kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Status quo

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 30.05.17 22:26

Megi je napisao/la:
Mene je nekad jako interesirala tamna strana iskorištavanja tehnologije.

meni nikada Status quo - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 30.05.17 22:31


meni nikada Status quo - Page 2 684758713

Željela sam znati što je sve moguće, čisto da budem upućena.
Ta mi znanja danas pomažu da ne budem naivna, a istovremeno opuštena i sigurna.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 30.05.17 22:34

Megi je napisao/la:

meni nikada Status quo - Page 2 684758713

Željela sam znati što je sve moguće, čisto da budem upućena.
Ta mi znanja danas pomažu da ne budem naivna, a istovremeno opuštena i sigurna.

šta me briga .. nekako sam uspjela i to dobrano i bez toga ... a drugi kako ih volja

nikad mi nije bilo problem ispasti naivnom ... tek kad to ispadneš, imaš adut više u rukavu ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 30.05.17 22:50

Legolas je napisao/la:nikad mi nije bilo problem ispasti naivnom ... tek kad to ispadneš, imaš adut više u rukavu ...

Ti naivna. To je oksimoron  Status quo - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  maledetta primavera 30.05.17 22:52

Megi je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Megi je napisao/la:Virtuala i reala nisu odvojeni. Reći tako nešto spada pod samozavaravanje.
Lik iz virtuale i lik iz reale je jedna te ista osoba.
O ponasanju u virtualnom svijetu su napravljene cak i mnoge doktorske dizertacije.
S mnogima se slazem (one, cije sam sazetke procitao).
Moja iskustva su razlicita. S jedne strane jednostrana, jer ne zelim komunicirati sa osobama, koje nisu na "mojoj valnoj duzini".

Zajednicko skoro svim iskustvima na netu je to, da je sve brze, ubrzanije, direktnije.
Svakome se vec dogodilo, da vec nakon kratkog vremena s nekim raspravljas o najintimnijim stvarima, za koje bi ti u realnom zivotu trebali tjedni... mjeseci.... godine.

Ja sam svoja iskustva sveo na tri (grube) kategorije (to je samo jedna od kategorizacija !!).
Ponetko ostane isti kao u realnom zivotu. Ne glumi nista. Vrlo cesto (bar u pocetku) naivac.
Druga kategorija su oni, koji se predstavljaju onakvima, kakvi bi zeljeli biti. Ali im je ostalo uskraceno u relanom zivotu. Od zavodinika, osvajaca, doktora, inzinjera... do kriminalca, agresivca.
Sljedeca kategorija je slicna prethodnoj... jednu vidim kao aktivnu, agresivnu, drugu pak kao pasivnu....
Sljedeca kategorija.... ah, da ne pocnem ja sad pisati dizertaciju....

O kategorijama bi se dalo raspravljati, a i o tome da ih pojedinac promjeni, prema potrebi.

Da se nadovežem na moju osnovnu misao: osoba može biti podvojena, višestruka ličnost, štogod. 
Ali je to sve jedna te ista osoba. 
I sve što svako radi, ma u kojem god liku da boravi, na kojem god mjestu da boravi - treba imati na umu da će za to snositi posljedicu.
Žetvu. Kako god to zvali. I svako za svoje djelovanje treba moći hrabro podnijeti svoj dio odgovornosti.
Uvjerena si u ovo zadnje sta pises? Ja bas i ne. Sigurna sam da nas svaki korak uvjetuje buduci, buduce nase radnje i odluke POSLJEDICE su neceg ranijeg ( nas samih satkanih iskustvima, stecenim emocijama, oblikovanim razmisljanjima itd. ) ali bas da se uvijek pozanje sto se posije, ne vidim cesto. Znam ohole ljude, egoiste, prevarante , i bolje im je nego li od njih prevarenima, na primjer ... Dok pozanju svoje posljedice, uzivaju u svojim ciljevima a prevareni ( da ih tako nazovem ) lizu rane i ne mogu si pomoci ....  Nema pravde ni pravila.

Ugrubo sam bacila.misao koju je potakao tvoj upis....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 30.05.17 22:54

Megi je napisao/la:
Legolas je napisao/la:nikad mi nije bilo problem ispasti naivnom ... tek kad to ispadneš, imaš adut više u rukavu ...

Ti naivna. To je oksimoron  Status quo - Page 2 1619348112

čitaj sa razumijevanjem ako je ikako moguće ... ako nije, tvoj problem ne moj Status quo - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 30.05.17 22:57

maledetta primavera je napisao/la: stecenim emocijama, oblikovanim razmisljanjima

ovime si sve rekla .... tko si to dozvoli naravno da ne žanje šta je sam posijao nego žanje ono što su mu drugi posijali Status quo - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 30.05.17 23:00

maledetta primavera je napisao/la:
Megi je napisao/la:

O kategorijama bi se dalo raspravljati, a i o tome da ih pojedinac promjeni, prema potrebi.

Da se nadovežem na moju osnovnu misao: osoba može biti podvojena, višestruka ličnost, štogod. 
Ali je to sve jedna te ista osoba. 
I sve što svako radi, ma u kojem god liku da boravi, na kojem god mjestu da boravi - treba imati na umu da će za to snositi posljedicu.
Žetvu. Kako god to zvali. I svako za svoje djelovanje treba moći hrabro podnijeti svoj dio odgovornosti.
Uvjerena si u ovo zadnje sta pises? Ja bas i ne. Sigurna sam da nas svaki korak uvjetuje buduci, buduce nase radnje i odluke POSLJEDICE su neceg ranijeg ( nas samih satkanih iskustvima, stecenim emocijama, oblikovanim razmisljanjima itd. ) ali bas da se uvijek pozanje sto se posije, ne vidim cesto. Znam ohole ljude, egoiste, prevarante , i bolje im je nego li od njih prevarenima, na primjer ... Dok pozanju svoje posljedice, uzivaju u svojim ciljevima a prevareni ( da ih tako nazovem ) lizu rane i ne mogu si pomoci ....  Nema pravde ni pravila.

Ugrubo sam bacila.misao koju je potakao tvoj upis....

Potpuno sam uvjerena u to. S time da se žetva može predvidjeti, ali ne i vrijeme kad će nastati. Posljedice se mogu ublažiti ako osobi poraste svjesnost. Tako da ovo što ti gledaš u ohole, egoiste, to je vrlo površno gledanje samo nekoliko aspekata njihovog života. Nemaš uvid u sve. A takvi ti neće grde stvari ni reći jer se uobičajeno puno energije troši na održavanje lažne slike na vani.
Tako da valja živjeti svoj život najbolje što se može, bit pozitivan, imati ciljeve, veseliti se ostvarenju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  maledetta primavera 30.05.17 23:12

Megi je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
Megi je napisao/la:

O kategorijama bi se dalo raspravljati, a i o tome da ih pojedinac promjeni, prema potrebi.

Da se nadovežem na moju osnovnu misao: osoba može biti podvojena, višestruka ličnost, štogod. 
Ali je to sve jedna te ista osoba. 
I sve što svako radi, ma u kojem god liku da boravi, na kojem god mjestu da boravi - treba imati na umu da će za to snositi posljedicu.
Žetvu. Kako god to zvali. I svako za svoje djelovanje treba moći hrabro podnijeti svoj dio odgovornosti.
Uvjerena si u ovo zadnje sta pises? Ja bas i ne. Sigurna sam da nas svaki korak uvjetuje buduci, buduce nase radnje i odluke POSLJEDICE su neceg ranijeg ( nas samih satkanih iskustvima, stecenim emocijama, oblikovanim razmisljanjima itd. ) ali bas da se uvijek pozanje sto se posije, ne vidim cesto. Znam ohole ljude, egoiste, prevarante , i bolje im je nego li od njih prevarenima, na primjer ... Dok pozanju svoje posljedice, uzivaju u svojim ciljevima a prevareni ( da ih tako nazovem ) lizu rane i ne mogu si pomoci ....  Nema pravde ni pravila.

Ugrubo sam bacila.misao koju je potakao tvoj upis....

Potpuno sam uvjerena u to. S time da se žetva može predvidjeti, ali ne i vrijeme kad će nastati. Posljedice se mogu ublažiti ako osobi poraste svjesnost. Tako da ovo što ti gledaš u ohole, egoiste, to je vrlo površno gledanje samo nekoliko aspekata njihovog života. Nemaš uvid u sve. A takvi ti neće grde stvari ni reći jer se uobičajeno puno energije troši na održavanje lažne slike na vani.
Tako da valja živjeti svoj život najbolje što se može, bit pozitivan, imati ciljeve, veseliti se ostvarenju.

Da, jasno. 
Rekla sam da sam bacila.svoju misao kako mi je dolazila, potaknuta tvojim upisom, ali ugrubo.
Pritom sam se i sjetila kako sam cesto znala cut : vratit ce im se djeci .... I toga sam se grozila i kao klinka. 

Istina je, nitko nece bas pricati kako im ne ide, vec je sve bajno. Nesricu i trulez skriva se pod tepih ali sve to kad tad izbije na povrsinu .
Tvoje zadnje dvije recenice kao da cekam cijeli dan da ih vidim negdje napisane.  Cesto znamo i imamo istinu u sebi ali nam treba samo okidac da znanje i svjesnost izrone na vidjelo ( nama samima ). 

Status quo - Page 2 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  RobinUd 30.05.17 23:22

Cim je (kroz povijest) izumljen nekakakav novi postupak-stroj-nacin.... s njim je, u paketu, izumljena i zloupotreba.
Takav je covjek.
I dinamit i radio aparati, i TV, i radioaktivnost... i na kraju, kompjutori, sve je to iniciralo i zloupotrebu.
Jaki i snalazljivi (trebaju obadvije osobine) su se znali obraniti. Slabi, nesnalazljivi i prije svega, naivni, postali su zrtve.
To je, iako brutalno, slicno kao u zivotinjskom svijetu.
Zrtve grabezljivaca su uvijek (ili najprije) najslabiji.

Na ovom forumu nema slabih.
Ova tema je bila zamisljena na nacin, da preispita nacin komunikacije.
Ako se vec netko mora/zeli svadjati, mozda se moze uljudno.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 850
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  maledetta primavera 30.05.17 23:41

RobinUd je napisao/la:Cim je (kroz povijest) izumljen nekakakav novi postupak-stroj-nacin.... s njim je, u paketu, izumljena i zloupotreba.
Takav je covjek.
I dinamit i radio aparati, i TV, i radioaktivnost... i na kraju, kompjutori, sve je to iniciralo i zloupotrebu.
Jaki i snalazljivi (trebaju obadvije osobine) su se znali obraniti. Slabi, nesnalazljivi i prije svega, naivni, postali su zrtve.
To je, iako brutalno, slicno kao u zivotinjskom svijetu.
Zrtve grabezljivaca su uvijek (ili najprije) najslabiji.

Na ovom forumu nema slabih.
Ova tema je bila zamisljena na nacin, da preispita nacin komunikacije.
Ako se vec netko mora/zeli svadjati, mozda se moze uljudno.
Na ovome forumu mnogi su dolazili u svojim trenutcima slabosti. To ti je isto kao kada moja S. kaze da je zivjela za subote i Malnara, on joj je spasio zivot... 
Samo malo njih progovara o svome teretu. Price iz svakodnevnice i uobicajeni problemi ne spadaju u tu kategoriju.  Govorim o nasoj boli, o nasim narijesenim stanjima, gubitcima itd. Takve slabosti , podijeljene bas "na ovome forumu"  iskazane su  i popracene velikom snagom, hrabroscu i zeljom za olaksanjem.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 31.05.17 5:16

Megi je napisao/la:

meni nikada Status quo - Page 2 684758713

Željela sam znati što je sve moguće, čisto da budem upućena.
Ta mi znanja danas pomažu da ne budem naivna, a istovremeno opuštena i sigurna.

Sjecam se jedne frendice kada sam joj odglumijo da sam joj hakiro mashinu,,toliko je bila shokirana da je pochela plakati,,jer je posumnjala da sam saznao njene tajne,,a samo sam se zajebavo i zelijo joj pokazati moje glumachke sposobnosti:Status quo - Page 2 684758713)Medjutim ona je to dozivjela kao neshto dramatichnoo.Ajd nisam bijo toliki gad pa sam prekino prestavu ali da sam zelio mogao sam doznati sve njene tajne i brez da sam je hakiro:Status quo - Page 2 1619348112 Meni je to ispod chasti,,nekome uci u komp i trkeljat tudje tajne i,,,nije da ne znam ,,ali koji ce mi to kuratz,,jebo te,,zivi i pusti druge da zive svoje zivote,,,ako ti ulete u kolosijek,,dobro doshli ,,,ako se mimoidjesh,,,dobro otishli,,uvijek ce netko drugi dobronamjeran naici..taka je matematika prirode,,i uvijek je tako bilo ,,brez greshke...
Ta znanja koja si stekla da se osjecash opushtena i sigurna su toliko naivna da ih ne vrijedi komentirati,,kada se uzme u obzir razvoj informatichkih nauka,,pa bog te mazo,,studenti koji zavrshe faks informatike su vec u zaostatku najmanje jednu godinu,,i kaj onda reci z aamatere,,:Status quo - Page 2 684758713)tak da,,vidim opet jednu samoprevaru...:Status quo - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 31.05.17 5:24

maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Cim je (kroz povijest) izumljen nekakakav novi postupak-stroj-nacin.... s njim je, u paketu, izumljena i zloupotreba.
Takav je covjek.
I dinamit i radio aparati, i TV, i radioaktivnost... i na kraju, kompjutori, sve je to iniciralo i zloupotrebu.
Jaki i snalazljivi (trebaju obadvije osobine) su se znali obraniti. Slabi, nesnalazljivi i prije svega, naivni, postali su zrtve.
To je, iako brutalno, slicno kao u zivotinjskom svijetu.
Zrtve grabezljivaca su uvijek (ili najprije) najslabiji.

Na ovom forumu nema slabih.
Ova tema je bila zamisljena na nacin, da preispita nacin komunikacije.
Ako se vec netko mora/zeli svadjati, mozda se moze uljudno.
Na ovome forumu mnogi su dolazili u svojim trenutcima slabosti. To ti je isto kao kada moja S. kaze da je zivjela za subote i Malnara, on joj je spasio zivot... 
Samo malo njih progovara o svome teretu. Price iz svakodnevnice i uobicajeni problemi ne spadaju u tu kategoriju.  Govorim o nasoj boli, o nasim narijesenim stanjima, gubitcima itd. Takve slabosti , podijeljene bas "na ovome forumu"  iskazane su  i popracene velikom snagom, hrabroscu i zeljom za olaksanjem.

jebo te,,koje ste vi djevitze u oroskopu,,pa daj jednom pljuni i reci neshto konkretno,,nego uvijek ko machka oko vruce kashe,,i onda se pitate ..zakaj se meni sve ovo deshava,,Da te nauchim mojoj filozofiji,,kazesh nekome u bulju shto mislish,,ili cete otkantati ili cete dobro razumjeti,,ali sigurno profitirash jer ne gubish vrijeme sa ljudima koji ti nisu na kolosijeku,,zaobidjesh takve postaje i to naglo,,a na drugima sretnesh ljude koji su slichni tebi,,,i sa njima nemash jebenih problema dokazivati da je voda mokra:Status quo - Page 2 684758713)Tak da,,,faken ,,savjetujetujem ti da tek nakon dobrog sexa mosh krenit u filozofiranje tipa u trecem licu:Status quo - Page 2 684758713)Jer ako se liku koji je sa tobom to ne dopadne moze ti uvijek zachepiti usta sa naturalnim mikrofonom:Status quo - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  maledetta primavera 31.05.17 7:49

zingaro je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Cim je (kroz povijest) izumljen nekakakav novi postupak-stroj-nacin.... s njim je, u paketu, izumljena i zloupotreba.
Takav je covjek.
I dinamit i radio aparati, i TV, i radioaktivnost... i na kraju, kompjutori, sve je to iniciralo i zloupotrebu.
Jaki i snalazljivi (trebaju obadvije osobine) su se znali obraniti. Slabi, nesnalazljivi i prije svega, naivni, postali su zrtve.
To je, iako brutalno, slicno kao u zivotinjskom svijetu.
Zrtve grabezljivaca su uvijek (ili najprije) najslabiji.

Na ovom forumu nema slabih.
Ova tema je bila zamisljena na nacin, da preispita nacin komunikacije.
Ako se vec netko mora/zeli svadjati, mozda se moze uljudno.
Na ovome forumu mnogi su dolazili u svojim trenutcima slabosti. To ti je isto kao kada moja S. kaze da je zivjela za subote i Malnara, on joj je spasio zivot... 
Samo malo njih progovara o svome teretu. Price iz svakodnevnice i uobicajeni problemi ne spadaju u tu kategoriju.  Govorim o nasoj boli, o nasim narijesenim stanjima, gubitcima itd. Takve slabosti , podijeljene bas "na ovome forumu"  iskazane su  i popracene velikom snagom, hrabroscu i zeljom za olaksanjem.

jebo te,,koje ste vi djevitze u oroskopu,,pa daj jednom pljuni i reci neshto konkretno,,nego uvijek ko machka oko vruce kashe,,i onda se pitate ..zakaj se meni sve ovo deshava,,Da te nauchim mojoj filozofiji,,kazesh nekome u bulju shto mislish,,ili cete otkantati ili cete dobro razumjeti,,ali sigurno profitirash jer ne gubish vrijeme sa ljudima koji ti nisu na kolosijeku,,zaobidjesh takve postaje i to naglo,,a na drugima sretnesh ljude koji su slichni tebi,,,i sa njima nemash jebenih problema dokazivati da je voda mokra:Status quo - Page 2 684758713)Tak da,,,faken ,,savjetujetujem ti da tek nakon dobrog sexa  mosh krenit u filozofiranje tipa u trecem licu:Status quo - Page 2 684758713)Jer ako se liku koji je sa tobom to ne dopadne moze ti uvijek zachepiti usta sa naturalnim mikrofonom:Status quo - Page 2 1619348112
Dobar ti je post, ali ne vidim vezu sa mojim. Sta te boli kurac kako ja i da li uopce fiozofiram. Nisam te pitala da me poucis. Kada nesto zelim od nekog, pitam. Kuzis? ... Jutro .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 31.05.17 21:01

maledetta primavera je napisao/la:

Tvoje zadnje dvije recenice kao da cekam cijeli dan da ih vidim negdje napisane.  Cesto znamo i imamo istinu u sebi ali nam treba samo okidac da znanje i svjesnost izrone na vidjelo ( nama samima )

Status quo - Page 2 684758713


Status quo - Page 2 2634474203 true

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 31.05.17 21:11

zingaro je napisao/la:
Megi je napisao/la:

Željela sam znati što je sve moguće, čisto da budem upućena.
Ta mi znanja danas pomažu da ne budem naivna, a istovremeno opuštena i sigurna.

Sjecam se jedne frendice kada sam joj odglumijo da sam joj hakiro mashinu,,toliko je bila shokirana da je pochela plakati,,jer je posumnjala da sam saznao njene tajne,,a samo sam se zajebavo i zelijo joj pokazati moje glumachke sposobnosti:Status quo - Page 2 684758713)Medjutim ona je to dozivjela kao neshto dramatichnoo.Ajd nisam bijo toliki gad pa sam prekino prestavu ali da sam zelio mogao sam doznati sve njene tajne i brez da sam je hakiro:Status quo - Page 2 1619348112 Meni je to ispod chasti,,nekome uci u komp i trkeljat tudje tajne i,,,nije da ne znam ,,ali koji ce mi to kuratz,,jebo te,,zivi i pusti druge da zive svoje zivote,,,ako ti ulete u kolosijek,,dobro doshli ,,,ako se mimoidjesh,,,dobro otishli,,uvijek ce netko drugi dobronamjeran naici..taka je matematika prirode,,i uvijek je tako bilo ,,brez greshke...
Ta znanja koja si stekla da se osjecash opushtena i sigurna su toliko naivna da ih ne vrijedi komentirati,,kada se uzme u obzir razvoj informatichkih nauka,,pa bog te mazo,,studenti koji zavrshe faks informatike  su vec u zaostatku najmanje jednu godinu,,i kaj onda reci z aamatere,,:Status quo - Page 2 684758713)tak da,,vidim opet jednu samoprevaru...:Status quo - Page 2 684758713


Na ovo ću ti odgovoriti pričom.
Danas sam rekla da sam u stanju samurajski katanom precizno prekinuti bilo koji odnos u kojem nema poštovanja. Pa su me upitali za primjer iz života i ispričala sam priču iz svog života. Najuži članovi obitelji su mi "zaboravili" reći važne stvari, zato što su smatrali da se to mene ne tiče. Itekako me se ticalo. Od tog trena više nisam imala povjerenja, doslovno u sekundi. Nakon toga sam ostavila prostor da se osobe objasne, da ja kažem svoj dio u odnosu na sve to. I bila sam zbunjena, jer ljudi nisu imali moralnog kompasa, a niti kapaciteta shvaćanja onog što je ispravno. I tu smo se razišli. Kad bi boravila u društvu ljudi koji me ne poštuju i uvlačila im se u dupe i mahala maramicom iz dupeta, vrijeđala bi time samu sebe, a to jednostavno ne dolazi u obzir. 

Znači, u onom momentu kad si tako nešto zaglumatao osobi koja te voli, srušio si povjerenje. Jednostavno, pa se ti misli.

Što se tiče moje opuštenosti, naravno da sam opuštena. Moje tajne su u mojoj glavi, a ne u kompu ni u sefu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 31.05.17 21:15

maledetta primavera je napisao/la:
zingaro je napisao/la:


jebo te,,koje ste vi djevitze u oroskopu,,pa daj jednom pljuni i reci neshto konkretno,,nego uvijek ko machka oko vruce kashe,,i onda se pitate ..zakaj se meni sve ovo deshava,,Da te nauchim mojoj filozofiji,,kazesh nekome u bulju shto mislish,,ili cete otkantati ili cete dobro razumjeti,,ali sigurno profitirash jer ne gubish vrijeme sa ljudima koji ti nisu na kolosijeku,,zaobidjesh takve postaje i to naglo,,a na drugima sretnesh ljude koji su slichni tebi,,,i sa njima nemash jebenih problema dokazivati da je voda mokra:Status quo - Page 2 684758713)Tak da,,,faken ,,savjetujetujem ti da tek nakon dobrog sexa  mosh krenit u filozofiranje tipa u trecem licu:Status quo - Page 2 684758713)Jer ako se liku koji je sa tobom to ne dopadne moze ti uvijek zachepiti usta sa naturalnim mikrofonom:Status quo - Page 2 1619348112
Dobar ti je post, ali ne vidim vezu sa mojim. Sta te boli kurac kako ja i da li uopce fiozofiram. Nisam te pitala da me poucis. Kada nesto zelim od nekog, pitam. Kuzis? ... Jutro .....


Ma nek si mu rekla, homo krkanikus  Status quo - Page 2 1619348112

Opće nije svjestan koliko je puta spomenuo djevice u horoskopu i to neko uspoređivanje sa djevicama iz njegovog života.
A nikako da skuži da je on taj koji nije ni otvoren ni iskren, da je on nekonkretan, da stalno ide ko mačka oko vruće kaše.

Što se tiče naturalnog mikrofona, to je tako očajna zidarska fora da je nijedna bauštela nije ravna.  Status quo - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 01.06.17 6:39

Megi je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
zingaro je napisao/la:


jebo te,,koje ste vi djevitze u oroskopu,,pa daj jednom pljuni i reci neshto konkretno,,nego uvijek ko machka oko vruce kashe,,i onda se pitate ..zakaj se meni sve ovo deshava,,Da te nauchim mojoj filozofiji,,kazesh nekome u bulju shto mislish,,ili cete otkantati ili cete dobro razumjeti,,ali sigurno profitirash jer ne gubish vrijeme sa ljudima koji ti nisu na kolosijeku,,zaobidjesh takve postaje i to naglo,,a na drugima sretnesh ljude koji su slichni tebi,,,i sa njima nemash jebenih problema dokazivati da je voda mokra:Status quo - Page 2 684758713)Tak da,,,faken ,,savjetujetujem ti da tek nakon dobrog sexa  mosh krenit u filozofiranje tipa u trecem licu:Status quo - Page 2 684758713)Jer ako se liku koji je sa tobom to ne dopadne moze ti uvijek zachepiti usta sa naturalnim mikrofonom:Status quo - Page 2 1619348112
Dobar ti je post, ali ne vidim vezu sa mojim. Sta te boli kurac kako ja i da li uopce fiozofiram. Nisam te pitala da me poucis. Kada nesto zelim od nekog, pitam. Kuzis? ... Jutro .....


Ma nek si mu rekla, homo krkanikus  Status quo - Page 2 1619348112

Opće nije svjestan koliko je puta spomenuo djevice u horoskopu i to neko uspoređivanje sa djevicama iz njegovog života.
A nikako da skuži da je on taj koji nije ni otvoren ni iskren, da je on nekonkretan, da stalno ide ko mačka oko vruće kaše.

Što se tiče naturalnog mikrofona, to je tako očajna zidarska fora da je nijedna bauštela nije ravna.  Status quo - Page 2 1523192931

p neka mi je rekla,,bilo je i vrijeme bokte,chachkam je vec duze vrijeme a ona fina ko mlohavi kuratz,,,sad je u erekciji i odma je ljepsha i normalnija a i simpatichnija mi je,,"__)
Jebo te,,nema iskrenijeg bica od mene,,meni shto je na umu to je na drumu...zato shto me boli kuratz shto ce ljudi u virtuali a i stvarnom zivotu misliti o meni,,Oni koji su me prokuzili osjecaju samo neizmjernu ljubav prema "ludjaku" koga boli kuratz shto netko nece shvatiti i razumjeti o chemu trkeljam,,,Jebo te,,odoK na terasu,,,,grah mi se vjerojatno skroz raskuvo,,,:Status quo - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  RobinUd 01.06.17 9:55

Eto, izmedju ostalog i o tome pisem....
Kad ne uspijes nekome naturiti misljenje da si "faca", onda ti (internetski) image puca po savovima.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 850
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 02.06.17 6:42

RobinUd je napisao/la:Eto, izmedju ostalog i o tome pisem....
Kad ne uspijes nekome naturiti misljenje da si "faca", onda ti (internetski) image puca po savovima.

ma nemoj jebat.. ti si sigurno neki tolstojevski,,pishesh o nechemu,,,a bog te jebo koja "intelektualna fatza"..ja se kao zelim dopasti,,,a pishem ofanzivno kao najveci krkan,,a ti sve neshto fol "kulturno" jer znash shto neke krmachitze vole .(lazi me jer me to odrzava na zivotu) pa ispadnesh '"fatza".Nadam se da si toliko pismen i da te ovi navodni znaci nece zbuniti nego cesh chitati napisano sa razumijevanjem,,"fatzo":Status quo - Page 2 1619348112 Koja si faca,,rasturio te nogomet i kuglanje pa vishe ni hodat ne nemresh,.Koji eskjuz za debelog ,,,oni uvijek nadju razlog za neshto shto ne vole raditi,,ali lezanje more,,,,,Status quo - Page 2 1619348112
Jebo te s kim sam ja u kupeu,,mozda je vrijeme da se malo odmorim od virtuale jer tu pameti nema,,a ni zajebancije,,Sve neki mrtvo ozbiljni starcheki kojima prostata ne radi pa pishaju uz vjetar..Status quo - Page 2 1619348112 Ali zbog Gliste se ne michem nikuda,,jer je ochito da smo kompatibilni:Status quo - Page 2 684758713 et..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 02.06.17 7:35

Izrugivanje drugima zbog zdravstvenih teskoca je stvarno zalosno. To rade tuzni ljudi koji imaju potrebu biti zli prema drugima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 02.06.17 15:27

zingaro je napisao/la: Ali zbog Gliste se ne michem nikuda,,jer je ochito da smo kompatibilni:Status quo - Page 2 684758713 et..

šta to radiš ??? jebote, hoćeš sad da koke skroz uginu i nabrzinu a mene tek krenula zajebancija i igranje Status quo - Page 2 3791038771

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 02.06.17 23:15

zingaro je napisao/la: Ali zbog Gliste se ne michem nikuda,,jer je ochito da smo kompatibilni:Status quo - Page 2 684758713 et..

ja više nisam kompatibilna sa nikim ... pomirila sam se sa time Status quo - Page 2 684758713  nema potrebe glumiti eroja

p.s.
znala sam da sam u pravu ... odoh i ja sada iz virtuale da i ti možeš biti slobodan Status quo - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  RobinUd 03.06.17 0:58

zingaro je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Eto, izmedju ostalog i o tome pisem....
Kad ne uspijes nekome naturiti misljenje da si "faca", onda ti (internetski) image puca po savovima.
ma nemoj  jebat.. ti si sigurno neki tolstojevski,,pishesh o nechemu,,,a bog te jebo koja "intelektualna fatza"..ja se kao zelim dopasti,,,
Na mene ne mozes ni na koji nacin utjecati. Ja ni nemam namjeru nikome naturati svoje misljenje. Ja ga (misljenje) jednostavno iznesem, nekome se svidi, nekome ne, a netko je sasvim ravnodusan.
Ne "prodajem" se kao intelektualac.... zapravo... kakve veze ima to, kakav sam, s tobom ?!

Teme, o kojima ja pisem, i o kojima imam svoje misljenje, sasvim su druge intelektualne razine, od tema, o kojima ti pises.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 850
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Lena 05.06.17 6:11

status quo je cijela ova država.....evo ovi "izbori".....nema tu nikakvog izbora.....nijanse su zanemarive.....
a ljevica nikad slabija....
žalosno....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Status quo - Page 2 Empty Re: Status quo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.