kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fotke

Stranica 8 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 11:09

Alhambra je napisao/la:
ma tu sam, uvijek blizu fotke - Page 8 3015220106
svi dobro, i ja i family i pasi...nove male nemam fotke - Page 8 684758713

Drago mi je da ste svi dobro. fotke - Page 8 684758713

A bas sam se pitala da li si dobila nove slatkise. Kako sa drugaricom cesto idem u setnju sa njenim psom, srecem i dva prekrasna Haskija. Jos su mali, pa su kao cupave loptice. Jedan ima braon oci. Ne znam da li je to uobicajeno. A drugi svetle, plavo/sive.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 11:12

Alhambra je napisao/la:
ih, tko ga ne zna  fotke - Page 8 1523192931

nego cat, čitala sam sve o tvom zdravlju i stvarno mi je jako drago da si sve progurala, da je sve prošlost i da si sada opet dobro fotke - Page 8 4024472575

Hvala ti puno. fotke - Page 8 2dt2dz8

Ne mogu ti opisati kako sam bila preplasena. Ali sad je sve proslo. Uf.
Jos sam juce bila kod kardiologa, srculence je super, sve je dobro i normalno. Jeeej. fotke - Page 8 3260170596

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 11:25

maledetta primavera je napisao/la:
Draga, meni bas super sto se vas dvije dopisujete.
Svakim svojim odgovorom tebi, citam i ne vjerujem koliki pak trakavica smisao za humor ima ....  fotke - Page 8 1523192931
Jbg, ti ga nemas i pomiri se s tim.   fotke - Page 8 167558484    za ostalo komentirati treba vremena i energije ..... Ovo mi je najvise zapelo za oko  fotke - Page 8 3114667799


I jos nesto, rijec trac nitko nije na forumu u tolikoj mjeri spominjao koliko ova trakavica,a to mnogo govori .....  fotke - Page 8 3102334490 .... Strasno.


Bas me briga sta o meni pise i kako me dozvljava. Odavno mi je postalo jasno da to bas nikakve veze nema samnom nego sa njenim kompleksima i ludom glavom. fotke - Page 8 1523192931
Ali to da nemam smisla za njen humor, e to je istina! fotke - Page 8 1523192931

Sto se tice traceva, to je njena zivotna hrana. Pa stalno projicira svoje osobine na druge. Zato se na forumu nakotilo toliko manipulatora, lazova, losih ljudi...a ona sama i usamljeta... fotke - Page 8 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 12:27

cat_claw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
ma tu sam, uvijek blizu fotke - Page 8 3015220106
svi dobro, i ja i family i pasi...nove male nemam fotke - Page 8 684758713

Drago mi je da ste svi dobro. fotke - Page 8 684758713

A bas sam se pitala da li si dobila nove slatkise. Kako sa drugaricom cesto idem u setnju sa njenim psom, srecem i dva prekrasna Haskija. Jos su mali, pa su kao cupave loptice. Jedan ima braon oci. Ne znam da li je to uobicajeno. A drugi svetle, plavo/sive.

hvala fotke - Page 8 684758713
da da, haskijima su oči i plave/sive i smeđe..a mogu biti i bikolori - jedno plavo, drugo smeđe, sve je to uobičajeno za pasminu fotke - Page 8 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 12:29

cat_claw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
ih, tko ga ne zna  fotke - Page 8 1523192931

nego cat, čitala sam sve o tvom zdravlju i stvarno mi je jako drago da si sve progurala, da je sve prošlost i da si sada opet dobro fotke - Page 8 4024472575

Hvala ti puno. fotke - Page 8 2dt2dz8

Ne mogu ti opisati kako sam bila preplasena. Ali sad je sve proslo. Uf.
Jos sam juce bila kod kardiologa, srculence je super, sve je dobro i normalno. Jeeej. fotke - Page 8 3260170596

divno fotke - Page 8 2dt2dz8
ma tko ne bi bio preplašen, si mi volimo biti i zdravi i živi..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Lena 19.05.17 16:48

ligeja je napisao/la:Ovaj mi topic postaje sve zanimljiviji. : )) Poprima oblik onih logickih pitalica - smicalica, tako da cu reci da je Antonac kriv za sve. On je skriveni mod/admin. : P

jebote opet antonac iza kulise  fotke - Page 8 11484130 ma nije...... bar mislim da nije  fotke - Page 8 1715007743

a ako je kišna to napravila šaljem je ovim putem u curac jer je pogurala btw-icu i ova se odjavila brzinom munje..... fotke - Page 8 11484130

je, pisala je već da se želi odmaknuti, da joj je došlo vrijeme da se opet makne sa foruma,ali nekako sam mislila da neće ugasit nik....nego samo odlutati kao i do sad.....

može se ona i vratit kad god hoće naravno i nadam se da i hoće.....kad joj dođe.... fotke - Page 8 1367709913
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 21:48

cat_claw je napisao/la: Odavno mi je postalo jasno da to bas nikakve veze nema samnom nego sa njenim kompleksima i ludom glavom. fotke - Page 8 1523192931
Ali to da nemam smisla za njen humor, e to je istina! fotke - Page 8 1523192931



auch ! ... ovo boli

trebat će mi vremena da se oporavim al sva sreća, imam i toga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 21:49

Lena je napisao/la:

a ako je kišna to napravila šaljem je ovim putem u curac jer je pogurala btw-icu i ova se odjavila brzinom munje..... fotke - Page 8 11484130


a, nije ti ono bio moj aspirin na slici .,.. moj je veći od tog ... moj ti je više ko onaj što je baabs stavio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Lena 19.05.17 22:12

Legolas je napisao/la:
Lena je napisao/la:

a ako je kišna to napravila šaljem je ovim putem u curac jer je pogurala btw-icu i ova se odjavila brzinom munje..... fotke - Page 8 11484130


a, nije ti ono bio moj aspirin na slici .,.. moj je veći od tog ... moj ti je više ko onaj što je baabs stavio

nije važan aspirin nego guranje.....sunce ti žarko!!!!

šta nisi stavila golu sisu?to bi možda bolje prošlo nego ud..... fotke - Page 8 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 22:26

Lena je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Lena je napisao/la:

a ako je kišna to napravila šaljem je ovim putem u curac jer je pogurala btw-icu i ova se odjavila brzinom munje..... fotke - Page 8 11484130


a, nije ti ono bio moj aspirin na slici .,.. moj je veći od tog ... moj ti je više ko onaj što je baabs stavio

nije važan aspirin nego guranje.....sunce ti žarko!!!!

šta nisi stavila golu sisu?to bi možda bolje prošlo nego ud..... fotke - Page 8 3384354616

zato jer sam fina i ne vrijeđam žeme ... samo muškarce

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  baaab 19.05.17 23:08

Gost je napisao/la:
Mozes li ti nama nevezano uz ovaj slucaj pojasniti kako se moze necija fotka na forumu zamijeniti nekom drugom fotkom?! Take a wild guess, hajde barem probaj. Recimo da pozelim fotku Glistine vrane zamijeniti fotkom kite labudove.. Sto bih morala uciniti?

biti jako dobra sa glistom...da budete toliko bliske...dijelite isti comp...recimo...

vidiš kako nisu potrebne velike teorije zavjere...zli modovi...još veće zlice od admina...i velike tajne hakiranja...

iliti što bi se reklo...svatko vidi ono što želi vidjeti...

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 23:11

eto fotke - Page 8 2758896589 čim krenem vrijeđati muškarce oni navale protuudarima, izdajama i podmetanjima ... i sve to nakon sam sama priznala da sam kriva za sve fotke - Page 8 3384354616 gadovi jedni muški svi redom ! fotke - Page 8 2396358274

jel ovdje itko ikome išta vjeruje ? ah da, da bi bilo vjerovanja treba biti i vjerodostojnosti ... vjere ... vere ... ere ... dostojnosti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 23:14

baaab je napisao/la:

biti jako dobra sa glistom...

a sad ozbiljno ... zašto navodiš ljude na nemoguće misije ? a ? fotke - Page 8 1384857964 nitko ne može biti dobar sa mnom jer ni ja nisam dobra sama sa sobom ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  baaab 19.05.17 23:26

samo da se osvrnem na još neke detalje...vezano za ligeu...

zabrane...i blokada su stavljene samo radi izbjegavanja manipulacija....u vrijeme pokretanja foruma...bilo svega i svačega...

sada to naravno nema više nikakvog smisla...maknuo bih ih kad bi više znao gdje se nalaze fotke - Page 8 1724307051

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  pizda 20.05.17 14:52

baaab je napisao/la:
Gost je napisao/la:
Mozes li ti nama nevezano uz ovaj slucaj pojasniti kako se moze necija fotka na forumu zamijeniti nekom drugom fotkom?! Take a wild guess, hajde barem probaj. Recimo da pozelim fotku Glistine vrane zamijeniti fotkom kite labudove.. Sto bih morala uciniti?

biti jako dobra sa glistom...da budete toliko bliske...dijelite isti comp...recimo...

vidiš kako nisu potrebne velike teorije zavjere...zli modovi...još veće zlice od admina...i velike tajne hakiranja...

iliti što bi se reklo...svatko vidi ono što želi vidjeti...

ali Blitwa nije sa nikim dijelila komp, da je, onda se i ne bi cudila kako sve to fotke - Page 8 684758713. Da joj je neko provalio login mogao bi zamjeniti sliku u biti odmah nakon sto je ona stavila originalnu jer je "tolerancija" desetak minuta. Ako je slika kasnije zamjenjena onda je taj morao imati ovlasti moda ili admina pa ispada da je nekom od nas provaljen log kako bi se Blitwici zamjenila slika sto je van svake pameti:zubo. Dobro, siguran sam da to izvest nije problem ni slabijem hackeru ali u svakom slucaju hacker postoji, nema druge...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  RobinUd 20.05.17 16:24

Legolas je napisao/la:eto fotke - Page 8 2758896589  čim krenem vrijeđati muškarce oni navale protuudarima, izdajama i podmetanjima ... i sve to nakon sam sama priznala  da sam kriva za sve fotke - Page 8 3384354616  gadovi jedni muški svi redom ! fotke - Page 8 2396358274

jel ovdje itko ikome išta vjeruje ? ah da, da bi bilo vjerovanja treba biti i vjerodostojnosti ... vjere ... vere ... ere ... dostojnosti
Iako spadam u navedenu skupinu, ne vidim se nigdje kao konfliktan tip.
Pogotovo ne na nacin, da na uvrede uzvracam nepogodnim izrazima.
Razlog je taj, da se mene ne moze uvirijediti.
(Makar odgovaram na post, koji je, pretpostavljam, napisan ironicno.)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 20.05.17 20:42

baaab je napisao/la:maknuo bih ih kad bi više znao gdje se nalaze fotke - Page 8 1724307051

znam tko zna gdje su fotke - Page 8 1523192931 al neću reć

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 20.05.17 20:46

pizda je napisao/la:. Dobro, siguran sam da to izvest nije problem ni slabijem hackeru ali u svakom slucaju hacker postoji, nema druge...

fala aspirinu da je konačno dio istine počeo izlaziti na vidjelo fotke - Page 8 684758713 a dija ju počela još davnih dana razotkrivati al ju nitko nije slušao fotke - Page 8 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 22.05.17 12:54

Legolas je napisao/la:

zato jer sam fina i ne vrijeđam žeme ... samo muškarce

Je, zato si na ovaj forum uvela i jedno vreme konstantno rabila termin "obicnjace", zbog kojeg je i Dromsica otisla.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 22.05.17 12:57

pizda je napisao/la:
baaab je napisao/la:
Gost je napisao/la:
Mozes li ti nama nevezano uz ovaj slucaj pojasniti kako se moze necija fotka na forumu zamijeniti nekom drugom fotkom?! Take a wild guess, hajde barem probaj. Recimo da pozelim fotku Glistine vrane zamijeniti fotkom kite labudove.. Sto bih morala uciniti?

biti jako dobra sa glistom...da budete toliko bliske...dijelite isti comp...recimo...

vidiš kako nisu potrebne velike teorije zavjere...zli modovi...još veće zlice od admina...i velike tajne hakiranja...

iliti što bi se reklo...svatko vidi ono što želi vidjeti...

ali Blitwa nije sa nikim dijelila komp, da je, onda se i ne bi cudila kako sve to fotke - Page 8 684758713. Da joj je neko provalio login mogao bi zamjeniti sliku u biti odmah nakon sto je ona stavila originalnu jer je "tolerancija" desetak minuta. Ako je slika kasnije zamjenjena onda je taj morao imati ovlasti moda ili admina pa ispada da je nekom od nas provaljen log kako bi se Blitwici zamjenila slika sto je van svake pameti:zubo. Dobro, siguran sam da to izvest nije problem ni slabijem hackeru ali u svakom slucaju hacker postoji, nema druge...


Sve je to totalno bezveze i bolesno.
I to izabrati bas Bitvicu, koja se lepo pozdravila i onda joj tako fino zagovnati taj isti odlazak, da nikada ne pozeli da se vrati.

Mozda gresim, ali intuicija mi govori da je to jedan od glavnih razloga zbog kojeg se Li odjavila.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 22.05.17 12:59

Ti bi se, Babsi, stvarno trebao malo vise angazovati i pokusati pronaci kako je do toga doslo. Ako je neko vec zloupotrebio tudji profil, pronaci ko je i banirati trajno. Ja jos ne mogu da verujem da neko moze biti toliki idiot...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 22.05.17 20:46

cat_claw je napisao/la:Ti bi se, Babsi, stvarno trebao malo vise angazovati i pokusati pronaci kako je do toga doslo. Ako je neko vec zloupotrebio tudji profil, pronaci ko je i banirati trajno. Ja jos ne mogu da verujem da neko moze biti toliki idiot...

koji baabs ... ovdje kad krene razotkrivanje letit će perje ko šta sada leti i kod mene u reali ... fotke - Page 8 684758713  al fora mi gledati kako to ide usporedo i sve isto ... fotke - Page 8 1523192931

sad se tek glumi pisanje ozbiljnijih "naloga" a samo dokazuješ da si upravo ono što jesi i ne možeš biti ono što nisi


Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 23.05.17 7:10

Ako neka zeli da mi popushi ,,to bi bilo sasvim uredu ako ne ,,moze da mi chichi naorgan ali nezno:fotke - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 23.05.17 7:17

zingaro je napisao/la:Ako neka zeli da mi popushi ,,to bi bilo  sasvim uredu ako ne ,,moze da mi chichi naorgan ali nezno:fotke - Page 8 684758713

jel ko leptir ? fotke - Page 8 3114667799 i da ništa ne osjetiš nego lagano golicanje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 23.05.17 11:21

Legolas je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Ti bi se, Babsi, stvarno trebao malo vise angazovati i pokusati pronaci kako je do toga doslo. Ako je neko vec zloupotrebio tudji profil, pronaci ko je i banirati trajno. Ja jos ne mogu da verujem da neko moze biti toliki idiot...

koji baabs ... ovdje kad krene razotkrivanje letit će perje ko šta sada leti i kod mene u reali ... fotke - Page 8 684758713  al fora mi gledati kako to ide usporedo i sve isto ... fotke - Page 8 1523192931

sad se tek glumi pisanje ozbiljnijih "naloga" a samo dokazuješ da si upravo ono što jesi i ne možeš biti ono što nisi





Nista se ne glumi. Glede ovog slucaja sam i ranije ozbiljno pisala. Samo sto sam verovala da je situacija mnogo bezazlenija.

Cekam Babsija, da vidim kakav on predlog ima. A i mozda nam malo rasvetli citavu situaciju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 8 Empty Re: fotke

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics
» fotke
» fotke
» fotke

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.