kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Stranica 5 / 16. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 06.02.17 23:43

zingaro je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Sta ce mi sad ljubav,,,jebo te ,,da mi je ovo netko reko prije par godina,,,stero bi ga u sto PM,,,



ti si opteretit predrasudama koje si i sam gradio jer si se priklonijo standardima koje su ti drugi umjetno usađivali

A bog te,,da mi je vidjeti toga ili tu koja mi moze pogreshne standarde nametnuti,,zeno,,(ako si ili nisi),ja sam iznad vremena i prostora u kojem ti zivis,,a virtualni svijet mi je igrachka koje se teshko odvikavam ,,priznajem::)mogu ja bolje:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 1619348112)

https://www.youtube.com/watch?v=TndaZG-hfA0&feature=youtu.be

vjerujem da možeš bolje

svi mi možemo bolje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 10.03.17 6:25

E vala ,,ove godine idem na ovo mjesto,,,poveshcu sa sobom jednu grkinju ,,,da mi pricha o antichkim sranjima,,,to me poprave uzbudjuje,,,a poslije me boli kuratz za sve,,oticu veterinaru,,,on ce to rijeshit,,,

https://www.youtube.com/watch?v=noj3wBk77t8

https://www.youtube.com/watch?v=3nKVpNbzGik


https://www.youtube.com/watch?v=goP0ANT2gKc

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  pizda 16.03.17 9:13

zingaro je napisao/la:Jer ja sam onaj koji sanja,,i zato necu da te budim..

umjesto sto sanjas radije ostavi klipove kako bog zapovieda...LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  maledetta primavera 16.03.17 10:33

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Jer ja sam onaj koji sanja,,i zato necu da te budim..

umjesto sto sanjas radije ostavi klipove kako bog zapovieda...LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 684758713
Ako vidis roba da spava, ne budi ga. Mozda sanja o slobodi ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 18.03.17 5:28

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Jer ja sam onaj koji sanja,,i zato necu da te budim..

umjesto sto sanjas radije ostavi klipove kako bog zapovieda...LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 684758713

Je ,,onda ne b' nitko klikno na njih:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 684758713 Plus toga ,,blokiro sam sve jebene reklame sa ovog foruma pa mi program ne dovoljava da se ponasham kako bog zapovijeda,,tak da,,,klikni ili ostavi:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 18.03.17 5:34

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Jer ja sam onaj koji sanja,,i zato necu da te budim..

umjesto sto sanjas radije ostavi klipove kako bog zapovieda...LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 684758713
Ako vidis roba da spava, ne budi ga. Mozda sanja o slobodi ....

Jebo te,,neki dan otvorim iz moje enoteke botzu Vrantza,,2001 ,,netko mi davno poklonijo,,,znaju da imam respektabilnu vinoteku,,elem,,popijo chashu i osho spavat,,,sunce ti jebem zareno,,,sanjam smak svijeta,,ja sam na svijetu,,,zima dolazi,,lutam po napushtenim kucama i trazim kaku sikiru da mogu sjec drva,,,razmishljam se da li da napravim zemunitzu ili brvnaru,,kontam si,,kako uspostaviti vezu sa ljudima koji su prezivjeli,,razmishljam kako bi bilo fino nac neku pichku da je napumpam i tako produzimo ljudsku vrstu,,probudim s ea kuratz mi stoji ko rampa za vozove,,jebaji ga nije mi lako...shto jest jest,,LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 05.04.17 5:03

https://www.youtube.com/watch?v=Tfr02t9cEmU


I vlak je otisao zauvijek ,,,
brzi za Perkovic preko Knina,,
nismo vishe na istom kolosijeku,,
to je prava istina..

Jebeno dobra i istinita metafora kada su vlakovi u pitanju,,netko udje
u tvoj zivot ,,netko izadje kao onaj zakon o spojenim posudama,,Samo da dodam,,ne volim brze vlakove,,volim one u koje mozesh uskochiti i iskochiti kad ti dodje spontanost ..:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 1619348112

https://www.youtube.com/watch?v=ql0hbZiCgDA&list=RDql0hbZiCgDA

https://www.youtube.com/watch?v=k3ADzvpAO6U


Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 05.04.17 5:46

za zingara jedna vesela koju stalno pjeva na svim svjeckim jezicima al u prevodu glasi ovako LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 1523192931




Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 05.04.17 5:49

Legolas je napisao/la:za zingara jedna vesela koju stalno pjeva na svim svjeckim jezicima al u prevodu glasi ovako LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 1523192931




Ja cu ipak biti fin..pa necu otkrivati tvoja uzbudjenja,,tko te jebo a tko nije:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 1619348112)Daj se skuliraj bokte,,i ne radi percepcije koje ne mozesh ni sama skuzit:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 684758713 Ali ako budesh i dalje drchna,,,mozda svoju konspiraciju napishem javno:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 05.04.17 5:53

zingaro je napisao/la:
mozda svoju konspiraciju napishem javno:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 684758713

nemoj još ... pusti me da mi još malo bude zabavno i ovdje ko i svugdje drugdje ... volem gledat kako se majstori igraju sa margaretama LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 11484130

a i još učim od tebe da mogu vuka podučit kako biti još bolji LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 11484130  i to radim, pazsad ! ispod žita ! LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 05.04.17 5:59

Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
mozda svoju konspiraciju napishem javno:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 684758713

nemoj još ... pusti me da mi još malo bude zabavno i ovdje ko i svugdje drugdje ... volem gledat kako se majstori igraju sa margaretama LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 11484130

a i još učim od tebe da mogu vuka podučit kako biti još bolji LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 11484130  i to radim, pazsad ! ispod žita ! LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 3776795594

Povukla si me za jezik,,mad abi ti bilo pametnije da me povuchesh za organ,,al fala bogu da nisam oshtrokondza ko ti,,,pa znam zabremzat,,,ajd uzivaj na tom svom Krku,,Krki se i krkanishi:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 1619348112 Pa ja uzivaj ,,jebo te,,proljece je,,mogo bi ti kaki dildo ,,poslat,,za rockas:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 1619348112)

https://www.youtube.com/watch?v=KgJnqXP3VS0

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 5 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 16. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.