kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Stranica 19 / 21. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 17.10.12 12:13

Time traveler je napisao/la:
Plašite me micikom kao nekad djecu babarogom ili kako su je u vašim krajevima zvali.

Svakako , jebeš dnevnik koji vode drugi. Nek' se vrati...



A kao da ne bi voleo da se vrati? dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 F24sqg

Je l mislis na nju svaki dan? Hajde priznaj, pa cemo biti blage! dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 17.10.12 12:14

Alhambra je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:A i Micika bi se mogla vratiti. Dosta je odmarala.

čekaj, nije još vrijeme...polako dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 1523192931


Mene vise zanima kakav ce sad nick odabrati. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 17.10.12 12:14

Alhambra je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:A i Micika bi se mogla vratiti. Dosta je odmarala.

čekaj, nije još vrijeme...polako dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 1523192931

Samo, možda ti najebeš ovaj put...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 17.10.12 12:17

Time traveler je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:A i Micika bi se mogla vratiti. Dosta je odmarala.

čekaj, nije još vrijeme...polako dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 1523192931

Samo, možda ti najebeš ovaj put...

ma jel?? nemam ja ništa s tobom, zašto bih?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  darla 17.10.12 12:20

Cat_Claw je napisao/la:


A kao da ne bi voleo da se vrati? dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 F24sqg

Je l mislis na nju svaki dan? Hajde priznaj, pa cemo biti blage! dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 F24sqg

Di ce to priznat jedan tako stamen muskarac i sve to dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 1656216332
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  darla 17.10.12 12:21

Cat_Claw je napisao/la:

On to namerno ne bi li video koliko je njoj stalo. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 30caqzl



Ili smo samo mi zene takve?! dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 30caqzl
Uvek se setim tvog i Shantinog razgovora...kad ste sedele u kaficu i dva sata raspravljale sta je "on" to mislio reci kad je rekao "ovo i ono" - i na kraju dosle do zakljucka da nema skrivenih poruka i da je rekao upravo ono sto misli.

Je cijeli zivot potrosis dok ne shvatis da muskarci za razliku od zena obicno misle tocno ono sto su rekli, doduse i tu ima izuzetaka dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 11484130
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 17.10.12 12:21

darla je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:


A kao da ne bi voleo da se vrati? dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 F24sqg

Je l mislis na nju svaki dan? Hajde priznaj, pa cemo biti blage! dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 F24sqg

Di ce to priznat jedan tako stamen muskarac i sve to dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 1656216332



Primecujem izbegavanje odgovora i odmah idem logikom "cutanje je znak odobravanja". dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 17.10.12 12:24

darla je napisao/la:

Je cijeli zivot potrosis dok ne shvatis da muskarci za razliku od zena obicno misle tocno ono sto su rekli, doduse i tu ima izuzetaka dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 11484130


Zato su mi i smesni i simpaticni svi oni razgovori u kojima se kao nesto pretresa da li on sad nju voli ili ne. Pa se citave teorije razviju.dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 30caqzl A do sada sam mogla primetiti da se muskarci po tom pitanju uopste ne suzdrzavaju. Ako mu se dopadas jasno ce ti to staviti do znanja.
Ako mu se ne dopadas, isto su tako vrlo otvoreni.

A ne ovako kao Micika...kao ne voli naseg Tetejca, a sva se uspalila....dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 F24sqg


Ovo ce je valjda naterati da se prijavi i napise jedan demanty. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 17.10.12 12:25

Cat_Claw je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:
Plašite me micikom kao nekad djecu babarogom ili kako su je u vašim krajevima zvali.

Svakako , jebeš dnevnik koji vode drugi. Nek' se vrati...



A kao da ne bi voleo da se vrati? dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 F24sqg

Je l mislis na nju svaki dan? Hajde priznaj, pa cemo biti blage! dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 F24sqg

kratak mi je dan koliko na nju mislim.. osobito mi nedostaje dio kad me nabija na srpsku qrčinu...

Njen povratak, njena odluka.

@ alhambra... ne znam ja, ako se vrati morati će netko najebati... bolje ti već ja..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  darla 17.10.12 12:25

Cat_Claw je napisao/la:



Primecujem izbegavanje odgovora i odmah idem logikom "cutanje je znak odobravanja". dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 30caqzl

U biti u pozadini pjeva onu staru: "Imam jednu zelju, da ti tvoja medna usta jos jednom poljubim, pa da seeee, nikada, vise ne probuuudimmmm. Nista me ne boli, samo mi se srcu rana pozljedjuje stara, jer mi ti ne voooliiiissss, srce iz njedara" dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 957247240


dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 1523192931

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 17.10.12 12:26

Cat_Claw je napisao/la:
darla je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:


A kao da ne bi voleo da se vrati? dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 F24sqg

Je l mislis na nju svaki dan? Hajde priznaj, pa cemo biti blage! dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 F24sqg

Di ce to priznat jedan tako stamen muskarac i sve to dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 1656216332



Primecujem izbegavanje odgovora i odmah idem logikom "cutanje je znak odobravanja". dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 30caqzl


uglavnom, šutio ili napisao nešto ti ćeš to okrenuti kako želiš... silo nečista...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 17.10.12 12:27

darla je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:



Primecujem izbegavanje odgovora i odmah idem logikom "cutanje je znak odobravanja". dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 30caqzl

U biti u pozadini pjeva onu staru: "Imam jednu zelju, da ti tvoja medna usta jos jednom poljubim, pa da seeee, nikada, vise ne probuuudimmmm. Nista me ne boli, samo mi se srcu rana pozljedjuje stara, jer mi ti ne voooliiiissss, srce iz njedara" dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 957247240


dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 1523192931

dobro , ajde možete sada centrifugu ugasiti, dosta mi je, vrtoglavica me hvata..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 17.10.12 12:27

Time traveler je napisao/la:

kratak mi je dan koliko na nju mislim.. osobito mi nedostaje dio kad me nabija na srpsku qrčinu...

Njen povratak, njena odluka.



Sta je i toga bilo?! dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Qnwg93

A takvi smo ti mi Srbi. Nema kod nas trte-mrte. Samo trte! dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 30caqzl
Znaci, trebao si joj odgovoriti - e nabijem i ja tebe na hrvatsku...jelte...spolovilo i tako to.
I eto vec sexa! dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  darla 17.10.12 12:28

Cat_Claw je napisao/la:

Zato su mi i smesni i simpaticni svi oni razgovori u kojima se kao nesto pretresa da li on sad nju voli ili ne. Pa se citave teorije razviju.dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 30caqzl A do sada sam mogla primetiti da se muskarci po tom pitanju uopste ne suzdrzavaju. Ako mu se dopadas jasno ce ti to staviti do znanja.
Ako mu se ne dopadas, isto su tako vrlo otvoreni.

A ne ovako kao Micika...kao ne voli naseg Tetejca, a sva se uspalila....dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 F24sqg


Ovo ce je valjda naterati da se prijavi i napise jedan demanty. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 F24sqg

TT-ejac je jedan od onih izuetaka, ovaj puta je Micika lijepo rekla da ga voli, drag joj i sve to, a on da je ona njemu pickin dim i tako to

Pa ti sad vidi, sjebao nam teoriju dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 1523192931

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 17.10.12 12:29

darla je napisao/la:

U biti u pozadini pjeva onu staru: "Imam jednu zelju, da ti tvoja medna usta jos jednom poljubim, pa da seeee, nikada, vise ne probuuudimmmm. Nista me ne boli, samo mi se srcu rana pozljedjuje stara, jer mi ti ne voooliiiissss, srce iz njedara" dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 957247240


dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 1523192931



A coviece kako si ovo dusevno otpievala! Evo i mene dirnulo!
A kako nece tek naseg Tetjca.

Mico, Mico, pa gde ce ti dusa!


dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 F24sqg


P.S. TT - ne se ljutiti. Samo se igramo...dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 17.10.12 12:29

Micika vrati se, skuhat ću ti paštašutu..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  darla 17.10.12 12:30

Cat_Claw je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:

kratak mi je dan koliko na nju mislim.. osobito mi nedostaje dio kad me nabija na srpsku qrčinu...

Njen povratak, njena odluka.



Sta je i toga bilo?! dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Qnwg93

A takvi smo ti mi Srbi. Nema kod nas trte-mrte. Samo trte! dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 30caqzl
Znaci, trebao si joj odgovoriti - e nabijem i ja tebe na hrvatsku...jelte...spolovilo i tako to.
I eto vec sexa! dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 30caqzl

Iju sto je ovo, Micika ima kurcinu, Ljubitelj ovaj ... ruzu ... svi nesto u krizi identiteta dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 490932984

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 3114667799

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 17.10.12 12:30

darla je napisao/la:

TT-ejac je jedan od onih izuetaka, ovaj puta je Micika lijepo rekla da ga voli, drag joj i sve to, a on da je ona njemu pickin dim i tako to

Pa ti sad vidi, sjebao nam teoriju dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 1523192931


A mozda je samo rekao ono sto misli, a mi sad razvijamo teoreme...dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 30caqzl


Trebao ju je malo pomaziti i tako to. Nema pojma i sav je smotan!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 17.10.12 12:31

Time traveler je napisao/la:Micika vrati se, skuhat ću ti paštašutu..


Tako, tako.
Reci joj da ti nedostaje i da zbog nje nocima ne spavas!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  darla 17.10.12 12:32

Cat_Claw je napisao/la:


P.S. TT - ne se ljutiti. Samo se igramo...dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 1zouo36


I cokladicu mu daj, da se ne rasplace, siroce dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 11484130

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 17.10.12 12:32

Time traveler je napisao/la:

kratak mi je dan koliko na nju mislim.. osobito mi nedostaje dio kad me nabija na srpsku qrčinu...

Njen povratak, njena odluka.

@ alhambra... ne znam ja, ako se vrati morati će netko najebati... bolje ti već ja..

zaneseni, ti si do sada bio dežuran kad je najebavanje u pitanju, ne znam ja...al nekako mi se čini da i ne bez razloga
ja se oduvijek klonim forumskog ljubakanja i takvih intrigica, nema ti od toga kruha, tako da mi je savjest čišća od suze dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 3601362807: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 11484130:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 17.10.12 12:32

darla je napisao/la:

Iju sto je ovo, Micika ima kurcinu, Ljubitelj ovaj ... ruzu ... svi nesto u krizi identiteta dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 490932984

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 3114667799

Gle kad sad i meni naraste neko....spolovilo. dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Qnwg93
Mama mia! dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 34zehjp

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 17.10.12 12:33

Cat_Claw je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Micika vrati se, skuhat ću ti paštašutu..


Tako, tako.
Reci joj da ti nedostaje i da zbog nje nocima ne spavas!

Ajde daj taj usermanual.pdf,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  darla 17.10.12 12:34

Cat_Claw je napisao/la:

A mozda je samo rekao ono sto misli, a mi sad razvijamo teoreme...dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 30caqzl


Trebao ju je malo pomaziti i tako to. Nema pojma i sav je smotan!


Ma misli kurac, nego se radi vazan, ipak je on kako bi rekao Pipojilo ponjezan, citaj ima razvijenu zensku stranu dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 2281111077

Dakako, sve lijepo po redu i tako to ...

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Gost 17.10.12 12:36

Alhambra je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:

kratak mi je dan koliko na nju mislim.. osobito mi nedostaje dio kad me nabija na srpsku qrčinu...

Njen povratak, njena odluka.

@ alhambra... ne znam ja, ako se vrati morati će netko najebati... bolje ti već ja..

zaneseni, ti si do sada bio dežuran kad je najebavanje u pitanju, ne znam ja...al nekako mi se čini da i ne bez razloga
ja se oduvijek klonim forumskog ljubakanja i takvih intrigica, nema ti od toga kruha, tako da mi je savjest čišća od suze dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 3601362807 dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 11484130


Da naravno, prava čistunica, čudi me kako te ne pozivaju na nedeljne emisije gdje bi mogla podjeliti s ostalima kako si uspjela ostati moralna i čista...

jbg alhambra pamtim sve što pročitam.. moje prokletstvo.

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dnevnik jedne forumašice ili Moja tema - Page 19 Empty Re: dnevnik jedne forumašice ili Moja tema

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 21. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.