kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Wajter raport Empty Wajter raport

Postaj  pizda 07.04.17 22:11

ne kuzim ove nase "memberse u zadnja 24 sata", nema ni maledete, ni ligeje, lene...Kad se logiram onda samo Lena fali...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 07.04.17 23:43

pizda je napisao/la:ne kuzim ove nase "memberse u zadnja 24 sata", nema ni maledete, ni ligeje, lene...Kad se logiram onda samo Lena fali...Wajter raport 684758713
A?
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 08.04.17 0:30

ligeja je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Pozdrav cati i ligeji. Meni gotov radni dan. Ide. Po curicu u vrtic i nas dvije idemo do rasadnika, pa u zoo shop i po sladoled u lidl za veceras. Builder je nesto radio pa se jadan umorio i javio mi da ide lec Wajter raport 319034421 a nas dvije idemo sat-dva malo uzivati. Ona obozava vrtni centar i pet shop Wajter raport 684758713

Potom veceru radim, petak je, nesto fino ..... Izvukla kotlete jutros iz leda a obecala lignje builderu .... Wajter raport 4291790801 
Nema veze, kotlete i blitva isto dobro. Neka zamislja da je lignja.   Wajter raport 1160548296


Ciao, ciao. Wajter raport 684758713 Inače, slatke ste mi kad pišete o dječici i gdje sve idete s njima i kako se zabavljate, iako najčešće ne komentiram.

Odvedi je jednom u planetarij, ako već nisi. Wajter raport 684758713

Dromsi sam rado čitala kad bi pisala o unuku.

dromsi je to naveliko pisala, baš je uživala pisati o svome brki i unuku a pričice su joj bile životne.  
ovo moje je usput, ne radim od toga priče, općenito nemam dara za pisanje i oblikovanje misli i/ili pretakanje u pisanu riječ pa su moji postovi kratki i usputni ali najčešće direktna pisana kopija tijeka mojih misli u tom trenutku. malo kalkuliram ....
ali tnx. 

danas smo ja i curica puno toga obavile i htjela je ona još ali ja nisam više mogla zbog noge, nisam više mogla hodati i kada mi je u lidlu rekla: mama, hoćeš mi napraviti riži-biži kući, gladna sam !!! .... iskoristila sam priliku da ju strpam u auto i odemo napokon doma, raditi riži-biži  Wajter raport 3111943984
treba napomenuti da je ona taaaaaaaaaaaako teeeeeeeeeeeeška za jesti .....  Wajter raport 3102334490
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 08.04.17 0:35

p.s. @ligeja
planetarij da!!!
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.04.17 5:57

pizda je napisao/la:ne kuzim ove nase "memberse u zadnja 24 sata", nema ni maledete, ni ligeje, lene...Kad se logiram onda samo Lena fali...Wajter raport 684758713
Lasta i ligeja su skriveni clanovi... A zasto - to moras njih pitati... Lena je regularna, kas se logira, 24h pise da je bila logirana.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 08.04.17 6:59

Vel'ka Maca je napisao/la:Nes me spucalo, proljece najvjerojatnije, pasam puna volje i htijenja - krenula na tretmane mrsavljenja u silouethe- u, zas bi vjezbala jeftino, kad mogu skupo... nevjerojatna volja me pici... prvo sam si stavila dvaput tjedno, pa sam jucer nazvala da bi dosla i danas, treci put... cak sam si drugi tjedan stavila triput... a drugi tjedan sam na godisnjem i obicno na godisnjem pauziram sve aktivnosti. Nastavila ssam i sa talijanskim. Jebote, ovo mi je 675. Navrat da ucim talijanski... vazda sam na nekom trecem stupnju.
I treca novica je da 21.4. Idjen u bolnicu, a 24. Bi mi trebalo operirat zuc ako se upala smiri do tad... voljela bi se toga rijesit sto prije i uopce ne razmisljam o tome, a svako malo me neko pita jel te strah, pa bit ce sve u redu... a ja nekako bacila na ignore sve skupa.
Pa mi je danas na pamet pao slucaj maskarin i kako je on briznic otisao samo na operaciju slijepog crijeva.... ahahahahahahah, valjda cu se vratit s obje noge  Wajter raport 1523192931

To van je to dico... la vita é bella... puno secem, puno se druzim, puno citam... vrijeme je savrseno.  Wajter raport 684758713

Ps. Lenocka, kako caca?

super da si puna volje, tako i meni bude kad krene proljeće,pravo proljeće.....
znači ide operacija žući.....pretpostavljam samo laparaskopski? to je generalno brz zahvat i ide se doma jako brzo....ima par rupica i nema frke....
neće dirat noge  Wajter raport 11484130

tata je ok sad.....on je operirao žuć i kilu u istom danu,ali rezalo ga je jer kad je jedan rez za kilu onda ajde kao i žuć će.....
pustili ga 3. dan doma,a on ljubičaste boje u licu,nije mu proradila probava.....i sa bolovima jakim.....računao je valjda da će se doma oporavit bolje nego u bolnici,ali sutra dan nazad....bolovi ne staju,ne jede,ne može ništa....
i ostave ga na promatranju cijeli dan! umjesto da odmah rade ct.....pa tej sutra ujutro ct i naravno zapetljanje crijeva....trebalo ga hitno opet operirati,ali u bolnici pokušaj samoubojstva,pa strka policija i svašta,pa onda sve sale zauzete,jedna slobodna nefunkcionalna(neki problemi u opremi)....tako da je došao na red kasno popodne tek....
a od nikoga svo to vrijem ne možeš dobiti nikakvu informaciju.....ovdje doktora možeš uhvatiti samo ujutro oko 8 sati iza vizita i poslije doviđenja.....nema....sestre ne smiju davati nikakve informacije.....
tek sutra ujutro sam uhvatila doktora i kaže on sve to,,ja popizdila.....i pitala ga kako su ga pustili sa bolovima i bez probave nakon operacije....a on nešto promrmlja da kao nije probava sad važna....
uglavnom i bubrezi su mu počeli otkazivati......koma živa......
ali dan po dan sve je išlo na bolje......bubrezi proradili bolje, nije imao temperaturu,krv sve bolje i crp niži.....
ide prvo tekuća prehrana,pa polako uvode neku hranu tipa riža,griz,krumpir.....i tako....ok je sad relativno, slab naravno od svega,ali žilav je moj tata  
tako da se jadan napatio samo tako,ali on je jedan zmaj i nadam se da će doma sad ovaj tjedan....


Zadnja promjena: Lena; 08.04.17 7:00; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : .)
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 08.04.17 7:06

joj moram i ovo napisat.....
kaže on kad se vratio u bolnicu sa tim bolovima i kad su napokon napravili ct i znali da je zapetljenje, došle sestre da mu u grlo ubace neku sondu i da se sadržaj želuca očisti šta više jer je to bolje .....a on je gadljiv i ne podnosi baš to guranje svega u šupljine, bilo koje, uglavnom krenule sestre kao ajmo sad ćemo to obavit,a on ne da....neće!
boli ga, izrezan je,ali ne da.....kaže došle 4 sestre i drže ga i 5. da će to ubaciti u grlo,ali nema šanse, sve ih pobacao uokolo......
i nekako ga je tek jedna od njih urazumila i nagovorila da mora to obavit da se može operirat i da sve prođe lakše.....

sad se smije kako je sve to izgledalo,ali kaže pobacao bi ja još njih 4  Wajter raport 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.04.17 8:26

eno sunca...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 09.04.17 9:06

i ovdje ima sunca, naravno i puše neki maestral......

kako vikend ovako brzo prođe.....bem ti proleti
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 09.04.17 12:55

Lena je napisao/la:joj moram i ovo napisat.....
kaže on kad se vratio u bolnicu sa tim bolovima i kad su napokon napravili ct i znali da je zapetljenje, došle sestre da mu u grlo ubace neku sondu i da se sadržaj želuca očisti šta više jer je to bolje .....a on je gadljiv i ne podnosi baš to guranje svega u šupljine, bilo koje, uglavnom krenule sestre kao ajmo sad ćemo to obavit,a on ne da....neće!
boli ga, izrezan je,ali ne da.....kaže došle 4 sestre i drže ga i 5. da će to ubaciti u grlo,ali nema šanse, sve ih pobacao uokolo......
i nekako ga je tek jedna od njih urazumila i nagovorila da mora to obavit da se može operirat i da sve prođe lakše.....

sad se smije kako je sve to izgledalo,ali kaže pobacao bi ja još njih 4  Wajter raport 11484130
Ja sam " prezivjela " i bronhoskopiju i gastroskopiju. Gastro privatno, u klinici dr.Ivanisa i stvarno su me tetosili, nasprejali i dobila sam prije samog zahvata injekciju za smirenje. I bronhoskopiju sam obavila mirno, jako nadrogirana valijumom jer sam prije toga napravila sto i tvoj tata .....  Wajter raport 2329918616

Zelim mu brz oporavak. I ja imam bolest u kuci vec dvije i pol godine, paralelno bolest moga tate se desila i none, koja je pala i polomila se ( ruka, kuk i bedrena kost ) kad je i tati dijagnosticirana bolest. Kada se to dogodilo, uplasili smo se da ona nece jos dugo, obicno kada stariji ljudi slome kuk, bude sranja .... Tata me je napustio u roku od mjesec dana, nona je jos ziva. A sad, zadnja dijagnoza joj je ileus.... Pustena iz bolnice i nista .... Nadam se duboko da ti je tata poslusan i pridrzava se propisane prehrane, jako je vazno.

Dvije iznimno vazne figure u zivotu moje kceri. Moju nonu je moja kcer "drzala" in gamba .... Svaki drugi dan cetiri autobusa bi prosla da bi dosla k meni ( i vratila se natrag ) da mi "pomogne" oko djeteta  .... Znam koliko je to bilo vazno njoj a i mojoj Esci. Od pada nije vise izasla iz kuce i sve je otislo kvragu. Pojavila se i ona gadna bolestina od prije 30 godina, kada su joj dali max sest mjeseci zivota ... Ali ona je borac i tu je jos sa nama.  Tata je otisao na hitni trakt jedne nedjelje, mama je bila u cekaoni, bez pardona i bez rukavica, oduzeli su mu svaku nadu i rekli mu da pomalo odlazi, potapsali po ramenu, i pustili ga van mojoj mami ... Isti dan dosao je kuci , bez terapije, bez tople rijeci, usao je u kucu i kleknuo u hodniku i plakao, " ne zelim umrijeti " razabirala sam iz nerazumljivog .... Zivot nam se pretvorio u kaos .... Umirao je sa imenom moje kceri i mislima upucenim njoj, boze koliko ju je volio, nije nju htio napustiti ..... Na Bozic je presao tamo gdje vise ne boli ..... 


Tatu Leno, urazumite, mora biti poslusan, treba naci nacin, ako je tvrdoglav, da bude miran i neka se drzi pravila. I puno ljubavi i familijarnog mira. Neka ga sto vise i sto dulje tebi i tvojoj djeci Wajter raport 684758713


Zadnja promjena: maledetta primavera; 09.04.17 12:56; ukupno mijenjano 1 put.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 09.04.17 12:56

Wajter pravi proljetni, ali u stanu isto bude malo friško. Na suncu za skuhati se
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 09.04.17 13:00

taja je napisao/la:Wajter pravi proljetni, ali u stanu isto bude malo friško. Na suncu za skuhati se
Bog tajo, ti postojis? Kako si?  Wajter raport 1369106071  
Evo ja cu sad nastaviti kuvati, jos samo malo, i zovem ona dva hahara da se vrate s ljuljacka .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 09.04.17 13:09

maledetta primavera je napisao/la:
taja je napisao/la:Wajter pravi proljetni, ali u stanu isto bude malo friško. Na suncu za skuhati se
Bog tajo, ti postojis? Kako si?  Wajter raport 1369106071  
Evo ja cu sad nastaviti kuvati, jos samo malo, i zovem ona dva hahara da se vrate s ljuljacka .....
Ma znaš da postojim. Vidiš me na drugoj lokaciji  Wajter raport 684758713

Moj rižoto samo što nije
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 09.04.17 13:18

taja je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
taja je napisao/la:Wajter pravi proljetni, ali u stanu isto bude malo friško. Na suncu za skuhati se
Bog tajo, ti postojis? Kako si?  Wajter raport 1369106071  
Evo ja cu sad nastaviti kuvati, jos samo malo, i zovem ona dva hahara da se vrate s ljuljacka .....
Ma znaš da postojim. Vidiš me na drugoj lokaciji  Wajter raport 684758713

Moj rižoto samo što nije
Rizoto?? Mi jako volimo rizota.
Mi danas snicle u saftu, spinat i mladi krumpr u kori.
Prije toga juha s knedlama od griza ..... Sve home made. Dobro, nisam junetinu na balkonu uzgajala ... Dobar vam tek!!!
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 09.04.17 13:21

Joooj imam pun frizider špinata, a ne znam što bih s njim. Nisam neki ljubitelj špinata.

Imaš li kakav zanimljiv recept?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.04.17 17:34

taja je napisao/la:Joooj imam pun frizider špinata, a ne znam što bih s njim. Nisam neki ljubitelj špinata.

Imaš li kakav zanimljiv recept?
o tajčiii Wajter raport 684758713

Blanširaj ga, ocjedi, sitno sasjeckaj i smrzni manje porcije... kad ti zatreba prilog, poprži malo kapule, daj žličicu brašna, ubaci špinat (ako je na tanko smrznut ne moraš ga ni odmrzavati), smanji temperaturu, dodaj začine (sol, papar) i sitno sjeckana 2 režnja češnjaka, poklopi... kad se malo prokuha zalij mlijekom i još jednom kratko prokuhaj, ako je špinat pregrubo narezan smiksaj štapnim mikserom... odlično je uz pire krumpir i pohane šnicle...

opcija 2
ispeci deblje palačinke...
u posudi razbij dvoje jaja, umuti ih, dodaj u to posnog sira (pola kg), soli, papra, malo ulja i već spomenuti blanširani špinat... promiješaj... puni palačinke, srolaj, stavi u manji protvan i zapeci u pećnici na 180 stupnjeva... kad se napuhnu i porumene zaliješ preljevom od 1 jajeta i malo kiselog vrhnja, ili slatkog vrhnja ili ako nemaš ni jedno ni drugo jajeta i mlijeka...
vrati u pećnicu da se još malo zapeče i to je to... 

ako ti se ne da peći palačinke, napola skuhaj široke rezance, ocijedi... u posudu ubaci špinat, sir, 2 jaja, ulje i malo mlijeka (da je rjeđe nego za punjene palačinke) smješaj, posoli, dodaj vruće ocijeđene napola skuhane rezance (ili makarone), sve ubaci u manji dublji protvan, i peci na 180 dok se rezanci ne dokuhaju... odozgo možeš staviti naribani sir par minuta prije vađenja iz pećnice...

wajter je danas bio savršen....   Wajter raport 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 09.04.17 21:35

taja je napisao/la:Joooj imam pun frizider špinata, a ne znam što bih s njim. Nisam neki ljubitelj špinata.

Imaš li kakav zanimljiv recept?
kupila sam pola kile prekjučer i danas ga napravila kao prilog. 
ofurila sam ga u vodi, brzo postane fjakast. izvučem u cjedilo, i onda ga režem što sitnije. ne miksam ga nikada jer totalno promijeni okus, nije mi to to više .... 

u padelu stavim putra da se otopi i obacim sitno nasjeckanog češnjaka da zamiriši samo, nikako pozlatni. ubacim odma prezle da pusti miris, prepoznat ćeš ga, miješam malo i dodam mlijeka. u to stavim onaj narezani špinat i miješam minut- dva. maknem s vatre .... 

mlijeka koliko je dovoljno a da špinat ne postane na žlicu Wajter raport 684758713

takav špinat često se radi uz šnicle pa uz špinat i pire ... meni se nije dalo i pire jer sam bila kratka s vremenom pa sam zapekla mladi u kori Wajter raport 684758713 

nije to neki zanimljiv recept, samo način na koji sam ga danas napravila. zanimljiv recept je onaj u palačinkama ili ja ga volim još u piti/gibanici .... 


večeras sam jela brie, nakon dugo vremena ...  Wajter raport 684758713 baš mi bilo fino iako mi je to zabranjeno Wajter raport 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 10.04.17 16:34

Hvala cure

Jedino takav, kuhan u mlijeku mi je i podnosljiv. Iskoristit ću ga svakako, šteta baciti
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 10.04.17 17:52

maledetta primavera je napisao/la:Ja sam " prezivjela " i bronhoskopiju i gastroskopiju. Gastro privatno, u klinici dr.Ivanisa i stvarno su me tetosili, nasprejali i dobila sam prije samog zahvata injekciju za smirenje. I bronhoskopiju sam obavila mirno, jako nadrogirana valijumom jer sam prije toga napravila sto i tvoj tata .....  Wajter raport 2329918616

Zelim mu brz oporavak. I ja imam bolest u kuci vec dvije i pol godine, paralelno bolest moga tate se desila i none, koja je pala i polomila se ( ruka, kuk i bedrena kost ) kad je i tati dijagnosticirana bolest. Kada se to dogodilo, uplasili smo se da ona nece jos dugo, obicno kada stariji ljudi slome kuk, bude sranja .... Tata me je napustio u roku od mjesec dana, nona je jos ziva. A sad, zadnja dijagnoza joj je ileus.... Pustena iz bolnice i nista .... Nadam se duboko da ti je tata poslusan i pridrzava se propisane prehrane, jako je vazno.

Dvije iznimno vazne figure u zivotu moje kceri. Moju nonu je moja kcer "drzala" in gamba .... Svaki drugi dan cetiri autobusa bi prosla da bi dosla k meni ( i vratila se natrag ) da mi "pomogne" oko djeteta  .... Znam koliko je to bilo vazno njoj a i mojoj Esci. Od pada nije vise izasla iz kuce i sve je otislo kvragu. Pojavila se i ona gadna bolestina od prije 30 godina, kada su joj dali max sest mjeseci zivota ... Ali ona je borac i tu je jos sa nama.  Tata je otisao na hitni trakt jedne nedjelje, mama je bila u cekaoni, bez pardona i bez rukavica, oduzeli su mu svaku nadu i rekli mu da pomalo odlazi, potapsali po ramenu, i pustili ga van mojoj mami ... Isti dan dosao je kuci , bez terapije, bez tople rijeci, usao je u kucu i kleknuo u hodniku i plakao, " ne zelim umrijeti " razabirala sam iz nerazumljivog .... Zivot nam se pretvorio u kaos .... Umirao je sa imenom moje kceri i mislima upucenim njoj, boze koliko ju je volio, nije nju htio napustiti ..... Na Bozic je presao tamo gdje vise ne boli ..... 


Tatu Leno, urazumite, mora biti poslusan, treba naci nacin, ako je tvrdoglav, da bude miran i neka se drzi pravila. I puno ljubavi i familijarnog mira. Neka ga sto vise i sto dulje tebi i tvojoj djeci Wajter raport 684758713

tebi se sve izredalo onda.....
žao mi je radi oca....vidim da si bila vezana jako.....
a i baka se onda pati.....
pa kako ileus i doma? zar ima neki koji se ne liječi? koliko sam čitala to se sve rješeva operacijom.....uffffff
možeš i na pp ako hoćeš....zanima me sve oko toga 

ma tata ja razuman čovjek lasto, nego su samo krenuli na njega bez par rečenica o čemu se radi, šta treba napraviti, kako da pretragu naprave lakšom....
nego hop na njega i drži ga.....kao da je neko divlje prase.....
e u takvim situacijama je nerazuman....kad su prema njemu nerazumni.....i ja ga skroz razumijem

tako i njegov liječnik....pa u ovih 20 dana tek mu se danas obratio kao čovjeku nakon šta sam mu rekla da mi ocu kaže malo o stanju, da njemu kaže kako sve stoji jer mu to znači....da bude čovjek, ne neko tko tu leži kao stvar....

ali razuman je on, nema tu straha.....zna koliko je sve ovo opasno i zna da sad ide žestoka dijeta i režim prehrane.....može on sve to jer je jak.....
ali došlo mu je par kriza tamo.....evo zadnja dva dana i hoda, pa sve skupa izgleda bolje.....
rana je sad malo problematična,ali mislim da će i to biti ok......
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 10.04.17 17:53

taja je napisao/la:Wajter pravi proljetni, ali u stanu isto bude malo friško. Na suncu za skuhati se

a vidi taje pobjegulje.....pa miša mu tebi i facebooku...da ti miša!!!!  Wajter raport 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 11.04.17 9:46

ima oblaka i nešto sunca, puše.....nije loše vrijeme.....

još sutra škola i onda klincima 10-tak dana praznici....dobro će doći da se malo odmore....a i ja jer je onda nešto manje obaveza  Wajter raport 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 11.04.17 12:10

Puse neugodan vjetar.
To je onaj, za koji treba obuci jaknu, jer kroz sve ostale materijale ti napravi propuh medju rebrima....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 11.04.17 13:06

ovdje isto malo škaklje dubinski.....tanja jaketa je dovoljna....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.04.17 18:57

opet je zahladilo... ujutro za mantil, preko dana za kratke rukave, a sad je već za kaput... pun mi je auto jakni svih debljina...  Wajter raport 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 11.04.17 21:28

pala je kiša ... u kaufland smo ušle kada je vrijeme bilo sasvim ok a izašle na kišu .... srećom sa autom iz zatvorenog parkinga.
nakon sunčanog dana, osjećaj tog škurila, ružnog i hladnog vjetra te kiše istovremeno, podsjećao je na one ružne, kasnojesenske večeri ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.