kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

za Sanju

Go down

za Sanju Empty za Sanju

Postaj  Gost 09.12.15 4:31


Gost
Gost


[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  Gost 09.12.15 4:36


Gost
Gost


[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  Gost 09.12.15 4:46


Gost
Gost


[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  Gost 09.12.15 4:56

UTJEHA KOSE
Gledao sam te sinoć. U snu. Tužnu. Mrtvu. 
U dvorani kobnoj, u idili cvijeća, 
Na visokom odru, u agoniji svijeća, 
Gotov da ti predam život kao žrtvu. 
Nisam plako. Nisam. Zapanjen sam stao 
U dvorani kobnoj, punoj smrti krasne, 
Sumnjajući da su tamne oči jasne 
Odakle mi nekad bolji život sjao. 
Sve baš, sve je mrtvo: oči, dah i ruke, 
Sve što očajanjem htjedoh da oživim 
U slijepoj stravi i u strasti muke, 
U dvorani kobnoj, mislima u sivim. 
Samo kosa tvoja još je bila živa, 
Pa mi reče: Miruj! U smrti se sniva.


SUZA
Otkada sam, željo moja, 
Tvoju suzu popio, 
Nisam više, pile moje, 
Crnog oka sklopio. 
Kad sam ono, tugo moja, 
Cijelu noć te ljubio, 
Pamet sam i dušu, dušo, 
Sreću sam izgubio. 
Otkada sam, diko moja, 
Tvoju suzu popio, 
U hajduke htjedoh poći 
Pa sam ti se propio.



SAMOTNA LJUBAV
Ponoć već je prošla, svjetlo mi se gasi, 
Na baršunu crnom leži teška noć; 
Čelom mi se truni spomen tvojih vlasi— 
Ljubavi daleka, kad ćeš, kad ćeš doć? 
Otišla si. Gdje si? Ko da umrla si, 
Udaljenost ima smrti tužnu moć, 
Srcem srsi, strasti, dušom sumnje, strasi— 
Poginut ću noćas i za dragom poć. 
— Ljubav nije sreća!—znaš li kad mi reče?— 
— Ljubav, to je rana, i ta rana peče, 
— Ljubav boli, boli, kao život boli, 
— Teško, teško onom koji jako voli.— 
Nisi pravo rekla. Ljubav bol je, plamen, 
Ali muči samo kad sam sam—ko kamen.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  Gost 09.12.15 5:02


Gost
Gost


[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  Gost 09.12.15 5:07


Gost
Gost


[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  Gost 09.12.15 5:15


Gost
Gost


[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  Gost 10.12.15 1:29

Poruka svim zenama ,,,redovno odlazite kod lijechnika da vam snime sise,,ne upotrebljavajte razna sredstva protiv znojenja ispod pazuha jer su ona karconogena,,malo sode bikarbone  ce odstraniti svaki neugodni miris a limfne zlijezde ce uredno obavljati svoj posao znojenjem,


Sanja je otishla mlada zauvijek  i svi mi koje znam ili ne poznajem jednog dana cemo  za njom ,,,do tada se mora zivjeti kako najbolje znamo i umijemo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  Gost 10.12.15 8:00

zingaro je napisao/la:Poruka svim zenama ,,,redovno odlazite kod lijechnika da vam snime sise,,ne upotrebljavajte razna sredstva protiv znojenja ispod pazuha jer su ona karconogena,,malo sode bikarbone  ce odstraniti svaki neugodni miris a limfne zlijezde ce uredno obavljati svoj posao znojenjem,


Sanja je otishla mlada zauvijek  i svi mi koje znam ili ne poznajem jednog dana cemo  za njom ,,,do tada se mora zivjeti kako najbolje znamo i umijemo.
Nažalost, tek nečija smrt nas (na trenutak) podsjeti na nebrigu o vlastitom zdravlju...
Žao mi je zbog Sanje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  Lena 10.12.15 8:55

ja se baš mislim da bi trebala snimit sisice.....al lijena da se naručim....
hoću uskoro....
žao mi je zingaro....pogotovo zato jer se vrlo vjerojatno molgo (po tvom pisanju) spriječiti
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  propolis 11.12.15 8:37

ajde ganci zivot ide dalje htjeli mi to ili ne ..laka joj zemlja bila

i eto ti malo da ti dusu dodirne

bar znamo da je imamo




za Sanju 5591816
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  pizda 11.12.15 11:30

vele da sami biramo pa je valjda i ona tako izabrala. Sve ostalo bi bilo previse bezveze...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  Gost 11.12.15 11:53

sigurno nije sama birala...ponekad čovjek nema izbora.

Zigo, žao mi je

Gost
Gost


[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  pizda 11.12.15 12:15

Alhambra je napisao/la:sigurno nije sama birala...ponekad čovjek nema izbora.

Zigo, žao mi je

nisam ni mislijo da je birala ovdje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  propolis 11.12.15 18:47

tu bi se mogao slozit sa tobom ako se dogovaramo  tamo za Sanju 3111943984
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  Gost 12.12.15 6:08

pizda je napisao/la:vele da sami biramo pa je valjda i ona tako izabrala. Sve ostalo bi bilo previse bezveze...
Svasta ljudi vele ali je upitno shto je od toga istina..a to da sami biramo kada cemo otici su najvece gluposti koje se mogu procitati od nekoga...to je isto kao da kazemo kako smo se odlucili sami roditi.Te spike sam vec slushao od nekih ljudi koji su mi bili dragi,,koje nisi mogao nichim razuvjeriti u nauchenu mantru sa vjerskih seansi.Ne odlucujemo mi nishta u svome zivotu,,,,odluchuje trenutak nesmootrenosti ili zablude..da je neshto ispravno mada nije ali nam je tako lakshe mentalno provariti apstraktne pojmove zivota i smrti.
Mene uvijek pogodi kada netko ode zauvijek prije nego je "zasluziio"..kao kada uvene prelijepi cvijet u vrtu  mada smo ochekivali da ce trajati josh dugo.Vezem se za ljude koji nose u sebi savrsenstvo u jednostavnosti..koji ne ochekuju nishta od nikoga,,,koji shire oko sebe pozitivnu energiju ,,,razumijevanje i ljubav prema svemu shto ih okruzuje ...eto takva je bila Sanja..kao chovjek,,i najbolja frendica moje sestre koju sam imao chast upoznati i preko koje sam nashao potvrdu da josh ima predivnih ljudi na ovoj zemlji koji ne mrze i imaju opravdanje za svakoga i za sve.Bila je i ostala kao chlan obitelji kao mladja sestra zbog svojih ljudskih kvaliteta..Takvi me odlasci uvijek rastuze jer mislim da je nepravedno ..mislim da je uz svoga dragog imala josh puno toga reci i napraviti.Isto tako mislim da nisam ovu temu trebao otvarati,jer trenutke svoje emotivne slabosti rijetko dijelim sa nepoznatim ljudima,,Utjeha mi je da sve ima svoju svrhu pa i ovaj moj emotivni  "ispad".,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  Gost 12.12.15 9:54

zingaro je napisao/la:

Takvi me odlasci uvijek rastuze jer mislim da je nepravedno ..mislim da je uz svoga dragog imala josh puno toga reci i napraviti.Isto tako mislim da nisam ovu temu trebao otvarati,jer trenutke svoje emotivne slabosti rijetko dijelim sa nepoznatim ljudima,,Utjeha mi je da sve ima svoju svrhu pa i ovaj moj emotivni  "ispad".,,

Kad umire čovjek
zemlja postaje teža
i dublja
za jednu ranu
crnja za jednu jamu
i jedan zaključan kovčeg.
Kad umire čovjek
svijet bi morao stati
i zadrhtati
težinom tuge
dubinom bola
u šutnji koja bi rastvorila vrata mrtvačnica
i podigla ploče grobova
kao umorne kapke iza besane noći.
Kad umire čovjek, umire dio svijeta
i zemlja postaje teža
iskusnija i
ljudskija
i veća za jednu ranu
i dublja za jednu jamu.



za Sanju 3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  pizda 13.12.15 15:29

zingaro je napisao/la:
Svasta ljudi vele ali je upitno shto je od toga istina..a to da sami biramo kada cemo otici su najvece gluposti koje se mogu procitati od nekoga...to je isto kao da kazemo kako smo se odlucili sami roditi..

upravo tako...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  orion 13.12.15 18:18

uvijek je tuga velika posljednji puta pozdraviti nekoga .....

za Sanju Filament-galaksija

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  orion 13.12.15 19:10


_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  Gost 13.12.15 21:26

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:vele da sami biramo pa je valjda i ona tako izabrala. Sve ostalo bi bilo previse bezveze...
Svasta ljudi vele ali je upitno shto je od toga istina..a to da sami biramo kada cemo otici su najvece gluposti koje se mogu procitati od nekoga...to je isto kao da kazemo kako smo se odlucili sami roditi.Te spike sam vec slushao od nekih ljudi koji su mi bili dragi,,koje nisi mogao nichim razuvjeriti u nauchenu mantru sa vjerskih seansi.Ne odlucujemo mi nishta u svome zivotu,,,,odluchuje trenutak nesmootrenosti ili zablude..da je neshto ispravno mada nije ali nam je tako lakshe mentalno provariti apstraktne pojmove zivota i smrti.
Mene uvijek pogodi kada netko ode zauvijek prije nego je "zasluziio"..kao kada uvene prelijepi cvijet u vrtu  mada smo ochekivali da ce trajati josh dugo.Vezem se za ljude koji nose u sebi savrsenstvo u jednostavnosti..koji ne ochekuju nishta od nikoga,,,koji shire oko sebe pozitivnu energiju ,,,razumijevanje i ljubav prema svemu shto ih okruzuje ...eto takva je bila Sanja..kao chovjek,,i najbolja frendica moje sestre koju sam imao chast upoznati i preko koje sam nashao potvrdu da josh ima predivnih ljudi na ovoj zemlji koji ne mrze i imaju opravdanje za svakoga i za sve.Bila je i ostala kao chlan obitelji kao mladja sestra zbog svojih ljudskih kvaliteta..Takvi me odlasci uvijek rastuze jer mislim da je nepravedno ..mislim da je uz svoga dragog imala josh puno toga reci i napraviti.Isto tako mislim da nisam ovu temu trebao otvarati,jer trenutke svoje emotivne slabosti rijetko dijelim sa nepoznatim ljudima,,Utjeha mi je da sve ima svoju svrhu pa i ovaj moj emotivni  "ispad".,,
da, nepravedno je... kao i većina stvari koje se događaju na ovom svijetu... i boli, gubitak, a i nepravda... 

uvijek se pitam zašto se ljudi toliko boje "dijeliti" tužne trenutke? zašto ih čuvaju u sebi, čak njeguju, skrivajući ih od očiju javnosti? zašto je tako strašno pokazati ranjivost, bol zbog gubitka koji smo (vjerojatno) svi proživjeli?  za Sanju 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

za Sanju Empty Re: za Sanju

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.