovarali kad smo bili direkt oblatiti, to ti nije šljamski ... a za sebe pouzdano znam da nisam pratila tuđe drame na drugim forumima osim ako sama u dramu nisam bila upetljana al to onda nije drama jerbo je virtualno a ne starno ... a i ako ćemo iskreno, nije ovdje išla nikakva drama nego maca samo dala naznake da možda postoji ... kuiš ti sad koji šljam pokušavaš osvijetliti ? a znam da kužiš al neka ti bude ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Empty Re: Jel ono Glistiniji rodjendan?

Postaj  pizda 09.09.15 8:14

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:inace, najveca posjeta gostiju na ovaj forum je bila 27.08. kad si napisala da je Glistinija zaglavila na lijecenju... Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931. Kako se ljudi brinu...Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 684758713

 dušebrižnici redom ... Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1425538829  mogla bi ih nabrojati poimence i koji su al neka ljudi i ljudskog šljama skrivenog iza ekrana ... i nisu za drugo Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931


jebiga, sad malo pretjerujes. Kad je kod njih bila kakva frka imali su gostiju na bacanje, onda smo i mi sljam. Ne znaci da su svi nuzno gaili lose misli za tebe ijako me ne bi cudilo... Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931

lijepo od tebe što se trudiš osvijetlit im obraz al ne ide ... imaš ti dovoljno godina u guzici da znaš da to ne možeš umjesto nekoga napravit ... to svak radi za sebe ... al fino si ti u jednom postu dao do znanja da i ti znaš o kojima se radi Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1619348112  

a o šljamu tebe i mene, jebga, to što smo odgovarali kad smo bili direkt oblatiti, to ti nije šljamski ... a za sebe pouzdano znam da nisam pratila tuđe drame na drugim forumima osim ako sama u dramu nisam bila upetljana al to onda nije drama jerbo je virtualno a ne starno ... a i ako ćemo iskreno, nije ovdje išla nikakva drama nego maca samo dala naznake da možda postoji ... kuiš ti sad koji šljam pokušavaš osvijetliti ? a znam da kužiš al neka ti bude ...

pa zasto sljam jebote, ko kaze da su se dosli nasladjivati? Jednostavno, naizgled se desavalo nesto novog u ovoj zabokrecini i ljudi dosli. Koja je razlika bila kad im je Anabela pokrala forum a imali posjetu nikad vecu?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Empty Re: Jel ono Glistiniji rodjendan?

Postaj  baaab 09.09.15 8:22

samo za glisticu Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 684758713


_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Empty Re: Jel ono Glistiniji rodjendan?

Postaj  anika 09.09.15 22:49

Sretan rodjendan !
anika
anika

Broj postova : 162
Join date : 31.08.2015

[Vrh] Go down

Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Empty Re: Jel ono Glistiniji rodjendan?

Postaj  Gost 10.09.15 4:19

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:(.jebaji ga,,ganjo preksinoc komarca,,i zaboravijo se odjavit),,A i to shto velish,,ako smo se pojebali shtab tko drugi moro znat,

znala sam ja da mogu računati na tvoju diskreciju ... umrla bih od srama da cijeli forum zna i još koji pride ... znaš kakvi su ljudi ovdje ... užas jedan ... ne samo da ti hoće u lonac zavirit nego i u gaće

fala ti ko bratu što nisi nikom reko Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1523192931
A jebaji ga,,i ja sam znao da mogu rachunati na tvoju samozatajnost,,kad malo bolje skontash,,,,nismo nishta pogreshno napravili kad smo se izjadali jedno drugome,,,ovo ijonako nitko ne chita osim Pizde,,,indikativno mi je da je poprave osto shokirat i zbunit i poljubomotan ...,zbog nashe proshle seksualne aktivnosti,,za ovo mi dugujesh josh jednu pljugitzu:))) Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1354420400 Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 3776795594 Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 2733991369
A kad se radi o zavirivanju u gace,,khm,,,sad mi malo neugodno rec zbog Pizde  Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 3214182331 Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 1354420400
Ijebeti se,,,,ako nishta imash jebachki rockas,,kush ljepshe,,,pa ja Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 225923490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jel ono Glistiniji rodjendan? - Page 3 Empty Re: Jel ono Glistiniji rodjendan?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.