kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MENOPAUZA

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:34

btw je napisao/la:

evo primi i ti moje iskreno oprosti za sve što sam ti svjesno ili nesvjesno učinila, a nije ti bilo po volji ili te je povrijedilo...


varaš se opet ... nema toga što se na forumu dogodilo da nije bilo po mojoj volji il me povrijedilo jer si nikada nisam uzimala za pravo druge kontrolirati na ovaj il onaj način ... i ti više nego itko to zna al mi sada podmaćeš da bi drugi mislili da je istina to što ti pišeš ...

e pa nije ... ne dozvoljaam više da mi se na ovaj način podmeće ... tulipani a pogotovo bijeli nisu nježni ... takvima ih ti zamišljaš ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:36

btw je napisao/la:
G L I S T O stani!

stala sam jer to meni prirodno ide ... a sad prespavaj pa se opet čujemo kad smiriš dramu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:45

btw je napisao/la:

izvuci to malo poštenja iz sebe

izvukla ga i sad čekam tko će ga još izvući na ovom forumu i bez straha .. a u meni nema malo poštenja ... ima ga krcaaaatoooooo .. samo ne mogu sama i da budem uvjerljiva ko u reali .. i bez manilupalcija MENOPAUZA  - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 21:56

BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:

evo primi i ti moje iskreno oprosti za sve što sam ti svjesno ili nesvjesno učinila, a nije ti bilo po volji ili te je povrijedilo...


varaš se opet ... nema toga što se na forumu dogodilo da nije bilo po mojoj volji il me povrijedilo jer si nikada nisam uzimala za pravo druge kontrolirati na ovaj il onaj način ... i ti više nego itko to zna al mi sada podmaćeš da bi drugi mislili da je istina to što ti pišeš ...

e pa nije ... ne dozvoljaam više da mi se na ovaj način podmeće ... tulipani a pogotovo bijeli nisu nježni ... takvima ih ti zamišljaš ...
.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 22:00

BesposlenPlop je napisao/la:manilupalcija MENOPAUZA  - Page 6 684758713

sad kužim kako i zašto pišem tipfelere čak i kad si vješt tipkač .. po tome sam i sovu pročitala ... krenula ona meni o hijerarhijama i ne može se sjetiti riječi "hijerarhija" ... i  ja ju morala izgovoriti umjesto nje kad sam vidjela da se ne može sjetiti ... kad ne vjeruješ u neku riječ, teško ti je izgovoriti a i istipkati pravilno ...

mubarak je pravio tipfelere po kojima sam ga pročitala ... jednom mi preko prajveta doslovno napiso da od slona ne pravim muhu MENOPAUZA  - Page 6 3114667799

tada sam još vjerovala da to radi svjesno .. sada znam da nije .. po greškama se prepoznajemo ali samo ako ih ne uzimamo jedan drugom za zlo ... i trudimo se razumjeti jedan drugog da si olakšamo ono u čemu smo uključeni zajedničkim radom jer vjerujemo u dobro MENOPAUZA  - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 05.03.17 22:06

btw je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:

evo primi i ti moje iskreno oprosti za sve što sam ti svjesno ili nesvjesno učinila, a nije ti bilo po volji ili te je povrijedilo...


varaš se opet ... nema toga što se na forumu dogodilo da nije bilo po mojoj volji il me povrijedilo jer si nikada nisam uzimala za pravo druge kontrolirati na ovaj il onaj način ... i ti više nego itko to zna al mi sada podmaćeš da bi drugi mislili da je istina to što ti pišeš ...

e pa nije ... ne dozvoljaam više da mi se na ovaj način podmeće ... tulipani a pogotovo bijeli nisu nježni ... takvima ih ti zamišljaš ...
.

tu si točku slobodno uguraj u dupe jer tamo i spada

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 06.03.17 6:34

BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:

evo primi i ti moje iskreno oprosti za sve što sam ti svjesno ili nesvjesno učinila, a nije ti bilo po volji ili te je povrijedilo...


varaš se opet ... nema toga što se na forumu dogodilo da nije bilo po mojoj volji il me povrijedilo jer si nikada nisam uzimala za pravo druge kontrolirati na ovaj il onaj način ... i ti više nego itko to zna al mi sada podmaćeš da bi drugi mislili da je istina to što ti pišeš ...

e pa nije ... ne dozvoljaam više da mi se na ovaj način podmeće ... tulipani a pogotovo bijeli nisu nježni ... takvima ih ti zamišljaš ...
.

tu si točku slobodno uguraj u dupe jer tamo i spada
Nema frke. Ti samo jna vrijeme zini i svaki put ću je ugurati tamo di spada.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Lena 06.03.17 7:23

menopauza je zajebana stvar....kako kod ženskih tako i kod muških..... MENOPAUZA  - Page 6 11484130

mislim, moram se šalit i nadat da je danas ili sutra ljepši dan.....
šta se tiče svih ovih pojedinačnih zavrzlama i tu se nadam da će se sve raščistiti.....svakako i hoće, pitanje je šta želimo i kako želimo....ili ne želimo
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  pizda 06.03.17 9:00

btw je napisao/la:
Nema frke. Ti samo jna vrijeme zini i svaki put ću je ugurati tamo di spada.

sta ti je jna sad kriva... MENOPAUZA  - Page 6 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  pizda 06.03.17 9:02

Lena je napisao/la:menopauza je zajebana stvar....kako kod ženskih tako i kod muških..... MENOPAUZA  - Page 6 11484130

mislim, moram se šalit i nadat da je danas ili sutra ljepši dan.....
šta se tiče svih ovih pojedinačnih zavrzlama i tu se nadam da će se sve raščistiti.....svakako i hoće, pitanje je šta želimo i kako želimo....ili ne želimo

ne znam bas, Glista je opasno zajahala promiskujitetnu Blitvicu i nece da sjase. Ko don kihot je jebate...MENOPAUZA  - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Lena 06.03.17 11:09

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:menopauza je zajebana stvar....kako kod ženskih tako i kod muških..... MENOPAUZA  - Page 6 11484130

mislim, moram se šalit i nadat da je danas ili sutra ljepši dan.....
šta se tiče svih ovih pojedinačnih zavrzlama i tu se nadam da će se sve raščistiti.....svakako i hoće, pitanje je šta želimo i kako želimo....ili ne želimo

ne znam bas, Glista je opasno zajahala promiskujitetnu Blitvicu i nece da sjase. Ko don kihot je jebate...MENOPAUZA  - Page 6 684758713

to ja garant jer je toliko promiskujitetna,a to nije baš za neku pohvalu  MENOPAUZA  - Page 6 1523192931

zato je btw-ica dok je ova jaše vratila točku iz dupeta u njena usta.....jadna točka....najebala je jer će se poprave našetat  MENOPAUZA  - Page 6 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 06.03.17 15:18

Super da Robin zna i voli plesati. To je retkost.
Vecina muskaraca nema ritma ili se srami da plese. Ne znam zasto.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 06.03.17 18:46

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
Nema frke. Ti samo jna vrijeme zini i svaki put ću je ugurati tamo di spada.

sta ti je jna sad kriva... MENOPAUZA  - Page 6 1523192931
neam poima...  MENOPAUZA  - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 06.03.17 18:48

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:menopauza je zajebana stvar....kako kod ženskih tako i kod muških..... MENOPAUZA  - Page 6 11484130

mislim, moram se šalit i nadat da je danas ili sutra ljepši dan.....
šta se tiče svih ovih pojedinačnih zavrzlama i tu se nadam da će se sve raščistiti.....svakako i hoće, pitanje je šta želimo i kako želimo....ili ne želimo

ne znam bas, Glista je opasno zajahala promiskujitetnu Blitvicu i nece da sjase. Ko don kihot je jebate...MENOPAUZA  - Page 6 684758713

to ja garant jer je toliko promiskujitetna,a to nije baš za neku pohvalu  MENOPAUZA  - Page 6 1523192931

zato je btw-ica dok je ova jaše vratila točku iz dupeta u njena usta.....jadna točka....najebala je jer će se poprave našetat  MENOPAUZA  - Page 6 1523192931
to što sam poprave promiskujitetna ne znači da mogu udovoljiti njenim potrebama... fale mi određeni organizmi  MENOPAUZA  - Page 6 1523192931
ha, jes vidla koliko je sadržaja u jednoj jedinoj točki  MENOPAUZA  - Page 6 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  RobinUd 07.03.17 0:55

cat_claw je napisao/la:Super da Robin zna i voli plesati. To je retkost.
Vecina muskaraca nema ritma ili se srami da plese. Ne znam zasto.
Kultura plesa sa zivom glazbom vise tako reci ne postoji.
Napisah vec, neka svadba, neka zabava, koju organizira nekakav plesni nostalgicar....

Ima jedan zgodan dogadjaj iz moje mladosti.
To je bilo doba iz YU, kada su se bratimile opcine. Pa se tako "moja" zagrebacka prigradska opcina pobratimila sa opcinom Grocka (negdje juzno od Beograda).
Bili oni kod nas (njihov KUD), otisli mi kod njih. Kod nas su vidjeli jednu drugu kulturu plesa, nego sto su oni bili navikli vidjeti.
Kad smo mi bili kod njih, bila je drugacija atmosfera, i bilo je vece gledateljstvo.
Najprije su oni nas animirali da plesemo kola. Naravno da to meni nije bio nikakav problem, iako, moram priznati, bila je jedna zenska (najzgodniji "Komad" tamo!!), koja je bila najbolja.
Nase cure su ponijele gramofon (danasnja nova generacija nema pojma sta je to) i hrpu ploca, pretezno rock´n roll.
Kad smo mi poceli s nasom predstavom, tamo to jos nikad nitko nije vidio. Bili smo uigrani, akrobatske figure....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 07.03.17 15:55

Pa ti si, Robine, cak i do Grocke stigao. Meni je bliza, ali sam kroz nju tek par puta prosla. Onako, ruralna sredina.
I ako volim sela, nije me bas dojmilo ono sto sam videla.

Sta si ti, kao neki hrvatski Mile Lojpur? MENOPAUZA  - Page 6 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  RobinUd 07.03.17 16:46

cat_claw je napisao/la:Pa ti si, Robine, cak i do Grocke stigao. Meni je bliza, ali sam kroz nju tek par puta prosla. Onako, ruralna sredina.
I ako volim sela, nije me bas dojmilo ono sto sam videla.

Sta si ti, kao neki hrvatski Mile Lojpur? MENOPAUZA  - Page 6 30caqzl
Ne poznam toga Mileta Lojpura.... no, istina je, bilo me je posvuda.
Kad sam onomad bio u Grockoj, bili smo rasporedjeni po kucama.
Ja sam spavao kod izvjesnog Milana.
Izveo me na polje, uzgajao je jagode. Pokazao u daljinu i kaze, to, dokle vidis, to je moje.
Horizont je bio daleko... i to u vrijeme SFRJ !!

Opisao je svoj poslovni kredo:
Ako odvezem kamion jagoda u Beograd, i prodam, onda mogu od toga zivjeti mjesec dana.
Ako odvezem kamion jagoda u Zagreb, i prodam, onda mogu od toga zivjeti godinu dana.
Ako odvezem kamion jagoda u Ljubljanu, i prodam, onda od toga mogu zivjeti godinu dana. I kupiti jos jedan kamion.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 09.03.17 16:00

Mile Lojpur je bio prvi srpski roker. Pevao je i svirao gitaru na igrankama na Kalemegdanu. Tamo negde, davnih 60-tih godina. Jos pre nego sto je Djordje Marjanovic uopste postao poznat. Nikada nije snimio svoj album, a igranke na kojima je svirao su bile poznate upravo po plesu.
Recimo da je on prvi doneo rock an´ roll u Beograd.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  RobinUd 09.03.17 22:26

cat_claw je napisao/la:Mile Lojpur je bio prvi srpski roker. Pevao je i svirao gitaru na igrankama na Kalemegdanu. Tamo negde, davnih 60-tih godina. Jos pre nego sto je Djordje Marjanovic uopste postao poznat. Nikada nije snimio svoj album, a igranke na kojima je svirao su bile poznate upravo po plesu.
Recimo da je on prvi doneo rock an´ roll u Beograd.
Pa od kuda ti to znas ??
To ti je pricala baka ??
Jer, po tvojim godinama, ne mozes to sama znati....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 10.03.17 15:36

RobinUd je napisao/la:
Pa od kuda ti to znas ??
To ti je pricala baka ??
Jer, po tvojim godinama, ne mozes to sama znati....

On je bio kultni lik grada, pa tako znam. A svirao je do same smrti. Neverovatno kako je to bio ziv covek.
Ne znam da li se secas one serije "Grlom u jagode", tu ima jedna scena sa njim, gde isto svira na zabavi i svi plesu twist.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  RobinUd 11.03.17 2:27

cat_claw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Pa od kuda ti to znas ??
To ti je pricala baka ??
Jer, po tvojim godinama, ne mozes to sama znati....

On je bio kultni lik grada, pa tako znam. A svirao je do same smrti. Neverovatno kako je to bio ziv covek.
Ne znam da li se secas one serije "Grlom u jagode", tu ima jedna scena sa njim, gde isto svira na zabavi i svi plesu twist.
Grlom u jagode nije bio "materijal", koji sam ja gledao.
CUo sam za to....
Kao sto rekoh, plesa je sve manje.
Nacin, na koji se sada krecu oni, koji to zovu plesom.... nekad se tako gazio kupus....
Elegancija (osim osjecaja za takt i poznavanja osnovnog koraka) je nula.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Gost 13.03.17 15:46

RobinUd je napisao/la:
Grlom u jagode nije bio "materijal", koji sam ja gledao.
CUo sam za to....
Kao sto rekoh, plesa je sve manje.
Nacin, na koji se sada krecu oni, koji to zovu plesom.... nekad se tako gazio kupus....
Elegancija (osim osjecaja za takt i poznavanja osnovnog koraka) je nula.

Zasto? Ta serija je bila bas topla i divna. MENOPAUZA  - Page 6 684758713

Nasmejao si me sa gazenjem kupusa. Boze, zvucis kao moj tata.
Ples se oduvek menjao. Nekada je i valcer bio skandalozan. A sada je klasika.
Ni sama ne mogu da se povezem sa svim vrstama plesa. Moderan ples, a tu ne mislim na hip hop ili break dance, vec taj neki visi nivo scenskog nastupa, mi je poprilicno stran. Retko kada se mogu uziveti u sve to. Zato takav ples ima malo pristalica. Tj nije mainstream. Nesto kao opera. Ni to ne moze pratiti svako, niti bas svaku izvedbu.



Gost
Gost


[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  RobinUd 13.03.17 15:59

cat_claw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Grlom u jagode nije bio "materijal", koji sam ja gledao.
CUo sam za to....
Kao sto rekoh, plesa je sve manje.
Nacin, na koji se sada krecu oni, koji to zovu plesom.... nekad se tako gazio kupus....
Elegancija (osim osjecaja za takt i poznavanja osnovnog koraka) je nula.
Zasto? Ta serija je bila bas topla i divna. MENOPAUZA  - Page 6 684758713

Nasmejao si me sa gazenjem kupusa. Boze, zvucis kao moj tata.
Ples se oduvek menjao. Nekada je i valcer bio skandalozan. A sada je klasika.
Ni sama ne mogu da se povezem sa svim vrstama plesa. Moderan ples, a tu ne mislim na hip hop ili break dance, vec taj neki visi nivo scenskog nastupa, mi je poprilicno stran. Retko kada se mogu uziveti u sve to. Zato takav ples ima malo pristalica. Tj nije mainstream. Nesto kao opera. Ni to ne moze pratiti svako, niti bas svaku izvedbu.
Svatko ima neku svoju percepciju (dobrog) plesa.
Kad pogledas natjecanja u plesu (Svjetska... europska prvenstva).... to su koreografije, akrobacije... u granicama dozvoljenog.
Prvo, mora se (bar u tragovima) osjetiti osnovni korak, i mora biti u duhu tradicije tog plesa. Malo mi je to previse umjetnog.
S druge strane, na takvom natjecanju ne mozes pobijediti, ako u ples ne uneses nesto "svoje".
Velik utjecaj imaju i kostimi !! Sto s plesom nema puno veze.

Kad je ples u pitanju, ja sam (kod klasicnih plesova) tradicionalist.

Bio je prije desetak godina jedan zajednicki nastup jednog ukrajinskog folklornog ansambla i naseg ansambla LADO.
Nasi imaju prilicno stroge standarde ocuvanja narodnog blaga.
Ukrajinci su isto tako izveli svoje folklorne koreografije.
Ali, cak je i laiku, koji ne pozna ukrajinski folklor, bilo jasno, da su pretjerali sa baletskim i akrobatskim elementima.
Bacali su zenske u zrak.... no, nisam brojio, svejedno mislim da su sve (bezopasno) popadale na pozornicu, ni jedna nije ostala "visjeti" u zraku....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MENOPAUZA  - Page 6 Empty Re: MENOPAUZA

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.