kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

samo da pozdravim

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

samo da pozdravim Empty samo da pozdravim

Postaj  iluzija 16.03.17 19:50

i pitam sta ima novoga?

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  RobinUd 17.03.17 1:53

ti si jos ziva ??
(ne sumnjam, to se samo tako kaze...)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  pizda 17.03.17 9:58

Lusika!? samo da pozdravim 684758713 Pa di si ti jebo te onaj ko nie? Jesi li omatorila, sto ima novog opcenito?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  Lena 17.03.17 12:46

pozdrav loluziji..... samo da pozdravim 3859399978

ima svega,ali manje više bitne stvari su slične kao i prije.....
malo se ostarilo, nije se puno uozbiljilo i tako.....djeca rastu samo tako.....ali tako i treba biti

kako si ti?
kako su tvoji i ima li još malih unučića?  samo da pozdravim 684758713
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  iluzija 17.03.17 14:23

RobinUd je napisao/la:ti si jos ziva ??
(ne sumnjam, to se samo tako kaze...)
naravno! samo da pozdravim 3111943984  kako kaze legendarni Alf: 'linjam se, znaci postojim'.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  iluzija 17.03.17 14:26

pizda je napisao/la:Lusika!? samo da pozdravim 684758713 Pa di si ti jebo te onaj ko nie? Jesi li omatorila, sto ima novog opcenito?
nema nista. sada izgledam kao manekenka. imam 45 kg. i jos sam se udebljala. prije nekog vremena sam imala 40 kg. kako vidis, jedino da mi kosti omatore.  samo da pozdravim 3111943984

nema nista. sve ove godine sam imala nekih problema, o kojima ne bih javno, ali sada je oke. ima i ugodnih stvari, sada sam baka 3 unuceta.


Zadnja promjena: iluzija; 17.03.17 14:34; ukupno mijenjano 1 put.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  pizda 17.03.17 14:28

iluzija je napisao/la:
pizda je napisao/la:Lusika!? samo da pozdravim 684758713 Pa di si ti jebo te onaj ko nie? Jesi li omatorila, sto ima novog opcenito?
nema nista. saqda izgledam kao manekenka. imam 45 kg. i jos sam se udebljala. prije nekog vremena sam imala 40 kg. kako vidis, jedino da mi kosti omatore.  samo da pozdravim 3111943984

nema nista. sve ove godine sam imala nekih problema, o kojima ne bih javno, ali sada je oke. ima i ugodnih stvari, sada sam baka 3 unuceta.

ajd se malo popravi, tako mrsava nemas ni cica ni guzica samo da pozdravim 684758713. Vec tri unuceta? samo da pozdravim 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  iluzija 17.03.17 14:29

Lena je napisao/la:pozdrav loluziji..... samo da pozdravim 3859399978

ima svega,ali manje više bitne stvari su slične kao i prije.....
malo se ostarilo, nije se puno uozbiljilo i tako.....djeca rastu samo tako.....ali tako i treba biti

kako si ti?
kako su tvoji i ima li još malih unučića?  samo da pozdravim 684758713
moji su predivno. a djecica su prekrasna. najstarija unuka malo slici na mene. a mladji ( blizanci: unuk i unucica), ama bas nimalo slicnosti sa mnom nemaju.  
malo sam preletila po forumima, svi su nekako ozbiljni, fini, prosto da pozelim tpabka da 'uljepsa' atmosferu. samo da pozdravim 1523192931

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  iluzija 17.03.17 14:32

pizda je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
pizda je napisao/la:Lusika!? samo da pozdravim 684758713 Pa di si ti jebo te onaj ko nie? Jesi li omatorila, sto ima novog opcenito?
nema nista. saqda izgledam kao manekenka. imam 45 kg. i jos sam se udebljala. prije nekog vremena sam imala 40 kg. kako vidis, jedino da mi kosti omatore.  samo da pozdravim 3111943984

nema nista. sve ove godine sam imala nekih problema, o kojima ne bih javno, ali sada je oke. ima i ugodnih stvari, sada sam baka 3 unuceta.

ajd se malo popravi, tako mrsava nemas ni cica ni guzica samo da pozdravim 684758713. Vec tri unuceta? samo da pozdravim 684758713
vjerovao ili ne, skoro sve bilo nestalo. ti si garant imao vece cice od mene. samo da pozdravim 1523192931 sada se  ponovo vratilo.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  pizda 17.03.17 14:34

iluzija je napisao/la:
pizda je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
pizda je napisao/la:Lusika!? samo da pozdravim 684758713 Pa di si ti jebo te onaj ko nie? Jesi li omatorila, sto ima novog opcenito?
nema nista. saqda izgledam kao manekenka. imam 45 kg. i jos sam se udebljala. prije nekog vremena sam imala 40 kg. kako vidis, jedino da mi kosti omatore.  samo da pozdravim 3111943984

nema nista. sve ove godine sam imala nekih problema, o kojima ne bih javno, ali sada je oke. ima i ugodnih stvari, sada sam baka 3 unuceta.

ajd se malo popravi, tako mrsava nemas ni cica ni guzica samo da pozdravim 684758713. Vec tri unuceta? samo da pozdravim 684758713
vjerovao ili ne, skoro sve bilo nestalo. ti si garant imao vece cice od mene. samo da pozdravim 1523192931  sada se  ponovo vratilo.

nisam ali kurac jesam sigurno samo da pozdravim 684758713. Jel zdravlje sad dobro i stabilno hvala bogu?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  iluzija 17.03.17 14:35

pizda je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
pizda je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
nema nista. saqda izgledam kao manekenka. imam 45 kg. i jos sam se udebljala. prije nekog vremena sam imala 40 kg. kako vidis, jedino da mi kosti omatore.  samo da pozdravim 3111943984

nema nista. sve ove godine sam imala nekih problema, o kojima ne bih javno, ali sada je oke. ima i ugodnih stvari, sada sam baka 3 unuceta.

ajd se malo popravi, tako mrsava nemas ni cica ni guzica samo da pozdravim 684758713. Vec tri unuceta? samo da pozdravim 684758713
vjerovao ili ne, skoro sve bilo nestalo. ti si garant imao vece cice od mene. samo da pozdravim 1523192931  sada se  ponovo vratilo.

nisam ali kurac jesam sigurno samo da pozdravim 684758713. Jel zdravlje sad dobro i stabilno hvala bogu?
dobro sam sada.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  pizda 17.03.17 14:42

iluzija je napisao/la:
pizda je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ajd se malo popravi, tako mrsava nemas ni cica ni guzica samo da pozdravim 684758713. Vec tri unuceta? samo da pozdravim 684758713
vjerovao ili ne, skoro sve bilo nestalo. ti si garant imao vece cice od mene. samo da pozdravim 1523192931  sada se  ponovo vratilo.

nisam ali kurac jesam sigurno samo da pozdravim 684758713. Jel zdravlje sad dobro i stabilno hvala bogu?
dobro sam sada.

super, sad se drzi tog da budes dobro, ne popustaj samo da pozdravim 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  Gost 17.03.17 20:40

iluzija je napisao/la:i pitam sta ima novoga?
Ničevo. Nema komunizma, nema ničega dobrog...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  RobinUd 17.03.17 23:05

iluzija je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:ti si jos ziva ??
(ne sumnjam, to se samo tako kaze...)
naravno! samo da pozdravim 3111943984   kako kaze legendarni Alf: 'linjam se, znaci postojim'.
Jel´ to sad znaci da ces cesce dolaziti ??
To je vazno, oni, koji te poznaju jos iz onih vremena, nemaju vec dugo materijala za tracanje, pa bi bilo dobro da dodjes....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  Gost 18.03.17 0:28

zdravo drugarice luce s nijagarinih slapova... 
čestitam ti na unucima, neka su živi zdravi i veseli i lijepi na baku...  samo da pozdravim 4024472575

čudo moje malo je prekjučer napunio 9 godina...  samo da pozdravim 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  Gost 18.03.17 5:24

Ajd fala kurtzu da je ta mudzahedinka zdrava i ziva,,i da ima tolko unuka,,valjdq ce ta djeca biti pametnija od nje,,jebaji ga to je zakon prirode:::samo da pozdravim 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  Lena 18.03.17 11:02

iluzija je napisao/la:
Lena je napisao/la:pozdrav loluziji..... samo da pozdravim 3859399978

ima svega,ali manje više bitne stvari su slične kao i prije.....
malo se ostarilo, nije se puno uozbiljilo i tako.....djeca rastu samo tako.....ali tako i treba biti

kako si ti?
kako su tvoji i ima li još malih unučića?  samo da pozdravim 684758713
moji su predivno. a djecica su prekrasna. najstarija unuka malo slici na mene. a mladji ( blizanci: unuk i unucica), ama bas nimalo slicnosti sa mnom nemaju.  
malo sam preletila po forumima, svi su nekako ozbiljni, fini, prosto da pozelim tpabka da 'uljepsa' atmosferu. samo da pozdravim 1523192931

je.....popravo se svi uozbiljili i ponašaju se kao ugledni i decentni građani,a i forumaši  samo da pozdravim 1523192931

meni travko ne fali..... samo da pozdravim 11484130

fali malo više pisanja i ležernijih tema,ali jebi ga....vrijeme čini svoje
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  Gost 18.03.17 12:16

Kanadjanko energicna! :-) Saljem ti mirise ljubicastih, bijelih i ruzicastih zumbula iz pomalo tmurne Rijeke.

Ljudi kao ljudi, uvijek slicni problemi, nervoze i strahovi, ali nadjes li se ispod rascvjetalog stabla magnolije, odjednom sve poprima drugaciju dimenziju. :-) Zelim ti puno takvih trenutaka.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  maledetta primavera 18.03.17 14:35

Illy, pisala si prije davno o svom problemu. Iako smo se udaljile u komunikaciji zbog velikog i ruznog nesporazuma, zelim ti kazati da mi je drago da si dobro po tom pitanju i da uzivas u ljepotama zivota i svoje obitelji. Cuvaj se i budi sa svojim unucicima svaki tren koji mozes. Do su posebne veze, posebne ljubavi.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  pizda 18.03.17 21:21

maledetta primavera je napisao/la:Illy, pisala si prije davno o svom problemu. Iako smo se udaljile u komunikaciji zbog velikog i ruznog nesporazuma, zelim ti kazati da mi je drago da si dobro po tom pitanju i da uzivas u ljepotama zivota i svoje obitelji. Cuvaj se i budi sa svojim unucicima svaki tren koji mozes. Do su posebne veze, posebne ljubavi.

odakle to znas kas nemas unuke?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  pizda 18.03.17 21:23

ligeja je napisao/la:

Ljudi kao ljudi, uvijek slicni problemi, nervoze i strahovi, ali nadjes li se ispod rascvjetalog stabla magnolije, odjednom sve poprima drugaciju dimenziju. :-) Zelim ti puno takvih trenutaka.

samo da pozdravim 1523192931 blazena Tomica, ona stanuje u mjehuru od straha... samo da pozdravim 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  maledetta primavera 19.03.17 3:25

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Illy, pisala si prije davno o svom problemu. Iako smo se udaljile u komunikaciji zbog velikog i ruznog nesporazuma, zelim ti kazati da mi je drago da si dobro po tom pitanju i da uzivas u ljepotama zivota i svoje obitelji. Cuvaj se i budi sa svojim unucicima svaki tren koji mozes. Do su posebne veze, posebne ljubavi.

odakle to znas kas nemas unuke?
¸
postojao je netko važan, kome je moja kćer bila unuka. netko tko ju je prvi uzeo u ruke u rodilištu. netko tko joj je najotkačenije priče pričao. osoba koja je ravno s posla dolazila kući da ju primi u naručje i drži ju,  satima, govori joj i umiruje plač. čim bi ga osjetila, počela bi gugutati i gledala ga je u čudu  ali napokon sretna. netko tko mi je pomagao da budem što bolja mama. jedna nova osoba koju sam upoznala kad sam dobila dijete. moja desna ruka a njezina apsolutna zaštita. netko tko ju je obožavao , bdio nad njom i trčao na svako njeno komešanje. 
zajedno im nikada nije bilo dosadno, čak su i dnevnik gledali skupa, a to je privilegija koju sestra i ja nismo imale samo da pozdravim 684758713 .... 
nemam pipika unuke, to je bio moj tata.  
dan danas moja kćer uzme njegovu kožnu futrolicu sa ključevima i drži ju pod nosom jer ju miris jako podsjeća na njega. tako joj je nono bliže. 
to su posebne veze.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  Gost 19.03.17 18:08

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Illy, pisala si prije davno o svom problemu. Iako smo se udaljile u komunikaciji zbog velikog i ruznog nesporazuma, zelim ti kazati da mi je drago da si dobro po tom pitanju i da uzivas u ljepotama zivota i svoje obitelji. Cuvaj se i budi sa svojim unucicima svaki tren koji mozes. Do su posebne veze, posebne ljubavi.

odakle to znas kas nemas unuke?
¸
postojao je netko važan, kome je moja kćer bila unuka. netko tko ju je prvi uzeo u ruke u rodilištu. netko tko joj je najotkačenije priče pričao. osoba koja je ravno s posla dolazila kući da ju primi u naručje i drži ju,  satima, govori joj i umiruje plač. čim bi ga osjetila, počela bi gugutati i gledala ga je u čudu  ali napokon sretna. netko tko mi je pomagao da budem što bolja mama. jedna nova osoba koju sam upoznala kad sam dobila dijete. moja desna ruka a njezina apsolutna zaštita. netko tko ju je obožavao , bdio nad njom i trčao na svako njeno komešanje. 
zajedno im nikada nije bilo dosadno, čak su i dnevnik gledali skupa, a to je privilegija koju sestra i ja nismo imale samo da pozdravim 684758713 .... 
nemam pipika unuke, to je bio moj tata.  
dan danas moja kćer uzme njegovu kožnu futrolicu sa ključevima i drži ju pod nosom jer ju miris jako podsjeća na njega. tako joj je nono bliže. 
to su posebne veze.
samo da pozdravim 684758713 

da, teško je objasniti tu ljubav prema unucima koja je ista, a zapravo različita od one koju osjećamo prema djeci... prvo tu su godine, zreliji smo, opušteniji, drugačije gledamo na svijet, ljude, ljubav, odgovornost itd... 
kad dobijemo djecu opterećeni smo strahom da ćemo ih razmaziti ako smo do njih (pre)nježni, imamo tisuću problema, borba za egzistenciju, stvaranje nekog boljeg sutra za njih i... izmaknu nam se njihove najljepše godine... vrijeme proleti i odjednom nam se ti naši klinci ne daju ljubakati, miču se kad ih zagrlimo pred ekipom, ulaze u pubertet pa počinju prvi sukobi... a kad se sve sredi oni su već odrasli ljudi... 
unuče je dar božji, prilika za popravni ispit za sve što smo propustili kod svoje djece... njih jednostavno volimo i ne pitamo se hoćemo li im nanijeti štetu popuštajući im, ispunjavajući im svaku želju... nema pritiska odgovornosti, nema straha, nema upitnika, postoji samo ljubav i to je prekrasno...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  Gost 20.03.17 15:03

Oh Boze, Lusi! samo da pozdravim 2dt2dz8

Morala sam se prijaviti kad sam videla da si dolazila.
Bas me raduje da si dobro i da si vec postala, ni manje ni vise, nego trostruka baka... samo da pozdravim 1zouo36


Imas veliki zagrljaj od mene. samo da pozdravim 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  iluzija 23.03.17 23:33

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:
iluzija je napisao/la:i pitam sta ima novoga?
Ničevo. Nema komunizma, nema ničega dobrog...
a znam covjece. ova nacionalisticka gamad sve usra. dragi Tito, vrati se!

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

samo da pozdravim Empty Re: samo da pozdravim

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.