kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počeci

Stranica 7 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 21.03.17 11:35

btw je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:kako se lijepo pise Počeci - Page 7 684758713, ljudi vole evociranja uspomena ili pak svadjanja a vole i bit intervjuirati...
U svakom slucaju, prisjetio sam se mnogih koje sam vec skoro pa zaboravio...


Zašto?

Možda žele potvrdu da se ne sjećaju izmišljenih stvari, da su sudjelovali u istim događanjima, da su njihovi osjećaji bili uzvraćeni, da su bili bitni drugim ljudima. Da nisu izbrisani iz postojanja. Postovi odlaze u arhivu, jednako tako i nestaju, ali osjećaji ostaju. Većina se sjeća kako se osjećala u nečijem društvu. Možda je zato teško zaboraviti uvrede, podbadanja, iživljavanja. Možda zato netko to i čini drugima - da ne bi bio zaboravljen.
da... ali su mi ostala u sjećanju one lijepe emocije, njih ne dam i njih čuvam kao nešto dragocjeno. a oniom ružnimse danas smijem... 

zanimljivo je kako se ljudi trude sačuvati sjećanje na neke emocije ili čak cijeli period života u kojem su bili najsrećniji, najuspješniji itd.... to često vidim kod unutrašnjeg uređenja, koje pločice odabiru, namještaj... skoro nepogrešivo se može pogoditi njihov najbolji period života...

Ajme, stvarno! Znala sam se ponekad jako iznenaditi ugledavsi unutrasnjost necijeg stana, kao da mi je otkriven citav obiteljski album. Osjetis katkad tu osobu/e tako snazno.

Mislim da se to moze jednako tako reci i za neciji stil odijevanja. Jedna sam od onih koje misle da godine, sazrijevanje donosi promjene i na tom planu. Ponekad osjetim jaku klaustrofobiju kad ugledam muskarce i zene koji se nose kao da im je vrijeme stalo. I nema veze izgledaju li u tome odlicno ili ne, u meni izazovu neki osjecaj prasnjavosti. Sad mi je jasno zasto je tome tako..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 21.03.17 11:44

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:kako se lijepo pise Počeci - Page 7 684758713, ljudi vole evociranja uspomena ili pak svadjanja a vole i bit intervjuirati...
U svakom slucaju, prisjetio sam se mnogih koje sam vec skoro pa zaboravio...


Zašto?

Možda žele potvrdu da se ne sjećaju izmišljenih stvari, da su sudjelovali u istim događanjima, da su njihovi osjećaji bili uzvraćeni, da su bili bitni drugim ljudima. Da nisu izbrisani iz postojanja. Postovi odlaze u arhivu, jednako tako i nestaju, ali osjećaji ostaju. Većina se sjeća kako se osjećala u nečijem društvu. Možda je zato teško zaboraviti uvrede, podbadanja, iživljavanja. Možda zato netko to i čini drugima - da ne bi bio zaboravljen.

rijetko ko voli evocirati lose uspomene, osim onih sa sretnim svrsetkom. Stoga je odgovor, zato jer se vole prisjecati neceg sto im je ipak vecinom bilo lijepo, novo, bili su mladji i sve ono sto stoji u podnaslovu. Uostalom, sumnjam da bi se itko toliko zadrzao negdje gdje mu nije dobro.  Sto se tice yang dijela tvog pitanja Počeci - Page 7 684758713, sumnjam da neko cini zlo zato da ne bi bio zaboravljen. Cini ga zato jer je jednostavno zao...

Ma nitko ne voli prizivati losa sjecanja, ona spontano nadodju. Posebno traumaticna. Htjela sam se nadovezati na ono tvoje "vole prizvati sjecanja i/li se svadjati". A ta losa sjecanja svako malo isplivaju pa postanu okidac za neke nove svadje.

Sto se tice tvog odgovora na moje yang pitanje, malo je cirkularan.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 21.03.17 12:34

ligeja je napisao/la:

Ma nitko ne voli prizivati losa sjecanja, ona spontano nadodju. Posebno traumaticna. Htjela sam se nadovezati na ono tvoje "vole prizvati sjecanja i/li se svadjati". A ta losa sjecanja svako malo isplivaju pa postanu okidac za neke nove svadje.

Sto se tice tvog odgovora na moje yang pitanje, malo je cirkularan.


nisam mislio to povezivati ko nesto uzrocno-posljedicno vec je to samo nabrajanje Počeci - Page 7 684758713. Pokazalo se kroz sve te godine sto najvise animira siroke forumaske mase Počeci - Page 7 684758713... Zasto cirkularan? Ne mislim da je itko ko je nastupao sa pozicija zla na forumu to cinio zbog tog da ga se (ju) pamti po toj osobini. Vecinom su to cinili zbog partibrejkerstva jer im se crnilo u glavi sukobljava sa nekom zivahnom i optimisticnom varijantom mjesta na kom se trenutno nalaze...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 21.03.17 12:59

ne kuzim zasto ovdje ne pisu Bafi, Whisperica, Sara, Pop kad su svi bili ovdje logirati i ne sjecam se da ih je neko sikanirao a kamo li tjerao... Ako ih neko iritira nek tog nekog ignoriraju i stvar rijesita...Ajte cure i decko...Počeci - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  RobinUd 21.03.17 13:02

pizda je napisao/la:ne kuzim zasto ovdje ne pisu Bafi, Whisperica, Sara, Pop kad su svi bili ovdje logirati i ne sjecam se da ih je neko sikanirao a kamo li tjerao... Ako ih neko iritira nek tog nekog ignoriraju i stvar rijesita...Ajte cure i decko...Počeci - Page 7 684758713

Neke se stvari trebaju u zivotu poklopiti.
Trebas imati/zeljeti nesto reci, to je prvo, trebas imati za to pogodno citateljstvo, to je drugo.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 21.03.17 14:10

RobinUd je napisao/la:
pizda je napisao/la:ne kuzim zasto ovdje ne pisu Bafi, Whisperica, Sara, Pop kad su svi bili ovdje logirati i ne sjecam se da ih je neko sikanirao a kamo li tjerao... Ako ih neko iritira nek tog nekog ignoriraju i stvar rijesita...Ajte cure i decko...Počeci - Page 7 684758713

Neke se stvari trebaju u zivotu poklopiti.
Trebas imati/zeljeti nesto reci, to je prvo, trebas imati za to pogodno citateljstvo, to je drugo.

pa to je samo forum, nije klub knjizevnika...Počeci - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 21.03.17 16:45

pizda je napisao/la:ne kuzim zasto ovdje ne pisu Bafi, Whisperica, Sara, Pop kad su svi bili ovdje logirati i ne sjecam se da ih je neko sikanirao a kamo li tjerao... Ako ih neko iritira nek tog nekog ignoriraju i stvar rijesita...Ajte cure i decko...Počeci - Page 7 684758713

Pa i ti se mozes ondje uredno registrirati i procaskati s njima pa to ne cinis. One su barem bile ovdje neko vrijeme. Hajde, decko, sto te sprijecava?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 21.03.17 23:28

pizda je napisao/la: Vecinom su to cinili zbog partibrejkerstva jer im se crnilo u glavi sukobljava sa nekom zivahnom i optimisticnom varijantom mjesta na kom se trenutno nalaze...

amen Počeci - Page 7 684758713 nema goreg neprijatelja nesretnim, frustriranim i koji glume zaigranost, od onih koji su i dalje sretni i kojima se neopteretito igra i znaju kako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 22.03.17 5:30

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:ne kuzim zasto ovdje ne pisu Bafi, Whisperica, Sara, Pop kad su svi bili ovdje logirati i ne sjecam se da ih je neko sikanirao a kamo li tjerao... Ako ih neko iritira nek tog nekog ignoriraju i stvar rijesita...Ajte cure i decko...Počeci - Page 7 684758713

Pa i ti se mozes ondje uredno registrirati i procaskati s njima pa to ne cinis. One su barem bile ovdje neko vrijeme. Hajde, decko, sto te sprijecava?

Hahahahhahahahha..kad se ukljuchi mozak logika nije uopce teshka:Počeci - Page 7 1619348112) Ja mislim da bi on crko ko pashche na cesti kad bi mu ovaj forum rikno..)) Njegov jedini talent je da zna srati po forumu ko foka:Počeci - Page 7 1619348112 Uglavnom je suprotivan,,,e to mu je vrh inteligencije,,,,bog te mazo,,,koja formula ,,,:Počeci - Page 7 1619348112 Ako moze netko da prostre link,, jer ne znam kako doci do onih tamo....unaprijed zahvalan:))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 22.03.17 6:42

ligeja je napisao/la:

Ajme, stvarno! Znala sam se ponekad jako iznenaditi ugledavsi unutrasnjost necijeg stana, kao da mi je otkriven citav obiteljski album. Osjetis katkad tu osobu/e tako snazno.

Mislim da se to moze jednako tako reci i za neciji stil odijevanja. Jedna sam od onih koje misle da godine, sazrijevanje donosi promjene i na tom planu. Ponekad osjetim jaku klaustrofobiju kad ugledam muskarce i zene koji se nose kao da im je vrijeme stalo. I nema veze izgledaju li u tome odlicno ili ne, u meni izazovu neki osjecaj prasnjavosti. Sad mi je jasno zasto je tome tako..
Da i stil odijevanja...

kad sam to počela uočavati, onda sam se malo zamislila i shvatila sam da i ja vučem neke stvari iz nekih (uvjetno rečeno) boljih vremena... traperice, bijela dolčevita, kaubojske čizme i dugi tamno sivi kaput... mislim danas je to kombinacija za proser, ali si je ja često priuštim jer se tako dobro osjećam u tome... a kako ću si onda zamjeriti na tome? Počeci - Page 7 11484130

A tek frizure, tu je možda čak i najlakše primjetiti  Počeci - Page 7 1523192931 ... također brkovi i brada kod muškaraca, ono iz prahistorije, nedaj bože što promijeniti...


evo i moja strast za fotografijom nije ništa drugo nego potreba konzervirati čarobne trenutke i sačuvati djeliće ljepote koju sam okom dotakla, kako bih kasnije mogla ponovno proživjeti sve te lijepe emocije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 22.03.17 6:43

http://net-forum.forumcroatian.com/


za Zinganina koji planira napraviti prebjeg na drugi vorum  Počeci - Page 7 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 22.03.17 9:01

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:ne kuzim zasto ovdje ne pisu Bafi, Whisperica, Sara, Pop kad su svi bili ovdje logirati i ne sjecam se da ih je neko sikanirao a kamo li tjerao... Ako ih neko iritira nek tog nekog ignoriraju i stvar rijesita...Ajte cure i decko...Počeci - Page 7 684758713

Pa i ti se mozes ondje uredno registrirati i procaskati s njima pa to ne cinis. One su barem bile ovdje neko vrijeme. Hajde, decko, sto te sprijecava?

bio sam i ja tamo, mislim pod rednim brojem dva ili tri sto se tice registracije ali sam izvrgnut mobingu neuracunljivog Esca i vjecitim prijetnjama u cemu nisam bio usamit. Zato se i otvorio ovaj forum, sta si zaboravila?...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 22.03.17 9:03

zingaro je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:ne kuzim zasto ovdje ne pisu Bafi, Whisperica, Sara, Pop kad su svi bili ovdje logirati i ne sjecam se da ih je neko sikanirao a kamo li tjerao... Ako ih neko iritira nek tog nekog ignoriraju i stvar rijesita...Ajte cure i decko...Počeci - Page 7 684758713

Pa i ti se mozes ondje uredno registrirati i procaskati s njima pa to ne cinis. One su barem bile ovdje neko vrijeme. Hajde, decko, sto te sprijecava?

Hahahahhahahahha..kad se ukljuchi mozak logika nije uopce teshka:Počeci - Page 7 1619348112) Ja mislim da bi on crko ko pashche na cesti kad bi mu ovaj forum rikno..)) Njegov jedini talent je da zna srati po forumu ko foka:Počeci - Page 7 1619348112 Uglavnom je suprotivan,,,e to mu je vrh inteligencije,,,,bog te mazo,,,koja formula ,,,:Počeci - Page 7 1619348112 Ako moze netko da prostre link,, jer ne znam kako doci do onih tamo....unaprijed zahvalan:))

tko zna srat na forumu, zna svugdje. Ti i na forum nosis flasicu vode ko i u zahod...Počeci - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 22.03.17 12:19

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:ne kuzim zasto ovdje ne pisu Bafi, Whisperica, Sara, Pop kad su svi bili ovdje logirati i ne sjecam se da ih je neko sikanirao a kamo li tjerao... Ako ih neko iritira nek tog nekog ignoriraju i stvar rijesita...Ajte cure i decko...Počeci - Page 7 684758713

Pa i ti se mozes ondje uredno registrirati i procaskati s njima pa to ne cinis. One su barem bile ovdje neko vrijeme. Hajde, decko, sto te sprijecava?

bio sam i ja tamo, mislim pod rednim brojem dva ili tri sto se tice registracije ali sam izvrgnut mobingu neuracunljivog Esca i vjecitim prijetnjama u cemu nisam bio usamit. Zato se i otvorio ovaj forum, sta si zaboravila?...

Ti se sad malo pravis blesav ili..?

Prvo, ne govorim o sadasnjem "Anabelinom" forumu, vec forumu na kojem pisu "cure i decko" koje spominjes. Drugo, ta fora s Escom ti se vec poprilicno izlizala, no cak i da je prihvatim kao "strah od Escovog terora", on vec odavno ne pise na novom "Art-forumu", nema ga, izbrisao se, dakle, nista te ne sprijecava registrirati se ondje. Ne razumijem to pozivanje na dolazak ovdje, a ti prvi ne odlazis tamo, kao da je minimalna razdaljina od 500km koju moras propjesaciti da bi ondje isklesao koju..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 22.03.17 12:23

ligeja je napisao/la:

Ti se sad malo pravis blesav ili..?

Prvo, ne govorim o sadasnjem "Anabelinom" forumu, vec forumu na kojem pisu "cure i decko" koje spominjes. Drugo, ta fora s Escom ti se vec poprilicno izlizala, no cak i da je prihvatim kao "strah od Escovog terora", on vec odavno ne pise na novom "Art-forumu", nema ga, izbrisao se, dakle, nista te ne sprijecava registrirati se ondje. Ne razumijem to pozivanje na dolazak ovdje, a ti prvi ne odlazis tamo, kao da je minimalna razdaljina od 500km koju moras propjesaciti da bi ondje isklesao koju..

Art forum je pravni sljedbenik prijasnjeg i Escov je forum. To sto njega sad ima, sad nema ne mjenja stvar. Vjerojatno bi se pojavio da se ja tamo registriram...Počeci - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 22.03.17 13:04

:-D Hajde ne izmisljaj kojekakve monade nego fino napisi da ne zelis i to je to.
Da te Esco zeli opizdit', regao bi se prije ovdje nego tamo. Usput, ono je sad Whispin forum.
Ona mu je vlasnica. Ali to si ionako znao pa ne hebi. : p

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 22.03.17 13:37

ligeja je napisao/la::-D Hajde ne izmisljaj kojekakve monade nego fino napisi da ne zelis i to je to.
Da te Esco zeli opizdit', regao bi se prije ovdje nego tamo. Usput, ono je sad Whispin forum.
Ona mu je vlasnica. Ali to si ionako znao pa ne hebi. : p

mos mislit sto se bojim bilo cijeg opizdjivanja Počeci - Page 7 684758713, sto se mene tice moze Esco doc ovdje kad god hoce. Bitno da nema nikakve botune ni konzole jer ga ocito onda trese diktatorski sindrom. Prethodne forume je i ogadio vjecitim prijetnjama, zabranama i ultimatumima...hvala liepo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 22.03.17 14:25

Kakve veze prethodni forumi i prijasnji dogadjaji imaju veze sa sadasnjim Art forumom na kojem ga nema, a i da dodje (a nece), bio bi "obican" forumas? :-) Dakle, nista te ne prijeci druziti se i ondje s ljudima koje ovdje pozivas. Muljas bezveze, ali okej. Ne zelis, ne zelis. Izvrsno. Samo se ne cudi, onda, sto je i njima milije piskarati ondje, a ne ovdje. :-) Takoc. : p

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 22.03.17 14:28

time-out, time-out!!!

LI!!!! tebe trebam

daj mi reci da li taj pop corn što ga imaš instaliranog za gledanje filmova služi da se ustvari filmovi s kompjutera/tableta gledaju na telki ili ga moš instalisat i samo  na tablet pa gledat filmovlje i serovlje?


FALA!!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 22.03.17 14:35

ligeja je napisao/la:Kakve veze prethodni forumi i prijasnji dogadjaji imaju veze sa sadasnjim Art forumom na kojem ga nema, a i da dodje (a nece), bio bi "obican" forumas? :-) Dakle, nista te ne prijeci druziti se i ondje s ljudima koje ovdje pozivas. Muljas bezveze, ali okej. Ne zelis, ne zelis. Izvrsno. Samo se ne cudi, onda, sto je i njima milije piskarati ondje, a ne ovdje. :-) Takoc. : p

a sta se ti mjesas kad nisi prozvana? Počeci - Page 7 684758713 Posvadjala si se sa Baficom pa sad cjepidlacis. Odavde niko nije otjeran za razliku od mene kojeg se tamo tjeralo. Nema veze ko sad administrira, ko sto ne bi imalo veze ko administrira na Net.hr da slucajno jos postoji...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  pizda 22.03.17 14:37

Vel'ka Maca je napisao/la:time-out, time-out!!!

LI!!!! tebe trebam

daj mi reci da li taj pop corn što ga imaš instaliranog za gledanje filmova služi da se ustvari filmovi s kompjutera/tableta gledaju na telki ili ga moš instalisat i samo  na tablet pa gledat filmovlje i serovlje?


FALA!!!!!

sta kompliciras, ides u wc pa gledas samo serovlje...Počeci - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 22.03.17 14:46

Vel'ka Maca je napisao/la:time-out, time-out!!!

LI!!!! tebe trebam

daj mi reci da li taj pop corn što ga imaš instaliranog za gledanje filmova služi da se ustvari filmovi s kompjutera/tableta gledaju na telki ili ga moš instalisat i samo  na tablet pa gledat filmovlje i serovlje?


FALA!!!!!

Prvo, nemoj si PopCorn instalirati na tablet jer osim sto ti ucitava filmove i serije, downloada ih na uredjaj s kojeg ucitavas (dakle, nije kao kad gledas filmove online s, recimo, ex-Filmovite), tako da te filmove mozes kasnije pogledati na kompu (ako ti je PopCorn ondje instaliran). S tableta ce ti sve zamrznuti i/li usporavati rad uredjaja..

Sto se ovog drugog tice, nisam nikada downloadane filmove gledala na telki, vec izravno s kompa,ali sigurno mozes..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 22.03.17 14:50

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Kakve veze prethodni forumi i prijasnji dogadjaji imaju veze sa sadasnjim Art forumom na kojem ga nema, a i da dodje (a nece), bio bi "obican" forumas? :-) Dakle, nista te ne prijeci druziti se i ondje s ljudima koje ovdje pozivas. Muljas bezveze, ali okej. Ne zelis, ne zelis. Izvrsno. Samo se ne cudi, onda, sto je i njima milije piskarati ondje, a ne ovdje. :-) Takoc. : p

a sta se ti mjesas kad nisi prozvana? Počeci - Page 7 684758713 Posvadjala si se sa Baficom pa sad cjepidlacis. Odavde niko nije otjeran za razliku od mene kojeg se tamo tjeralo. Nema veze ko sad administrira, ko sto ne bi imalo veze ko administrira na Net.hr da slucajno jos postoji...

Opet komentiras nesto sto uopce nije slucaj. Sa sadasnjeg Arta nije te se uopce tjeralo jer nisi ondje ni bio. Komentiram tvoje postavljeno pitanje, osim ako nije imalo retoricku narav. Tada je pogreska na meni. Uglavnom, jedan nulaa za meene : ))), a ti nastavi palamudit' i skretati paznju na nebitno. : p Tra, la, la.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 22.03.17 14:55

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:time-out, time-out!!!

LI!!!! tebe trebam

daj mi reci da li taj pop corn što ga imaš instaliranog za gledanje filmova služi da se ustvari filmovi s kompjutera/tableta gledaju na telki ili ga moš instalisat i samo  na tablet pa gledat filmovlje i serovlje?


FALA!!!!!

Prvo, nemoj si PopCorn instalirati na tablet jer osim sto ti ucitava filmove i serije, downloada ih na uredjaj s kojeg ucitavas (dakle, nije kao kad gledas filmove online s, recimo, ex-Filmovite), tako da te filmove mozes kasnije pogledati na kompu (ako ti je PopCorn ondje instaliran). S tableta ce ti sve zamrznuti i/li usporavati rad uredjaja..

Sto se ovog drugog tice, nisam nikada downloadane filmove gledala na telki, vec izravno s kompa,ali sigurno mozes..
FALA LIPA Počeci - Page 7 3859399978

ps. naravno da je 1:0 za tebe... Počeci - Page 7 3111943984  ovaj pizda se vrzma ko prdac u gaćama, ali na poantu nije odgovorija i vrda, migolji, maltene ko glista kad počne sraćkat, hihihihihi


pps. mislila sam si instalirati KODI ali ako downolada na tablet nije mi to praktično...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  Gost 22.03.17 15:39

malo sam guglala i čitala forume pa kažu da kodi samo strima, da nema skidanja...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Počeci - Page 7 Empty Re: Počeci

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.