kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 20.02.17 8:08

miriše na lijep dan..... Wajter raport - Page 24 684758713
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.02.17 8:37

ligeja je napisao/la: Hvala Maco i Btw (da, bas je tako i bilo). Wajter raport - Page 24 684758713

Catice, toliko me ovaj moj andi namuci da vise nikako s njime ne zelim krenuti u takve poduhvate poput postavljanja slicica. Koristila sam ranije www.zaslike.com , ali mislim da se sada mora registrirati za uploadanje sto me u trenu odbija.

---

Wajter je zatvorenih grilja. Zato tisina ulazi kroz pukotine.
Molim, molim... A za sto zafaljujes? Wajter raport - Page 24 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.02.17 9:19

Osvanuo novi dan, jako liep dan, suncan i miran. Danas sam isprobavao opciju bi li mogao izbjeci veliku uzbrdicu (na povratku) tako sto cu auto parkirati na staru poziciju pa onda pjeske. Nema sanse, sve krcato a auti kruze ko lesinari trazeci slobodno mjesto. Onda sam se vratio i sjetio druge ulicice. Opet promasaj, nema mjesta. Zatim se vratijo u novi hom i parkirao i odatle pjeske. Svaka skolarina se placa vele mudri ljudi a takve ne poznam. Uglavnom, bit ce danas toplo, za sad ima 7 stepeni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.02.17 9:58

Vel'ka Maca je napisao/la:Molim, molim... A za sto zafaljujes? Wajter raport - Page 24 684758713

A dodje mi tako ponekad. Zahvaliti se vjetru sto puse, oblacima na kisi, nekim slucajnostima, snu koji je bio milostiv, danu koji je protekao bez ostrenja zubica na meni i mojoj obitelji.. I takoo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.02.17 9:03

vrijeme je super - proljeće već opasno miriše... najavila sam već da sad ulazimo u ono doba godine, u onih 10 mjeseci kad je meni vruće... već sam popodne bez jakne... la vita e' bella Wajter raport - Page 24 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.02.17 9:05

lijep dan, nema sto. Ima sunca, mirnoce i cistog zraka. Osjeca se proljece u zraku a zrak je svugdje oko nas. Znaci da je i proljece...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 21.02.17 9:23

A sto dodati kad ste sve rekli.
Dozivljavam preporod. Jos samo da je mrvicu toplije .... I laste ce nam uskoro ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.02.17 11:59

Gledala sam dokumentarac o lovcima na .. leptire! Za posebno rijedak primjerak znaju dobiti i do 20 000eura.

Pa se dosjetih deterministickog kaosa koji se uobicajeno opisuje Lorenzovim "leptirovim ucinkom" - zamah njegovih krila na jednom kraju svijeta moze izazvati uragan na drugom kraju. Time se, naravno, zeli reci da su ucinci naseg djelovanja katkad iznimno nepredvidljivi i sveobuhvatni. To me je podsjetilo na Raya Bradburyja, pisca znanstvene fantastike, koji je zasluzan za tu prispodobu s leptirom. Naime, u prici Zvuk oluje, korporacija Time Safari salje zainteresirane u lov na dinosaure. Prica prati dvojicu muskaraca koji se nakon lova vracaju u 2055. da bi otkrili kako je doslo do mnogh izmijenjenih detalja u njihovoj sadasnjosti. Te mnoge suptilne promjene, zapravo, posljedica su stvorene alternativne vremenske linije, a sve je krenulo od slucajnog nagaza na leptira tijekom "safarija".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.02.17 13:33

kad smo kod leptira primjećujem da i njih ima puno manje nego prije....sad kad ugledam leptira iznenadim se.....

sviđaju mi se leptirići, ta krhka stvorenja meni su osim promjene i simboli neuhvatljivosti......lelujaju po čudnoj putanji, ali često izmaknu i samo ih pogledom popratiš.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.02.17 13:35

gvozden će nositi leće....jutros smo bili na probi kako podnosi leće.....nasuzio se jadan i nije mu bilo lako,ali relativno ok je sve prošlo....čekamo njegove leće, pa opet na učenje kako ih staviti, izvaditi, čistiti.....

vajter mutno sunce....i malo južine
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.02.17 13:47

ligeja je napisao/la:Gledala sam dokumentarac o lovcima na .. leptire! Za posebno rijedak primjerak znaju dobiti i do 20 000eura.


Hajmo svi forumasi u lov na leptirice! Zajedno, everybody! Wajter raport - Page 24 30caqzl

To prljavi kapitalisticki zapad iz mene progovara. Wajter raport - Page 24 30caqzl

Nezna Li vidi lepse stvari. Wajter raport - Page 24 1zouo36


A istrosili smo se oko kuce, ne pitajte koliko. Ali se sva sreca nismo uvaljivali u kredite. To je najbitnije. Ali smo se iscedili. Sad opet radi, stedi i ostalo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.02.17 14:29

Lena je napisao/la:gvozden će nositi leće....jutros smo bili na probi kako podnosi leće.....nasuzio se jadan i nije mu bilo lako,ali relativno ok je sve prošlo....čekamo njegove leće, pa opet na učenje kako ih staviti, izvaditi, čistiti.....

vajter mutno sunce....i malo južine

sad mu mos stavit u razlicitim bojama, da bude ko Bowie...Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.02.17 14:32

Lena je napisao/la:kad smo kod leptira primjećujem da i njih ima puno manje nego prije....sad kad ugledam leptira iznenadim se.....

sviđaju mi se leptirići, ta krhka stvorenja meni su osim promjene i simboli neuhvatljivosti......lelujaju po čudnoj putanji, ali često izmaknu i samo ih pogledom popratiš.....

kad sam bio klinac u mom vrtu ih je bilo na tisuce. Poslije sve rjedje a najposlije, nimalo. U biti nije ni cudo, nekad je bilo sve puno cvijeca u vrtu a kasnije sve neke trajnice, palme, yucce i slicno. Nema blago sto jest pa nije ni dolazilo...Wajter raport - Page 24 684758713 Isti je slucaj sa pcelama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 21.02.17 15:47

A krijesnice? Koliko cesto vidite krijesnice? ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.02.17 19:59

nako... ni vrit ni mimo Wajter raport - Page 24 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.02.17 8:02

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:gvozden će nositi leće....jutros smo bili na probi kako podnosi leće.....nasuzio se jadan i nije mu bilo lako,ali relativno ok je sve prošlo....čekamo njegove leće, pa opet na učenje kako ih staviti, izvaditi, čistiti.....

vajter mutno sunce....i malo južine

sad mu mos stavit u razlicitim bojama, da bude ko Bowie...Wajter raport - Page 24 684758713

to sam mu i predložila....nasmijao se sa primislima da bi to bilo coooool  Wajter raport - Page 24 1523192931

još jedan sunčan, lijep zimski dan.....jučer popodne kad smo izašli vani namirisala sam dašak proljeća u zraku.....
baš se veselim ponovnom produljenju dana, svježem proljeću......
ja zimi uvijek kao da utonem u polusan.....a sa proljeće dolazi volja za novim izazovima Wajter raport - Page 24 439160543

opet ću o spizi.....treba otić do dućana i uzet sve za ručak, danas lazanje....nismo ih odavno jeli....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.02.17 10:39

ovdje oblacno i ona prhka kisica, ko prasina, neka dr Oetker kisa. Nisam ujutro mogao nac kisobran u svom onom kucnom rsumu pa sam sad kupijo neki shit za 30 kuna. Nek se nadje u slucaju da pocne jace padat. Toplo je, mirno, pospato vrieme...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.02.17 10:42

ja sve kišobrane ostavim uokolo.....ponesem sa sobom i onda gdje sam došla poklanjam....mislim da sam ih do sad jedno 20 izgubila  Wajter raport - Page 24 11484130

ovdje uz sunce iako je lijepo već par dana kao nega izmaglica.....mutno je malo...ne znam jel od stmosferilija ili od prašine tvornica kojima nas truju
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.02.17 10:51

Maleni mi se sinoc bas namucio. Tek pre sat vremena je zaspao. Kod kuce smo. Upala srednjeh uha. Jako ga je bolelo. Mexalen mu je pomogao tek na 20 minuta. Pa je u autu i povracao. Taman onaj antibiotik sto su mu prethodno dali u bolnici...Teska noc. Ali bice sve dobro.
Mora biti.

Na vreme nisam obracala paznju, ali sad vidim da je suncano.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 22.02.17 10:58

cat_claw je napisao/la:Maleni mi se sinoc bas namucio. Tek pre sat vremena je zaspao. Kod kuce smo. Upala srednjeh uha. Jako ga je bolelo. Mexalen mu je pomogao tek na 20 minuta. Pa je u autu i povracao. Taman onaj antibiotik sto su mu prethodno dali u bolnici...Teska noc. Ali bice sve dobro.
Mora biti.

Na vreme nisam obracala paznju, ali sad vidim da je suncano.

Bas mi je zao ovo citati. Uho boli za poludit. Brizno dijete ... Jesi li ostala kuci s njim?
Moja curica nije bas dobro jela sinoc i zalila se na trbuscic. Jutros kad sam ju odvela u vrtic kazala mi je da joj je opet malo na povracanje .... Samo da je prolazno. Dusa me boli kad joj ne nesto Wajter raport - Page 24 2329918616 .... Ovo joj je prvi tjedan u vrticu nakon 3 provedena doma. Angina i potom viroza .....

Wajter sa dr Oetker kisicom, whatever .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.02.17 11:01

maledetta primavera je napisao/la:A krijesnice? Koliko cesto vidite krijesnice? ....

ja nisam ni jednu vidila ima garant 15 godina.....a bilo ih je oko rodne kuće i sjećam se oduševljenja kad smo vidili dok smo ekipa iz ulice i ja skakali uokolo....nema ih....uopće
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.02.17 11:04

maledetta primavera je napisao/la:
Bas mi je zao ovo citati. Uho boli za poludit. Brizno dijete ... Jesi li ostala kuci s njim?
Moja curica nije bas dobro jela sinoc i zalila se na trbuscic. Jutros kad sam ju odvela u vrtic kazala mi je da joj je opet malo na povracanje .... Samo da je prolazno. Dusa me boli kad joj ne nesto Wajter raport - Page 24 2329918616 .... Ovo joj je prvi tjedan u vrticu nakon 3 provedena doma. Angina i potom viroza .....

Wajter sa dr Oetker kisicom, whatever .....


Da, kod kuce smo. Sve sam ugasila i utisala i samo ga osluskujem. Sinoc je jadnicko tako cvilio kao malo psetasce. Tuga mi je bila gledati ga takvog, a ne smemo mu sirup dati cesce nego na svakih 6 sati. Pa sam mu masirala uho, ramena, ledja, to voli, ali bas je bio izmucen.

Bas mi je zao zbog tvoje malene. Nadam se da je stvarno nesto prolazno. Ovaj period je uvek problematican kada nakoh hladnijeg vremena naglo otopli. Tada je raj za viruse i bakterije.

Ljubi mi malenu. Wajter raport - Page 24 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.02.17 11:05

Lena je napisao/la:ja sve kišobrane ostavim uokolo.....ponesem sa sobom i onda gdje sam došla poklanjam....mislim da sam ih do sad jedno 20 izgubila  Wajter raport - Page 24 11484130

ovdje uz sunce iako je lijepo već par dana kao nega izmaglica.....mutno je malo...ne znam jel od stmosferilija ili od prašine tvornica kojima nas truju

interesantno da nisam nikad izgubijo kisobran ali su mi jedno tri ukrali po ducanima. Bilo bi toga i vise ali sad kisobran nosim sa sobom pa nek cijedi po patosu...Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.02.17 11:06

žao mi mališana,bit će to ok brzo....teško ih je tako gledati,ali u par dana sve prođe

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.02.17 11:07

Lena je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:A krijesnice? Koliko cesto vidite krijesnice? ....

ja nisam ni jednu vidila ima garant 15 godina.....a bilo ih je oko rodne kuće i sjećam se oduševljenja kad smo vidili dok smo ekipa iz ulice i ja skakali uokolo....nema ih....uopće

njih ima naveliko, svako ljeto i to po nekoliko na strateskim mjestima stare kuce...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.