kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anketa o manipulatorima

Stranica 10 / 15. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Go down

Ko je najveci manipulator na Kultnixu?

Anketa o manipulatorima - Page 10 Left1033%Anketa o manipulatorima - Page 10 Right10 33% 
[ 12 ]
Anketa o manipulatorima - Page 10 Left103%Anketa o manipulatorima - Page 10 Right10 3% 
[ 1 ]
Anketa o manipulatorima - Page 10 Left106%Anketa o manipulatorima - Page 10 Right10 6% 
[ 2 ]
Anketa o manipulatorima - Page 10 Left106%Anketa o manipulatorima - Page 10 Right10 6% 
[ 2 ]
Anketa o manipulatorima - Page 10 Left106%Anketa o manipulatorima - Page 10 Right10 6% 
[ 2 ]
Anketa o manipulatorima - Page 10 Left1011%Anketa o manipulatorima - Page 10 Right10 11% 
[ 4 ]
Anketa o manipulatorima - Page 10 Left108%Anketa o manipulatorima - Page 10 Right10 8% 
[ 3 ]
Anketa o manipulatorima - Page 10 Left1017%Anketa o manipulatorima - Page 10 Right10 17% 
[ 6 ]
Anketa o manipulatorima - Page 10 Left103%Anketa o manipulatorima - Page 10 Right10 3% 
[ 1 ]
Anketa o manipulatorima - Page 10 Left107%Anketa o manipulatorima - Page 10 Right10 7% 
[ 3 ]
 
Ukupno glasova : 36
 
 

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 25.02.17 7:19

Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:pa ja.....ja bi volila da imamo kao u stara vremena čet....odmah feed back.....
ali nema više toga, prošlo svršeno vrijeme.....
a i omatorili smo  Anketa o manipulatorima - Page 10 3384354616
govori u svoje ime... imam ja još vremena do tvojih godina  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931

kod mene je još jedan problem... morala bih već mijenjati đozle, jer s ovima više ne ide... 
kad tipkam na mobu poruke čitatelj mora znati čitati misli, a ne slova  Anketa o manipulatorima - Page 10 11484130

ja imam neki mali minus dioptrije od 20-tih godina,kratko nosila naočale,ali nisam ih podnsosila i makla ih, mislim da sad i za čitanje trebam neku sitnu dioptriju,ali odlučno odbijam uzeti naočale!!!!

ja ne tipkam na mobu osim koji sms ili whats up....nema šanse surfat na mobu.....samo laptop, komp....
ja imam galopirajući plus... kako je ono zovu->staračka?   Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931

ne volim ni ja, ali nemam uvijek komp pri ruci...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Lena 25.02.17 7:24

stvar potrebe i navike...da....

ja imam i neki majušan mobitel i on mi je za zavti i koju poruku poslat kad treba......
nudili su mi ovaj onaj paket koji ima ovoliko onoliko bajta,giga,mega.....ja popizdila i rekla da neću ni gigu ni megu nego da imam pozive i poruke.....imam internet doma....vani mi ne treba.....
i našla nešto tako....

ali znam da u dosta poslova moraš imat, zgodno je....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 25.02.17 9:38

Lena je napisao/la:pa ja.....ja bi volila da imamo kao u stara vremena čet....odmah feed back.....
ali nema više toga, prošlo svršeno vrijeme.....
a i omatorili smo  Anketa o manipulatorima - Page 10 3384354616

To se lako moze napraviti. :-) U admin panelu postoji opcija za ukljucenje chata. Imali smo ga i mi na bivsem .. Stajao je pri dnu stranice. Mislim da se nije mogao vidjeti za one neregistrirane.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 25.02.17 18:12

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:pa ja.....ja bi volila da imamo kao u stara vremena čet....odmah feed back.....
ali nema više toga, prošlo svršeno vrijeme.....
a i omatorili smo  Anketa o manipulatorima - Page 10 3384354616
govori u svoje ime... imam ja još vremena do tvojih godina  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931

kod mene je još jedan problem... morala bih već mijenjati đozle, jer s ovima više ne ide... 
kad tipkam na mobu poruke čitatelj mora znati čitati misli, a ne slova  Anketa o manipulatorima - Page 10 11484130
E i meni trebaju nove naocari jer vise ne vidim citati, samo zamisljam i izmisljam Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 25.02.17 18:13

Inace, imam fetis na naocale i obozavam ljude s naocalama... Doctora uvijek silujem da mi dodje s naocalama (inace ih nosi samo za citanje) Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 25.02.17 22:21

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:pa ja.....ja bi volila da imamo kao u stara vremena čet....odmah feed back.....
ali nema više toga, prošlo svršeno vrijeme.....
a i omatorili smo  Anketa o manipulatorima - Page 10 3384354616
govori u svoje ime... imam ja još vremena do tvojih godina  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931

kod mene je još jedan problem... morala bih već mijenjati đozle, jer s ovima više ne ide... 
kad tipkam na mobu poruke čitatelj mora znati čitati misli, a ne slova  Anketa o manipulatorima - Page 10 11484130
E i meni trebaju nove naocari jer vise ne vidim citati, samo zamisljam i izmisljam Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931
maco!!!!  Anketa o manipulatorima - Page 10 3791038771   ...    

tuko sramežljiva   Anketa o manipulatorima - Page 10 3084372643


tko bi si mislio da se blizanci tako lako posrame i zauzmu niski start za bijeg...    Anketa o manipulatorima - Page 10 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 26.02.17 0:02

zingaro je napisao/la:
Ceo sam glasovat jos par puta za sebe ali mi Pizda oduzejo mogucnost visestrukog javljanja pa cu se probati expresirati na drugachiji nachin,,

Daklem,=savjetujem vam da se ne trudide,,posto sam ja najtalentiraniji i najstvarniji manipulator na svijetu ..tak da anketa vam propala skrod na skroz..Osvojio sam prvo mjesto ispred Antonca,,i Pizde,,,jebote koji predivan osjecaj ,,ono,,,,istrazujesh i uletish u sinuse,,ko mutaf..


Anketa o manipulatorima - Page 10 3254918042

odjebi ... ja sam najmanipulator Anketa o manipulatorima - Page 10 1693142209

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 26.02.17 5:04

BesposlenPlop je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Ceo sam glasovat jos par puta za sebe ali mi Pizda oduzejo mogucnost visestrukog javljanja pa cu se probati expresirati na drugachiji nachin,,

Daklem,=savjetujem vam da se ne trudide,,posto sam ja najtalentiraniji i najstvarniji manipulator na svijetu ..tak da anketa vam propala skrod na skroz..Osvojio sam prvo mjesto ispred Antonca,,i Pizde,,,jebote koji predivan osjecaj ,,ono,,,,istrazujesh i uletish u sinuse,,ko mutaf..


Anketa o manipulatorima - Page 10 3254918042

odjebi ... ja sam najmanipulator Anketa o manipulatorima - Page 10 1693142209

Jesi moj kuratz ,,taka ponaivna nemas sanse ni za peto mjesto,,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 26.02.17 5:16

Lena je napisao/la:znam koliko voliš zingara, pa mi se učinilo da mi pokazuješ ispravan put....

zapravo uvukla mi se loša vibra, pa ću stat sa pisanjem za sad.....prisjelo mi
pusti antonca....takav se rijetko rađa.... Anketa o manipulatorima - Page 10 11484130


mah mah  Anketa o manipulatorima - Page 10 727654710

statijebona ,,nije to lastavica,,posudila je nekome pass,,lasta nikad ne pickara,,,za to sam ja zaduzen ..ha ja,,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Lena 26.02.17 7:14

ligeja je napisao/la:
Lena je napisao/la:pa ja.....ja bi volila da imamo kao u stara vremena čet....odmah feed back.....
ali nema više toga, prošlo svršeno vrijeme.....
a i omatorili smo  Anketa o manipulatorima - Page 10 3384354616

To se lako moze napraviti. :-) U admin panelu postoji opcija za ukljucenje chata. Imali smo ga i mi na bivsem .. Stajao je pri dnu stranice. Mislim da se nije mogao vidjeti za one neregistrirane.

a jel? jel bilo išta četanja?

pa ne znam kako bi prošlo....jedno je šta bi meni bilo fora drugo jesu okolnosti.....mislim da ne bi zaživilo, ionako ima više tema koje i jesu čet....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Lena 26.02.17 7:16

Vel'ka Maca je napisao/la:Inace, imam fetis na naocale i obozavam ljude s naocalama... Doctora uvijek silujem da mi dodje s naocalama (inace ih nosi samo za citanje) Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931

ima ljudi kojima baš dobro stoje,ali u pravilu nisam fan očala....ti si kao penny iz teorije  Anketa o manipulatorima - Page 10 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Lena 26.02.17 7:21

zingaro je napisao/la:
statijebona ,,nije to lastavica,,posudila je nekome pass,,lasta nikad ne pickara,,,za to sam ja zaduzen ..ha ja,,,

svako može pičkarat neš ti umjetnosti......popustio si u pičkaranju...sve nešto cici mici u zadnje vrijeme..... Anketa o manipulatorima - Page 10 3384354616 Anketa o manipulatorima - Page 10 3084372643

i nemoj samo opet o tenisu  Anketa o manipulatorima - Page 10 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 26.02.17 8:34

Vel'ka Maca je napisao/la:Inace, imam fetis na naocale i obozavam ljude s naocalama... Doctora uvijek silujem da mi dodje s naocalama (inace ih nosi samo za citanje) Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931
mrzim očala... pogotovo na svom nosu  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931

prija me nagovara na lasersko skidanje dioptrije, koja je kod nje bila 100 % uspješna... ne znam, nekako nemam volju eksperimentirati s očima... 
odlučila sam umjesto ogrlice nositi očala Anketa o manipulatorima - Page 10 1658420748 .... našla sam titanium okvire prihvatljive cijene...trebam samo još jednom na pregled da ustanove raste li mi dioptrija na oba oka jednako  i stvar riješena...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 26.02.17 8:52

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:pa ja.....ja bi volila da imamo kao u stara vremena čet....odmah feed back.....
ali nema više toga, prošlo svršeno vrijeme.....
a i omatorili smo  Anketa o manipulatorima - Page 10 3384354616
govori u svoje ime... imam ja još vremena do tvojih godina  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931

kod mene je još jedan problem... morala bih već mijenjati đozle, jer s ovima više ne ide... 
kad tipkam na mobu poruke čitatelj mora znati čitati misli, a ne slova  Anketa o manipulatorima - Page 10 11484130
E i meni trebaju nove naocari jer vise ne vidim citati, samo zamisljam i izmisljam Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931
maco!!!!  Anketa o manipulatorima - Page 10 3791038771   ...    

tuko sramežljiva   Anketa o manipulatorima - Page 10 3084372643


tko bi si mislio da se blizanci tako lako posrame i zauzmu niski start za bijeg...    Anketa o manipulatorima - Page 10 1425538829
Mozda se na meni nikad ne bi reklo, ali ja sam ful sramezljiva i u biti introvertirana.... kad se opustim i pocnem osjecati sigurno u ekipi, onda sam totalna suprotnost... blizanacka bipolzrnost!?!?!?!? Ne znam  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931


Evo jedan ludi primjer ovog gore sto u biti zvuci kao da je nemoguce u istoj osobi - moj prvi poljubac - vec su se sve moje frendice ljubile... ja sam docekala 18. Bez 1. Poljupca jer me bilo uzasno sram i jer to nisam nikad radila, pa nisam znala, pa kako cu jato?!?!!?!? Kandidata je bilo na izvolte, al jebemu....
I onda sam jedne veceri u palachu odlucila da veceras moram to obavit i pristala otic s nekim malim pankicem koje me tlacio danima, a uopce mi se nije svidjao u neki mrak da se kissnemo, da odradim to.... nakon obavljenog, nisam ga vise ni pogledala i sve smo obavili bezz rijeci  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931 ali tek sm onda bila spremna za romantiku prvih zaljubljivanja, poljubaca, itd...
Zbog sramezljivosti sam ucinila nesto totalno nesramezljivo... if you know wht I mean...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 26.02.17 9:02

Btw - danas sam vec potpuno ok, jucer sam cijelu situaciju pretresala s frendicama ponaosob... i sve su rekle da ne brijem, da je sve ok   Anketa o manipulatorima - Page 10 11484130 morala sam, bil mi neugodnjak, ipak smo si mi tu svi stranci, jebiga, bez obzira na vibre koje cutimo jedan prema drugome  Anketa o manipulatorima - Page 10 684758713


Ps. I da, ja sam jedno malo, placipickasto, emotivno i empaticno mace, osim ke sam vel'ka (debela)... kaze matera, nekidan sam ju pitala s koje bi me tri rijeci opisala, nes smo se zajebavale, pa mi je rekla da sam zlocesta, bezobrazna i posebna  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931 i onda kad sam umrla od smijeha i dobacila neku cinicnu notu je nadovezala - ti tim svojim sarkazmom i brutalnoscu i tom ogromnom tjelesinom krijes jednu malu, toplu patriciju ogromnog srca... zasto si takva!?!?!?!?  Anketa o manipulatorima - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 26.02.17 20:30

Vel'ka Maca je napisao/la:Btw - danas sam vec potpuno ok, jucer sam cijelu situaciju pretresala s frendicama ponaosob... i sve su rekle da ne brijem, da je sve ok   Anketa o manipulatorima - Page 10 11484130 morala sam, bil mi neugodnjak, ipak smo si mi tu svi stranci, jebiga, bez obzira na vibre koje cutimo jedan prema drugome  Anketa o manipulatorima - Page 10 684758713


Ps. I da, ja sam jedno malo, placipickasto, emotivno i empaticno mace, osim ke sam vel'ka (debela)... kaze matera, nekidan sam ju pitala s koje bi me tri rijeci opisala, nes smo se zajebavale, pa mi je rekla da sam zlocesta, bezobrazna i posebna  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931 i onda kad sam umrla od smijeha i dobacila neku cinicnu notu je nadovezala - ti tim svojim sarkazmom i brutalnoscu i tom ogromnom tjelesinom krijes jednu malu, toplu patriciju ogromnog srca... zasto si takva!?!?!?!?  Anketa o manipulatorima - Page 10 684758713
uopće nije bio neugodnja, bez veze si napravila dramu... 

zločesta, bezobrazna i posebna... šifotati, jesi li je pitala da li je svjesna da ima dijete s posebnim potrebama?  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931 

zašto si takva? što još nije skužila? izem ti takvu mater   Anketa o manipulatorima - Page 10 3384354616

zato što nečim treba sakriti tu preosjetljivost, a ti si se bome zaštitila trostruko Anketa o manipulatorima - Page 10 684758713...  
pretpostavljam da je i taj brutalni sarkazam iz razloga što teško podnosiš tuđu porugu, pa svih preduhitriš autoironijom...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 26.02.17 23:52

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Btw - danas sam vec potpuno ok, jucer sam cijelu situaciju pretresala s frendicama ponaosob... i sve su rekle da ne brijem, da je sve ok   Anketa o manipulatorima - Page 10 11484130 morala sam, bil mi neugodnjak, ipak smo si mi tu svi stranci, jebiga, bez obzira na vibre koje cutimo jedan prema drugome  Anketa o manipulatorima - Page 10 684758713


Ps. I da, ja sam jedno malo, placipickasto, emotivno i empaticno mace, osim ke sam vel'ka (debela)... kaze matera, nekidan sam ju pitala s koje bi me tri rijeci opisala, nes smo se zajebavale, pa mi je rekla da sam zlocesta, bezobrazna i posebna  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931 i onda kad sam umrla od smijeha i dobacila neku cinicnu notu je nadovezala - ti tim svojim sarkazmom i brutalnoscu i tom ogromnom tjelesinom krijes jednu malu, toplu patriciju ogromnog srca... zasto si takva!?!?!?!?  Anketa o manipulatorima - Page 10 684758713
uopće nije bio neugodnja, bez veze si napravila dramu... 

zločesta, bezobrazna i posebna... šifotati, jesi li je pitala da li je svjesna da ima dijete s posebnim potrebama?  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931 

zašto si takva? što još nije skužila? izem ti takvu mater   Anketa o manipulatorima - Page 10 3384354616

zato što nečim treba sakriti tu preosjetljivost, a ti si se bome zaštitila trostruko Anketa o manipulatorima - Page 10 684758713...  
pretpostavljam da je i taj brutalni sarkazam iz razloga što teško podnosiš tuđu porugu, pa svih preduhitriš autoironijom...
Ma neeee, fakat nisam tasta... svi smo mi ispod koze krvavi, totalno sam cool na te sheme  Anketa o manipulatorima - Page 10 684758713

Ledja meubijaju, do povracanja, jebalo me spavanje nakaucu... ren lec... noc

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 27.02.17 5:26

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Inace, imam fetis na naocale i obozavam ljude s naocalama... Doctora uvijek silujem da mi dodje s naocalama (inace ih nosi samo za citanje) Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931
mrzim očala... pogotovo na svom nosu  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931

prija me nagovara na lasersko skidanje dioptrije, koja je kod nje bila 100 % uspješna... ne znam, nekako nemam volju eksperimentirati s očima... 
odlučila sam umjesto ogrlice nositi očala Anketa o manipulatorima - Page 10 1658420748 .... našla sam titanium okvire prihvatljive cijene...trebam samo još jednom na pregled da ustanove raste li mi dioptrija na oba oka jednako  i stvar riješena...
I kod moje prije je lasersko skidanje dioptrije bilo ful uspjesno... ako ti se daje 12000 kuna za te akcije, siroko ti polje  Anketa o manipulatorima - Page 10 684758713
Il je to sad jeftinije?

Bila sam u pratnji prije kad je prije par godina isla u svjetlost na skidanje... odmah mi se baka ponudila da ce i meni platiti isto.
Al ja reko, bako ne sminkam se, obrve i trepavice su mi plave, izgledam ko covjecja ribica bez naocalica, to mi je jedini ukras, mani se mojih ocala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Lena 27.02.17 7:15

Vel'ka Maca je napisao/la:Mozda se na meni nikad ne bi reklo, ali ja sam ful sramezljiva i u biti introvertirana.... kad se opustim i pocnem osjecati sigurno u ekipi, onda sam totalna suprotnost... blizanacka bipolzrnost!?!?!?!? Ne znam  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931


Evo jedan ludi primjer ovog gore sto u biti zvuci kao da je nemoguce u istoj osobi - moj prvi poljubac - vec su se sve moje frendice ljubile... ja sam docekala 18. Bez 1. Poljupca jer me bilo uzasno sram i jer to nisam nikad radila, pa nisam znala, pa kako cu jato?!?!!?!? Kandidata je bilo na izvolte, al jebemu....
I onda sam jedne veceri u palachu odlucila da veceras moram to obavit i pristala otic s nekim malim pankicem koje me tlacio danima, a uopce mi se nije svidjao u neki mrak da se kissnemo, da odradim to.... nakon obavljenog, nisam ga vise ni pogledala i sve smo obavili bezz rijeci  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931 ali tek sm onda bila spremna za romantiku prvih zaljubljivanja, poljubaca, itd...
Zbog sramezljivosti sam ucinila nesto totalno nesramezljivo... if you know wht I mean...
ne, jarčevska suzdržanost i nesigurnost.....podznak

moguće je u jednoj osobi, ima rospona u svima nama.....
sad ću ja red ispovijedanja  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931
dok se izlazilo u 20-tima uvijek sam ja bila ta koja je pazila na ostale....napile bi se, pa ide red gluposti.....a kod mene i u pijanstvu jarčevska odgovornost.....ono sakupljam ih uokolo i vadim iz gluparija....
ali kad je riječ o najluđim potezima znala sam ih napravit baš ja....od penjanja preko najviših ograda do jedne krađe.... Anketa o manipulatorima - Page 10 3384354616 ...sreća nije nas nikoga uhvatilo....glupost je bila u pitanju i nije mi više nešto tako palo na pamet..... Anketa o manipulatorima - Page 10 2634474203
ja sam tek sa nekim godinama skužila da posjedujem dovoljno kvaliteta i dobila sigurnost u sebe......kako kao curetak gledaš na svijet....joj
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  pizda 27.02.17 9:41

maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:.... A vodjenje ljubavi da ne govorim ....
ne znam ti ja kako se to ljubav vodi, nije to pas...

"Vodjenje ljubavi", valjda jedan od najbezveznijih izraza od postanka covjecanstva.
(Autora tog "pojma" treba ustrojiti, kastrirati, uciniti na druge nacine neskodljivim.)
Kako ti nazivas taj cin?

seks, kako drugo...Osim ako mislis na omiljene narodne nazive poput jebacina...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 27.02.17 12:11

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Inace, imam fetis na naocale i obozavam ljude s naocalama... Doctora uvijek silujem da mi dodje s naocalama (inace ih nosi samo za citanje) Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931
mrzim očala... pogotovo na svom nosu  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931

prija me nagovara na lasersko skidanje dioptrije, koja je kod nje bila 100 % uspješna... ne znam, nekako nemam volju eksperimentirati s očima... 
odlučila sam umjesto ogrlice nositi očala Anketa o manipulatorima - Page 10 1658420748 .... našla sam titanium okvire prihvatljive cijene...trebam samo još jednom na pregled da ustanove raste li mi dioptrija na oba oka jednako  i stvar riješena...


Ni ja ne volim da nosim naocare. Za vid mi ne trebaju, ali naocare za sunce mi bas smetaju, tako da ih nosim samo kad moram. Anketa o manipulatorima - Page 10 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  RobinUd 27.02.17 15:35

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ne znam ti ja kako se to ljubav vodi, nije to pas...
"Vodjenje ljubavi", valjda jedan od najbezveznijih izraza od postanka covjecanstva.
(Autora tog "pojma" treba ustrojiti, kastrirati, uciniti na druge nacine neskodljivim.)
Kako ti nazivas taj cin?
seks, kako drugo...Osim ako mislis na omiljene narodne nazive poput jebacina...
Kao sto rekoh, od prljavih, pa do .... cak i medicinskih izraza za tu aktivnost.
Perverzni pojam "Vodjenje ljubavi" je novijeg datuma, vjerojatno je to "uradak" nekog, tko je prevodio nesto sa stranog jezika. Jer, ma kako perverzan netko bio, takav izraz, za tu aktivnost ne bi smislio ni Bozanic, Jezerinac, Markicka... i sva ekipa, od koje se moze postati impotentan.
A upotreba tog pojma... to je vec povijest.
Sve sto dolazi "izvana", to je napredno, pomodarstvo.... sto li.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 27.02.17 17:36

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Btw - danas sam vec potpuno ok, jucer sam cijelu situaciju pretresala s frendicama ponaosob... i sve su rekle da ne brijem, da je sve ok   Anketa o manipulatorima - Page 10 11484130 morala sam, bil mi neugodnjak, ipak smo si mi tu svi stranci, jebiga, bez obzira na vibre koje cutimo jedan prema drugome  Anketa o manipulatorima - Page 10 684758713


Ps. I da, ja sam jedno malo, placipickasto, emotivno i empaticno mace, osim ke sam vel'ka (debela)... kaze matera, nekidan sam ju pitala s koje bi me tri rijeci opisala, nes smo se zajebavale, pa mi je rekla da sam zlocesta, bezobrazna i posebna  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931 i onda kad sam umrla od smijeha i dobacila neku cinicnu notu je nadovezala - ti tim svojim sarkazmom i brutalnoscu i tom ogromnom tjelesinom krijes jednu malu, toplu patriciju ogromnog srca... zasto si takva!?!?!?!?  Anketa o manipulatorima - Page 10 684758713
uopće nije bio neugodnja, bez veze si napravila dramu... 

zločesta, bezobrazna i posebna... šifotati, jesi li je pitala da li je svjesna da ima dijete s posebnim potrebama?  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931 

zašto si takva? što još nije skužila? izem ti takvu mater   Anketa o manipulatorima - Page 10 3384354616

zato što nečim treba sakriti tu preosjetljivost, a ti si se bome zaštitila trostruko Anketa o manipulatorima - Page 10 684758713...  
pretpostavljam da je i taj brutalni sarkazam iz razloga što teško podnosiš tuđu porugu, pa svih preduhitriš autoironijom...
Ma neeee, fakat nisam tasta... svi smo mi ispod koze krvavi, totalno sam cool na te sheme  Anketa o manipulatorima - Page 10 684758713

Ledja meubijaju, do povracanja, jebalo me spavanje nakaucu... ren lec... noc
mislim da tvoja reakcija nije stvar taštine, nego ne voliš biti višak i teret nikom... a u našoj anegdoti si samoj sebi nacrtala u glavi upravo takvu situaciju Anketa o manipulatorima - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 27.02.17 17:45

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Inace, imam fetis na naocale i obozavam ljude s naocalama... Doctora uvijek silujem da mi dodje s naocalama (inace ih nosi samo za citanje) Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931
mrzim očala... pogotovo na svom nosu  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931

prija me nagovara na lasersko skidanje dioptrije, koja je kod nje bila 100 % uspješna... ne znam, nekako nemam volju eksperimentirati s očima... 
odlučila sam umjesto ogrlice nositi očala Anketa o manipulatorima - Page 10 1658420748 .... našla sam titanium okvire prihvatljive cijene...trebam samo još jednom na pregled da ustanove raste li mi dioptrija na oba oka jednako  i stvar riješena...
I kod moje prije je lasersko skidanje dioptrije bilo ful uspjesno... ako ti se daje 12000 kuna za te akcije, siroko ti polje  Anketa o manipulatorima - Page 10 684758713
Il je to sad jeftinije?

Bila sam u pratnji prije kad je prije par godina isla u svjetlost na skidanje... odmah mi se baka ponudila da ce i meni platiti isto.
Al ja reko, bako ne sminkam se, obrve i trepavice su mi plave, izgledam ko covjecja ribica bez naocalica, to mi je jedini ukras, mani se mojih ocala.
ma dobro, sad si mogu novčano čak i priuštiti (naravno na rate) ali ima jedna kvaka...
ne bojim se krvi, ne padam u nesvijest kad vidim unesrećene i teško ranjene, mogu samoj sebi zašiti ranu ako treba osim... ako nije na glavi... e na samu pomisao da bi mi netko čačkao po očima me obuzme neopisiva slabost... groza   Anketa o manipulatorima - Page 10 1724307051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 27.02.17 17:52

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Mozda se na meni nikad ne bi reklo, ali ja sam ful sramezljiva i u biti introvertirana.... kad se opustim i pocnem osjecati sigurno u ekipi, onda sam totalna suprotnost... blizanacka bipolzrnost!?!?!?!? Ne znam  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931


Evo jedan ludi primjer ovog gore sto u biti zvuci kao da je nemoguce u istoj osobi - moj prvi poljubac - vec su se sve moje frendice ljubile... ja sam docekala 18. Bez 1. Poljupca jer me bilo uzasno sram i jer to nisam nikad radila, pa nisam znala, pa kako cu jato?!?!!?!? Kandidata je bilo na izvolte, al jebemu....
I onda sam jedne veceri u palachu odlucila da veceras moram to obavit i pristala otic s nekim malim pankicem koje me tlacio danima, a uopce mi se nije svidjao u neki mrak da se kissnemo, da odradim to.... nakon obavljenog, nisam ga vise ni pogledala i sve smo obavili bezz rijeci  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931 ali tek sm onda bila spremna za romantiku prvih zaljubljivanja, poljubaca, itd...
Zbog sramezljivosti sam ucinila nesto totalno nesramezljivo... if you know wht I mean...
ne, jarčevska suzdržanost i nesigurnost.....podznak

moguće je u jednoj osobi, ima rospona u svima nama.....
sad ću ja red ispovijedanja  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931
dok se izlazilo u 20-tima uvijek sam ja bila ta koja je pazila na ostale....napile bi se, pa ide red gluposti.....a kod mene i u pijanstvu jarčevska odgovornost.....ono sakupljam ih uokolo i vadim iz gluparija....
ali kad je riječ o najluđim potezima znala sam ih napravit baš ja....od penjanja preko najviših ograda do jedne krađe.... Anketa o manipulatorima - Page 10 3384354616 ...sreća nije nas nikoga uhvatilo....glupost je bila u pitanju i nije mi više nešto tako palo na pamet..... Anketa o manipulatorima - Page 10 2634474203
ja sam tek sa nekim godinama skužila da posjedujem dovoljno kvaliteta i dobila sigurnost u sebe......kako kao curetak gledaš na svijet....joj
taj podznak je uzrok njenog brutalnog sarkazma... 
za ovo drugo je kriv njonjasti mjesec u ribama  Anketa o manipulatorima - Page 10 1523192931

a nu male jarčice što si bila zajebato dijete... da krađa... baš me zanima hoćeš li te nepodopštine ispričati klincima...   Anketa o manipulatorima - Page 10 3111943984

usput, najveća kvaliteta jarčeva je u tome da s godinama postajete sve bolji, jer vam treba užasno dugo da izgradite samopouzdanje... Anketa o manipulatorima - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 10 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 15. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.