kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozzz, ja nova

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 09.03.16 9:19

Vel'ka Maca je napisao/la:
LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:Nikako se odjavit... Stalno se na novo prijavljujem u forum. Kako sam bila po duuugom vremenu na svom blogu, eto da podjelim moju živčanu pjesmicu napisanu u vrijeme jednog mog težeg razdoblja

sviđa mi se pjesmica - prava blizanačka  Pozzz, ja nova - Page 3 684758713
to se obračunavaš s račićem?
Jaštadašta! S račićem i s jednim rakom na tri noge, ajd može se reć na dvije nogice Pozzz, ja nova - Page 3 3111943984

Uuuu bilo je to turbulentno razdoblje uzajamnog Pozzz, ja nova - Page 3 3538159967 , nisam sama za sebe znala što sam kadar učiniti.
I knjigu sam napisala čak o tome, pisala ju dvije godine bila je stoput bolja od pedesetniansisive.. ko da je tu knjigu teško prevazić.. al na kraju sam ju spalila uz ritual čišćenja, bila je stvarno ono..previše i prekoviše.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 09.03.16 9:24

pizda je napisao/la:
LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:
pizda je napisao/la:oklen si Luda Maro, iz koieg mjesta?
 Ako ti poven odkod son onda bi se znalo dogodit da se zna do son.. Pa je bolje da son cito. Svet je mahan.. Naj namignem.. da so tam Dimnjačar i Riđan skijale i sanjkale. Malo mi zahrđan jezik, a i izamro je v sih tih desetletjih kaj me ni tam belo.

Ena vesela iz "domaje", kako sa pravijo


aha, a di je pokopat Andrija Grguric, u istom mjestu gdje i Ridjan?
Da ti pravo kažem, nemam poooooooooojma, al znam da ima u rodnom kraju Lokvama veeeeeeeelik spomenik sa svim ostalim "sotrpinima". Inaće sam bliže Jastrebovom kraju, al neeam pojma nit gdje je on pokopan, samo znam da je u kapelskima bila i Mara koja je bila malo šik-šik..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 09.03.16 9:32

Glista je napisao/la:
LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:
pizda je napisao/la:oklen si Luda Maro, iz koieg mjesta?
 Ako ti poven odkod son onda bi se znalo dogodit da se zna do son.. Pa je bolje da son cito. Svet je mahan.. Naj namignem.. da so tam Dimnjačar i Riđan skijale i sanjkale. Malo mi zahrđan jezik, a i izamro je v sih tih desetletjih kaj me ni tam belo.

Ena vesela iz "domaje", kako sa pravijo



 Pozzz, ja nova - Page 3 2281111077

nema lude mare a taman se naviknula doć iz šetnje i imati šta za čitati Pozzz, ja nova - Page 3 309394051

al evo joj moje verzije lijepe pepe ... skoro pa isto ... a i kad sam birala muzičke točke koje su išle uz jedan pizdin serijal, izabrala sam si tu pjesmu .... treba me ubit zbot mamutskog pamćenja ... samo gluposti pamtim  . Pozzz, ja nova - Page 3 3111943984  al fino je tu i tamo odmorit malo mozak i sjećati se pizdarija  Pozzz, ja nova - Page 3 1523192931

Original je original, eto moram uz to zaplesat, nožice me same ponesu Pozzz, ja nova - Page 3 1722873399 Pozzz, ja nova - Page 3 1521376178
Voljela sam crtić spidija, kad bi trčala oko kuće uvjek bih se derala Ribaaaaaaa ribaaaaaaaaaaaaaa andreaaaaaaa Pozzz, ja nova - Page 3 3827645783

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 09.03.16 9:32

LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:Nikako se odjavit... Stalno se na novo prijavljujem u forum. Kako sam bila po duuugom vremenu na svom blogu, eto da podjelim moju živčanu pjesmicu napisanu u vrijeme jednog mog težeg razdoblja

sviđa mi se pjesmica - prava blizanačka  Pozzz, ja nova - Page 3 684758713
to se obračunavaš s račićem?
Jaštadašta! S račićem i s jednim rakom na tri noge, ajd može se reć na dvije nogice Pozzz, ja nova - Page 3 3111943984

Uuuu bilo je to turbulentno razdoblje uzajamnog Pozzz, ja nova - Page 3 3538159967 , nisam sama za sebe znala što sam kadar učiniti.
I knjigu sam napisala čak o tome, pisala ju dvije godine bila je stoput bolja od pedesetniansisive.. ko da je tu knjigu teško prevazić.. al na kraju sam ju spalila uz ritual čišćenja, bila je stvarno ono..previše i prekoviše.

eee, tako sam I ja... planirala knjigu napisati o svom virtualnom te ljubavnom tripu... odnosno frendice me nagovaraju već godinama... ali brate, ispuhala sam se, prošlo me... ko ga jebe... a for a je priča... pravo filmska Pozzz, ja nova - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  pizda 09.03.16 9:34

LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:

Da ti pravo kažem, nemam poooooooooojma, al znam da ima u rodnom kraju Lokvama veeeeeeeelik spomenik sa svim ostalim "sotrpinima". Inaće sam bliže Jastrebovom kraju, al neeam pojma nit gdje je on pokopan, samo znam da je u kapelskima bila i Mara koja je bila malo šik-šik..

svi su oni bili malo shik-shik Pozzz, ja nova - Page 3 1523192931 . Dimnjacaru zica odnijela glavu dok se nafuravao motorom, Ridjan pio ko smuk...Sin mu vozi onu splav po Lokvarskom jezeru. Crnkovica sam nasao na Lokvarskom groblju ali DImnjacara nema nigdje. On je i inace bio problematican, mozda su ga zato negdje sakrili...
Pa di blize Delnicama kad izmedju Delnica i Lokava nema niceg? Jedino ako si negdje unutra, na Karolini, kakav Bukovec ili Sunger...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 09.03.16 10:07

Vel'ka Maca je napisao/la:
LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:Nikako se odjavit... Stalno se na novo prijavljujem u forum. Kako sam bila po duuugom vremenu na svom blogu, eto da podjelim moju živčanu pjesmicu napisanu u vrijeme jednog mog težeg razdoblja

sviđa mi se pjesmica - prava blizanačka  Pozzz, ja nova - Page 3 684758713
to se obračunavaš s račićem?
Jaštadašta! S račićem i s jednim rakom na tri noge, ajd može se reć na dvije nogice Pozzz, ja nova - Page 3 3111943984

Uuuu bilo je to turbulentno razdoblje uzajamnog Pozzz, ja nova - Page 3 3538159967 , nisam sama za sebe znala što sam kadar učiniti.
I knjigu sam napisala čak o tome, pisala ju dvije godine bila je stoput bolja od pedesetniansisive.. ko da je tu knjigu teško prevazić.. al na kraju sam ju spalila uz ritual čišćenja, bila je stvarno ono..previše i prekoviše.

eee, tako sam I ja... planirala knjigu napisati o svom virtualnom te ljubavnom tripu... odnosno frendice me nagovaraju već godinama... ali brate, ispuhala sam se, prošlo me... ko ga jebe... a for a je priča... pravo filmska Pozzz, ja nova - Page 3 3111943984
Ja pisala po nagovaranju prijateljica baš onda kad sam se smirila. Sve sam izbacila iz sebe..katarza..onda kad je bila knjiga napisana i kad sam ju pročitala opet i opet.. Pustila iza sebe.. nek živi s lažima i prevarama onaj koji ih je plasirao. Pozzz, ja nova - Page 3 3348339563

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 09.03.16 10:14

LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

sviđa mi se pjesmica - prava blizanačka  Pozzz, ja nova - Page 3 684758713
to se obračunavaš s račićem?
Jaštadašta! S račićem i s jednim rakom na tri noge, ajd može se reć na dvije nogice Pozzz, ja nova - Page 3 3111943984

Uuuu bilo je to turbulentno razdoblje uzajamnog Pozzz, ja nova - Page 3 3538159967 , nisam sama za sebe znala što sam kadar učiniti.
I knjigu sam napisala čak o tome, pisala ju dvije godine bila je stoput bolja od pedesetniansisive.. ko da je tu knjigu teško prevazić.. al na kraju sam ju spalila uz ritual čišćenja, bila je stvarno ono..previše i prekoviše.

eee, tako sam I ja... planirala knjigu napisati o svom virtualnom te ljubavnom tripu... odnosno frendice me nagovaraju već godinama... ali brate, ispuhala sam se, prošlo me... ko ga jebe... a for a je priča... pravo filmska Pozzz, ja nova - Page 3 3111943984
Ja pisala po nagovaranju prijateljica baš onda kad sam se smirila. Sve sam izbacila iz sebe..katarza..onda kad je bila knjiga napisana i kad sam ju pročitala opet i opet.. Pustila iza sebe.. nek živi s lažima i prevarama onaj koji ih je plasirao. Pozzz, ja nova - Page 3 3348339563

Pozzz, ja nova - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 09.03.16 10:43

Napišemodgovor Glisti ,  ode... a bila sam se baš raspiasala..
Napišen odgovor Maconji odeee u svemir, i dobije kraću verziju.
Napišem odgovor pizdi, ode i taj u svemir..

Pa boga mu poljubim.. Pozzz, ja nova - Page 3 2343104142

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  pizda 09.03.16 10:47

LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:Napišemodgovor Glisti ,  ode... a bila sam se baš raspiasala..
Napišen odgovor Maconji odeee u svemir, i dobije kraću verziju.
Napišem odgovor pizdi, ode i taj u svemir..

Pa boga mu poljubim.. Pozzz, ja nova - Page 3 2343104142

pitaj boga sta ti stisces, meni sve ode ovdje...Pozzz, ja nova - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 09.03.16 10:52

Inače jučer ma nije bilo; Naaaaaaaapileeeeee se uliceeeeeee.. ovaj curiceeeeeeeeeeee.. Pozzz, ja nova - Page 3 652962366 Ja se nisam, ne pijem, tu sam dosada, al znam pripalit koju.
Pa je bilo prometno kod mene i uvečer sam se samo skljokala u krevetac. Pozzz, ja nova - Page 3 693872565

Bila neka luda travica, juče, pa me danas malo bolii glavica. I zato sam ljuta jer mi svi odgovori ošli u .. puf  Pozzz, ja nova - Page 3 171927698

Idem radit neš drugoga pa se vratim bolje volje Pozzz, ja nova - Page 3 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  pizda 09.03.16 10:58

LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:Inače jučer ma nije bilo; Naaaaaaaapileeeeee se uliceeeeeee.. ovaj curiceeeeeeeeeeee.. Pozzz, ja nova - Page 3 652962366 Ja se nisam, ne pijem, tu sam dosada, al znam pripalit koju.
Pa je bilo prometno kod mene i uvečer sam se samo skljokala u krevetac. Pozzz, ja nova - Page 3 693872565

Bila neka luda travica, juče, pa me danas malo bolii glavica. I zato sam ljuta jer mi svi odgovori ošli u .. puf  Pozzz, ja nova - Page 3 171927698

Idem radit neš drugoga pa se vratim bolje volje Pozzz, ja nova - Page 3 27287599

jebote, ovdje svi neki nadrogirati. Ti po marihuani, Glista po pejotlu a Pop po gljivama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 09.03.16 11:05

pizda je napisao/la:

jebote, ovdje svi neki nadrogirati. Ti po marihuani, Glista po pejotlu a Pop po gljivama...

ja ne moram više ... kao mala sam bit će baki upala u kakav kazan sa juhom od pejotla i od tada mi sve svijetli oko mene Pozzz, ja nova - Page 3 1523192931

još se smijem kad sam čitala nečiju biografiju i kako se napuco pejotla pa opisivao kako mu izgleda svijet sa izmjenitom percepcijom i čitam i mislim si, pa jebote, tako meni stalno Pozzz, ja nova - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  pizda 09.03.16 11:10

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jebote, ovdje svi neki nadrogirati. Ti po marihuani, Glista po pejotlu a Pop po gljivama...

ja ne moram više ... kao mala sam bit će baki upala u kakav kazan sa juhom od pejotla i od tada mi sve svijetli oko mene Pozzz, ja nova - Page 3 1523192931

još se smijem kad sam čitala nečiju biografiju i kako se napuco pejotla pa opisivao kako mu izgleda svijet sa izmjenitom percepcijom i čitam i mislim si, pa jebote, tako meni stalno Pozzz, ja nova - Page 3 1523192931

pa sta nije Castaneda cieli opus temeljio na samanima i pejotlu? Ispalo da ne vidimo svijet kakav je dosita ali ga uz konzumaciju pejotla, vidimo. Bilo reptila ko u prici jebote. Nije to alkohol pa da vidis samo obicne biele miseve...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 09.03.16 11:21

pizda je napisao/la:

pa sta nije Castaneda cieli opus temeljio na samanima i pejotlu? Ispalo da ne vidimo svijet kakav je dosita ali ga uz konzumaciju pejotla, vidimo. Bilo reptila ko u prici jebote. Nije to alkohol pa da vidis samo obicne biele miseve...

a ne znam ... počela sam davno čitati tog castanedu i prekinula ... meni se nije svidio ... bilo mi tu previše truć trać i hokus pokus duovnosti ... još kad mi je ogadio način na koji sanjamo i kako se u snu sastajemo u obliku koji meni nije bio ni malo privlačan, zatvorila knjigu i rekla baj baj castaneda ... draže mi je ono što mi je moja baka prenosila a nije bila šaman iako još nisam na čisto šta je bila jer da ga jebeš, tek kasnije sam skužila mnoge stvari koje mi je govorila i fakat funkcioniraju

al sjećam se one fore kad je guštere lovio i zašio im usta i oči ... pa jebote, a ja mulica voljela životinje Pozzz, ja nova - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  pizda 09.03.16 11:40

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa sta nije Castaneda cieli opus temeljio na samanima i pejotlu? Ispalo da ne vidimo svijet kakav je dosita ali ga uz konzumaciju pejotla, vidimo. Bilo reptila ko u prici jebote. Nije to alkohol pa da vidis samo obicne biele miseve...

a ne znam ... počela sam davno čitati tog castanedu i prekinula ... meni se nije svidio ... bilo mi tu previše truć trać i hokus pokus duovnosti ... još kad mi je ogadio način na koji sanjamo i kako se u snu sastajemo u obliku koji meni nije bio ni malo privlačan, zatvorila knjigu i rekla baj baj castaneda ... draže mi je ono što mi je moja baka prenosila a nije bila šaman iako još nisam na čisto šta je bila jer da ga jebeš, tek kasnije sam skužila mnoge stvari koje mi je govorila i fakat funkcioniraju

al sjećam se one fore kad je guštere lovio i zašio im usta i oči ... pa jebote, a ja mulica voljela životinje Pozzz, ja nova - Page 3 1523192931

ni meni, ni on a ni onaj Coelho. Skuzili recept kako prodati sranja pod ezoteriju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 09.03.16 11:46

pizda je napisao/la:

ni meni, ni on a ni onaj Coelho. Skuzili recept kako prodati sranja pod ezoteriju...

coelha ja čitam više ko beletristiku a ne ezoteriju i ima mi i dobrih stvari al ima i plitkih da pliće ne može ... neke sam mu romane isto počela čitati i odustala nakon dvajst stranica muke ... al neki su mi ok ... par njih

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 09.03.16 12:28

LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:Mal' sam sramežljiva


Johohohoj? Pozzz, ja nova - Page 3 30caqzl

Pa kako si mi ti, mlada?






Dobro dosla i bolje nas nasla! Pozzz, ja nova - Page 3 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 09.03.16 21:46

Glista je napisao/la:odlično ti je ono šta si pisala ... oooodlično ... guštam čitati ljubačasta   Pozzz, ja nova - Page 3 684758713

nevjerojatno koje podudarnosti iako ima i očitih razlika ... ali ono "nisam ja odavde" i brdo toga je ... hm hm hm ... da se zamisliš i povratiš vjeru u to da smo svi mi povezani na najčudesnije načine ... Pozzz, ja nova - Page 3 1523192931

to volem Pozzz, ja nova - Page 3 684758713
Eda još jednom napišem što sam i ujutro pa nestalo u svemiru.. al malo kraće.
Hvala, drago mi je Pozzz, ja nova - Page 3 684758713

hehehehehhe ljubičasta da, po imenu mome registriranim na matićnom uredu, krščena tako i tako nisam Pozzz, ja nova - Page 3 2281111077

Iako sad kad sam išla čitat, poslije dugo vremena, izgleda mi ko tužbalice i jadikovke neshvaćene pubertetnice, sve sam to pisala u efektu, samo sam disleksične rijeći popravila iza sebe.
Sve su to bili više manje pogledi na osobe koje su bile dio i otišle iz mojeg života, dio tugovanja, onaj dio gdje sve vidiš šarenim očalama i superlativi su me pucali. Kad to streseš možeš gledat realnije naprijed.

Ima tamo svega i svačega i znanstvene fantastike i anegdota i crtica, a bome i nekih trolerskih zapisa.
Bilo bi i više al su počeli krast i uzimat za svoje pa sam neke stvari zadržala zase. A bilo je i puuuno problema u radu s blogom.

Meni najdraža je crtica olujna žena (zaboravila kako sam dala ime postu), baš je bila oluja vani a ja otvaram prozore i kiša se slijevala u kuhinju,
napravila sam si mali potop, al pločice se daju pobrisat.

Nisam sklona vjerovanju, al vjerujm da smo na neki način povezani svi među sobom. Mora nešto bit na kvantnoj bazi, u znanošt ufam Pozzz, ja nova - Page 3 3890829408 Svi smo mi od zvjezdnog praha satkani.

Eto ovđeka sam došla jer sam guglala nekoć mi dragog bliskog rodjaka Pozzz, ja nova - Page 3 2575450620

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 09.03.16 21:59

pizda je napisao/la:
LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:

Da ti pravo kažem, nemam poooooooooojma, al znam da ima u rodnom kraju Lokvama veeeeeeeelik spomenik sa svim ostalim "sotrpinima". Inaće sam bliže Jastrebovom kraju, al neeam pojma nit gdje je on pokopan, samo znam da je u kapelskima bila i Mara koja je bila malo šik-šik..

svi su oni bili malo shik-shik Pozzz, ja nova - Page 3 1523192931 . Dimnjacaru zica odnijela glavu dok se nafuravao motorom, Ridjan pio ko smuk...Sin mu vozi onu splav po Lokvarskom jezeru. Crnkovica sam nasao na Lokvarskom groblju ali DImnjacara nema nigdje. On je i inace bio problematican, mozda su ga zato negdje sakrili...
Pa di blize Delnicama kad izmedju Delnica i Lokava nema niceg? Jedino ako si negdje unutra, na Karolini, kakav Bukovec ili Sunger...
Kako nebi bili šik-šik kad se svašta skriva u unim gustim šumama Pozzz, ja nova - Page 3 11484130
a zato je moj djeda rekao mami da će završit ko dimnjačar kad je furala motor Pozzz, ja nova - Page 3 1619348112

Da, pričao mi jedan stari partizan Marković, koji je bio na golom da je dimnjačar bio trockist pa su ga i strockali možda.

Nope, inače kad se popnem nabrdo i pogledam dole mogu direkt u Kupu skočit naglavce, uj već više od dvaest godina nisam bila tamo.
Imal još medvjedića medju kućama, dolaze još na kućne pragove?
Od moje prije baka imala medota kao kućnog ljubimca Pozzz, ja nova - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 09.03.16 22:07

pizda je napisao/la:
LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:Inače jučer ma nije bilo; Naaaaaaaapileeeeee se uliceeeeeee.. ovaj curiceeeeeeeeeeee.. Pozzz, ja nova - Page 3 652962366 Ja se nisam, ne pijem, tu sam dosada, al znam pripalit koju.
Pa je bilo prometno kod mene i uvečer sam se samo skljokala u krevetac. Pozzz, ja nova - Page 3 693872565

Bila neka luda travica, juče, pa me danas malo bolii glavica. I zato sam ljuta jer mi svi odgovori ošli u .. puf  Pozzz, ja nova - Page 3 171927698

jebote, ovdje svi neki nadrogirati. Ti po marihuani, Glista po pejotlu a Pop po gljivama...
Pa nije to neka ljuta droga ko ona što politićari upotrebljavaju, ona bu bu..nekaj.
A gljive ludare... te su najbolje. Jedne rastu na Šiljevcu! al to je tajna.. psssst Pozzz, ja nova - Page 3 2575450620

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 09.03.16 22:15

cat_claw je napisao/la:
LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:Mal' sam sramežljiva


Johohohoj? Pozzz, ja nova - Page 3 30caqzl

Pa kako si mi ti, mlada?






Dobro dosla i bolje nas nasla! Pozzz, ja nova - Page 3 30caqzl
Pozzz, ja nova - Page 3 1354420400 Pozzz, ja nova - Page 3 3776795594
Hvala, hvala na dobroj došlici

Kakva bi ja tek bila da nisam sramežljiva... uuuuj Pozzz, ja nova - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  pizda 10.03.16 8:53

LudaMaraIzGorskogKotara je napisao/la:
Kako nebi bili šik-šik kad se svašta skriva u unim gustim šumama Pozzz, ja nova - Page 3 11484130
a zato je moj djeda rekao mami da će završit ko dimnjačar kad je furala motor Pozzz, ja nova - Page 3 1619348112

Da, pričao mi jedan stari partizan Marković, koji je bio na golom da je dimnjačar bio trockist pa su ga i strockali možda.

Nope, inače kad se popnem nabrdo i pogledam dole mogu direkt u Kupu skočit naglavce, uj već više od dvaest godina nisam bila tamo.
Imal još medvjedića medju kućama, dolaze još na kućne pragove?
Od moje prije baka imala medota kao kućnog ljubimca Pozzz, ja nova - Page 3 11484130

to bi ja tebe trebao pitat ( za medvjedice) , pa nisam ja iz G.K. samo sam gore cesti namjernik. Pozzz, ja nova - Page 3 684758713 Znaci ti si negdje na potezu Crni Lug ili pak paralelka Marija Trost cim vidis Kupu sa brda a da su ti Lokve opet, blizu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  darla 10.03.16 11:11

Ispast cu mrgud, ali ja Maru pravo potesko partim, bice sam dekoncentrirata ... samo ti pisi Maro ja cu sa vremenom vec nit ulovit  Pozzz, ja nova - Page 3 1523192931

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  pizda 10.03.16 11:35

darla je napisao/la:Ispast cu mrgud, ali ja Maru pravo potesko partim, bice sam dekoncentrirata ... samo ti pisi Maro ja cu sa vremenom vec nit ulovit  Pozzz, ja nova - Page 3 1523192931

Mara je vecinom na opojnim drogama pa pise ko Plovak kad nije drogirat...Pozzz, ja nova - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Gost 10.03.16 12:00

pizda je napisao/la:
darla je napisao/la:Ispast cu mrgud, ali ja Maru pravo potesko partim, bice sam dekoncentrirata ... samo ti pisi Maro ja cu sa vremenom vec nit ulovit  Pozzz, ja nova - Page 3 1523192931

Mara je vecinom na opojnim drogama pa pise ko Plovak kad nije drogirat...Pozzz, ja nova - Page 3 684758713

don't worry 'bout the thing Pozzz, ja nova - Page 3 171927698

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozzz, ja nova - Page 3 Empty Re: Pozzz, ja nova

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.