kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

znate li

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

znate li  Empty znate li

Postaj  iluzija 26.03.17 17:42

neki recept ili caj za apetit?

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  Gost 26.03.17 19:51

znate li  Burning-joint-300x272



Gost
Gost


[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  pizda 27.03.17 8:30

iluzija je napisao/la:neki recept ili caj za apetit?

ne znam cime raspolazes u Kanadi, njihova kadulja naprimjer nema veze sa originalnom vec je samo poljski cvijet, nimalo ljekovita itd. Kamo li da sad spomenem neke trave ive, stolisnjak, kantarion i slicno... Ne preostaje ti drugo nego li u prirodu na svjez zrak i otvara se apetit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  RobinUd 27.03.17 12:13

pizda je napisao/la:
iluzija je napisao/la:neki recept ili caj za apetit?
ne znam cime raspolazes u Kanadi, njihova kadulja naprimjer nema veze sa originalnom vec je samo poljski cvijet, nimalo ljekovita itd. Kamo li da sad spomenem neke trave ive, stolisnjak, kantarion i slicno... Ne preostaje ti drugo nego li u prirodu na svjez zrak i otvara se apetit...

To je tocno.
Zdravo tijelo ima zdrav apetit.
A biljni preparati... ima ih po cijelom svijtu, pa i kadulje. Ne mora covjek ici u polja sam brati.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  antonac 27.03.17 15:48

pa ne moras se ni sportom bas osobno bavit.... znate li  11484130....platis covika pa nek se bavi..... znate li  11484130

_________________
daite im da seru....znate li  29xutcyznate li  7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  pizda 28.03.17 8:22

antonac je napisao/la:pa ne moras se ni sportom bas osobno bavit.... znate li  11484130....platis covika pa nek se bavi..... znate li  11484130

znate li  1523192931 evo, Usein trci po sve dane, samo zamislis da to radi za tebe i budes zdrav i kondicionalan...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  maledetta primavera 28.03.17 9:56

pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:pa ne moras se ni sportom bas osobno bavit.... znate li  11484130....platis covika pa nek se bavi..... znate li  11484130

znate li  1523192931 evo, Usein trci po sve dane, samo zamislis da to radi za tebe i budes zdrav i kondicionalan...
Kondicionalan prvi ili drugi?  znate li  1523192931
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  pizda 28.03.17 10:41

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:pa ne moras se ni sportom bas osobno bavit.... znate li  11484130....platis covika pa nek se bavi..... znate li  11484130

znate li  1523192931 evo, Usein trci po sve dane, samo zamislis da to radi za tebe i budes zdrav i kondicionalan...
Kondicionalan prvi ili drugi?  znate li  1523192931

svejedno, glavno da se drugi muce sa kondicionalima ili kondicijom...znate li  684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  Gost 29.03.17 18:52

A znam, Illy. znate li  2329918616 Muke su to. Obavezno piti B kompleks vitamine, uzeti si one visokokalorične "sokiće" poput, recimo, Ensure plus advance (imaju različite okuse) i natjerati se popiti ih dvaput dnevno i naviti si alarm u točno određeni sat za uobičajeno hranjenje jer drugačije ne ide. I oboružati se strpljenjem jer katkad može proći i dva mjeseca prije nego počneš povremeno osjećati glad.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  Gost 29.03.17 19:04

ligeja je napisao/la:A znam, Illy. znate li  2329918616 Muke su to. Obavezno piti B kompleks vitamine, uzeti si one visokokalorične "sokiće" poput, recimo, Ensure plus advance (imaju različite okuse) i natjerati se popiti ih dvaput dnevno i naviti si alarm u točno određeni sat za uobičajeno hranjenje jer drugačije ne ide. I oboružati se strpljenjem jer katkad može proći i dva mjeseca prije nego počneš povremeno osjećati glad.


Zaboravih spomenuti da se pokušaš priviknuti na grickanje orašastih plodova između obroka. Odlični za održavanje energije.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  RobinUd 29.03.17 23:49

ligeja je napisao/la:Zaboravih spomenuti da se pokušaš priviknuti na grickanje orašastih plodova između obroka. Odlični za održavanje energije.

da, samo ako ih bude grickao i muz, ode energija....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  iluzija 30.03.17 23:19

BesposlenPlop je napisao/la:znate li  Burning-joint-300x272


ne pusim. ne podnose mi pluca dim.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  iluzija 31.03.17 0:00

pizda je napisao/la:
iluzija je napisao/la:neki recept ili caj za apetit?

ne znam cime raspolazes u Kanadi, njihova kadulja naprimjer nema veze sa originalnom vec je samo poljski cvijet, nimalo ljekovita itd. Kamo li da sad spomenem neke trave ive, stolisnjak, kantarion i slicno... Ne preostaje ti drugo nego li u prirodu na svjez zrak i otvara se apetit...
ma kupovala sam neke trave kod ljudi koji drze nase ducane. kazu da su te trave iz nase zemlje, ali kako im vjerovati. nista mi ne pomaze. jednostavno nemam apetita i gadi mi se hrana.  stalno sam u prirodi, ali ne poznajem biljke.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  iluzija 31.03.17 0:01

antonac je napisao/la:pa ne moras se ni sportom bas osobno bavit.... znate li  11484130....platis covika pa nek se bavi..... znate li  11484130
za sport treba imati energiju, a koju ja nemam.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  iluzija 31.03.17 0:02

pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:pa ne moras se ni sportom bas osobno bavit.... znate li  11484130....platis covika pa nek se bavi..... znate li  11484130

znate li  1523192931 evo, Usein trci po sve dane, samo zamislis da to radi za tebe i budes zdrav i kondicionalan...
znate li  3111943984

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  iluzija 31.03.17 0:08

ligeja je napisao/la:A znam, Illy. znate li  2329918616 Muke su to. Obavezno piti B kompleks vitamine, uzeti si one visokokalorične "sokiće" poput, recimo, Ensure plus advance (imaju različite okuse) i natjerati se popiti ih dvaput dnevno i naviti si alarm u točno određeni sat za uobičajeno hranjenje jer drugačije ne ide. I oboružati se strpljenjem jer katkad može proći i dva mjeseca prije nego počneš povremeno osjećati glad.
da ti znas samo koliko je to gadno meni piti. muz mi kupio neki ensure plus bustine, i kao to treba piti makar par puta dnevno. ja ga mogu piti samo ako je hladno iz frizidera. kao fol ima ukus vanile, a ni nalik na to. i tako je to vec mjesecima, i nista. zbog tiroidne koja je aktivna, nikako da se udebljam. nisam ni znala da mrsavost moze biti jako ruzna. to je gore od prevelike debljine.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  RobinUd 31.03.17 1:30

iluzija je napisao/la:ma kupovala sam neke trave....
I slon jede samo travu, pa ima pet tona....

Rekoh vec, kemija rijetko stvara zdrav apetit.
Treba investirati volju i vrijeme u kretanje, svjez zrak (ima na Biokovu, i na Platku !!)...
Treba ici u sumu.
Pod bavljenjem sportom ne mora znaciti da moras postati svjetska prvakinja u necemu...
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  Gost 31.03.17 8:48

RobinUd je napisao/la:
iluzija je napisao/la:ma kupovala sam neke trave....
I slon jede samo travu, pa ima pet tona....

Rekoh vec, kemija rijetko stvara zdrav apetit.
Treba investirati volju i vrijeme u kretanje, svjez zrak (ima na Biokovu, i na Platku !!)...
Treba ici u sumu.
Pod bavljenjem sportom ne mora znaciti da moras postati svjetska prvakinja u necemu...

Joj, kako vi grijesite s tim nekim savjetima.. Kretanje u prirodi otvara apetit, ako si donekle zdrav i imas dovoljno snage.

Ali poanta i jest u tome da si:

a) previse slabasan (sve te umara, nemas energije, i za osnovne higijenske potrebe katkad moras zamoliti pomoc)
b) nemas apetita (to znaci da, ne samo da ne osjecas glad, vec ti se hrana gadi, razgovor o hrani izaziva mucnine, kulinarske emisije izazivaju mucnine, tvoja nekoc omiljena hrana izaziva mucninu)

Dakle, kretanje u prirodi kad je netko toliko slabasan izvan je razuma. Bitan je svjez zrak i ne odvise jako sunce. Bolji bi savjet bio da sjedi na terasici svakodnevno odredjeno vrijeme pa da vidi, prema snazi, i postupno povecava vremenski razmak, pa malo seta oko kuce, zgrade, kvarta..


Gost
Gost


[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  Gost 31.03.17 9:01

iluzija je napisao/la:
ligeja je napisao/la:A znam, Illy. znate li  2329918616 Muke su to. Obavezno piti B kompleks vitamine, uzeti si one visokokalorične "sokiće" poput, recimo, Ensure plus advance (imaju različite okuse) i natjerati se popiti ih dvaput dnevno i naviti si alarm u točno određeni sat za uobičajeno hranjenje jer drugačije ne ide. I oboružati se strpljenjem jer katkad može proći i dva mjeseca prije nego počneš povremeno osjećati glad.
da ti znas samo koliko je to gadno meni piti. muz mi kupio neki ensure plus bustine, i kao to treba piti makar par puta dnevno. ja ga mogu piti samo ako je hladno iz frizidera. kao fol ima ukus vanile, a ni nalik na to. i tako je to vec mjesecima, i nista. zbog tiroidne koja je aktivna, nikako da se udebljam. nisam ni znala da mrsavost moze biti jako ruzna. to je gore od prevelike debljine.

E sad, imas razlicitih vrsta tih visokaloricnih napitaka. I ne sjeda svaki okus jednako, znam. Ovaj koji ti predlozih, ima od cokolade, vanilije, banane, jagode. Meni su poprilicno ukusni i sad ih odjednom popijem. Ali ne moras i ti tako piti. Uzmes slamcicu pa si srknes gutljajcic svako malo. Mozda svakih pola sata..

No, ako ni to ne ide, onda cu ti preporuciti odlicnu stvar koja je spasila meni dragu osobu. Megostat. Uzimas ga ujutro, najbolje. 10ml. Otvara apetit vrlo brzo. Kod nas ide preko Hzzo-a ovisno o dijagnozi (onkoloski bolesnici), inace mu je cijena 1000kuna. Upitaj si lijecnika za to.

Onaj napitak sto ti je Lasta preporucila - Floradix - uopce nije pomogao. Megostat jest.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  maledetta primavera 31.03.17 9:25

ligeja je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
ligeja je napisao/la:A znam, Illy. znate li  2329918616 Muke su to. Obavezno piti B kompleks vitamine, uzeti si one visokokalorične "sokiće" poput, recimo, Ensure plus advance (imaju različite okuse) i natjerati se popiti ih dvaput dnevno i naviti si alarm u točno određeni sat za uobičajeno hranjenje jer drugačije ne ide. I oboružati se strpljenjem jer katkad može proći i dva mjeseca prije nego počneš povremeno osjećati glad.
da ti znas samo koliko je to gadno meni piti. muz mi kupio neki ensure plus bustine, i kao to treba piti makar par puta dnevno. ja ga mogu piti samo ako je hladno iz frizidera. kao fol ima ukus vanile, a ni nalik na to. i tako je to vec mjesecima, i nista. zbog tiroidne koja je aktivna, nikako da se udebljam. nisam ni znala da mrsavost moze biti jako ruzna. to je gore od prevelike debljine.

E sad, imas razlicitih vrsta tih visokaloricnih napitaka. I ne sjeda svaki okus jednako, znam. Ovaj koji ti predlozih, ima od cokolade, vanilije, banane, jagode. Meni su poprilicno ukusni i sad ih odjednom popijem. Ali ne moras i ti tako piti. Uzmes slamcicu pa si srknes gutljajcic svako malo. Mozda svakih pola sata..

No, ako ni to ne ide, onda cu ti preporuciti odlicnu stvar koja je spasila meni dragu osobu. Megostat. Uzimas ga ujutro, najbolje. 10ml. Otvara apetit vrlo brzo. Kod nas ide preko Hzzo-a ovisno o dijagnozi (onkoloski bolesnici), inace mu je cijena 1000kuna. Upitaj si lijecnika za to.

Onaj napitak sto ti je Lasta preporucila - Floradix - uopce nije pomogao. Megostat jest.
Dobro je da si to napisala, treba cuti vise strana. Ja ga nisam uzimala za apetit vec za oporavak tijela. Sve me bolilo, svaka kost. Dijete mi ujutro zaplace a ja ne mogu ustati .... Stvarno, preporodilo me rezultate sam uocila nakon cca mjesec i pol .... 

Ali onaj bio strath ciljan je za apetit, komplex prirodnih b vitamina, ekstrakata i kvasca .... A djeluje i na opce stanje.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  Gost 31.03.17 9:31

maledetta primavera je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
ligeja je napisao/la:A znam, Illy. znate li  2329918616 Muke su to. Obavezno piti B kompleks vitamine, uzeti si one visokokalorične "sokiće" poput, recimo, Ensure plus advance (imaju različite okuse) i natjerati se popiti ih dvaput dnevno i naviti si alarm u točno određeni sat za uobičajeno hranjenje jer drugačije ne ide. I oboružati se strpljenjem jer katkad može proći i dva mjeseca prije nego počneš povremeno osjećati glad.
da ti znas samo koliko je to gadno meni piti. muz mi kupio neki ensure plus bustine, i kao to treba piti makar par puta dnevno. ja ga mogu piti samo ako je hladno iz frizidera. kao fol ima ukus vanile, a ni nalik na to. i tako je to vec mjesecima, i nista. zbog tiroidne koja je aktivna, nikako da se udebljam. nisam ni znala da mrsavost moze biti jako ruzna. to je gore od prevelike debljine.

E sad, imas razlicitih vrsta tih visokaloricnih napitaka. I ne sjeda svaki okus jednako, znam. Ovaj koji ti predlozih, ima od cokolade, vanilije, banane, jagode. Meni su poprilicno ukusni i sad ih odjednom popijem. Ali ne moras i ti tako piti. Uzmes slamcicu pa si srknes gutljajcic svako malo. Mozda svakih pola sata..

No, ako ni to ne ide, onda cu ti preporuciti odlicnu stvar koja je spasila meni dragu osobu. Megostat. Uzimas ga ujutro, najbolje. 10ml. Otvara apetit vrlo brzo. Kod nas ide preko Hzzo-a ovisno o dijagnozi (onkoloski bolesnici), inace mu je cijena 1000kuna. Upitaj si lijecnika za to.

Onaj napitak sto ti je Lasta preporucila - Floradix - uopce nije pomogao. Megostat jest.
Dobro je da si to napisala, treba cuti vise strana. Ja ga nisam uzimala za apetit vec za oporavak tijela. Sve me bolilo, svaka kost. Dijete mi ujutro zaplace a ja ne mogu ustati .... Stvarno, preporodilo me rezultate sam uocila nakon cca mjesec i pol .... 

Ali onaj bio strath ciljan je za apetit, komplex prirodnih b vitamina, ekstrakata i kvasca .... A djeluje i na opce stanje.

E taj BioStrath cu si uzeti kad zavrsim ovu svoju kuru zeljeza. Hvala! A znas kako to ide, dodjes u ljekarnu, upitas imate li sto za... Pa ti preporuce. Za taj apetit su nam dali Floradix. Nisam znala da je i za bolove. Megostat je isao na preporuku specijalista.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  pizda 31.03.17 9:47

ligeja je napisao/la:

E taj BioStrath cu si uzeti kad zavrsim ovu svoju kuru zeljeza. Hvala! A znas kako to ide, dodjes u ljekarnu, upitas imate li sto za... Pa ti preporuce. Za taj apetit su nam dali Floradix. Nisam znala da je i za bolove. Megostat je isao na preporuku specijalista.

sad cu imat vise vremena pa cu se opet uhvatit trava i raznih pripravaka. Ima da ti smjesam caj koji ce ti p(r)obuditi vucji apetit. Doc ces ko Maca stemerica...znate li  684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  Gost 31.03.17 12:08

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

E taj BioStrath cu si uzeti kad zavrsim ovu svoju kuru zeljeza. Hvala! A znas kako to ide, dodjes u ljekarnu, upitas imate li sto za... Pa ti preporuce. Za taj apetit su nam dali Floradix. Nisam znala da je i za bolove. Megostat je isao na preporuku specijalista.

sad cu imat vise vremena pa cu se opet uhvatit trava i raznih pripravaka. Ima da ti smjesam caj koji ce ti p(r)obuditi vucji apetit. Doc ces ko Maca stemerica...znate li  684758713

Hvala lijepa. :-)

Zadnji dan na poslu ili u uredu? Kako se osjecas? Tuzan, radostan? Velika je stvar privesti kraju jedno poduze razdoblje zivota. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  pizda 31.03.17 12:37

ligeja je napisao/la:

a) previse slabasan (sve te umara, nemas energije, i za osnovne higijenske potrebe katkad moras zamoliti pomoc)
b) nemas apetita (to znaci da, ne samo da ne osjecas glad, vec ti se hrana gadi, razgovor o hrani izaziva mucnine, kulinarske emisije izazivaju mucnine, tvoja nekoc omiljena hrana izaziva mucninu)


to su vec cisti psihicki problemi i tu neki pripravci, trave ili sportovi nemaju nikakvog utjecaja osim sto aktivnosti povoljno djeluju na psihu. Znaci, treba lijeciti psihu pa ce kao posljedica toga doci prirodan nagon za hranom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  pizda 31.03.17 12:47

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

E taj BioStrath cu si uzeti kad zavrsim ovu svoju kuru zeljeza. Hvala! A znas kako to ide, dodjes u ljekarnu, upitas imate li sto za... Pa ti preporuce. Za taj apetit su nam dali Floradix. Nisam znala da je i za bolove. Megostat je isao na preporuku specijalista.

sad cu imat vise vremena pa cu se opet uhvatit trava i raznih pripravaka. Ima da ti smjesam caj koji ce ti p(r)obuditi vucji apetit. Doc ces ko Maca stemerica...znate li  684758713

Hvala lijepa. :-)

Zadnji dan na poslu ili u uredu? Kako se osjecas? Tuzan, radostan? Velika je stvar privesti kraju jedno poduze razdoblje zivota. :-)

pomjesani osjecaji. Imao sam po mnogo cemu najljepsi posao na svijetu bas zato jer ga nisam imao a slobodu sam imao maksimalnu. Dolazio bih kad hocu, odlazio kad hocu, sam svoj sef. Godisnji sam mogao koristiti u dvadeset navrata ako hocu, radni uvjeti fantasticni. Kad bi mi se previse spavalo isao bih u konferencijsku dvoranu i spavao na trosjedima...ukratko, masu tog sto je nezamislivo prosjecnom radnom covjeku. To ne iznosim zbog samohvale vec objasnjavam zasto ima i tuge. Drustva taman koliko mi je trebalo, nekoliko ugodnih zenskih sa kojima bih procavrljao uz kavu tokom dana, setnje po gradu...ma posao kakav ima jedan na sto tisuca. Sad ce posla biti jos manje, sloboda jos veca, moci cu se naspavati ali se gubi onaj feeling da stvarno negdje i nesto radis a i svakodnevni kontakti prestaju. Normalno, da nova opcija nije bolja ne bi ulazio u to ali ima i tuge jer jedno dugo razdoblje prestaje i nestaje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

znate li  Empty Re: znate li

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.