kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putovima "Simotamo Tursa"

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Gost 25.01.16 20:54

btw je napisao/la:

s obzirom da ti obično nestaneš čim ozdraviš, molim te zapiši ovaj pass, kako bitwe kod tvog slijedećeg pojavljivanja ne bi zaklala kakvog zeca ljudoždera.. nehotice   Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 11484130

ali ne na rolu toaletnog papira  Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 1523192931

ma šta ne bi zaklala ... kolji redom sve kako ti dođe ... nemoj da "redu koji nije red" ponestane masti za rasvjetu ... taman ga krenulo svojski a mislijo je da je ostarijo i da nema više humora Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 11484130

ako treba, prikolji mene opet ... ima u mene masti ko u raštiki kupusa Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Gost 27.01.16 18:35

btw je napisao/la:nisi se javio od 2013.? ijao... nije ni čudno da si zaboravio pass  Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 3084372643

s obzirom da ti obično nestaneš čim ozdraviš, molim te zapiši ovaj pass, kako bitwe kod tvog slijedećeg pojavljivanja ne bi zaklala kakvog zeca ljudoždera.. nehotice   Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 11484130

ali ne na rolu toaletnog papira  Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 1523192931
Sve ya pamtim. I pasove i mačkove. Ali ovako? se OSIECHAM novo!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Gost 28.01.16 0:45

05. rujna, 18:00 h
 
Bilo je grozno. Nismo mogli znati! Pogrešno smo mislili da su svi poput nas iz Hrvatske. Zgrčena tijela i grimase na licima mrtvih ISIL-ovaca pokazivale su agoniju dok su skončavali uz „Kaktus“, Brada Pitta“, „Svatovsku“… Posebno me potresao izgled jednog ISIL-ovca kojem se na usnama vidjelo kako mu je posljednja riječ bila „Nirvana“.
 
S vedrije strane, imali su gomilu zaliha – naročito piva od maćuhica pa dok je Kynxy kopao grobove i radio križeve (koje je kasnije vijao u polumjesece kad mu je Tonac objasnio), mi smo se opuštali.
 
Autor je uspio upaliti vatru trljajući papir Baldricku po nosu. I dok je vatra pucketala, u kotlu se kuhao gulaš od onog zeca-ljudoždera, zvjezdice (sve petokrake odreda!) osvjetljavale već nebo, stekli smo dojam kao da smo negdje na logorovanju, a ne usred rata u nepoznatoj zemlji.
 
Iz lješkarenja, prenuo nas je Goxičin krik. Sve se uskomešalo i svi su dotrčali do nje – do logorske vatre. Iz iste te vatre izašli su čovječuljci, niti do koljena većini nas.
 
-          Tko ste vi? – pitala je Iluzija prije svih nas.
-          Domaći! Domaći! Domaći izdajnici!
 
I zbilja – bilo je tu ustaša, četnika, balista, belogardejaca… Dark Lilith je prva podivljala (valjda što su joj srendicu prepali) pa ih je počela mlatiti daskom i, dok kažeš „Za dom spremni pomoz' bog Sieg heil“, većina ih se ili razbježala ili postala fleka na zemlji.
 
Dok smo mi svjedočili tom čudu, Kynxy je ispravljao polumjesece jer su gledali na krivu stranu.
 
Leutar je održao govor za pale ISIL-ovce, što je bilo prigodno jer ionako se radi o ratu za ekonomske interese, a malo tko zna tako dirljivo pričati o BDP-u ili rastu izvoza kao on. Pri spomenu makroekonomske problematike s posebnim osvrtom na agrikulturu, mnogi su i zasuzili.
 
U međuvremenu, Kynxy je bojio polumjesece u zeleno jer ih je prvo obojio u crveno (smatrajući da svi koji nisu katolici, moraju biti komunisti).
 
Isplakavši se i dobro se najevši i napivši (kakav je to sprovod bez karmina?), ubrzo smo bili orni za daljnje pobjede. Pod okriljem noći otisnuli smo se na put kroz pustinju. Taman smo stigli do prve oaze kad je Antiša primijetio da smo ostavili Kynxyja.
 
Onda smo odlučili tu prenoćiti dok se Antiša ne vrati sa svojim mezimcem.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Gost 28.01.16 7:35

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:
btw je napisao/la:nisi se javio od 2013.? ijao... nije ni čudno da si zaboravio pass  Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 3084372643

s obzirom da ti obično nestaneš čim ozdraviš, molim te zapiši ovaj pass, kako bitwe kod tvog slijedećeg pojavljivanja ne bi zaklala kakvog zeca ljudoždera.. nehotice   Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 11484130

ali ne na rolu toaletnog papira  Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 1523192931
Sve ya pamtim. I pasove i mačkove. Ali ovako? se OSIECHAM novo!
Vidim! Da pamtish? LIEPO je što se. Osiechash novo! razymiem tvoye. PORIVE!



Kynxy je bojio polumjesece u zeleno jer ih je prvo obojio u crveno (smatrajući da svi koji nisu katolici, moraju biti komunisti)  Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 1523192931 Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 1523192931 Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Gost 28.01.16 19:47

Zbilja, a gdje je nestao Kynxy? Ne piše više nigdje ili? Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 1695130124

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Gost 29.01.16 2:14

6. rujna, 20:00 sati
 
Pustinje uopće nisu puste. Svako malo neka zmijetina isplazi iz zemlje da poradi na tenu, govnovalji valjaju članske iskaznice raznih političkih stranaka, karavane prolaze, Opeli Karavani prolaze…
 
Kad bi nas koja od karavana zatekla na putu, znali bi pitati odakle smo, a mi bi rekli „Rvacka!“ (naročito ponosno bi to uskliknuo Kynxy), a onda bi se beduinska lica razvukla u osmijeh razumijevanja.
 
-          Aaaa, Šuker!
-          Je, Šuker. – složili bi se mi.
-          Ivan Šuker, najdeblja polipičar u svijet. – iscerio bi se opet beduin.
 
Tu bi se obično i sažalili na nas pa nam dali nešto jer, kako oni sami kažu, jest da je kod njih rat, progon, masakri, ali bar ne žive u Hrvatskoj. Doduše, ponekad ne bi dobili ništa jer ako bi slučajno pitali Krešu odakle je, on je uvijek odgovarao:
 
-          Sa Šolte, ali mi srce u Kući cvijeća.
 
Kako je dan prošao prilično jednolično, pobliže ću još malo opisati floru, faunu i svu njihovu bližu i dalju rodbinu.
 
Ptica crne boje, ali crvenog dugog repa – rekli su nam Sirijci da se zove Skandirajuća esdeperepatica. Glasala se po cijele dane svojim pijevom: „Zo-ki! Zo-ki!“, sve dok joj Saraja nije zavrnula vrat i napravila juhicu.
 
Pustinjski proleterski pingvin, crveno bijele boje. Nekako se Autoru oko svaki puta zacaklilo kad bi vidjeli kojega iako su ga mužjaci nekoliko puta napali – prema nama ostalima nisu pokazivali agresiju. Tko će ga znati zašto.
 
Otrovna crnokošuljašica, jedna od najsmrtonosnijih guja. Teško je uočljiva jer se skriva, ali kad napadne… Prepoznatljiva po bijeloj liniji u obliku slova „U“ na glavi. Krešo je išao pišati pa ga ugrizla – srećom, Proba mu je isisao otrov.
 
Sova buljooka karamarkuša, ptica poznata po tome što živi samotno jer je njezino glasanja toliko iritantno da čak jedna ne može podnijeti drugu.
 
Božji petrovak, lasica. Sitne životinje, ali u izumiranju. Kažu da je došlo do nekog genetskog poremećaja pa često znaju provoditi sate razmišljajući bi li kakile, jele, spavale, pile – i dok se odluče, uginu.
 
U oazama, u vodi može se naći kornjače bečićančare. Za razliku od klasičnih kornjača, ove imaju specifičnu dlakavu nakupinu na glavi. Lasta je već poželjela da i njena kosa ima takvu frizuru.
 
Kraj i u vodi su i sitne zelene žabice pravoslavuše koje su nas često budile u podnevnom odmaranju, a zbog kojih su se Proba i Etalon osjećali kao kod kuće svaki puta kada bi ih čulis njihovim: „Bre-bre! Bre-bre!“
 
Ima još tih čuda prirode, ali sunce je zašlo, a to znači da je nama vrijeme za polazak – čim se RobinUd vrati iz „Lidla“ u koji je danas otišao.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Gost 29.01.16 15:37

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:
 
Ptica crne boje, ali crvenog dugog repa – rekli su nam Sirijci da se zove Skandirajuća esdeperepatica. Glasala se po cijele dane svojim pijevom: „Zo-ki! Zo-ki!“, sve dok joj Saraja nije zavrnula vrat i napravila juhicu.
 

neka nama naše ustašice ovdje ... odmah se osjećam pitomije jer nisam jedina koja pticama zavrće vratove Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 3114667799

opis flore i faune isto mrak ... i krešo kojeg ugrizla zmija otrovnica za kurac ... to me podsjetilo na moju prvu ozbiljniju temu na kultnima ... svi vječito drobili o hrvatima, ustašama, četnicima a meni dopizdilo pa rekoh, ajmo malo o hrvatskim zmijama  Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 3114667799

i vjerujem da su ljudi mislili da ću i ja oplest po nekome od ljudi , kad ono stvarno bila tema o zmijama Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Gost 01.02.16 22:40

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Pa ja ću se ranit'! Nisam znao da je i CNN bio u ovom našem busu. Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 997057239 

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/jednosmjerna-karta-za-pakao-nevjerojatno-reportaza-iz-autobusa-koji-vozi-za-glavni-grad-isis-ova-kalifata/

a dobro, ova druga priča baš nije smiješna ... al super se poklopile priče

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Gost 01.02.16 23:57

Glista je napisao/la:
JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Pa ja ću se ranit'! Nisam znao da je i CNN bio u ovom našem busu. Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 997057239 

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/jednosmjerna-karta-za-pakao-nevjerojatno-reportaza-iz-autobusa-koji-vozi-za-glavni-grad-isis-ova-kalifata/

a dobro, ova druga priča baš nije smiješna ... al super se poklopile priče
Sve je smiješno. Smij se danas svemu ako i nije - jer za plač će uvijek biti dovoljno vremena.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Gost 02.02.16 0:02

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:
Glista je napisao/la:
JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Pa ja ću se ranit'! Nisam znao da je i CNN bio u ovom našem busu. Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 997057239 

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/jednosmjerna-karta-za-pakao-nevjerojatno-reportaza-iz-autobusa-koji-vozi-za-glavni-grad-isis-ova-kalifata/

a dobro, ova druga priča baš nije smiješna ... al super se poklopile priče
Sve je smiješno. Smij se danas svemu ako i nije - jer za plač će uvijek biti dovoljno vremena.

neka mene takva kakva jesam .... ne glumata mi se

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Gost 10.05.16 13:40

kad će nastavci ? Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 11484130 jesmo još živi ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Gost 10.05.16 22:17

Glista je napisao/la:kad će nastavci ? Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 11484130  jesmo još živi ?
nema inspiracije... sve zamrlo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Gost 13.05.16 23:49

btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:kad će nastavci ? Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 11484130  jesmo još živi ?
nema inspiracije... sve zamrlo
Zadnji put kad me ufatila viroza napisao sam pola teksta - e sad čekam da se opalim čekićem po prstu ili glavom o vrata ili da mi se mobitel zavuče u... Uglavnom, onda ću napisati drugu polovicu... Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Gost 17.05.16 6:06

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:
btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:kad će nastavci ? Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 11484130  jesmo još živi ?
nema inspiracije... sve zamrlo
Zadnji put kad me ufatila viroza napisao sam pola teksta - e sad čekam da se opalim čekićem po prstu ili glavom o vrata ili da mi se mobitel zavuče u... Uglavnom, onda ću napisati drugu polovicu... Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 1523192931
dragi don jebo, ako je problem u tome što te nikako nije opalio čekić (ili vrata u glavu), vrlo rado ću ti pomoći... nemoj čekati, samo reci riječ, tu sam...    Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 3199090467

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Gost 29.05.16 15:03

7. rujna, 18:00 h
 
-          Satovi, satovi! Mindžeše, hitleri za kosa! Uložci i trampolini za one dane! Pino silvestre za pravo muško!
 
Glas putujućeg trgovca pustinjom prekinuo je našu – sada već – uobičajenu dnevnu rutinu ispijanja piva od maćuhica točno u podne. A onda se iza jedne dine pojavila ćelava glava s brčinama, u neupadljivom i decentnom ljubičastom odijelu i zelenoj kravati.
 
-          Rom Mel! – odmah se čulo iz mnogih grla, a sva ženskadija se već sjatila i okružila gospodina Rom Mela + Subrino, koji također nije mogao odoljeti njegovim čarima.
 
Doduše, sve su pripadnice opasnijeg spola (tako se definira žemskinje na Kultnima) ipak pazile da bude tampon zona između Fride i Ambre kako ne bi došlo do kratkog spoja.
 
A onda je sve eskaliralo. Antonac je morao čupati rukama i nogama Lenu i uspio je – iako su njoj u zubima ostale Rom Melove ljubičaste hlače. I dok je Rom Mel spašavao ostatak odjeće, vlastitu kožu i ine vitalne organe, muški dio populacije je stavljao oklade na to hoće li ga i tko prvi uhvatiti i zlostavljati. Subrino je djelovao najbrže, no – srećom po Rom Mela, on je bio brži od svojih progonitelja/ica. Kako su se sve više udaljavali od oaze, a dine postajale jedino što se vidjelo, tako su i progonitelji počeli odustajati i vraćati se.  I dok su se strasti, hormoni i proširene vene na nogama Kultašica počele smirivati, snažan krik proparao je predvečerje.
 
-          Vidjela sam ga! Ukazao mi se! – sva zadihana dotrčala je Iluzija tko zna otkuda.
 
Pitanja i upitnici su se rojili među zbunjenima dok Iluzija nije objasnila da joj se kraj onog jezerceta u oazi ukazazala svjetlost koja je ona poprimila oblik – Naggara. To je izazvalo konstrernaciju jer: a) Naggar nije sin božji i b) Naggar je bio preškrt kupiti kartu za „Simotamo Turs“ pa je otišao na ljetovanje u Međugorje i prodavati originalne međugorske krumice iz Kine.
 
Sve to nije spriječilo Saraju, Iluziju, Oldija i još nekolicinu da se bace na koljena i počnu mrmljati molitve „Zdravo Marija“, „Marija Magdalena“, „Cesarica“ i druge… Sve dok su ih žabe pravoslavuše zbunjeno gledale i komentirale sa svojim „Bre-bre!“

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Gost 30.05.16 10:11

da žabe pravoslavuše Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 3114667799 Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 3114667799 Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 3114667799   a budalo neviđena... Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 684758713

usput, zatreperilo mi je srce čitajući o rom melu... kakvo muško, kakav seksepil... ijaoooo  Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Gost 30.05.16 12:36

btw je napisao/la:da žabe pravoslavuše Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 3114667799 Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 3114667799 Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 3114667799   a budalo neviđena... Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 684758713


a, moram uvatit jednu od tih žaba da me bar zbog nečega s pravom nazivaju četnikušom ... i danas sam ispala na fejsu četnikuša koja sve radi po direktivi iz beograda Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 3114667799 ... ne mogu oni zamisliti da se išta dogodi spontano jer su već dopizdili i bogu i manituju sa svojim primitivizmom Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 1425538829


i opet meni odmah u oči ubolo vrijeme kad je pisan post ... 11:11 iako ga nisam ja napisala ... eto, ugodno iznenađenje sa nastavcima priče i lijep i omilit mi broj ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Gost 05.06.16 20:23

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:da žabe pravoslavuše Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 3114667799 Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 3114667799 Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 3114667799   a budalo neviđena... Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 684758713


a, moram uvatit jednu od tih žaba da me bar zbog nečega s pravom nazivaju četnikušom ... i danas sam ispala na fejsu četnikuša koja sve radi po direktivi iz beograda Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 3114667799 ... ne mogu oni zamisliti da se išta dogodi spontano jer su već dopizdili i bogu i manituju sa svojim primitivizmom Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 1425538829


i opet meni odmah u oči ubolo vrijeme kad je pisan post ... 11:11 iako  ga nisam  ja napisala ... eto, ugodno iznenađenje sa nastavcima priče i lijep i omilit mi broj ...
kad ti se često ponavlaju jedinice to ti znači da te netko tajno voli.... Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 1523192931











(čitaj potpis)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovima "Simotamo Tursa" - Page 3 Empty Re: Putovima "Simotamo Tursa"

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.