kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Stranica 10 / 21. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next

Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 6:56

Hoće'l ova micaK više dobiti nekakav nick ili će i dalje glumiti gosta?

Dao bi ti ja gosta 40 cm ispod cica pa bi vid'la. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 9:22

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa o cijim klipovima si onda govorila?dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1619348112) Po tebi ispalo da sam editirao jer je bila Mica u pitanju. Da je to stavila, sta ja znam, Limariji karburator, onda valjda ne bi? sta je to nego insinuacija i podmetanje ali navikoh. Navikoh na sve jebate...dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 684758713

Opet on, a shvati kako hoces, sto da ti radim, rekla sam da je Luce naucila da joj se popusta, jel sad jasnije? dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 684758713 I da je sad razocarana jer se to nije dogodilo i da si joj rekao tocno sto mislis prije nego si ju obrisao da bi mozda bilo drugacije, a mozda i nebi. Situaciju sam upotrijebila kao generalnu pricu, jer Luci se popustalo jer je nasa, sad mi reci da nije, onda cu se stvarno samoraniti dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 684758713

rekoh da ću biti druga-slažem se dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 11484130:

premda, ima još razloga zašto se popuštalo (i još uvjek se popušta) kad se ispucaju sva "pričanja" s onima: oni su jednostavno takvi kakvi jesu prihvatimo ih takve i gotovo
jedan od njih je reakcija kad se nekom takvom "stane na žulj"... treba preživjeti tu reakciju (mnogi su je osjetili na svojoj koži) koja traje i traje i traje... i kad te zasvrbe prsti da napišeš ono što misliš, a vidiš kako su neki najebali zbog toga, u glavi ti zablinka pitanje-ma što to meni treba? pa kreneš linijom manjeg otpora i ne reagiraš na ono što bi svatko normalan trebao reagirati...
ostale razloge neću navoditi, dovoljna su i ova dva da smo tu gdje jesmo... dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  pizda 16.10.12 9:41

Btw je napisao/la:
darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa o cijim klipovima si onda govorila?dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1619348112) Po tebi ispalo da sam editirao jer je bila Mica u pitanju. Da je to stavila, sta ja znam, Limariji karburator, onda valjda ne bi? sta je to nego insinuacija i podmetanje ali navikoh. Navikoh na sve jebate...dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 684758713

Opet on, a shvati kako hoces, sto da ti radim, rekla sam da je Luce naucila da joj se popusta, jel sad jasnije? dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 684758713 I da je sad razocarana jer se to nije dogodilo i da si joj rekao tocno sto mislis prije nego si ju obrisao da bi mozda bilo drugacije, a mozda i nebi. Situaciju sam upotrijebila kao generalnu pricu, jer Luci se popustalo jer je nasa, sad mi reci da nije, onda cu se stvarno samoraniti dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 684758713

rekoh da ću biti druga-slažem se dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 11484130

premda, ima još razloga zašto se popuštalo (i još uvjek se popušta) kad se ispucaju sva "pričanja" s onima: oni su jednostavno takvi kakvi jesu prihvatimo ih takve i gotovo
jedan od njih je reakcija kad se nekom takvom "stane na žulj"... treba preživjeti tu reakciju (mnogi su je osjetili na svojoj koži) koja traje i traje i traje... i kad te zasvrbe prsti da napišeš ono što misliš, a vidiš kako su neki najebali zbog toga, u glavi ti zablinka pitanje-ma što to meni treba? pa kreneš linijom manjeg otpora i ne reagiraš na ono što bi svatko normalan trebao reagirati...
ostale razloge neću navoditi, dovoljna su i ova dva da smo tu gdje jesmo... dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 684758713


obje pizdite bez veze. Ako pak ne pizdite, navedite sto je to Lusi mogla a da drugi nisu smjeli? Kad mi to navedete onda nastavite sa pizdjenjem odavde do vjecnosti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 9:47

Btw je napisao/la:
darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa o cijim klipovima si onda govorila?dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1619348112) Po tebi ispalo da sam editirao jer je bila Mica u pitanju. Da je to stavila, sta ja znam, Limariji karburator, onda valjda ne bi? sta je to nego insinuacija i podmetanje ali navikoh. Navikoh na sve jebate...dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 684758713

Opet on, a shvati kako hoces, sto da ti radim, rekla sam da je Luce naucila da joj se popusta, jel sad jasnije? dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 684758713 I da je sad razocarana jer se to nije dogodilo i da si joj rekao tocno sto mislis prije nego si ju obrisao da bi mozda bilo drugacije, a mozda i nebi. Situaciju sam upotrijebila kao generalnu pricu, jer Luci se popustalo jer je nasa, sad mi reci da nije, onda cu se stvarno samoraniti dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 684758713

rekoh da ću biti druga-slažem se dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 11484130:

premda, ima još razloga zašto se popuštalo (i još uvjek se popušta) kad se ispucaju sva "pričanja" s onima: oni su jednostavno takvi kakvi jesu prihvatimo ih takve i gotovo
jedan od njih je reakcija kad se nekom takvom "stane na žulj"... treba preživjeti tu reakciju (mnogi su je osjetili na svojoj koži) koja traje i traje i traje... i kad te zasvrbe prsti da napišeš ono što misliš, a vidiš kako su neki najebali zbog toga, u glavi ti zablinka pitanje-ma što to meni treba? pa kreneš linijom manjeg otpora i ne reagiraš na ono što bi svatko normalan trebao reagirati...
ostale razloge neću navoditi, dovoljna su i ova dva da smo tu gdje jesmo... dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 684758713


možda ne vidiš zbog toga što si unutra, evo ja iz vana vidim što su napisale dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3111943984

kažu da su obje pazile kako joj se obraćaju, jer su se bojale njene reakcije pa su izbjegavale konflikt s njom jer joj nisu htjeli stati na žulj. kažu da su se pitale što im to treba (bar btw. ) pa su krenule linijom manjeg otpora i popuštale joj.
zaključak je jasan , one su joj popuštale pa to tako vide. ti nisi pa to tako ne vidiš. svi upravu. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1523192931




p.s. znam da nisu to mislile reći, ali riječi odaju podsvjenso. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3084372643:

p.s.s btw, darla nemojte po glavi, imam novu frizuru. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 4273974228

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 9:48

pizda je napisao/la:

obje pizdite bez veze. Ako pak ne pizdite, navedite sto je to Lusi mogla a da drugi nisu smjeli? Kad mi to navedete onda nastavite sa pizdjenjem odavde do vjecnosti...

pipi ono nije bila kritika tvom moderiranju... postupio si onako kako svatko normalan treba postupiti, nemaš se zašto opravdavati... i kog kurca sve napisano čitaš kao napad na tebe osobno... makni taj obrambeni stav i daj se razgovaraj normalno dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3601362807:

darla i ja pravimo osvrt na sve događaje od prije koji su imali za posljedicu teže ispade forumaša (a među njima je i lusi)
PREMA TOME!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 9:51

Btw je napisao/la:

darla i ja pravimo osvrt na sve događaje od prije koji su imali za posljedicu teže ispade forumaša (a među njima je i lusi)
PREMA TOME!!!

Jeste li vas dvije za tako nešto kvalificirane i sposobne? dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3219274628

Samo pitam. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3915147658

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 9:54

172.16.254.1 je napisao/la:
možda ne vidiš zbog toga što si unutra, evo ja iz vana vidim što su napisale dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3111943984

kažu da su obje pazile kako joj se obraćaju, jer su se bojale njene reakcije pa su izbjegavale konflikt s njom jer joj nisu htjeli stati na žulj. kažu da su se pitale što im to treba (bar btw. ) pa su krenule linijom manjeg otpora i popuštale joj.
zaključak je jasan , one su joj popuštale pa to tako vide. ti nisi pa to tako ne vidiš. svi upravu. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1523192931

p.s. znam da nisu to mislile reći, ali riječi odaju podsvjenso. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3084372643:

p.s.s btw, darla nemojte po glavi, imam novu frizuru. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 4273974228

eh kad bi bila samo lusi... dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 2329918616
eh kad bi se sve dalo svesti na ta dva razloga... dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 4273974228


eh kad te opizdim po prstima,, frizura će ti biti ko u popa poslije pišanja dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  pizda 16.10.12 9:54

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

obje pizdite bez veze. Ako pak ne pizdite, navedite sto je to Lusi mogla a da drugi nisu smjeli? Kad mi to navedete onda nastavite sa pizdjenjem odavde do vjecnosti...

pipi ono nije bila kritika tvom moderiranju... postupio si onako kako svatko normalan treba postupiti, nemaš se zašto opravdavati... i kog kurca sve napisano čitaš kao napad na tebe osobno... makni taj obrambeni stav i daj se razgovaraj normalno dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3601362807

darla i ja pravimo osvrt na sve događaje od prije koji su imali za posljedicu teže ispade forumaša (a među njima je i lusi)
PREMA TOME!!!

ma koje to jebene veze sad ima sa moderiranjem?dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1619348112 Moja je opaska vezana uz ta vasa "popustanja" i to da se Lusi toleriralo nesto sto drugima ne bi. E pa ja sam samo pitao sto se to njoj toleriralo a da se ne bi meni, tebi, Darli...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 9:57

Btw je napisao/la:
172.16.254.1 je napisao/la:
možda ne vidiš zbog toga što si unutra, evo ja iz vana vidim što su napisale dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3111943984

kažu da su obje pazile kako joj se obraćaju, jer su se bojale njene reakcije pa su izbjegavale konflikt s njom jer joj nisu htjeli stati na žulj. kažu da su se pitale što im to treba (bar btw. ) pa su krenule linijom manjeg otpora i popuštale joj.
zaključak je jasan , one su joj popuštale pa to tako vide. ti nisi pa to tako ne vidiš. svi upravu. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1523192931

p.s. znam da nisu to mislile reći, ali riječi odaju podsvjenso. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3084372643:

p.s.s btw, darla nemojte po glavi, imam novu frizuru. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 4273974228

eh kad bi bila samo lusi... dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 2329918616
eh kad bi se sve dalo svesti na ta dva razloga... dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 4273974228


eh kad te opizdim po prstima,, frizura će ti biti ko u popa poslije pišanja dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1619348112

dok aj pohvatam šta znače te fraze dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1523192931

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1369106071

na greškama se uči, sve je škola. da je lijepa ne bi bila škola, nego godišnji odmor. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 9:58

ljubitelj pičke je napisao/la:
Btw je napisao/la:

darla i ja pravimo osvrt na sve događaje od prije koji su imali za posljedicu teže ispade forumaša (a među njima je i lusi)
PREMA TOME!!!

Jeste li vas dvije za tako nešto kvalificirane i sposobne? dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3219274628

Samo pitam. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3915147658

aha... ako želiš napisati ono što stvarno misliš moraš biti kvalificiran za to?...
zajeb, dečec, kad si kvalificiran za to onda pišeš ono što drugi žele pročitati, a misliš ono što misliš dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3601362807:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 10:08

Btw je napisao/la:

aha... ako želiš napisati ono što stvarno misliš moraš biti kvalificiran za to?...
zajeb, dečec, kad si kvalificiran za to onda pišeš ono što drugi žele pročitati, a misliš ono što misliš dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3601362807:

Piši ti i dalje ono što misliš, ali što se onda buniš kad ti u raspravi pičkojlo da malo po kekecovoj pićkici?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 10:09

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

obje pizdite bez veze. Ako pak ne pizdite, navedite sto je to Lusi mogla a da drugi nisu smjeli? Kad mi to navedete onda nastavite sa pizdjenjem odavde do vjecnosti...

pipi ono nije bila kritika tvom moderiranju... postupio si onako kako svatko normalan treba postupiti, nemaš se zašto opravdavati... i kog kurca sve napisano čitaš kao napad na tebe osobno... makni taj obrambeni stav i daj se razgovaraj normalno dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3601362807

darla i ja pravimo osvrt na sve događaje od prije koji su imali za posljedicu teže ispade forumaša (a među njima je i lusi)
PREMA TOME!!!

ma koje to jebene veze sad ima sa moderiranjem?dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1619348112 Moja je opaska vezana uz ta vasa "popustanja" i to da se Lusi toleriralo nesto sto drugima ne bi. E pa ja sam samo pitao sto se to njoj toleriralo a da se ne bi meni, tebi, Darli...

upravo vrlo grubo istresanje na one koji su njoj nekad stali na žulj, ili nekom koga ona voli (bez da bi joj taj netko uputio uvredljivu riječ)...
i ne samo na ovom ili "eskovom" forumu, nego i na nethaeru (sjeti se baze... reagirala je jedino kate)

ne upirem prstom ni u kog jer i sama sam jela govna puno puta... što ne znači da nisam svjesna da su govna i da ih moram jesti i dalje... dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 10:10

ljubitelj pičke je napisao/la:
Btw je napisao/la:

aha... ako želiš napisati ono što stvarno misliš moraš biti kvalificiran za to?...
zajeb, dečec, kad si kvalificiran za to onda pišeš ono što drugi žele pročitati, a misliš ono što misliš dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3601362807:

Piši ti i dalje ono što misliš, ali što se onda buniš kad ti u raspravi pičkojlo da malo po kekecovoj pićkici?

tko se buni za pičkoila... dapače, štoviše dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 10:10

Nije trebalo ništa brisati. Ako yt nije obrisao, nije trebalo brisati ni ovdje.

Sadržaj trojmeta bi isto po nekim načelima bio za brisanje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 10:13

Time traveler je napisao/la:Nije trebalo ništa brisati. Ako yt nije obrisao, nije trebalo brisati ni ovdje.

Sadržaj trojmeta bi isto po nekim načelima bio za brisanje.

TT...koja je fora pisati, a biti sakriven?? dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 280662968

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  pizda 16.10.12 10:13

Btw je napisao/la:

upravo vrlo grubo istresanje na one koji su njoj nekad stali na žulj, ili nekom koga ona voli (bez da bi joj taj netko uputio uvredljivu riječ)...
i ne samo na ovom ili "eskovom" forumu, nego i na nethaeru (sjeti se baze... reagirala je jedino kate)

ne upirem prstom ni u kog jer i sama sam jela govna puno puta... što ne znači da nisam svjesna da su govna i da ih moram jesti i dalje... dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 684758713

pa tako grubo smo se svi istresali na nekom i to bezbroj puta. Prema tome, nije se njoj popustalo vec je radila ono sto je svako mogao. Druga je stvar koliko je neko to koristio ili nije, bitno da je mogao, isto ko i Lusi. Ne vidim ja tu nikakve privilegiranosti, da ga jebes...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 10:14

172.16.254.1 je napisao/la:

na greškama se uči, sve je škola. da je lijepa ne bi bila škola, nego godišnji odmor. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 684758713

jebo školu koja traje cijeli život dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1658420748

iscurila pauza...odoh ja sad školovat druge... da shvate što je život:ceriseF:


Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 10:15

Btw je napisao/la:
172.16.254.1 je napisao/la:

na greškama se uči, sve je škola. da je lijepa ne bi bila škola, nego godišnji odmor. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 684758713

jebo školu koja traje cijeli život dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1658420748

iscurila pauza...odoh ja sad školovat druge... da shvate što je život:ceriseF:


dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 11484130:

idem i ja, na kišu. sad ni meni nije tako slatka dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 10:17

Alhambra je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Nije trebalo ništa brisati. Ako yt nije obrisao, nije trebalo brisati ni ovdje.

Sadržaj trojmeta bi isto po nekim načelima bio za brisanje.

TT...koja je fora pisati, a biti sakriven?? dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 280662968

nema fore, biž silo nečista.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 10:17

pizda je napisao/la:

pa tako grubo smo se svi istresali na nekom i to bezbroj puta. Prema tome, nije se njoj popustalo vec je radila ono sto je svako mogao. Druga je stvar koliko je neko to koristio ili nije, bitno da je mogao, isto ko i Lusi. Ne vidim ja tu nikakve privilegiranosti, da ga jebes...
moram gibati pa ću skratiti...
ako ti ne vidiš onda sigurno nije bilo privilegiranosti... ni pristranosti... dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3601362807:


Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 10:19

Time traveler je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Nije trebalo ništa brisati. Ako yt nije obrisao, nije trebalo brisati ni ovdje.

Sadržaj trojmeta bi isto po nekim načelima bio za brisanje.

TT...koja je fora pisati, a biti sakriven?? dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 280662968

nema fore, biž silo nečista.

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3776795594:

ajd, popij nešto toplo dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 2281111077:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  pizda 16.10.12 10:36

Time traveler je napisao/la:Nije trebalo ništa brisati. Ako yt nije obrisao, nije trebalo brisati ni ovdje.

Sadržaj trojmeta bi isto po nekim načelima bio za brisanje.

na trojmetu nema niceg zbog ceg bi forum naprimjer, pobrao abuse prijavu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  pizda 16.10.12 10:39

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa tako grubo smo se svi istresali na nekom i to bezbroj puta. Prema tome, nije se njoj popustalo vec je radila ono sto je svako mogao. Druga je stvar koliko je neko to koristio ili nije, bitno da je mogao, isto ko i Lusi. Ne vidim ja tu nikakve privilegiranosti, da ga jebes...
moram gibati pa ću skratiti...
ako ti ne vidiš onda sigurno nije bilo privilegiranosti... ni pristranosti... dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3601362807


mozda vidis ti, ali svejedno mi nisi iznesla nista po cemu bi se dokazala neka privilegiranost ili popustanje. Jedino okretanja pile naopako...dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 2115284395
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 16.10.12 10:49

pizda je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Nije trebalo ništa brisati. Ako yt nije obrisao, nije trebalo brisati ni ovdje.

Sadržaj trojmeta bi isto po nekim načelima bio za brisanje.

na trojmetu nema niceg zbog ceg bi forum naprimjer, pobrao abuse prijavu...

Da probamo?

Po pravilima morao bi staviti upozorenje +18 itd.... ma bezveze

.. nećeš me na posluh natjerati haha. I dalje mislim da nije trebalo brisati.. ipak je to eksterni link bio (youtube), ako oni to tamo drže.... iako se slažem da bi moderator trebao na neki način zaštititi korisnike od napada.
Ne zavidim ti ni najmanje na tituli moderatora.


Zadnja promjena: Time traveler; 16.10.12 10:56; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Jehudi 16.10.12 10:55

pizda je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Nije trebalo ništa brisati. Ako yt nije obrisao, nije trebalo brisati ni ovdje.

Sadržaj trojmeta bi isto po nekim načelima bio za brisanje.

na trojmetu nema niceg zbog ceg bi forum naprimjer, pobrao abuse prijavu...

Prekjuče bila punica u posjetu. A Taja umalo nije trojme otvorila.

Zamisli da me vidila onako dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 3384354616

Ona bi mislila da sam se stvarno slikao negdi na nudističkoj plaži dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1523192931 dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 1686688635
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 10 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 21. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.